תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    07.02.2007
    אוקי לפני שנתחיל מי שלא מכיר אותי אני לירון היתי משחק בקהילה של הדי אמ לפני שנתיים
    שהמוד הדי אמ נפתח לפני שהיה 10 שרתים היה רק את Vgames DeathMatch

אחר כך נפתח שרת הארפי , בהתחלה כמו בכל התחלה לא הלך כל כך המוד נסגר המוד נפתח שוב על ידי מודר אחר היה באלגן וגם הוא נסגר

נפתח המוד הנוכחי .

תמיד מאז שאני פרשתי עד עכשיו יש צמצום באנשים
    שאני היתי כאן אדמין לפני חצי שנה בערך במוד הארפי אני זוכר אנשים יותר רציניים [עם כל הכבוד אני לא בא להעליב ]

אני זוכר הנהלה שרוב הזמן היו בוונטרילו והמודר שבנה כל הזמן חידושים

אני פה כמה ימים אני לא רואה פעילות בפורום פעילות בוונטרילו בקושי

כל הדיון הזה לא בישביל להעליב או לנסות להגיד שפעם היה יותר טוב ועכשיו על הפנים
    אני רק רוצה הביא כמה עצות והנה הם:

אם אנחנו קהילת וויגמס ארפי רוצים מוד טוב שיהיו הרבה אנשים ויהיה קהילה טובה וימשכו אלייה אנשים
    אנחנו צריכים קודם ללכת לראש שזה הצוות ארפי

צריך קודם כל מנהל קהילה רציני שיודע RP שאת רוב זמנו מקדיש לארפי ולא מנהל פורום או אחרי על משהו אחר מלבד הארפי

לא צריך שכל אחד יגיד אני מתאים אני מתאים צריך שאחד מהמונים על הקהילה אני לא יודע מיזה בזמן פעם שהיתי משחק זה היה אינדיגו או טל בראמי

לקחת אחד רציני שיקח את המודרים הטובים את הצוות הנכון של הארפי ואז לבחור אדמינים מתאימים שקודם כל יקדישו את הזמן שלהם לצוות ולמוד ואחר כך למשחק שלהם כמו לנהל פאקשן וכ'ו

אחרי שיש לנו מנהל צוות ואדמינים
    לפתוח מוד שיהיה קל לשחקנים ההתחלתיים של הארפי .
    אנחנו לא סופר שחקנים הקהילה הישראלית צריכה ללמוד לשחק ארפי ואנחנו במקום ללמוד מביאים לנו להתחיל מהקשה , מה הכוונה?

אתה מתחיל בשרת אין לך סרטון הדרכה אין לך כלום אתה מתחיל בתחנת מוניות וצריך לקפוץ ברגל לעבודה כל שהיה , כל המכוניות נעולות . ברור שזה ככה במציאות אבל אנחנו לא שרת מצליח שככה זה צריך להיות אנחנו רק שרת מתחיל שצריך ללמד אותנו מהקל לקשה .

בשרת שלנו מביאים לנו עבודה ואין תכלית לעבודה , תחשבו על זה השגנו כסף , קנינו אוטו . מה הלאה?

זה כמו שרת שוטרים וגנבים או שהולכים לגאנגים/מאפיות או למשטרה

זה לא שרת ארפי. שרת ארפי יש בו שוטרים גנגסטרים וגם אזרחים רגילים שיש להם עסקים , שיש להם עבודה כמו עורך דין וכ'ו

שרת ארפי צריך להיות לו תכלית לשחק שיהיה משיכה לשחקנים לשחק

זה לא קל כל מה שאני אומר צריך הרבה עבודה אבל בישביל זה יש כאן בקהילה 100 אנשים שמוכנים להשקיע ולעזור

כמו שאמרתי צריך מודר רציני שיעבוד הרבה מנהל קהילה רציני שיקח צוות של אדמינים וכל זה

לבנות מוד עם בתים , עסקים , סרטני הדרכה בהתחלה איפה זה כל דבר
    לפתוח את השרת לכולם שיכנסו וילמדו מזה ארפיי , אחרי שיהיה ארפי גבוה אז לנעול את השרת

בנאדם שבא ושומע על מוד ארפי ורוצה להכנס הוא לא באמת יקרא את המדריכים בפורום או אם יש קורסים הוא באמת ילמד מזה

