תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 23
    הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה
    בוקר טוב.

לאחר תקופה שבה מנהלים את הקהילה בר ואסף, אשמח לקבל מכם, חבריי הקהילה, משוב

על אופן ההתנהלות בקהילה.

מה חסר לכם, איך לדעתכם מצב הקהילה וההנהלה ובכלל, מה שעולה לכם לראש.

המשך יום נעים.

נ.ב
    תרגישו חופשי גם לשלוח מיילים אם הפורום לא נראה לכם המקום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.09.2007
    עיר
    פתח תקווה
    יפה איזה התעניינות [:
    הקילה במצב די בסדר אני חושב ..
    אחרי שהרמתי\הרמנו אותה
    נערך לאחרונה על ידי BANOS; 05.03.2009 בשעה 10:33.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    בזכות מריאל mrL ובני banos הסקסים עדיין הקהילה עוד עומדת צריך להעלות אותם למנהלים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.01.2007
    עיר
    beer sheva
    וואלה,
    בר עושה עבודה מצוינת... שימשיך ככה! יישר כוח בר :]
    אסף לפי דעתי הוא בן אדם חמוד אבל, הוא שובב לא קטן.. הוא מושחת כזה.
    חבר שלו נתפס על צ'יטים אז במקום לפתוח דיון רשמי של להעיף אותו לשנה לפי חוקי vgames
    אז הוא רושם תגובה בדיון "תמצאו סאב" "הוא בנתיים מורחק עד הודעה חדשה"
    ועד היום ARTZ שנתפס על צ'יטים ממשיך להגיב בדיונים בפייק ניק ומתכוון להשתתף בקדם לאן וממשיך לשחק בשרתי VG בחייאת איזה חרטה זה.. שרז פרץ למשתמש של דן ודני נתפס על צ'יטים אז פתחו דיון רשמי והרחיקו אותם לשנה שלמה והם לא שיחקו ב VG עד חלוף הבאן, ולא השתתפו באף פעילות שקשורה ל VG. ועוד משהו שאסף אמר.. כי ארתור המשיך לשחק במשתמש אחר שלו מתוך ה1000 שלו. "לא מעניין אותי הוא קיבל באן מה STEAM ID שהוא הפעיל, לא הוא עצמו קיבל באן". כאילו פאקקקקקקקק מה קורה איתך בן אדם.. אז גם אאני יפעיל ציטים וירחיקו את המשתמש שלי לא אותי ואני יביא משתמש אחר ויפעיל שוב.. שכללללללל!!
    אהה ו banos ... אתה נוטה ללמוד מאסף לפפעמים גם אתה מושחת לא קטן .. אז אנא היזהר :]
    אז תאמין לי איך שלא קוראים לך אנחנו לא צריכים מנהלים כאלה שמעדיפים חברים על פני ניהול כי זה הורס לנו את הקהילה .. אנשים מפעילים ציטים ונכנסים ב משתמש אחר ומפעילים שוב ולא מרחיקים אותם..

ועכשיו מרוב טמטום שים לב איך חברי ארתור לקלאן יגיבו פה נגדי, ויגידו "הוא פוגע בלאן הוא לא ציטר אתה ציטר".. אתה רואה מרוב טמטום כי אני אומר את האמת...

עפתי לבסיס מקווה שתפנים סלמאת! mrl better then sanxro :]
    נערך לאחרונה על ידי -Neophyte; 05.03.2009 בשעה 10:38.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.09.2007
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי -Neophyte
    וואלה,
    חבר שלו נתפס על צ'יטים אז במקום לפתוח דיון רשמי של להעיף אותו לשנה לפי חוקי vgames
    ועד היום ARTZ שנתפס על צ'יטים ממשיך להגיב בדיונים בפייק ניק ומתכוון להשתתף בקדם לאן וממשיך לשחק בשרתי VG בחייאת איזה חרטה זה.. שרז פרץ למשתמש של דן ודני נתפס על צ'יטים אז פתחו דיון רשמי והרחיקו אותם לשנה שלמה והם לא שיחקו ב VG עד חלוף הבאן, ולא השתתפו באף פעילות שקשורה ל VG. ועוד משהו שאסף אמר.. כי ארתור המשיך לשחק במשתמש אחר שלו מתוך ה1000 שלו. "לא מעניין אותי הוא קיבל באן מה STEAM ID שהוא הפעיל, לא הו עצמו קיבל באן". כאילו פאקקקקקקקק מה קורה איתך בן אדם.. אז גם אאני יפעיל ציטים וירחיקו את המשתמש שלי לא אותי ואני יביא משצמש אחר ויפעיל שוב.. שכללללללל!!
    אהה ו banos ... אתה נוטה ללמוד מאסף לפפעמים גם אתה מושחת לא קטן .. אז אנא היזהר :]
    אז תאמין לי איך שלא קוראים לך אנחנו לא צריכים מנהלים כאלה שמעדיפים חברים על פני ניהול כי זה הורס לנו את הקהילה .. אנשים מפעילים ציטים ונכנסים ב משתמש אחר ומפעילים שוב ולא מרחיקים אותם..

