תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 39
    הצטרף בתאריך
    29.07.2008
    2 מסוקים, 2 טנקים, אונסים דגל אחד, ואף אחד מהקבוצה השנייה לא מתקרב לדגל במטרה לכבוש אותו. רק לאנוס.
    מה אני אמור לעשות ?
    ?????? ???? ??????? ?????? ???? ??????? להגדלת התמונה, לחץ כאן. 

שם: Untitled.jpg‏ 
צפיות: 94 
גודל: 76.3 קילובייט 
מק  

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    תל אביב
    להפעיל AUTOBALANCE?
    עופר, סגן מנהל הטים ספיק ותחום הפאבליק- קהילת באטלפילד

הצטרף בתאריך
    04.06.2008
    אממ... לא יודע, אם הם כיבדו את החוקים אז שום דבר.
    יובל, מנהל קהילת Project Reality.

רב סרן
    נפתח שרת ישראלי לPR לחצו כאן לעוד פרטים.

הצטרף בתאריך
    12.11.2007
    עיר
    כפר יונה
    לסיים את הסיבוב...

הצטרף בתאריך
    14.11.2007
    זה למה אני שונא את שארקי.

הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    לשים INF ולפוצץ אותם עם מטול
    Smart_Bullet

הצטרף בתאריך
    30.10.2007
    עיר
    קרקנד
    נכתב במקור על ידי RonLipel
    זה למה אני שונא את שארקי.
    +1,מספיק לערבים פעם אחת להרוג את הקןברה וזהו,שלא נדבר על לגנוב אותה.

VIVA LA SHPAM!

הצטרף בתאריך
    20.04.2007
    עיר
    אזור
    לדעתי היה צריך להעיף מהקבוצה השנייה את כל הטובים.
    הם שיחקנו ככה במשך 5 סיבובים ואנסו ואף אחד לא עבר
    ערפדילה -

הצטרף בתאריך
    03.09.2007
    תשובה לשאלה שלך: כלום

- אנחנו הינו מחולקים לכמה סקוודים: סקווד האונס, סקווד הדגלים, וסקוודיי שאריות -.-
    אני הייתי סקווד הדגלים, כל הזמן ניסינו לקחת דגלים (את כל הדגלים) ובסופו של דבר שנשאר דגל אחד אחרון מובן מאליו שכל הקבוצה שלך עושה ספון רק שם וזה יותר קשה בכמה וכמה לכבוש את הדגל הזה לאומת שאר הדגלים, וממש לא ניסינו להשאיר דגל אחד.
    וכפי שראית בעצמך המשחק היה האמת מהיר למדי(לא הסתכלתי על השעון אבל בוודעות אין סיכוי שהוא היה יותר מרבע שעה).
    היה לחימה מהצד שלכם והיה אחלה של משחק.

- אני מבין שזה שאתה נאנסת זה מביא לך את הלגיטמציה לפתוח את האשכול הזה.
    אני מאמין שלא פעם אתה היית בצד האונס, למה אז לא פתחת אשכול כזה? אה סליחה אתה לא אוהב לאנוס ואתה אתה אף פעם לא אונס, שכחתי.

- שוב פעם מגיעים למצב שאתה פשוט בכיין ופסימי בצורה מטורפת, אתה בוכה על כל דבר קטן, אתה שמעת פעם את עצמך מהצד? לא יצא לי עוד לשחק איתך ולא לשמוע אותך בוכה.
    אתה מצליח למצוא את הסיבות הכי מוזרות שבעולם למה צריך לבכות(אם זה "נדחף" ואם זה "גועל נפש") על דברים שאפילו דין לא בוכה(דין ).

מסקנות:
    - אתה רוצה לחוקק חוק נגד אונס? רוצה שלא יהיה מצב של דגל אחד נאנס? רוצה לעשות שינוי? לך לדודו!
    - שוב בנוגע לשאלה הראשית לך, אין לך מה לעשות, אין חוק נגד אונס(אם בכלל אפשר לקרוא לסיבוב שהיה אונס).

