תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 62
    הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה
    שבוע טוב.

ובכן, לאחר תקופה ארוכה של שקט ויציבות בה הקהילה שלכם חזרה לעצמה, אני מבין שיש
    שוב מעבר חלקי של הקהילה למקום אחר וכבר ניתן לראות זאת בכמות הפעילות שלכם כאן, בויגיימס.
    באופן אישי, אינני מצליח להבין מדוע אתם שוב, יורים לעצמכם ברגליים.
    הקהילה כאן התפתחה יפה. הרצתם פעילויות יפות כולל לאן בחנוכה ובקנה יש פעילויות נוספות
    שתוכננו לחודש הקרוב וגם תכנון ללאן בפסח שעליו עוד לא ממש יצא לי לדבר.
    ועכשיו מה? על פי מה שאני רואה, העברתם את הפעילות המרכזית שלכם למקום אחר תוך
    הפקרת הפורום כאן מבלי לחשוב על ההשלכות ומבלי לתת את הדעת.

אני פונה בעיקר לשחקני הקהילה ולא למנהלים שהחליטו לעבור.
    אם אתם תחליטו לעבור למקום אחר, אני אכבד את רצונכם ואקבל זאת כהחלטה סופית שלכם
    לקבל תמיכה לקהילה, המקצועית ובכלל ממקום אחר ולסיים סופית את הקשר בין TF2 לאתר Vgames.
    אתם, השחקנים ללא האינטרסים שמחפשים מקום לקיים פעילויות ולהנות, אתם תחליטו אם להישאר
    כאן אם לאו.

אשמח לשמוע אתכם ולראות מהי כוונתכם ותכנונכם לעתיד. איני מעוניין בשום אופן שדיון זה
    יהפוך לדיונים בסגנון הדיונים שלפני חצי שנה. כתבו לעניין.

הצטרף בתאריך
    13.05.2008
    אין לי מה להגיד, ראיתי את זה בא, חלק מזה אשמתי - אבל אני פשוט לא יכולתי להמשיך להיות פעיל כמנהל קהילה וגם להשקיע בלימודים.

חבל לי שהאנשים שיכולים להשפיע ולתרום בקהילה הזאת פנו למקום אחר, באמת שניסיתי למצוא אנשים כדי להעביר להם את האחריות - אבל זה פשוט לא הצליח.

אם הקהילה תבחר שלא להישאר כאן, כל שאוכל לעשות זה להצטער על כך ולאחל לנו הצלחה, את מה שיכולתי לעשות בתור מנהל אני עשיתי.
    למה לא עובד לי החתימה ??

הצטרף בתאריך
    05.01.2007
    עיר
    תל אביב
    אין פה שום תחרות בין הקהילות שאתה מדבר אליהם
    כל הכבוד לויגיימס אל הרצון לארגן את הלאן אבל בסופו של דבר גם הקהילה השנייה מתכננת לאן ביולי או אוגוסט כפי הנראה אבל זה לא מה שמשנה כאן
    מה שאני בא לומר עמוס זה ש"תחרותיות" בין קהילות זה דבר טוב ומקובל מכיוון שזה גורם לעוד פעילות ועוד רצון להצלחה בכל מקום.
    אני חושב שהסיבה להקמת הקהילה השנייה היא שכאן לא סיפקו את מה שהם רוצים או שאותם אנשים לא ניסו להשיג אותם אני לא יודע.
    אני רק יודע שאני שם כי ראיתי שיש אנשים שרוצים לתרום לקהילה ונותנים מעצמם כמו מטורפים טורנירים בלי סוף, הבלוג החדש שנפתח תחת הקהילה שם המון שרתים ללא הגבלה , אבל הכי חשוב אנשים שלא מתייאשים ובאים מתוך רצון לקדם את הקהילה הישראלית ואתה יודע, עמוס שלאן זה לא הכי חשוב לקהילה וזה לא מה שיהפוך את כל הכילים של הקהילה למרות שזה כן מקדם וזה אחלה של דבר וזה משנה קצת דברים אבל זה לא מה שישנה את כל הקהילה על פיה אתה חייב להסכים איתי.
    אני אישית שם כי אני רואה ומבין לפי הצורת דיבור והרצון של המנהלים האחרים להצלחת הקהילה ולקידומה וזה בראש ובראשונה.
    ואני לא אומר שהמנהלים שלך לא רוצים פשוט ויגיימס לא תמיד נותנים ובקהילה ההיא יש יותר מרחב בלי שאלות מיותרות ד"א יש גם רדיו שהקהילה קיבלה שכבר עובד ורץ.

