תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006

פברואר, 2009

חודש פברואר היה מעניין מבחינת יציאת משחקים חדשים לקונסולת ה-Wii...

משחקים בולטים שיצאו בפברואר
    1. Tenchu 4: Shadow Assassin: משחק התגנבויות נינג'ה.
    2. Deadly Creatures: טרנטולה ועקרב במדבר, בסביבת תחנת דלק נטושה.
    3. The House of the Dead: Overkill: משחק יריות על מסילה, בסגנון 'גרינד-האוס'.
    בואו הצביעו לסקר משחק החודש, שמנסה לברר איזה משחק לדעת הקהילה הוא המשחק הכי מוצלח באותו חודש.

ואח"כ, בואו ראו מה יצא השנה, ומה עוד יֵצא (בצירי).

ספיישלים
    1. טכנולוגיות גיימינג חדשות ב-2009: כל הטכנולוגיות החדשות אשר תשפרנה את חוויות המשחק שלנו, החל מ-2009.
    2. 100 יוצרי המשחקים הכי גדולים בכל הזמנים: בואו ראו מיהם 100 היוצרים הכי גדולים בתעשייה, אשר בזכותם אתם מכייפים.

מפגש קהילה מס. 4

מפגש הקהילה הרביעי יוצא בקרוב אל הדרך, ויתקיים במשרדי vgames ב-12 באפריל. בואו לדיון המפגש כדי לראות מה בתכנית. לאחרונה יצאו כמה משחקים חדשים ומעניים ל-Wii, והחודש יצאו MadWorld ו-Grand Theft Auto: ChinaTown Wars, אז את כל אלה, ונוספים, תוכלו לראות אותם ולשחק בהם במפגש.

סטטיסטיקות הפורום

דפים נצפים החודש: 71,333 (מקום עשירי מכלל הקהילות), לעומת 76,677 בחודש ינואר.

דפים נצפים לכתבות שהעליתי: 14,476 (החודש התמקדתי יותר בהפניות לקהילה, שאותן כמובן לא ספרתי).

סה"כ: 91,153 צפיות.

בונוסים לחברים

הפעילות לא הייתה בשמים החודש, לכן אין לי למי להעניק בונוסים מלבד למתן, אשר בכל מקרה רציתי לצ'פר אותו על הניהול שלו, זה כבר כמה חודשים, של תחרות 'בורסת הציונים'.

מתן, בחר שני משחקי Wiiware ב-1,000 נקודות כל אחד (והערה כללית: אל תתחילו עם קטע "אני-צנוע-כפרה-עליי-תן-את-זה-למישהו-אחר". נותנים לכם משהו בחינם - קחו! ).

ובהזדמנות חגיגית זו אני רוצה לבשר על פתיחה מחודשת של אתר Gamerankings (ובעיצוב מחודש!). מתן, עכשיו תוכל להמשיך לסכם את התוצאות ב'בורסת הציונים' החמישית, וכמובן, פתח בבקשה בזריזות את ה'בורסה' השישית (לפי המשחקים בסעיף הבא).

אגב, זכרו את מבצע 'קהילת נינטנדו כותבת ביקורות ל-vgames'. מי שיכתוב ביקורת לאחת הקונסולות הנוכחיות של נינטנדו, אשר תתפרסם באתר לעיני כולם, יישלח גם לו משחק Wiiware. התמורה היא, כמובן, לא רק המשחק אשר הוא באמת 'כסף קטן', אלא הזכות שכולם יוכלו לקרוא את דעתכם על המשחק שאהבתם (או לא).

אז מה צפוי לנו בחודש מארס?

חודש פברואר היה לא רע בכלל מבחינת יציאתם של משחקים מדליקים (אלא אם כן אתם סופרים רק את Overkill), אך חודש מארס צריך להיות לא פחות מעניין, ואפילו יותר...
    1. 09 במארס: New Play Control! Mario Power Tennis - המרה של המשחק ל-Gamecube, אך הפעם ייהנה משליטת Wii (לטעמי, לא מספיק מעניין...).
    2. 09 במארס: New Play Control! Pikmin - גם כן המרה מה-Gamecube, ולדעתי, ועל פי מה שקראתי, היא יותר אטרקטיבית מהמשחק הקודם. איכות השליטה של ה-Wii בהחלט ניכרת כאן, וההמרה הזו בהחלט תהיה המתאבן מעורר התיאבון, לפני Pikmin 3 שמפותח...
    3. 10 במארס: MadWorld - כמובן, גולת הכותרת החודש! מערכת IGN מפמפמת כמעט חודש שלם הייפ לגביו, ולא מעט מאתנו כבר בטוחים שיקנו אותו (סקר), עוד לפני שאפילו פורסמה ביקורת אחת.
    4. 17 במארס: Marble Saga: Kororinpa - משחק המשך למשחק כיפי שבו מגלגלים כדור על לוחות שניתן להטות. הפעם הוסף הרבה יותר תוכן וכיף, על פי הרשמים, והוא גם יוצע במחיר מוזל.
    5. 17 במארס: Pro Evolution Soccer 2009 - המשחק הקודם קיבל שבחים על השליטה, והמשחק הזה אפילו ישפר אותה. כמו כן, יש כאן AI משופר ועוד תכונות חדשות, גם בלעדיות.
    6. 17 במארס: Ready 2 Rumble Revolution - משחק המשך לסדרת אגרוף כיפית וממכרת מעידן ה-Dreamcast, ונראה שהמשחק הזה נותר נאמן מאוד לקודמו (עדיין, אני לא בטוח שהוא עובר את מבחן הזמן, במיוחד כש-Punch Out כל כך מצופה והוא נראה באופק).
    7. 17 במארס: Rune Factory: Frontier - ייתכן שזה המשחק השני הכי טוב החודש ל-Wii אחרי MadWorld. אומרים עליו שהוא משחק ההמשך האמתי למשחק הראשון שהיה מוצלח.
    8. 17 במארס: Grand Theft Auto: Chinatown Wars - לפי הרשמים, מצפה לנו משחק GTA ענק, לא פחות מקודמיו.
    ומה עוד בקרוב? אני מקווה מאוד שאוטוטו יועלה החלק החמישי, והאחרון, בסדרת הכתבות שסוקרת את קונסולת ה-Wii, והפעם: אילו משחקים בולטים צפויים השנה.

נערך לאחרונה על ידי רונן יצחק; 03.04.2009 בשעה 23:14.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.07.2008
    gameRankings נראה כמו GameFAQS
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    נכתב במקור על ידי ~ערן
    GameRankings נראה כמו GameFAQS
    זה אשמת Gamespot..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.07.2008
    http://www.gamerankings.com/ds/93841...pic/index.html
    משחק עם ציון מושלם

למה בורסת הציונים היא לא גם ל-DS?
    החודש יוצאים פלטינום ו-GTA.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.07.2008
    לא הייתי כאן כמעט כל החודש, אבל אני חושב שהיה נחמד. :O זהו, תקופת היובש נגמרת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי ~ערן
    http://www.gamerankings.com/ds/93841...pic/index.html
    משחק עם ציון מושלם

למה בורסת הציונים היא לא גם ל-DS?
    החודש יוצאים פלטינום ו-GTA.
    אפשרי לחשוב על משהו. אני מעדיף להתרכז בבולטים במיוחד. למשל, אפשר להמר את הציונים ל-GTA החדש (מתן, תוסיף אותו ).
    שתף ב-Google+

הרשמה