אגב
    האמת שיש מה לעשות, לא טוב לך בסיבוב הזה אתה מוזמן לצאת מהשרת, כי בכיינות לא תעזור לך פה.
    ושוב, אם משהו לא טוב לך אז לך פשוט לדודו ותדבר איתו.
    "People fear what they dont understand,
    Hate what they cant conquer"

VIVA LA SOY
    נכתב במקור על ידי shaishi
    אהה מה הבעיה פה? למה לא לתת לאנשים שאתם רואים שמשחקים כבר אם אנשים להירשם...

הצטרף בתאריך
    29.07.2008
    נכתב במקור על ידי Arkadi.Kr
    תשובה לשאלה שלך: כלום

- אנחנו הינו מחולקים לכמה סקוודים: סקווד האונס, סקווד הדגלים, וסקוודיי שאריות -.-
    אני הייתי סקווד הדגלים, כל הזמן ניסינו לקחת דגלים (את כל הדגלים) ובסופו של דבר שנשאר דגל אחד אחרון מובן מאליו שכל הקבוצה שלך עושה ספון רק שם וזה יותר קשה בכמה וכמה לכבוש את הדגל הזה לאומת שאר הדגלים, וממש לא ניסינו להשאיר דגל אחד.
    וכפי שראית בעצמך המשחק היה האמת מהיר למדי(לא הסתכלתי על השעון אבל בוודעות אין סיכוי שהוא היה יותר מרבע שעה).
    היה לחימה מהצד שלכם והיה אחלה של משחק.

- אני מבין שזה שאתה נאנסת זה מביא לך את הלגיטמציה לפתוח את האשכול הזה.
    אני מאמין שלא פעם אתה היית בצד האונס, למה אז לא פתחת אשכול כזה? אה סליחה אתה לא אוהב לאנוס ואתה אתה אף פעם לא אונס, שכחתי.

- שוב פעם מגיעים למצב שאתה פשוט בכיין ופסימי בצורה מטורפת, אתה בוכה על כל דבר קטן, אתה שמעת פעם את עצמך מהצד? לא יצא לי עוד לשחק איתך ולא לשמוע אותך בוכה.
    אתה מצליח למצוא את הסיבות הכי מוזרות שבעולם למה צריך לבכות(אם זה "נדחף" ואם זה "גועל נפש") על דברים שאפילו דין לא בוכה(דין ).

מסקנות:
    - אתה רוצה לחוקק חוק נגד אונס? רוצה שלא יהיה מצב של דגל אחד נאנס? רוצה לעשות שינוי? לך לדודו!
    - שוב בנוגע לשאלה הראשית לך, אין לך מה לעשות, אין חוק נגד אונס(אם בכלל אפשר לקרוא לסיבוב שהיה אונס).

אגב
    האמת שיש מה לעשות, לא טוב לך בסיבוב הזה אתה מוזמן לצאת מהשרת, כי בכיינות לא תעזור לך פה.
    ושוב, אם משהו לא טוב לך אז לך פשוט לדודו ותדבר איתו.
    אתה יכול למצוא לי משפט\שורה\מילה\הברה שמעידה על זה שאני מתכוון לזה שאתם עשיתם את זה ספציפית היום ? אני רק הבאתי את התמונה בשביל דוגמה למצבים שיחזרו בעתיד.
    ארקדי, אני באמת לא רוצה להעליב ולרדת לרמה שלך, אבל שים לב שכל גאטר שאתה משחק, הקבוצה שאיתך מקבלת עליך עצבים.
    דבר שני, בוא אני אקח אותך כדוגמה לשחקן שמציק בכוונה.
    היה Wake לפני כמה ימים, כל הקבוצה שלי זונות ראנק, להם היו שחקנים טובים, תמיר עופר ועוד כמה. אני נלחם לבד בשניים על הAirfileld ואחרי קרב קשה מלא אילתורים וכו' הרגתי להם בערך רבע קבוצה וכבשתי את הדגל לבד. עכשיו מגיע הקטע שאני רץ בשמחה ל F18, כמעת מגיע אליו, ממש עניין של 2-3 שניות, אתה רואה אותי רץ, ובכוונה קופץ מהקוברה שלך ולוקח לי את המטוס.

