תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 31
    הצטרף בתאריך
    10.05.2008
    בתור זונת גביעים ידועה לשמצה, חשבתי לראות אם יש לכם רעיונות לגבי גביעי הפלטינום הכי קלים ומהירים להשגה, ומנגד מהם הגביעים הכי קשים לדעתכם.

אני אתחיל:

הכי קל - Burnout Paradise

הכי קשה - Warhawk

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    נחמד מאוד.

הכי קל לדעתי הוא ברנאוט (במידה ויש לך מצלמה) וגם אנצ'רטד לא מאוד קשה.

הכי קשה - לוורהוק וסוקום יש טרופיז קשים שדורשים המון המון חרישה ועכשיו הייתי מכניס גם את קילזון 2, Achieve weekly online honor rank #4 זה פאקינג קשה!

הצטרף בתאריך
    01.02.2007
    נכתב במקור על ידי The Joker
    נחמד מאוד.

הכי קשה - לוורהוק וסוקום יש טרופיז קשים שדורשים המון המון חרישה ועכשיו הייתי מכניס גם את קילזון 2, Achieve weekly online honor rank #4 זה פאקינג קשה!
    ת'יכול להסביר לי מה אומר הטרופי הזה?XD
    לא הבנתי עדיין

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    זה אומר שאתה צריך להיות במשך שבוע מקסימום באחוז העליון של השחקנים.

אם לדוגמא משחקים במולטי 500,000 איש, אתה צריך להיות במקום המינימום חמשת אלפים במשך שבוע. די קשה, אפילו בהנחה שמשחקים מליון או מליון וחצי איש.
    נערך לאחרונה על ידי The Joker; 04.03.2009 בשעה 23:02.

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    נחמד מאוד.

יש גם Achieve weekly online honor rank #3

אם לדוגמא משחקים במולטי 500,000 איש, אתה צריך להיות במקום המינימום חמשת אלפים במשך שבוע. די קשה, אפילו בהנחה שמשחקים מליון או מליון וחצי איש.
    התכוונת מינימום
    נערך לאחרונה על ידי The Joker; 04.03.2009 בשעה 23:02. סיבה: כן, לזה התכוונתי P:
    הזמנות ל-"Lockerz" אצלי!!!
    http://www.youtube.com/watch?v=70_hU6oCRLk

הצטרף בתאריך
    01.02.2007
    זה אומר שאתה צריך להיות במשך שבוע מקסימום באחוז העליון של השחקנים.

רגע
    צריך להיות שבוע שלם?
    או שנגיד נכנסתי לאחוז העליון לשעה ואז ירדתי ואז אני גם מקבל אותו

הצטרף בתאריך
    24.09.2007
    אני מאמין שהפלאטינום הקל ביותר הוא של POP, אחריו של Uncharted ואז ברנאאוט, הסיבה היחידה ששמתי את אלו של ברנאאוט יותר קשה משל Uncharted זה כי ברנאאוט מצריך גם אונליין. מצחיק שהטרופיס של ברנאאוט כמעט ולא קשורים ללסיים את המשחק.

רגע
    צריך להיות שבוע שלם?
    לפי מה שקראתי זה קשור לרגע השבועי של הדירוג, כלומר מקבלים טרופיס פעם בשבוע או משהו
    תראה פה:
    http://www.ps3trophies.co.uk/trophyd...=6&Trophyid=44
    נערך לאחרונה על ידי JohnoBoy; 04.03.2009 בשעה 23:40.

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    נכתב במקור על ידי Yarinc
    רגע
    צריך להיות שבוע שלם?
    שבוע שלם. שים לב שיש גם טרופיז של להיות 1-3# שזה נמוך יותר.

ג'והנובוי אני הייתי מסדר את הרשימה שלך הפוך, POP לא קשה אבל הוא לא ממש קל, קיבלתי את המשחק לפני כמה ימים ואני בספק אם אני אצליח לגמור אותו שאליקה תציל אותי פחות ממאה פעמים.

הצטרף בתאריך
    24.09.2007

ג'והנובוי אני הייתי מסדר את הרשימה שלך הפוך, POP לא קשה אבל הוא לא ממש קל, קיבלתי את המשחק לפני כמה ימים ואני בספק אם אני אצליח לגמור אותו שאליקה תציל אותי פחות ממאה פעמים.
    האמת היא שעשיתי את כל הטרופיס בשני סיבובים, בראשון עשיתי הרוב, כמו לקבל 1001 seeds ולעשות את כל הקומבואים, בשני סיימתי בפחות מ-12 שעות ועם פחות ממאה הצלות, פשוט משחקים עם שמירות ידניות וכשרואים שמתת יותר מדי פעמים טוענים שמירה, ואחרי הסיבוב הראשון אתה כבר די מוכן להכל, אני חושב שבלי לטעון הרבה פעמים סיימתי עם בערך 10 פעמים שמתתי, ואם לא הייתי טוען הייתי מגיע ל-30...

הצטרף בתאריך
    01.02.2007

אה, מה המספר אומר?
    זה לא מספר הפעמים? שצריך להיות בטופ?