אין לי מה לנסות להוכיח אני חושב שהבעיה הייתה ביסוד ובכך שלא כולם אוהבים את ויגיימס ומעדיפים משהו חדשני ושונה
    kutalini

הצטרף בתאריך
    23.05.2007
    עיר
    רעננה
    ל2 האתרים יש אינטרס אחד ברור לקדם את הקהילה
    תמיד אפשר להנות מ-2 העולמות
    חבל להתעסק במלחמות כמו ילדים קטנים
    D:

הצטרף בתאריך
    13.05.2008
    אתם לא מבינים את זה נכון, אין פה שום עניין של מלחמה או תחרות.
    לוויגיימס לא אכפת מה אתם עושים באתרים אחרים, אלא רק בפעילות שלכם בפורום כאן.
    למה לא עובד לי החתימה ??

הצטרף בתאריך
    21.06.2008
    הפרסים מושכים אותי...

בvgames שקט לאחרונה, אין טורנירים חדשים וכו'.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה
    אפי.
    דוקא אתה, מכל האחרים, אמור להבין את המשמעות של מהלך כזה וממך הייתי מצפה
    שתמנע כזה מהלך. אתה מכיר את ההסטוריה של הקהילה היטב. מה גם שאתה עזבת את ניהול הקהילה אצלנו בגלל שהקהילה לא רצתה שתנהל אותה ופתאום אתה רץ לנהל אותה במקום אחר.
    אל תקשקש לי על משאבים. אתה יודע היטב שלא מנענו שום דבר שאתם צריכים. יופי!! פתחו
    לך 100 שרתים כאשר אתם אפילו לא ממלאים 3 שרתים...

דיפ.
    גם אתה קיבלת את הצ'אנס לנהל כאן ולהוביל את הקהילה אצלנו ולא פעם אחת. אתה זה שבחרת
    שלא לעשות את זה. אני לא מוביל למלחמה בין קהילות.. ממש לא. אם הקהילה תבחר לעבור לשם,
    אני לא אשאיר כאן קהילה כפי שהיא היום אם בכלל.
    ללכת לעשות טורנירים במקום אחר זה סבבה. לא לעבור לגמריי.

הצטרף בתאריך
    15.06.2008
    עיר
    קיבוצניק
    אני חושב שמלחתחילה הקהילה "עברה" לVG בגלל שבגיימר הזניחו אותה והפסיקו להשקיע, אותו דבר מה שבערך שקורא כאן. כמו שטל אמר באמת לא היה לו למי ל"העביר את האחריות" ולדעתי כל מי שאולי מסוגל זה מי שנמצא כרגע בVGO.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי Kira
    אני חושב שמלחתחילה הקהילה "עברה" לVG בגלל שבגיימר הזניחו אותה והפסיקו להשקיע, אותו דבר מה שבערך שקורא כאן. כמו שטל אמר באמת לא היה לו למי ל"העביר את האחריות" ולדעתי כל מי שאולי מסוגל זה מי שנמצא כרגע בVGO.
    מה אתה בעצם אומר? שויגיימס הפסיקו להשקיע? זה כמובן לא נכון. בדיוק להיפך.
    בנוסף לחדשות של הקהילה שאנו מקדמים ומנסים להביא לכאן חברה חדשים, העברתי גם תקצוב פרסים לשני טורנירים שאמורים להיפתח כאן החודש.

הצטרף בתאריך
    05.01.2007
    עיר
    תל אביב
    עמוס ב VGO אף אחד לא אומר למה אתה לא ממלא את השרת הזה והזה והזה
    לא חייב למלא שרת בשביל לקבל עוד שרת
    אני לא מסכים איתך.
    בקשר לקטע שאני אמור להבין אני הבנתי אבל בסופו של דבר הגיע מצב שראיתי מנהלים שרוצים מול מנהלים שלא ממש פעילים ורוצים אבל לא ממש יכולים.
    כמו שטל אמר הוא לא פעיל כל כך, אותו דבר YB ורק שלומי מנהל והוא לא יכול לבד.
    kutalini

הצטרף בתאריך
    08.09.2008
    נכתב במקור על ידי RightInTheFace
    בנוסף לחדשות של הקהילה שאנו מקדמים ומנסים להביא לכאן חברה חדשים, העברתי גם תקצוב פרסים לשני טורנירים שאמורים להיפתח כאן החודש.
    בסך הכל הקהילה המעפנה הזאת תעבור לאיפה שיציעו לה יותר שטויות. תפתחו טורניר עם 1000 שקל פרס מקום ראשון וכולם יחזרו לפה כמו טטלה. כשיסתיים הטורניר הם יעברו לקהילה הבאה.
    נערך לאחרונה על ידי Cainbot_; 28.02.2009 בשעה 22:54.