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    בתשובה לכותרת:
    כלום. פשוט סובלים בשקט. המקסימום שאפשר לעשות זה לצאת אם אתה עד כדי כך לא מוכן לזה.

הצטרף בתאריך
    02.03.2007
    עיר
    הרצליה
    נכתב במקור על ידי RegMan
    בתשובה לכותרת:
    כלום. פשוט סובלים בשקט. המקסימום שאפשר לעשות זה לצאת אם אתה עד כדי כך לא מוכן לזה.
    +1 אבל לא הייתי אומר לסבול כי אם שחקנים נוספים יסבו את תשומת ליבי לעניין ויגידו שאונס מטורף חוזר על עצמו אני יחסוך את הכאב לכולם ויוריד את המפה.
    וארקדי באמת שהוא לא התבכיין וגם לפי התמונה לא ממש הייתה לו סיבה אני לא רואה פה ניקוד של אונס,אבל מה שכן יש לך דעה בכיף קצת מחשבה לפני כתיבה לא יזיק(יש דרך וצורה לומר את מה שיש לך בראש).
    נערך לאחרונה על ידי dodo445544554455; 23.02.2009 בשעה 17:55.
    נכתב במקור על ידי aviOneManArmy
    דוגרי... אבל דוגרייי
    פעם הייתי יכול לעצור באמצע משחק לכמה שניות ולכתוב בצ'אט..b! zibi al zibilaolao
    ועדיין להשאר מקום ראשון..
    עכשיו.. אם אני שניה לא מרוכז.. בא לי איזה דודו וגונב אותו..(את המקום ראשון) שלא לדבר שאם אני עוצר לכתוב.. אני מסיים באמצע.. שזה בכלל קטסטרופה
    תסתכל ימינה->עוד -> עוד מעט את רואה את זה-) אתה עקום אמרתי ימינה

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    ת"א
    נכתב במקור על ידי TaPuZ
    2 מסוקים, 2 טנקים, אונסים דגל אחד, ואף אחד מהקבוצה השנייה לא מתקרב לדגל במטרה לכבוש אותו. רק לאנוס.
    מה אני אמור לעשות ?
    לא הבנתי את השאלה.
    סליחה, קראתי עד הסוף. התשובה:
    1. כלום
    2. לבטל את המפה (אם כולם רוצים)

כל דבר אחר זה לוזריות. שארקי זו מפה שמחייבת עבודת צוות וקומנדר. אפשר לפתוח לערבים את התחת, אפשר הפוך. ענין של גישה.

A scratch? your arm's off!
    No it isn't, it's only a flesh wound

הצטרף בתאריך
    06.10.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי orend
    לא הבנתי את השאלה.
    סליחה, קראתי עד הסוף. התשובה:
    1. כלום
    2. לבטל את המפה (אם כולם רוצים)
    כל דבר אחר זה לוזריות. שארקי זו מפה שמחייבת עבודת צוות וקומנדר. אפשר לפתוח לערבים את התחת, אפשר הפוך. ענין של גישה.
    אפשר הכל
    אבל לא יכול להיות שכל פעם שיש שארקי יש אונס
    הדבר היחיד שטוב בשארקי רכבים שיש הכי הרבה אינף שמה
    בכיף

הצטרף בתאריך
    27.07.2008
    לתגובה הראשונה של עופר.. מה AB יעזור? זה לא ממיין קבוצות לפי סקיל, רק לפי כמות.
    נערך לאחרונה על ידי BoomBox06; 23.02.2009 בשעה 18:26.

