תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 76
    הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    תל אביב
    היי.... רובכם בטח לא מכירים אותי כי אני לא נמצא פה יותר, בכל מקרה למי שמכיר אותי ולמי שפחות... כאחד שהיה פה מספיק זמן אני חייב להגיד כמה דברים.

נכנסתי למירק בימים האחרונים אחרי כמה חודשים שלא הייתי ושיחקתי טיפה... פתאום שמעתי על ה"לאן" הזה שמארגן אותו עוד איזה בן אדם אנונימי... "מיכאל" או משהו כזה? בטח גרסה משופרת של malish... ?

בכל מקרה עכשיו שכולם חזרו אני שוב קורא שהיה כישלון חרוץ ובלגנים ועוד ועוד...

אז למה אתם ממשיכים ללכת לדברים האלה? אני באתי ללאן של וייגימס שהיה לפני 4 חודשים והסיבה היחידה שבאתי ללאן כלשהו זה כי זה וייגימס ועוד איכשהו יש סיכוי שמשהו יעבוד שם למרות שגם הם לא ממש הפציצו... בלשון המעטה. אבל כל הלאנים ה"קטנים" האלה שאיזה אנשים מונפצים מארגנים לכם כבר במשך יותר משנה... בכל המקומות האלה באיזה חדרים אטומים בלי מזגנים עם 10 מחשבים... אנארף כל הלאנים האלה שהיו שנה שעברה... שבכל לאן תמיד אני רואה תכותרת "נסיים את הלאן באונליין". חחחחחחחחחח איזה שורה מצחיקה אה תמיד מסיימים לאנים באונליין איזה קטע עוד המצאה חדשה רק אצלנו

מתי תגידו שמספיק לכם!? כל לאן נכשל ותמיד אתם בוכים אבל בכל זאת כולכם ממשיכים ללכת לכל הזבל הזה ולהתבאס מחדש. וזה עצוב כי אתם נוסעים מכל הארץ עם מלא ציוד ומבזבזים הרבה כסף בשביל אותו זבל פעם אחר פעם אחר פעם. ולא כולם פה עובדים ויש להם כסף לבזבז על זה, לרובכם אין... אני צודק נכון? אני מבין שרוב הקהילה פה יחסית ילדים קטנים שמאמינים לכל דבר שאומרים להם, אבל הגיע הזמן שתפסיקו להיות סמרטוטים ותגידו לא.

סתם מנצלים אתכם לרווח אישי, אף אחד לא באמת חושב עליכם מצטער שזה כזה בוטה אבל זאת האמת...
    ודווקא האנשים שאמורים לעשות משהו נגד זה מתנהגים כמו סמרטוטים.
    הייתי מצפה דווקא מקלאנים כמו GLC וeSr שהם "המובילים" פה והרבה זמן בקהילה שהיו בכל הלאנים זבל האלה להיות הראשונים להגיד די אנחנו לא באים יותר לחרא הזה ולמשוך את כל הקהילה איתם נגד כל הנצלנים האלה שעושים פדיחות פעם אחר עפם. רן רועי אבי טל וכל השאר היותר ותיקים אתם אמורים להוות איזושהי דוגמא לשאר השחקנים פה בארץ ובמקום זה אתם מתנהגים כמו אותם ילדים מסכנים בני 12 שמאמינים להכל. אני בטוח שאתם לא עד כדי כך נואשים לשחק CS שתסעו בשביל לעשות משחק אחד בלאן... עברנו תימים האלה לא?

אין לי מושג האמת למה עדיין אכפת לי ואני רושם את זה... אולי אנשים יפנימו מה אני מנסה להגיד פה ואולי לא, שיהיה. אבל תפסיקו כבר להיות כאלה תמימים סרבק רבק

לילה טוב
    נערך לאחרונה על ידי mnk; 17.04.2009 בשעה 01:21.

הצטרף בתאריך
    30.07.2007
    עיר
    נתניה
    eSrael mnk מי לא זוכר D:
    מילה במילה..
    אבל עדיין לאן לקבוצה זה חוויה.
    אנחנו (HAXXOR) הלכנו הפעם ביחד ללאן, והיה ממש כיף לשחק כולם ביחד
    shuzEn

הצטרף בתאריך
    02.10.2008
    עוד מעט הרוב יעברו לסורס
    ;]]

הצטרף בתאריך
    30.07.2007
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי fyntex
    עוד מעט הרוב יעברו לסורס
    ;]]
    fUnny.com
    shuzEn

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    צודק, גם אני חשבתי על זה ובגלל זה לא הלכתי ללאן העלוב הזה !