ועכשיו מרוב טמטום שים לב איך חברי ארתור לקלאן יגיבו פה נגדי, ויגידו "הוא פוגע בלאן הוא לא ציטר אתה ציטר".. אתה רואה מרוב טמטום כי אני אומר את האמת...

חחח
    הייתה פשאלה איתם אמרתי לך הם עידכנו במערכת קבוצות הם לא ידעו שצריך לעדכן בפורום :S
    נערך לאחרונה על ידי BANOS; 05.03.2009 בשעה 10:43.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.02.2009
    עיר
    תל אביב
    אחלה קהילה אחי באמת אבל יש קצת בעיות פה ושם אבל ככה זה אצל כולם חחח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.10.2007
    וואלה,
    ועד היום ARTZ שנתפס על צ'יטים ממשיך להגיב בדיונים בפייק ניק ומתכוון להשתתף בקדם לאן וממשיך לשחק בשרתי VG בחייאת איזה חרטה זה.. שרז פרץ למשתמש של דן ודני נתפס על צ'יטים אז פתחו דיון רשמי והרחיקו אותם לשנה שלמה והם לא שיחקו ב VG עד חלוף הבאן, ולא השתתפו באף פעילות שקשורה ל VG. ועוד משהו שאסף אמר.. כי ארתור המשיך לשחק במשתמש אחר שלו מתוך ה1000 שלו. "לא מעניין אותי הוא קיבל באן מה STEAM ID שהוא הפעיל, לא הוא עצמו קיבל באן". כאילו פאקקקקקקקק מה קורה איתך בן אדם.. אז גם אאני יפעיל ציטים וירחיקו את המשתמש שלי לא אותי ואני יביא משתמש אחר ויפעיל שוב.. שכללללללל!!

בגלל שאתה מת מת מת שיעיפו ולעשות רע .. ל ארתור.. זה זכותך .. אבל אתה לא צריך ללכלך על אסף אסף עושה עבודה מעולה והוא לא מושחת זה שאתה רוצה לראות תוצאות שונות לגבי ארתור אז אתה כבר תופס ממי שלא מעניש את ארתור מושחת ולא פייר...

אסף עושה עבודה טובה מאוד. ועזבו את המיקרא של ארתור הבנו שאתם גומרים מרוב שאתם רוצים לראות אותו בבאן...

הייתם צריכים לראות בלאן איך הוא הזיעה כדי לארגן הכל.. וכדי שהכל יהיה פיקס הוא עשה ועושה עבודה מעולה. בזמן האחרון הוא קצת בלימודים נסלח לו. אבל כשצריך אותו הוא עוזר ומפתח את הקהילה כמה שיותר.. כנל גם לבן ולמרל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    ראש העין
    שמע גבר חוץ מלהיות פורום ושנכניס לכם כסף..... תעשו כבר ליגה עם פרססססס חלאס אני צריך לשלם דלק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2008
    נכתב במקור על ידי Oding
    אז מה אם אתה טוב, מה אתה חש? <_<
    אני מסכים שצריך לקדם את הקהילה הזאת מעבר ל-ODC לדפוק באנים למקפיצים ולספאמרים וזהו חוץ מזה אין לי בעיות
    נערך לאחרונה על ידי sentioN; 05.03.2009 בשעה 15:35.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2007
    וואלה,

ואללה? בוא אני יענה לך.
    atrz מורחק מהקהילה לחצי שנה זה שהוא עם פייק ניק צריך להוכיח אני דיברתי עם דן הוא אמר הסטים שלו מורחק לא השחקן מה שדן אומר דן אומר אז תעשה זה טובה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    חברים, תגובות שלא בנושא נמחקו.
    אנא, אל תסטו מהנושא, זה בסה"כ נושא שנועד לשפר לכם את חווית המשחק.
    שתפו פעולה ורק תרוויחו.
    Vgames - vG|sentioN#
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.03.2009
    לפי דעתי הקהילה ממש אחלה (;
    צריך לפי דעתי לפתוח עוד סרבר של קלאבים אבל זה לשיכולכם
    וגם ההרשמה של הקלאבים אני כבר מחכה יום שלם ולא רושמים אותי... חשבתי זה אמור לקחת שעתיים או משו כזה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.01.2007
    אני רק חזרתי לשחק אבל מה שהבנתי שהערוץ הוא הערוץ הכי יבש בעולםםם...
    אני יודע תעשו גאדרים תעשו odc פשוטים רק תעשו משהו
    לפעמים אין 5 אז אי אפשר לעשות משחק ומתים לשחק ואין גאדרים אין כלום יופי אז הפורום מצליח מזיז לי תתחת תשקיעו במה שבאמת חשוב..
    בקיצור vgames יותר מדברים מאשר עושים לדעתי אז עשיתם לאן So כל קהילה (חוץ מאלה של הילדים בני 12) עשו לאן זה לא מבדיל אותכם מקהילות אחרות וחוץ מפעם באני לא יודע כמה זמן אתם עושים ליגה או משהו וזה ממש ממש יבש
    תקראו תפנימו ותזיזו תתחת