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    עיר
    מאדים
    אל תיהיה טיפש כמו כולם.. תמשיך לעשות ספאון על הגג ולתת להם הריגות חינם כמו הרבה אנשים בשרתים.. בלי להזכיר שמות... רד למטה רכב וטיל 1 של סטינגר והמסוק הערבי מת...
    [/IMG]

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי BoomBox06
    לתגובה הראשונה של עופר.. מה AB יעזור? זה לא ממיין קבוצות לפי סקיל, רק לפי כמות.
    חשבתי גם לפי רמה, לפי הבנתי ב BF2142 ה AB מעביר לקבוצה חלשה כמה חזקים מהשנייה.
    בכל מקרה כאשר מצב כזה קורה אין מה לעשות. אני באמת חושב שגם אם אני בצד ה"אונס" אני לא נהנה כלכך "לירות בדגים בחבית" (נשמע יותר טוב באנגלית - "LIKE SHOOTING SIFH IN A BARREL"). דגים דגים ולא יורים בהם . לא כיף לאנוס דגל. אבל זה טוב לנקודות הראנק שלנו
    עופר, סגן מנהל הטים ספיק ותחום הפאבליק- קהילת באטלפילד

הצטרף בתאריך
    29.07.2008
    נכתב במקור על ידי tomdogma
    אל תיהיה טיפש כמו כולם.. תמשיך לעשות ספאון על הגג ולתת להם הריגות חינם כמו הרבה אנשים בשרתים.. בלי להזכיר שמות... רד למטה רכב וטיל 1 של סטינגר והמסוק הערבי מת...
    עשיתי את זה, ואז הם עברו לרמת מגעילות דרגה שנייה, שזה להיות גובהה 400 או מחוץ לראייה שלך ושלחו טילי TV גמו נובים.

הצטרף בתאריך
    03.09.2007
    נכתב במקור על ידי TaPuZ
    אתה יכול למצוא לי משפט\שורה\מילה\הברה שמעידה על זה שאני מתכוון לזה שאתם עשיתם את זה ספציפית היום ? אני רק הבאתי את התמונה בשביל דוגמה למצבים שיחזרו בעתיד.
    ארקדי, אני באמת לא רוצה להעליב ולרדת לרמה שלך, אבל שים לב שכל גאטר שאתה משחק, הקבוצה שאיתך מקבלת עליך עצבים.
    דבר שני, בוא אני אקח אותך כדוגמה לשחקן שמציק בכוונה.
    היה Wake לפני כמה ימים, כל הקבוצה שלי זונות ראנק, להם היו שחקנים טובים, תמיר עופר ועוד כמה. אני נלחם לבד בשניים על הAirfileld ואחרי קרב קשה מלא אילתורים וכו' הרגתי להם בערך רבע קבוצה וכבשתי את הדגל לבד. עכשיו מגיע הקטע שאני רץ בשמחה ל F18, כמעת מגיע אליו, ממש עניין של 2-3 שניות, אתה רואה אותי רץ, ובכוונה קופץ מהקוברה שלך ולוקח לי את המטוס.
    אני קורא את התגובה שלך ואני מבין שאין לך פשוט מה להגיד על מה שאמרתי.
    הדבר היחיד שאתה אומר וחוזר על זה כבר כמה וכמה ימים זה שאני עושה הכול דווקה ובכוונה!
    מה שאני בכלל לא מצליח להבין.

אני אישית אף פעם לא עושה דווקה,אני משחק רק בשביל הכיף ולהנות ולא יותר מזה.
    מקרה עם ה F18 אני לא זוכר מקרה כזה אבל גם אם זה מה שהיה מה שאתה מספר בטוח ובטוח שזה לא נעשה בכוונה - בכל מקרה אם אתה אומר שהגעתי לפניך ולקחתי לך כנראה פשוט אני הגעתי לLINE לפניך.
    ממש לא זכור לי שביקשת ממני את ה F18, אם היית מבקש ממני הייתי מביא ואני עושה את זה כמעט כל הזמן(במיוחד אתמול שביקשת ממני כמה פעמים מסוק והבאתי לך ואפילו תודה לא קיבלתי ממך וכשאני ביקשתי ממך מסוק אתה התעלמת ממני).

אתה מתעלם מכל מה שאני כותב ומתחיל לדבר ולהגיד כמה שאני שחקן לא טוב, אז אתה בעצם מגדיר בן אדם טוב ע"פ יכולות משחק?