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    נכתב במקור על ידי JohnoBoy
    האמת היא שעשיתי את כל הטרופיס בשני סיבובים, בראשון עשיתי הרוב, כמו לקבל 1001 seeds ולעשות את כל הקומבואים, בשני סיימתי בפחות מ-12 שעות ועם פחות ממאה הצלות, פשוט משחקים עם שמירות ידניות וכשרואים שמתת יותר מדי פעמים טוענים שמירה, ואחרי הסיבוב הראשון אתה כבר די מוכן להכל, אני חושב שבלי לטעון הרבה פעמים סיימתי עם בערך 10 פעמים שמתתי, ואם לא הייתי טוען הייתי מגיע ל-30...
    אני אנסה את זה.
    הפאק במשחק שבשביל לטעון אתה חייב לחזור למסך ההתחלתי ואחרי כמה פעמים זה מתחיל לעצבן.

נכתב במקור על ידי Yarinc
    אה, מה המספר אומר?
    זה לא מספר הפעמים? שצריך להיות בטופ?
    תהנה

הצטרף בתאריך
    15.12.2007
    Uncharted הוא קשה נורא......................... מספיק על Normal מתתי מיליון פעם, אני לא אמות על Hard? בכל זאת היה משחק אדיר.
    המ, אני חושב שטרופיס הכי קל הם דווקא של CoD5, ודאי לא הרבה משחקים פה בזה, אבל זה ממש קל ודווקא כיף ולא צריך חרישה (אם כבר, צריך המון מזל, לצלוף באמזל עם פיסטול, ועוד בקונסולהההה)

הכי קשה הייתי מכניס את GTA, FALLOUT וגם Warhawk. בקשר ל-KZ2 אני עוד מעט אדע (שבוע D::::: )

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    לא כ"כ קשה היה להשיג באנצ'רטד פלאטינום,ועכשיו אני ינסה בME למרות שזה טיפונת מאתגר יותר להשיג פלאטינום אבל חפיף
    והכי קשה לדעתי LBP כי צריך להשקיע המון בשביל שאחרים יאהבו אותך ואת השלב שלך ולזכות בטרופיז שונים בסגנון,למרות שכבר יש לי מעל חצי מהטרופיז במשחק אז נמשיך

איך מצאתה את כל ה1001?

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    אני רק בערך בהתחלה(בפעם השניה שאני משחק,כדי להשיג את הטרופי שאליקה לא מצילה אותך מעל 100 פעמים) וכבר נפסלתי 7 פעמיםX:
    אבל עכשיו זה אצל אלדר אז נמתין ואני ינסה את השיטה של הLODING שחשבתם עליה

הצטרף בתאריך
    24.09.2007
    נכתב במקור על ידי לורץ 2 הראשון
    איך מצאתה את כל ה1001?
    הרוב חיפשתי כמו משוגע, פשוט לרוץ קדימה ואחורה בכל איזור, בעיקרון צריך לזכור שיש הרבה במעברים בין האיזורים השונים (אם תשים לב, כשאתה עובר בין איזור נקי ואיזור corrupted אז באמצע הדרך מתחיל החלק השחור, אחרי שמנקים את האיזור צריך לחזור עד לשם).
    היו 4 שהסתבכתי איתם 2 באיזור אחד שפשוט רשמתי בגוגל "prince of persia 2 missing seeds in X" וזה רשם בדיוק איפה הם, שניים אחרים השתמשתי בסרטון שמישהו העלה לגוגל שמראה לכל איזור איפה כל ה-seeds בו, הם היו באחד האיזורי מגדל במקום שצריך למצוא טבעות ולעשות ceiling run מתחת לאיפה שאתה עומד, בקושי שמים לב לזה...

הצטרף בתאריך
    01.11.2007
    עיר
    רמת השרון
    FO3 בלי ספק, תוך פעם אחת סיימתי הכל.
    הכי קשה... טוב לא הכי קשה אבל אחד הקשים, GTA 4

הצטרף בתאריך
    10.05.2008
    אני חושב ש-uncharted באמת לא כ"כ קשה. מתרגלים ל-Crushing אחרי כמה זמן, וממילא יש אינסוף ניסיונות ואפשר להצליח הכל. היו קטעים באמת קשים שלקח לי 8-10 ניסיונות לעבור, כמו הכנסיה בסוף, אבל זה לא כזה נורא.

fallout 3 לא קשה - למעשה זה המשחק הכי קל ששיחקתי בו עד כה, קל עד כדי גיחוך. זה פשוט לוקח די הרבה זמן בהשוואה למשחקים אחרים.

socom נראה לי אכן קשה בטירוף, כמו Warhawk.

LBP לא קשה אבל אכן הקטע שצריך לקבל לבבות משחקנים אחרים מתסכל. עוד לא השקעתי בליצור רמה ששווה משהו ואנשים ירצו לשחק בה. בינתיים גם לא השגתי את הטרופי שדורש 150 משחקים ברמות קהילה.

הצטרף בתאריך
    12.07.2007
    Fl0wer זה אחד מהכי קלים שאפשר להשיג

הצטרף בתאריך
    24.09.2007
    נכתב במקור על ידי MisterFF
    Fl0wer זה אחד מהכי קלים שאפשר להשיג
    ל-flOwer אין פלאטינום...

הרשמה