הוא צריך להכנס למוד ובמוד יהיה לו רגיסטר וסרטון הדרכה על הארפי וגם על המקומות שיש בארפי להסביר לו שהוא צריך לקחת עבודה ולהתחיל לעבוד ולהתקדם ב'חיים'

כל זה קשה זה יקח כמה חודשים אבל בסוף יהיה הצלחה

מי שלא מסכים איתי במה שכתבתי אני רק רוצה להביא דוגמא קטנה :

שחקן חדש בא לשרת לא ידוע מזה ארפי
    נרשם בפורום , נכנס למוד , בוחר סקין מתחיל באירפורט אין לו הדרכה מזה המוד רק אמרו לו מוד חיים אמיתים , מתחיל ללכת בשרת , לוקח עבודה כי זה מה שיש לעשות כל יום אותו דבר עובד ועובד קונה אוטו ומתחיל להסתובב בשרת , בית לקנות אין לו , עסקים לקנות אין לו , אז הוא אומר אני ילך לפאקשן של פשע או של משטרה כי זה מה שיש לעשות . ניהיה שוטר לדוגמא - מה שמלמדים אותו זה רק לעצור אנשים להביא קנסות לא אכפת לו בכלל אם הוא משחק כמו שוטר אמיתי ולהתנהג כמו באמיתי רק לעשות מה שצריך לעשות .

זהו אני את שלי סיימתי מקווה שיקראו את זה ובאמת יפנימו כי אני ממש רוצה לראות פה שרת טווב אנחנו מסוגלים לזה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    לירון אני מחזק אותך וכמה פעמים אמרתי לאלון ..

כנראה שעכשיו זה יופנם יותר D:

30.7.2010 - אחרי 5+ שנים , פרשתי מ vGames
    We Are The People Rule The World !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.01.2009
    עיר
    אי שם מעבר לקשת
    עם כל הכבוד למה שכתבת, בחלק גדול אני מסכימה איתך
    אבל בחלק אחד לא, אלון הוא מנהל גדול, אולי יש כמה אדמינים שלא מתאימים.. אבל הוא עושה את השיקולים ואני... שלמה איתם..

Fort Carson Role-Play:
    Name: Mandy_Nelson
    Organization: Medics
    Rank: Paramedic

Admin Level 1

:San Fierro Role-Play
    Name: Sandy_Parker
    Organization: Medics
    Rank: Manager

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.07.2007
    עיר
    נצרת עילית
    לדעתי כל מה שרשמת נכון מאז שאני משחק ומזמן היה לדעתי הכי כיף
    היה הכל ואתה פשוט צודק זה נכון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.04.2008
    רק שתדע שעכשיו נבנה מוד קורס RP, אם לא שמת לב אפילו יש על זה דיון בנעוץ -
    "המוד החדש - חשיפה".

לפי מה שאני רואה רשמת שאין הרבה אנשים בוונטרילו, אז אני יכול להגיד לך
    שרק עכשיו נכנסת לשם וראית שאין הרבה אנשים, זה צהריים, תבוא לוונטרילו
    בערב / אחרי צהריים תראה כמה אנשים, כל הזמן מפוצץ.

אבידור לדעתי הוא מודר רציני ביותר, תאמין לי שיש לו חיים, והוא עושה כאן הרבה דברים
    בשביל הקהילה.

אלון לדעתי הוא המנהל הטוב ביותר שהיה לדעתי, תאמין לי שכשיש לו זמן פנוי
    הוא לוקח ילדים לשיחות - ילדים שצריכים אותו, ואפילו עוזר לאבידור בחלק מהדברים,
    חוץ מזה שעכשיו יש לו זמן עם הרבה לחץ כי יש לו מלא בגרויות, מתכונות וכו' - ותראה,
    הוא עדיין לוקח קצת מהזמן שלו לדברים אחרים ולניהול הקהילה כמו שצריך.