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי yEah?
    eSrael mnk מי לא זוכר D:
    מילה במילה..
    צר לי אתה לא יודע מה זה לאן. אני עוד זכיתי להיות בכמה לאנים מוצלחים. לבוא ולחכות 10 שעות למשחק זה לא לאן. ועוד לסיים אותו באונליין? לאן שמועבר לאונליין כבר לא נראה לאן אלה נקרא בדיחה בשם לאן

חוץ מזה שאולי נחמד להפגש עם אנשים... שאתה יכול לעשות את זה גם בלי מחשבים ובלי לשלם על זה ימבה כסף

רק דעתי כמובן

הצטרף בתאריך
    08.10.2008
    ldr number 1
    חח מי לא זוכר...
    מילה במילה אבל כל הנושאים האלה ושום דבר פה לא זז...
    חוץ מזה של יותי שדפקה הזיזו אותו אבל זה לא אותו דבר כמו לילחוץ X על ערוץ במירק...
    פה אנשים מבוגרים ומבינים צריכים לקחת תענינים לידים.
    לכו אתם שחקני הטופ תארגנו עם VGAMES תלאן הבא שכל הפשלות שאתם יכולים ואם אתם יכולים תמנעו...

הצטרף בתאריך
    02.04.2008
    מסכים איתך
    asdj_: aa ain lha bagrut?
    belkaN: lo
    belkaN: |:
    asdj_: be klum?
    belkaN: avl yash li gishot ba mirc

הצטרף בתאריך
    21.07.2008
    נכתב במקור על ידי fyntex
    עוד מעט הרוב יעברו לסורס
    ;]]
    +1
    yesh li kvar css

הצטרף בתאריך
    04.07.2008
    עיר
    תל- אביב
    חח אהבתי צודק מילה במילה !

נככככככככככ

הצטרף בתאריך
    07.03.2008
    עוד פעם אתה מנסה להעביר את המסר הזהה?

לא הבנת שהילדיםם פהה לא יבינו בחיים מה אתה מנסה להעביר להםם? יש לילדים פה עדיין שגיאות כתיב ואתה רוצה שהם יבנו מה אתה אומר!?

והקבוצות פרו סתם מתנשאים טמבלים שאי אפשר לדבר איתם בכלל אז עזובב אין מה לבזבז זמן על זה אפילו

לילה טוב ומקווה שהמצב מהנושא הזה ישתפר

הצטרף בתאריך
    05.11.2007
    עיר
    ירושלים
    לא הבנתי את השורה התחתונה.
    אנשים כאן בוכים שאין לאנים נכון? אז מה שאתה אומר זה שעד שיש לאן פעם בחצי שנה לא ללכת גם אליו. שלא נדבר על ללכת ללאנים של ויגיימס שזה אתה בכלל מתעב. אבל יש כאן סטירה אתה לא חושב? הרי הקהילה דורשת לאנים והנה כבר ארגנו, אז לא ללכת?
    אם אתה כותב הודעה כזאת אתה גם חייב לציין מה כן, ולא רק מה לא.
    ושלא תבין לא נכון אני לא הלכתי לאף לאן מצ'וקמק כזה וגם לא ביקשתי אחד.
    ellecthy.

הצטרף בתאריך
    20.05.2008
    עיר
    מודיעין
    כמה שטויות אתה מדבר אתה לא יודע...

רווח אישי ? ניצול ? תגיד אתה השתגעת ?
    רק שתדע, שהצוות שעבד על הלאן (שלצערי, אני לא אחד מהם) עבד על הלאן עוד 4 ימים קודם ויום לפני הלאן אפילו ישן שם. כל הציוד של הרשתות עלה על מעל 20,000 שקל! שלא נדבר על פרסים וכו'.

רווח אישי? איזה רווח אישי בראש שלך תגיד לי ? ההפסדים היו בשמים.

ניצול? זה הדבר האחרון שמיכאל יעשה, ואני אומר לך בתור אחד שמכיר אותו.

הלאן הזה הוא ממש ממש ממש לא "זבל" וכלום כמו שאתר מתאר אותו, אנשים עבדו מאוד קשה שאין לך מושג ואתה בחיים לא תדע כמה! הסיבה שהלאן לא היה מוצלח כמו שתוכנן זה אך ורק בגלל אילוצים שלא היו קשורים בשם דרך למיכאל \ למולטיפלייר \ לרוט וכו'. אז תעשה לי טובה, ואל תשפוט סתם ותגיד על לאן שעבדו עליו הרבה יותר קשה ממה שאתה חושב וההפסדים היו הרבה יותר גבוהים ממה שאתה חושב שהוא "זבל".

