תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    גם בחופש הקרוב נקיים מפגש קהילה במשרדי וייגיימס בפ"ת, כמו תמיד יהיה לרשותנו חדר עם טלויזיות, נקיים טורנירים ומשחקים ואולי תצ'ופרו בפרסים

חשוב לי להבהיר, בלאן הקודם בחנוכה כמעט עשרה אנשים ביטלו לנו בדקה התשעים, חלקם גם היו אמורים להביא ציוד, אני לא מתכון להאשים ולבוא בטענות כי זכותם לבטל, אבל תעשו טובה, אם אתם יודעים מראש שלא תבואו או שיש חשש, תודיעו, מה שקרה בפעם הקודמת היה מאוד לא נעים.
    אם הפעם מספר כ"כ קטן של אנשים יגלה התעניינות, זה יהיה חבל מאוד אבל לא יהיה טעם לקיים את המפגש.

תוכן עניינים:
    1. רשימת מוזמנים
    2. הסבר כללי
    3. מועד הלאן
    4. טורנירים ולו"ז
    5. אופן ההגעה למשרדי Vgames
    6. על המוזמנים להביא...
    רשימת מוזמנים
    בתאריך 13/4/2008, יום שני בחול המועד פסח, יערך מפגש של הפורום שלנו. המפגש יערך במשרדי אתר ויגיימס. כרגע מי שנרשם הוא מי שמגיע, מוזמנים נוספים יהיו רק אם יתאפשר ויתפנו מקומות. על כל מי שנרשם לאשר עכשיו את הגעתו. נא לרשום את שם המשתמש באתר ולידו את השם המלא שלו. זה נעשה לצורכי זיהוי בכניסה לבניין (אבטחה) וכן לארגון התחרויות שלנו. רק מי שיופיע ברשימה מאושר.

על כל אדם שמגיע למפגש יש להביא לפחות שלט אחד שישמש לעצמו! אדם ללא שלט ייתכן ולא יוכל להשתתף.

מגיעים למפגש:
    The Crush - ווילי
    The Joker - אלדר
    black&Blue - שון
    M4A1 - מתן

מה אנחנו צריכים?
    ארבע קונסולות
    מי שמביא קונסולות יש להביא בנוסף:
    כבל HDMI (רצוי)
    כבל AVI

בינתיים לא תכננו טורנירים ולכן בינתיים אין צורך במשחקים מיוחדים.

מביאים קונסולות:

מביאים משחקים:
    black&blue - Street fighter IV

מביאים שלטים:
    על כל אדם שמגיע למפגש יש להביא לפחות שלט אחד שישמש לעצמו! אדם ללא שלט ייתכן ולא יוכל להשתתף.

הסבר כללי

אנחנו נערוך מפגש פורום בפסח ביום שני - 13/4/2008 במשרדי ויגיימס (רח אלכסנדר ינאי 1, אזור תעשיה סגולה פ"ת, בבניין SMILE מדיה). המפגש יהיה עד 30 אנשים ולכן כל הקודם להרשם זוכה. ניתן יהיה לבטל הרשמה עד יום ראשון 5/4 בשעה 21:00.

הערות:
    במקום תינתן שתייה קלה, מי שמעוניין בכיבוד (כמו פיצה וכדומה) מוזמן להביא איתו כסף, וכל משתתף שמעוניין בכיבוד ישלם קצת ונזמין משהו.

טורנירים ולו"ז:
    כאמור, בינתיים לא תכננו טורנירים ואין לנו לוח זמנים מדויק, כמו תמיד המפגש יחול בשעות אחר הצהוריים עד לשעות הערב.
    בקרוב נפרסם לוח זמנים מעודכן ומפורט.

כמובן שהכל בהתאם להענות שלכם, לא תהיה הענות - לא יהיו טורנירים, בטח שלא פרסים ואולי גם לא מפגש.

אופן ההגעה למשרדי Vgames

לבאים מצפון ודרום לפ"ת - יש להגיע לת"א אוניברסיטה ולקחת רכבת פרברים (מרציף 3) אשר נוסעת לתחנות בני ברק, פ"ת מרכז, פ"ת סגולה... כפר סבא. עליכם לרדת בתחנה פ"ת סגולה, להגיע לכביש הראשי ולקחת אוטובוס מהתחנה (ממש כשאתם הולכים בדרך עפר אתם רואים את התחנה) לאיזור תעשיה צומת סגולה. זוהי תחנה אחת קדימה מהתחנה של הרכבת - לתשומת לבכם.
    כאשר תרדו תכנסו לאיזור תעשיה ותראו בניין ענק (יש, אפשר להשוויץ!) שכתוב עליו "SMILE" עם הלוגו של אינטרנט זהב .

