תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    17.04.2008
    שלום, אני דיי חדש בקהילה הזאת אבל יש לי פלייסטיישן שלוש כבר איזה 5-4 חודשים...
    בכל מקרה הרבה זמן שיחקתי ב-COD4 והיום בבוקר אני בא לשחק ואני רואה ב-Message of the day ב-Multiplayer שיצא חבילת מפות חדשה שאפשר להשיג מה-Playstation Store וגם יצא מצב משחק חדש בשם Hardcore HQ.....

עכשיו ניכנסתי למשתמש שאיתו אני יכול להיכנס ל-Playstation Store וראיתי שזה עולה 5 דולר...

עכשיו השאלה שלי יש סיכוי שימכרו את זה בארץ בתוך דיסק?... כי אני ממש אבל ממש רוצה את המפות החדשות לפלייסטיישן.....
    ועוד שאלה: הפלייסטיישן שלי הוא מארצות הברית, ורק משחקים מארצות הברית עובדים עליו, אם ימכרו את החבילת מפות בארץ ואני יקנה בארץ זה עדיין יעבוד נכון?

ועוד שאלה לא קשורה:
    אם יש לי כבל HDMI והפלייסטיישן שלי מארצות הברית, משחקים מהארץ יעבדו?
    ועוד שאלה אחרונה: כמה עולה כבל HDMI?
    לשעבר Tuchfeld למי שלא יודע...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2007
    עיר
    רמת השרון
    טוב דבר ראשון, כנראה שלא ימכרו את זה בדיסק ותצתרך לקנות דרך החנות או לוותר,
    לא משנה מאיפה אתה קונה משחקים הם תמיד יעבדו, לא משנה מאיפה ה PS3 או ההמשחקים
    כנ"ל לגבי הכבל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.04.2008
    נכתב במקור על ידי Joni-r
    טוב דבר ראשון, כנראה שלא ימכרו את זה בדיסק ותצתרך לקנות דרך החנות או לוותר,
    לא משנה מאיפה אתה קונה משחקים הם תמיד יעבדו, לא משנה מאיפה ה PS3 או ההמשחקים
    כנ"ל לגבי הכבל
    עובדה שקניתי GTA IV ל-PS3 מבאג מחשבים ליפני שקיבלתי את הפלייסטיישן ושעוד חשבתי שאני יקבל אותו מישראל, ובסוף קניתי את הפלייסטיישן 3 בארצות הברית וקיבלתי אותו עם GTA IV, ושאני מנסה לשחק ב-GTA IV מישראל הוא לא עובד והזה מארצות הברית כן עובד.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.01.2009
    יש לך טלויזית CRT? כי אם לא.. אז הדיסק עצמו פגום... כל המשחקים מכל העולם יעבדו לך בדוק...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.04.2008
    נכתב במקור על ידי f-15
    יש לך טלויזית CRT? כי אם לא.. אז הדיסק עצמו פגום... כל המשחקים מכל העולם יעבדו לך בדוק...
    אני לא יודע מה זה CRT... אבל ניסיתי ב2 טלוויזיות אחת שטוחה ואחת לא.....
    אבל מה שאני כן יודע זה שאני מחבר את הפלייסטיישן לטלוויזיה עם כבלים ציבעוניים.... (צהוב לבן אדום)....
    שאני מנסה להפעיל את ה-IV מישראל זה רושם לי:
    [php]You cannot play this game at the current video output setting. (80028F19)[/php]

ה-Video Output Settings שלי הם:
    [php]Connector type: AV MULTI /SCART (RGB)
    Resolution: Standard (NTSC)
    TV Type: 4:3[/php]
    נערך לאחרונה על ידי OmeRinG; 27.02.2009 בשעה 11:48.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    שלום שלום וברוך הבא, יש לפורום חוקים ואני מניח שאתה מכיר את הנהלים בתור מנהל, קרא אותם בבקשה. יש דיוני עזרה לנושאים כאלה.

אגב, המשחקים לא קשורים לאיזור של המכשיר, מה שכן משנה זה שתוכן מהחנות האמריקאית יכול לעבוד רק על משחקים אמריקאים, כנ"ל לגבי אירופה.
    שתף ב-Google+

הרשמה