אני חייב להוסיף שבחלק הבא של הגרסה הזאת של המוד - גרסה B, יהיה מערכת
    בתים, והעסקים מתחילים להתפתח כבר בגרסה הזאת.
    נערך לאחרונה על ידי Typix; 17.05.2009 בשעה 14:31.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2007
    נכתב במקור על ידי TamTumTam
    עם כל הכבוד למה שכתבת, בחלק גדול אני מסכימה איתך
    אבל בחלק אחד לא, אלון הוא מנהל גדול, אולי יש כמה אדמינים שלא מתאימים.. אבל הוא עושה את השיקולים ואני... שלמה איתם..
    אני לא אמרתי שהוא לא גדול אני מכיר אותו טוב , אני היתי איתו בצוות האדמינים לפני שפרשתי , שיחקתי איתו בשרת הרבה זמן

אני רק אומר שצריך שמנהל השרת - אלון יתחיל להזיז ענייניים ואם אין לו זמן לזה שיביא למישהו אחר שיתחיל להחיות את המוד ולקדם אותו .

נכתב במקור על ידי Typix
    רק שתדע שעכשיו נבנה מוד קורס RP, אם לא שמת לב אפילו יש על זה דיון בנעוץ -
    "המוד החדש - חשיפה".

לפי מה שאני רואה רשמת שאין הרבה אנשים בוונטרילו, אז אני יכול להגיד לך
    שרק עכשיו נכנסת לשם וראית שאין הרבה אנשים, זה צהריים, תבוא לוונטרילו
    בערב / אחרי צהריים תראה כמה אנשים, כל הזמן מפוצץ.

אבידור לדעתי הוא מודר רציני ביותר, תאמין לי שיש לו חיים, והוא עושה כאן הרבה דברים
    בשביל הקהילה.

אלון לדעתי הוא המנהל הטוב ביותר שהיה לדעתי, תאמין לי שכשיש לו זמן פנוי
    הוא לוקח ילדים לשיחות - ילדים שצריכים אותו, ואפילו עוזר לאבידור בחלק מהדברים,
    חוץ מזה שעכשיו יש לו זמן עם הרבה לחץ כי יש לו מלא בגרויות, מתכונות וכו' - ותראה,
    הוא עדיין לוקח קצת מהזמן שלו לדברים אחרים ולניהול הקהילה כמו שצריך.
    אולי טעיתי בכמה מהדברים ואתה צודק , אבל אל תגיד שאפשר להמשיך ככה עם המוד הנוכחי ולהגיד להצלחה
    נערך לאחרונה על ידי ๏Unknown; 17.05.2009 בשעה 14:31.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.05.2007
    עיר
    באר שבע
    מצדיק אותך
    אני אומר להתחיל לעבוד עם סרטון הדרכה בהתחלה,
    מידי פעם לעשות הודעה בשרת שלמשל אומרת:

Messages - הודעות
    =========================
    תזכורת.
    RK אסור בשרת זה.
    RK הינו מושג שמסביר שלאחר ומתתה, הגעתה לספאון מחדש
    אסור לך לחזור לרוצח שהרג אותך ולתקוף אותו.
    ==========================

זאת הייתה דוגמא..

בכל מקרה מחזק אותך
    ♠ Paco ' Black Roster ' Alvarez ♠
    El' Chicanos

Chillin' around the hood and tryin' to earn some respect

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2007
    עיר
    כרמיאל
    קודם כול כבוד לי מאוד שנפתח דיון כזה זה אומר שיש מישהו שמעניין אותו המצב של הקהילה
    קצת התייחסות שלי לא תזיק

א.אנחנו מודעים לירידת הרמת משחק של הקהילה ואין ספק שזה נכון אבל אנחנו עובדים על זה ב20000 האחוזים כדי לסיים את זה במהירות האפשרית (כמו שתומר אמר המוד קורס וכדומה)

ב.פעילות הוונט והפורום :
    לפי דעתי אי אפשר להגיד שאי פעילות בפורום או בוונט הפורום ממוקם בעשיירה הראשונה והוונט ברוב שעות היום מלא (עכשיו 29/45 לשעה 14)
    ג.
    הפעילות האישית שלי אכן ירדה לא פתחתי על זה נושא אבל עידכנתי בשיחת הקהילה האחרונה שעקב מתכונות שיש לי השבוע (אחת מחר אחת בחמישי ) השבוע אני לא אהיה ולא אקדם שום דבר עד אשר אני יחזור ( המנהל שמחליף אותי גרישה DrumDeVIL)

ד.סירטוני ההדרכה
    אם היית מתעדכן במצב הקהילה היית יכול לקרוא שבשבוע הבא יתחילו צילומי סידרה IC וOOC זה בעצם סירטון הדרכה בסיגנון סדרה

