תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    26.10.2008
    עיר
    ירושלים
    ניצחתי היום ב 24.2 2-0 את קבוצת WARSTAR

תקציר:מזג אויר טוב לכדורגל משך 619 אוהדים לאצטדיון WarStar Nude Arena כדי לצפות במשחק. הצבת שחקנים במערך 3-5-2, היתה הדרך בה בחרה WARSTAR לשחק. השחקנים שפתחו היו: Stav - Kakoon, Chefetz, Shamai - Matějček, Holmík, Wendt, Tarletti, Vana - Bar, Ovadia.

הצבת שחקנים במערך 4-4-2, היתה הדרך בה בחרה apoaljeruslam לשחק. השחקנים שפתחו היו: Dobál - Pérez, Üçek, Luca, Cabeda - Gafni, Husseiny, Simkin, Martini - Hoţu, Chagag.

שחקני WARSTAR העדיפו לנתב את רוב התקפות קבוצתם דרך האגפים. שחקני apoaljeruslam החליטו להשתמש בהתקפות מתפרצות בכל הזדמנות שנקרתה בדרכם. לאחר בעיטת קרן לזכות apoaljeruslam נראה Eliran Simkin כמרחף באויר בזמן שנגח את הכדור פנימה. 1 - 0. השחקן המוסר היה Yarden Gafni. ההתקפות המתפרצות של apoaljeruslam היו קטלניות - בדקה ה 4 קיבל Sebastián Luca מסירה מימין לאחר התקפה מתפרצת והבקיע בקלות. 2 - 0. מסירה ארוכה מחולית ההגנה של apoaljeruslam יצרה התקפה מתפרצת מסוכנת. Yarden Gafni נשאר לבדו מול השוער, שזינק באומץ לרגליו ומנע את השער. חשש עלה ביציעי האוהדים של WARSTAR כאשר Amadee Wendt נחבט חזק בקרקע, אך הוא סרב לקבל טיפול והצטרף לחבריו על המגרש. שחקני WARSTAR כמעט וצמקו את התוצאה בדקה ה 30 לאחר שכדור שנבעט לאחר חילופי מסירות באגף שמאל הכניע את Ján Dobál. למזלם הרע, הקורה לא נכנעה. הקבוצות ירדו להפסקה בתוצאה של 2 - 0. השליטה במגרש היתה בידי WARSTAR, שזכתה ל 62 אחוזי החזקה בכדור.

WARSTAR היו זקוקים לשחקן רענן, ולאחר 46 דקות של משחק Pierpaolo Tarletti שנראה עייף, הוחלף ב-Giachen Kreiger. שחקני apoaljeruslam כבר יכלו להריח את הניצחון. Zvulun Chagag דשדש באיטיות מדגל הקרן למרכז המגרש כדי לפנות מקום ל-Géza Szilágyi, שבא להחליף אותו בדקה ה-50. הגנת WARSTAR שלחה את הכדור במעלה עמוד השדרה של המגרש בהתקפה מתפרצת יפהפיה, אבל בעיטת הסיום של Tzachi Chefetz פגשה את ידיו של השוער. המאמן של apoaljeruslam היה מרוצה מהתנהלות המשחק עד כה, אך עדיין רצה לבצע חילופים לפי תכנית המשחק שלו. לאחר 75 דקות של משחק, Nachum Zchut נכנס להחליף את Abbas Husseiny. סרט הקפטן עבר ל Nachum Zchut, שינהיג מעתה את שחקני apoaljeruslam. המשחק היה בשליטתה של WARSTAR, שהגיעה להחזקה מרשימה בכדור של 67 אחוזים.

השחקן הבולט בקבוצת WARSTAR היה ללא ספק Štefan Matějček. מצד שני, Ctibor Holmík היה זנב לחבורה. השחקן החשוב ביותר עבור apoaljeruslam היה Yarden Gafni. לעומתו, Sebastián Luca היווה אכזבה. המשחק הסתיים בתוצאה 2 - 0.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.02.2008
    משפיל משפיל לא הייתה צריך לזלזל בך סורי הכנסתי את כל המתאמנים שלי לא!!!!!!!!!!

למה למהההההההההההההההההההההההההההה

ליגה שש מפסידה לליגה שבע חיחיחייי!

מזל טוב אור משחק הבא אני יקרע לך ת[email protected][email protected]#!

לקהילה הכי שווה של המשחק הכי שווה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2008
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי AvivlH
    משפיל משפיל לא הייתה צריך לזלזל בך סורי הכנסתי את כל המתאמנים שלי לא!!!!!!!!!!

למה למהההההההההההההההההההההההההההה

ליגה שש מפסידה לליגה שבע חיחיחייי!

מזל טוב אור משחק הבא אני יקרע לך ת[email protected][email protected]#!
    חח ! שהיה לך בהצלחה משחק הבא ו אלק אני יקרא לך את @#@!#$
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.09.2008
    עיר
    באר שבע
    מזל טוב אור
    1. - GOW3
    2. - Uncharted 2
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2007