תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    מהכמה דקות שהצלחתי לשחק במולטי, במפה עם החווה ועם ההרבה מאוד ערפל, למרות הקצת פאקים שהיו שם, ולמרות שלא הבנתי מה הולך בכלל, הצלחתי להנות מאוד ולהתרשם לטובה ממה שהולך לצאת מהמשחק כזה כשכל הבאגים יתוקנו!

אז נתחיל בזה, שלא היה לי HUD בכלל. למרות שבאפשרויות מסומן לי שהכל מוצג. אז אני לא מכיר את המפה, לא יודע איפה אני, ומי איתי בצוות. נמשיך בזה שהיו לי קצת לאגים, אבל בקטנה יכול להיות שסתם נכנסתי לשרת לאגי. ולבסוף כדי שהמשחק יפעל חלק הייתי על גרפיקה הכי נמוכה שאפשר, (ועוד יש לי מחשב טוב, 2 GB RAM, 8800GT.. לא חסר).

למרות הכל, המשחקיות במפה הזאת הייתה ממש מהנה, כאשר בחלק מהמשחקים היינו הקבוצה המגנה (אני עוד לא יודע על מה כיוון שאין לי HUD ואין לי מושג מה היעד של האוייב), אבל התחלנו בתוך מבנה של אסם, כאשר הקבוצה היריבה מגיעה ממקומות שונים באופק הערפל, ורואים שהם באים בצוות, ואנחנו בצוות יורים ומגנים, וממש שיתוף פעולה מהנה!

כשהיינו הקבוצה התוקפתה, התחלנו להסתער לשטח הפתוח עם רימוני עשן, בזחילות, זאת ממש מפת התגנבות! אז כבר ירו לי וזה סתם כי לא הסתכלתי לצדדים, היה טימטום מצידי.
    הסאונד דווקא נהדר באמצע הקרב כשכולם יורים וממש שומעים את השריקות של הכדורים.

אפשר לבחור איזה נשק יהיה לך, M4 או M16, ואיזה כוונת, ברזל, או AIMPOINT.
    כמובן שיש עוד דברים אבל הם נעולים. אל תשכחו ששיחקתי רק בגלל שהמפתחים "עשו" לי את כל האימונים כדי שנוכל להנות מהמשחק עד שהם יתקנו את הבעיות. אפשר גם לקבוע את רמת הציוד שתיהיה עליך, מה שמשפיע על כמות המחסניות והרימונים.

לבסוף כשעשיתי ALT + TAB כשמתתי כדי לצאת לפורום לשנייה, משהו קרס והמחשב עשה ריסטארט. אבל שטויות. תדעו שהמשחק הזה, באמת משהו טוב, אז אל תפרשו!

ואם מישהו יכול לומר לי איך לעשות שיהיה לי HUD זה מאוד יעזור! תודה

-"שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם" פטון

-"מלחמה זה לא למות למען המדינה שלך, זה לגרום לממזר השני למות בשביל שלו" פטון

-War is not about who is right, but who is left"" ברטראנד ראסל

-רובה ללא כדורים מפחיד יותר מרובה עם כדורים!הוא מפחיד גם את האוחז בו וגם את הבא מולו(שבתאי לוי).

-כשהערבים יניחו את נשקים לא יהיו עוד מלחמות,כשישראל תניח את נשקה לא תיהיה עוד ישראל(בנימין נתניהו).

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.08.2008
    זה באג שאתה לא רואה את ה HUD גם לחבר שלי יש את זה

שלי =]...
    Trooper MG of IAF Clan
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    הבנתי, וראיתי שאמרת שאתה לא יכול לשחק עם M4.
    אז נראה זה קשור לכך שאתה צריך להיות ראש חוליה.... לא בטוח

-רובה ללא כדורים מפחיד יותר מרובה עם כדורים!הוא מפחיד גם את האוחז בו וגם את הבא מולו(שבתאי לוי).

-כשהערבים יניחו את נשקים לא יהיו עוד מלחמות,כשישראל תניח את נשקה לא תיהיה עוד ישראל(בנימין נתניהו).

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.08.2008
    זה נורא נורא דפוק....
    אני ממש מאוכזב מהמשחק...

שלי =]...
    Trooper MG of IAF Clan
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.04.2007
    זה לא נכון,אני משחק בתור rifleman אם m4a1 וגם א-squad leader יכל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    כן צודק, אפרש גם כשאתה לא ראש חוליה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.03.2008
    אחלה ביקורת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    תודה.
    עכשיו אני מנסה להכנס ויש לי פריז חחח באסה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.11.2007
    אכן מעולה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.08.2009
    עיר
    חיפה
    אני דווקא לא אהבתי ת'משחק.
    כל הטקטיקה והחרא הזה לא נראה טוב....
    המשחק משעמם ואני אוהב משחקים שרצים,מתים פעם 1 ומחכה שאיזשהו נוב יגמור ת'משחק.
    בברכה-אלון.
    [/IMG]
    [/IMG]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.05.2010
    נכתב במקור על ידי HellBoy
    זה נורא נורא דפוק....
    אני ממש מאוכזב מהמשחק...
    1+צודק ממש אכזבה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.08.2008
    דימה אני לא רואה פעילות בפורום הזה קדימה השמחק עצמו כיף מאוד רק חבל שאף אחד לא פעיל פה בפורום
    שתף ב-Google+

הרשמה