הצטרף בתאריך
    15.06.2008
    עיר
    קיבוצניק
    נכתב במקור על ידי RightInTheFace
    אני לא מדבר על תקציב מצד וויגיימס אני יותר מדבר על הפעילות של המנהלים (לא מאשים אותם, לכל אחד מהם יש סיבות למה הוא לא ממש פעיל).
    אני יותר מדבר על דברים כמו ספאמרים שלא מקבלים באן, חוסר פעילות בגאטרים, ועוד דברים בסגנון.

הצטרף בתאריך
    24.05.2007
    עיר
    tel aviv
    gamer-הפורום הכי טוב.
    vgames-משקיעים הכי הרבה בצורה של שרתים/טורנירים/כסף.
    vgo\crit-גאטרים.

סיכמתי הכול.

הצטרף בתאריך
    04.05.2007
    עיר
    נתניה
    לגבי טורנירים...
    יש את הטורניר קבוצות (שמבחינתי אמנם הוא רץ אבל לא כמו שציפיתי מכיוון שהקבוצות לא רציניות ובגלל שזה טורניר ראשון שהרצתי אז היתגמשתי בשביל שהוא יצליח).
    הרצתי טורניר BBALL החלטתם שזה חרוש נרשמו במהלך שלושה ימים שהטורניר רץ ונרשמו שני קבוצות ככה שראיתי שלא ממש בעניין למרות שלא היתקיים טורניר כזה הרבה זמן אז סגרתי אותו והחלטתי לפתוח טורניר שעוד לא היה ושיהיה עניין שאני עובד עליו בימים אלו.

גיא לגבי פעילות בגאטרים אני נמצא שם כל הזמן מנסה להביא אנשים אבל כמה אני יכול לנסות, שחקן אחד לא יכול למלא גאטר שלם. טוב גאטרים זה בעייתי בכללי כי הם לא פעילים בשום מקום. לגבי ספאמרים הם אכן מקבלים באנים ואזהרות בהודעות פרטיות. אני נותן אזהרות למשתמשים שמספימים בלי קשר למשחק או לדיון שנפתח.

אפי, גם פה לא מבקשים למלא את השרת, מבקשים פעילות בפורום לראות שקיימת קהילה שיש במה להשקיע ולהוציא, אם זה 50 אז משקיעים במה שיספק 50 אם זה 100 אז 100 אם יותר אז יותר אבל אם לא יראו שקיימת קהילה שכן פעילות בפורום מראה שיש קהילה אז לא ידעו במי להשקיע ובמה. זה אינטרס של כל אתר ולא אם ימלאו לו את השרת או לא. לגבי זה שאתה אומר שטל לא פעיל הוא פעיל הוא עוזר לי המון אנחנו מדברים המון בMSN וכך הוא עוזר לי, זה שאני מראה יותר פעילות בפורום בגאטרים בקהילה עצמה כי אני משחק ומנהל קלאן בקהילה הזאת אז אני מפנה זמן בשביל זה וכך אני יותר פעיל במשחק ובקהילה.

דור מלחמות לא יהיו פה. אף אחד אבל אף אחד לא יכריח קהילה להיות במקום שהיא לא רוצה להיות אין פה איום ואין פה שום דבר הדברים נאמרים רק בשביל להבהיר את העניין שהקהילה תכיר ולא תגיד למה לא אמרתם למה ככה ולמה ככה. וכמו שאמרת לשני האתרים יש אינטרנס משותף לקדם את הקהילה ונכון שניתן להנות שני העולמות ולהירשם בשני האתרים והטורנירים של שניהם והפרסים, אבל השאלה אם זה בא בחשבון גם בפעילות בפורום עצמו?! לפי הנתונים של הימים האחרונים יש ירידה משמעותית בפעילות בפורום פה וזה עוד לאחר שיצא עידכון למשחק.

אבל כמ ושעמוס אמר הרבה תלוי בקהילה ומה היא תחליט כי אף אחד לא יכול להחליט בשבילה.

הצטרף בתאריך
    20.12.2008
    נכתב במקור על ידי `vocaL
    gamer-הפורום הכי טוב.
    vgames-משקיעים הכי הרבה בצורה של שרתים/טורנירים/כסף.
    vgo\crit-גאטרים.