עידן.

הצטרף בתאריך
    19.02.2008
    נכתב במקור על ידי yEah?
    eSrael mnk מי לא זוכר D:
    מילה במילה..
    שנה שעברה הייתי בלאן של מולטיפלייר הלכתי עם חברים כמיקס, היה פשוט גרוע!
    אנשים חיכו בחוץ שעה וחצי המקום יכל להכיל 100-200 אנשים גג ונכנסו איזה 400.
    לא שיחקנו אפילו משחק אחד עד השעה 12 בלילה! כדי לחזור הביתה הייתי צריך להקפיץ את אבא שלי כי כבר לא היה רכבות. ואנשים ידעו שזה הולך להיות עוד פעם לאן מגעיל ולא מוצלח ובכל זאת הלכו?
    אם וייגימס באמת רוצה לקדם את הקהילה היא צריכה להקים לאן רק ל Cs שיהיה מאורגן כמו שצריך ואז אולי יהיה אפשר לקיים לאן כמו שצריך, כמו בחו"ל.
    אז איזה כיף היה לך לשחק 2 משחקים בלאן ולחכות 7 שעות בלי לעשות כלום?

הצטרף בתאריך
    07.10.2008
    עיר
    באר-שבע
    mnk אתה לא צודק בהכל
    אתה צודק בהחלט שכל הלאנים האחרונים שהיו היו כישלון 1 גדול
    וכל לאן הפסיק וגנבות וגועל נפש והתנהלות לא נכונה

אבל בסך הכל זה לא דבר שיש כל יום וגםזה כיף לבוא אם קבוצה ולשחק בלאן פארטי ואולי גם להרוויח כסף
    שום דבר אינו עומד בלי הפרוש שלו.
    - רבי נחמן מברסלב

הצטרף בתאריך
    27.11.2006
    עיר
    כפר הרי"ף
    שמע דייב אני אומר לך שמיכאל הזה הוא בחור באמת טוב, הוא פשוט לא יודע להתייעץ עם האנשים הנכונים, הוא מסתמך על כל מיני טכנאים כאלה ואחרים במקום לבוא ולשאול אותנו, השחקנים המנוסים בקהילה שהיו בהרבה לאנים ויודעים מה צריך בשביל לאן טוב.

הוא אחלה בחור ורוצה להשקיע וכמובן גם להרוויח אבל זה טוב לקהילה, הוא פשוט צריך ללמוד מהטעויות של עצמו...

הצטרף בתאריך
    16.11.2007
    הלאן זה סיפור אחר, הלאן באמת היה גרוע אבל אין מה לעשות הקהילה קטנה :O

הצטרף בתאריך
    08.03.2008
    בלאן שעבר של מולטיפלאייר גם באתי עם הכלאן BATTALION וחיקינו מ12 עד 10 בליליה כדי לשחק ובסוף הלכנו הביתה כי שחקנים לא גרים בתל אביב .. ובסוף מיכאל ההומ* הזה לא החזיר את הכסף

לאן של VGAMES לפחות היו שמה בתים ומשחקים במקביל

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    דייב לעיתים אני מסכים איתך ויותר מזה לעיתים קרובות אני מזדהה עם הביקורות שלך על הקהילה.
    על הביקורות הנוכחית יש לי דבר אחד להגיד - תפסיק לדכא את הקהילה הזאת.

מיכאל בן עמי ניסה לבצע אירוע במשאבים שעמדו לו בכדי לקדם את הקהילה הזאת..
    הדבר היחיד שאפשר להגיד לבחור הוא: ח"ח.

הצטרף בתאריך
    18.04.2008
    עיר
    not rly
    לא קראתי,תפסיק להתבכיין כמו פעם שעברה חלאס אתה מצפה שהקהילה תשתנה ביום אחד.
    זה לא יקרה
    כל הילדים פה אגואיסטים שלא רואים אף אחד ממטר שחושבים את עצמם שחקנים.
    ואף אחד לא יודע לשחק בקיצור עזוב תפסיק להתלונן אין פה אנשים רציניים אבל אל תבוא תתלונן ותלך אתה משחק אותך כאילו לא אכפת לך,אם לא היה אכפת לך
    לא היית מגיב.
    בקיצור עזוב אחי אתה סתם מבזבז מילים לא יקרה שום דבר!

הרשמה