ואם אתם באמת רוצים להראות רצינות תכינו סוג כזה של לוח זמנים כזה חמוד של כל טורנירים שאתם מתכננים אתם יודעים לא משהו רציני רק שהקהילה תיהיה מודעת למה שהולך להיות ותאמינו לי שזה יגרום להגדלת הקהילה כי איזה ילד שמשחק ואין לו לקלאן לא יתבאס טילים וילך לפתוח קלאן שהוא יראה 5 6 טורנירים וליגות שבאות אחת אחרי השנייה

אהה וקבלו ח"ח על הקלאבים P;
    יאללה עפתי אני יראה תגובות עוד כמה שעות
    נערך לאחרונה על ידי hzN; 05.03.2009 בשעה 15:38.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.09.2007
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי dNz_
    לפי דעתי הקהילה ממש אחלה (;
    צריך לפי דעתי לפתוח עוד סרבר של קלאבים אבל זה לשיכולכם
    וגם ההרשמה של הקלאבים אני כבר מחכה יום שלם ולא רושמים אותי... חשבתי זה אמור לקחת שעתיים או משו כזה
    בוא אני יחדש לך? בדיוק 13 שניות על השעון להוסיף לקלאב :]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.09.2007
    עיר
    פתח תקווה
    אחרי זה אתם בוכים למה לא מסדרים את זה למה לא זה דברו כאן בשביל זה פתחו תדיון הזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.01.2007
    עיר
    beer sheva
    נכתב במקור על ידי sanxro
    ואללה? בוא אני יענה לך.
    atrz מורחק מהקהילה לחצי שנה זה שהוא עם פייק ניק צריך להוכיח אני דיברתי עם דן הוא אמר הסטים שלו מורחק לא השחקן מה שדן אומר דן אומר אז תעשה זה טובה.
    מכל מה שאמרתי, לא ענית אפילו על תשובה אחת בצורה נכונה, זה מה שמראה שאתה לא מבין בניהול מצטער אסף :/ אבל באמת שזה לא תפקיד שמתאים לך.
    אהבתי. "מה שדן אומר זה מה שדן אומר" חחח לשם מה אתה מנהל כדי להתייעץ עם אחרים?
    give me a break....
    ואתה לא רואה טוב בפורום ש ארתור מגיד עם tEmpzz שזה פייק ניק והוא לא מסתיר את זה, תתחיל לפתוח תעיניים חבוב.. חבל שזה ככה... אבל אני עדיין מסמפט אותך :]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2008
    עיר
    Ramle
    מי בדיוק עשה לאן גדול כמונו בשנה האחרונה?
    נכתב במקור על ידי hzN
    אני רק חזרתי לשחק אבל מה שהבנתי שהערוץ הוא הערוץ הכי יבש בעולםםם...
    אני יודע תעשו גאדרים תעשו odc פשוטים רק תעשו משהו
    לפעמים אין 5 אז אי אפשר לעשות משחק ומתים לשחק ואין גאדרים אין כלום יופי אז הפורום מצליח מזיז לי תתחת תשקיעו במה שבאמת חשוב..
    בקיצור vgames יותר מדברים מאשר עושים לדעתי אז עשיתם לאן So כל קהילה (חוץ מאלה של הילדים בני 12) עשו לאן זה לא מבדיל אותכם מקהילות אחרות וחוץ מפעם באני לא יודע כמה זמן אתם עושים ליגה או משהו וזה ממש ממש יבש
    תקראו תפנימו ותזיזו תתחת

ואם אתם באמת רוצים להראות רצינות תכינו סוג כזה של לוח זמנים כזה חמוד של כל טורנירים שאתם מתכננים אתם יודעים לא משהו רציני רק שהקהילה תיהיה מודעת למה שהולך להיות ותאמינו לי שזה יגרום להגדלת הקהילה כי איזה ילד שמשחק ואין לו לקלאן לא יתבאס טילים וילך לפתוח קלאן שהוא יראה 5 6 טורנירים וליגות שבאות אחת אחרי השנייה

אהה וקבלו ח"ח על הקלאבים P;
    יאללה עפתי אני יראה תגובות עוד כמה שעות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2009
    בזכות mrl החתיך הורס ו- banos הסקסי עדיין קהילת סורס עומדת על הרגליים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.01.2007
    נכתב במקור על ידי -mrL
    מי בדיוק עשה לאן גדול כמונו בשנה האחרונה?
    סליחה? לאן גדול?
    מיני-לאן / סורס / פסח - תהיו מוכנים זה מזכיר לך משהו?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2008
    עיר
    Ramle
    נכתב במקור על ידי hzN
    סליחה? לאן גדול?
    מיני-לאן / סורס / פסח - תהיו מוכנים זה מזכיר לך משהו?
    לפני כמה חודשים שלא נגזים גם היה לאן, שנית כל מיני לאן זה גם משהוא נחמד ועדיף על כלום.
    לפי מה שידוע לי שום קהילה לא עשתה לאן/מיני לאן בזמן האחרון או שאני טועה?<_<
    שתף ב-Google+

הרשמה