לאלו שגרים בבני ברק, ראש העין, הוד השרון וכפר סבא - יש להגיע באמצעות רכבת הפרברים אל פ"ת סגולה ולפעול ע"פ ההנחיות שלעיל.

הערה חשובה: אין לרדת בפ"ת קריית אריה, זוהי אינה התחנה הקרובה!

מידע שימושי נוסף:על המוזמנים שיסכימו להביא קונסולה להביא..
    1. קונסולה
    2. כבל כוח
    3. כבל רשת (רצוי מאוד.)
    4. כבל לחיבור לטלוויזיה (HDMI אם יש, רצוי מאוד להביא גם AV בתור גיבוי.)
    5. כבל USB להטענת השלטים (מומלץ בחום.)
    כל מי שרוצה למכור או להחליף משחקים וציוד ל-PS3 מוזמן להביא ולהחליף ולסחור עם חברי הפורום, כל עוד אתם מביאים את הסחורה ואת המזומנים.

שאלות ניתן לשאול כאן / ה"פ לאחד המנהלים או מייל.
    נערך לאחרונה על ידי The Joker; 28.03.2009 בשעה 13:16.

לא נראה לי שהפעם אני אגיע, בהצלחה לכם!

הצטרף בתאריך
    21.04.2008
    עיר
    הרצליה
    חח בדיוק ביום של היום הולדת שלי

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    חח איזה קטע גל נולדת ביום שאבי נולד גם לאבא שלי יש יומולדת אז אני לא בטוח שאני יגיע

הצטרף בתאריך
    24.09.2007
    אם אני לא אמצא עבודה עד אז אשתדל להגיע, אם זה מקום שאפשר לחנות בו גם סביר להניח שאוכל להביא קונסולה ואת שאר הציוד, יש לי שני SIXAXIS שלא אכפת לי להביא בנוסף ל-DS3 בשבילי, ויש גם סטיק ארקייד אם תרצו.

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    נכתב במקור על ידי JohnoBoy
    אם אני לא אמצא עבודה עד אז אשתדל להגיע, אם זה מקום שאפשר לחנות בו גם סביר להניח שאוכל להביא קונסולה ואת שאר הציוד, יש לי שני SIXAXIS שלא אכפת לי להביא בנוסף ל-DS3 בשבילי, ויש גם סטיק ארקייד אם תרצו.
    יש מגרש חניה בבניין.

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    אנשים מה קורה?

אם לא תהיה הענות אנחנו נבטל וחבל.

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    תשאלו ותדעו
    ואיי איזה באסה שאנשים לא באים..טוב כמו שציטוס אומר אוכל לבד אוכל יותר ואני אומר אם אני בא לבד אני אקבל את הפרסים שלכם ויותר
    אנשים תבוא יהיה סבבה וכמו שאומרים נותנים לכם בחינם תקחו מרביצים לכם תברחו
    קצר אלדר תרשום אותי ..אני בא במהירות

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    מועד הלאן מתקרב, אנחנו צריכים לדעת מה קורה - אם אין אנשים המפגש יתבטל.

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    יאללה אני בא
    נו כולם לבוא אל תהיו יבשים יהיה כיף
    אני מביא בנוסף את SF4 שנשחק קצת...

הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    אני בא

DarkBloOd ‎(23:20):
    ההגדרה הכי טובה היא שכאילו פלוץ רוצה לצאת מהפופיק

DarkBloOd ‎(23:24):
    ביי :|
    נראה לי הפלוץ הוא בעצם קקי
    והפופיק קטן מדי בשביל קקי

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    חבל מאוד, הלאן מבוטל עקב חוסר הביקוש שלכם.

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    תשאלו ותדעו
    באמת חבל שאין ביקוש ללאן...ועכשיו זה בוטל ...באמת חבל שכל הפרסים יעברו לפורם אחר...

הצטרף בתאריך
    24.09.2007
    חבל, מקווה שאוכל להגיע לבא...

הרשמה