סיכמתי הכול.
    gamer הפורום הכי טוב? עידו אתה חושב ככה רק בגלל שאתה גיימריסט S:

הצטרף בתאריך
    26.12.2008
    נכתב במקור על ידי Cainbot_
    בסך הכל הקהילה המעפנה הזאת תעבור לאיפה שיציעו לה יותר שטויות. תפתחו טורניר עם 1000 שקל פרס מקום ראשון וכולם יחזרו לפה כמו טטלה. כשיסתיים הטורניר הם יעברו לקהילה הבאה.
    הוא צודק ב100%
    כמו מפגרים עוד לא קלטו שכל זה יתפוצץ להם בפרצוף מתישהו...
    הקהילה הזאת לא לומדת אותו דבר עם ה"PRO גאטרים" מצטער עמוס שהם ילמדו תלקח הם כנראה יחזרו :/

הצטרף בתאריך
    03.09.2007
    אני מצטט את מה ששירן רשם למטה :O
    נערך לאחרונה על ידי NetajestA; 01.03.2009 בשעה 10:04.

הצטרף בתאריך
    05.01.2009
    עיר
    דה דאסט
    Oo

אני לא מבין מה הבעיה של אנשים להיות בשני הקהילות פשוט ולקבל יותר.
    I am the bone of my sword.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי kuta
    עמוס ב VGO אף אחד לא אומר למה אתה לא ממלא את השרת הזה והזה והזה
    לא חייב למלא שרת בשביל לקבל עוד שרת
    אני לא מסכים איתך.
    בקשר לקטע שאני אמור להבין אני הבנתי אבל בסופו של דבר הגיע מצב שראיתי מנהלים שרוצים מול מנהלים שלא ממש פעילים ורוצים אבל לא ממש יכולים.
    כמו שטל אמר הוא לא פעיל כל כך, אותו דבר YB ורק שלומי מנהל והוא לא יכול לבד.
    כל מה שכתבתי לך קודם, עדיין רלוונטי.

מה יעזרו לך 100 שרתים ריקים? מה אתה ילד?

לגביי הניהול, ובכן, שאלתי אותך קודם, כל המנהלים שעברו, היו מנהלים אצלנו, מה חדש תחת השמש? יכולתם לעשות כאן את "הפעילות המטורפת" שאתה מדבר עליה.

הצטרף בתאריך
    15.06.2008
    לא כל כך יכולנו. בעצם הייתה הרבה ביקורת כנגד מנהלי קהילת TF2 ולא בגלל הניהול שלהם אלא בגלל החוסר פעילות וההבנה בקהילה התחרותית.
    נתחיל בזאת שטורניר לא התקיים עם מייטב החוקים ולא היה מסודר "יותר מידי".
    המנהלים הפסיקו להיות פעילים ויצא שימים שלמים לא היה עם מי לדבר בנוגע לתחרויות/ גאטרים...

עכשיו בנוגע למעבר הקהילה, המעבר היה ספונטני מאוד לאחר וסיפקנו להם את כל מה שנדרש כולל מנהלים פעילים, נכונות אמיתית להשקיע בקהילה, משאבים, פרסים , אפילו לאן מתוכנן בקיץ והכל מבלי לרצות תמורה. הקהילה עברה מתוך בחירה ולא כי רשום להם בפורום: אם לא תשקיעו לא תקבלו כלום.
    הרצנו גאטרים, קלאבים שלראשונה מצליחים הודות להנהלה המכובדת שהבאנו וטורנירים עם נכונות רבה להרשם מה שלא ניכר אצלכם. אני חושב שאין סיבה שתבואו ותאיימו כי בנתיים לא עשיתם כלום כדי לשמור על הקהילה ונתתם לה ללכת. איפה המאבק? הלוחמנות? אתם עובדים כל היום לשווא?
    הודעות ואיומים לא יעזרו לכם כי בנתיים שאתם כותבים לנו כאן אנחנו נותנים להם הכל שם.

הסיבה שעברתי לשם בתור מנהל בתפקיד כאן הוא היחס מהמנהלים שבאמת ראוי לשבח, בשנייה שאני כותב משהו למנהל האתר הוא בא לוונט/ מתכתב איתי ועוזב את כל תעסוקיו ומה שהוא גם לוקח חלק פעיל בהרכבת גורמים חשובים באתר.
    השילוב עם Overtime היה מהיר מפני שהמנהל הראשי שוחח עם המנהלים של הבלוג שעות רבות על מנת להרכיב את הרדיו ואת האתר החדש.
    גם דברים שאתם לא סיפקתם לנו הולכים לבוא כגון אנטי צ'יט, פורומים פרטיים ועוד רבות והכל למען הקהילה וללא אינטרסים פרטיים.

תעשו חושבים לפני שאתם רצים לפתוח כאלה דיונים ובבקשה אל תאיימו עם לאנים כי אם זה מה שיעזור לכם להרוויח את הקהילה. עדיף שתפעלו כמו מנהלים ותנסו להפעיל רעיונות יצירתיים לשם שינוי.

הרשמה