ה.
    לגבי המוד העבודה של אבידור היא קדושה אבידור המתכנת שלנו ימשיך ויבנה את כל מה שצריך ברמה הטובה ביותר וללא בעיות השרת עדיין נמצא בבטא ובבטא כמו בבטא חסרים דברים שלאט לאט יעלו

לירן קראתי ונהנתי לראות שלמרות שפרשת אתה עדיין פה
    וכמובן שאתה תמיד מוזמן שבוע הבא (מתכונות השבוע) לדבר איתי ולהסביר לי כל העולה על רוחך

יום נעים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.04.2008
    נכתב במקור על ידי adi111
    מצדיק אותך
    אני אומר להתחיל לעבוד עם סרטון הדרכה בהתחלה,
    מידי פעם לעשות הודעה בשרת שלמשל אומרת:

Messages - הודעות
    =========================
    תזכורת.
    RK אסור בשרת זה.
    RK הינו מושג שמסביר שלאחר ומתתה, הגעתה לספאון מחדש
    אסור לך לחזור לרוצח שהרג אותך ולתקוף אותו.
    ==========================

זאת הייתה דוגמא..

בכל מקרה מחזק אותך
    אני חושב שעדיף ליצור פקודה שנותנת לך את כל המושגים, מסבירה לך,
    וגם נותנת דוגמא קטנה.

לא צריך לדעתי לעשות הודעות כאלה, ובכלל כשיפתח המוד של הקורס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2007
    נכתב במקור על ידי Alon Even
    קודם כול כבוד לי מאוד שנפתח דיון כזה זה אומר שיש מישהו שמעניין אותו המצב של הקהילה
    קצת התייחסות שלי לא תזיק

א.אנחנו מודעים לירידת הרמת משחק של הקהילה ואין ספק שזה נכון אבל אנחנו עובדים על זה ב20000 האחוזים כדי לסיים את זה במהירות האפשרית (כמו שתומר אמר המוד קורס וכדומה)

ב.פעילות הוונט והפורום :
    לפי דעתי אי אפשר להגיד שאי פעילות בפורום או בוונט הפורום ממוקם בעשיירה הראשונה והוונט ברוב שעות היום מלא (עכשיו 29/45 לשעה 14)
    ג.
    הפעילות האישית שלי אכן ירדה לא פתחתי על זה נושא אבל עידכנתי בשיחת הקהילה האחרונה שעקב מתכונות שיש לי השבוע (אחת מחר אחת בחמישי ) השבוע אני לא אהיה ולא אקדם שום דבר עד אשר אני יחזור ( המנהל שמחליף אותי גרישה DrumDeVIL)

ד.סירטוני ההדרכה
    אם היית מתעדכן במצב הקהילה היית יכול לקרוא שבשבוע הבא יתחילו צילומי סידרה IC וOOC זה בעצם סירטון הדרכה בסיגנון סדרה

ה.
    לגבי המוד העבודה של אבידור היא קדושה אבידור המתכנת שלנו ימשיך ויבנה את כל מה שצריך ברמה הטובה ביותר וללא בעיות השרת עדיין נמצא בבטא ובבטא כמו בבטא חסרים דברים שלאט לאט יעלו

לירן קראתי ונהנתי לראות שלמרות שפרשת אתה עדיין פה
    וכמובן שאתה תמיד מוזמן שבוע הבא (מתכונות השבוע) לדבר איתי ולהסביר לי כל העולה על רוחך

יום נעים
    אלון , שמח שאתה מסכים איתי בזה ואני רואה שבאמת אכפת פה לצוות ולך .
    קיבלתי את מה שאתה אומר מקווה שבע"ה תצליחו ותרימו קהילה טובה ויהיה לי כיף לחזור ולשחק פה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2007
    עיר
    כרמיאל
    נכתב במקור על ידי ๏Unknown
    אלון , שמח שאתה מסכים איתי בזה ואני רואה שבאמת אכפת פה לצוות ולך .
    קיבלתי את מה שאתה אומר מקווה שבע"ה תצליחו ותרימו קהילה טובה ויהיה לי כיף לחזור ולשחק פה
    שמח שזה נסגר ככה
    ברשותך אני נועל את הדיון

שתף ב-Google+

הרשמה