שאני יתחיל להזכיר עוד דברים? שאני יתחיל להזכיר את ההתנגות שלך ב VOIP כשאני ביחד איתך? דודו, אני אומר וכותב מה שיש לי להגיד בפנים אם זה קשה ואם זה לא, דני לדוגמא אם רק היית שומע אותו מהצד איך הוא מדבר אלי בVOIP היית מבין למה זה היחס שאני נותן לו(מידה כנגד מידה).
    שצריך לכבד אני מכבד מכל הלב ואני תמיד פתוח לכל אחד בכל מצב(גם לדני, זה רק תלוי בו).

אם כבר נכנסו לזה, תשים לב דני שההבדל בינך לבין דודו ולבין תמיר מאוד חזק.
    הם אנשים שאפשר לשחק איתם לעצבן אותם(מבחינת משחקיות כמובן, או שבמקרה שלך "דווקה") ובאותו יום בערב או יום למחרת הם חברים מאוד טובים ואפשר וכיף לדבר איתםבניגוד אליך.
    "People fear what they dont understand,
    Hate what they cant conquer"

VIVA LA SOY
    נכתב במקור על ידי shaishi
    אהה מה הבעיה פה? למה לא לתת לאנשים שאתם רואים שמשחקים כבר אם אנשים להירשם...

הצטרף בתאריך
    29.07.2008
    אני קורא את התגובה שלך ואני מבין שאין לך פשוט מה להגיד על מה שאמרתי.
    הדבר היחיד שאתה אומר וחוזר על זה כבר כמה וכמה ימים זה שאני עושה הכול דווקה ובכוונה!
    מה שאני בכלל לא מצליח להבין.

מקרה עם ה F18 אני לא זוכר מקרה כזה אבל גם אם זה מה שהיה מה שאתה מספר בטוח ובטוח שזה לא נעשה בכוונה - בכל מקרה אם אתה אומר שהגעתי לפניך ולקחתי לך כנראה פשוט אני הגעתי לLINE לפניך.
    ממש לא זכור לי שביקשת ממני את ה F18, אם היית מבקש ממני הייתי מביא ואני עושה את זה כמעט כל הזמן(במיוחד אתמול שביקשת ממני כמה פעמים מסוק והבאתי לך ואפילו תודה לא קיבלתי ממך וכשאני ביקשתי ממך מסוק אתה התעלמת ממני).

אתה מתעלם מכל מה שאני כותב ומתחיל לדבר ולהגיד כמה שאני שחקן לא טוב, אז אתה בעצם מגדיר בן אדם טוב ע"פ יכולות משחק?

שאני יתחיל להזכיר עוד דברים? שאני יתחיל להזכיר את ההתנגות שלך ב VOIP כשאני ביחד איתך? דודו, אני אומר וכותב מה שיש לי להגיד בפנים אם זה קשה ואם זה לא, דני לדוגמא אם רק היית שומע אותו מהצד איך הוא מדבר אלי בVOIP היית מבין למה זה היחס שאני נותן לו(מידה כנגד מידה).
    שצריך לכבד אני מכבד מכל הלב ואני תמיד פתוח לכל אחד בכל מצב(גם לדני, זה רק תלוי בו).

אם כבר נכנסו לזה, תשים לב דני שההבדל בינך לבין דודו ולבין תמיר מאוד חזק.
    הם אנשים שאפשר לשחק איתם לעצבן אותם(מבחינת משחקיות כמובן, או שבמקרה שלך "דווקה") ובאותו יום בערב או יום למחרת הם חברים מאוד טובים ואפשר וכיף לדבר איתםבניגוד אליך.
    תמיר ודודו הם דוגמה לאנשים שמתחממים מאוד מהר, דודו גם מתקרר מאוד מהר ומתנצל ב"כ.
    אני רגוע מאוד ב"כ ולא לוקח את המשחק מעבר למשחק. לעיתים נדירות אני מגיע למצב של צעקות, וכשבן אדם שאיתי בסקאוד, רואה אותי ואת דין במסוק, שומע אותנו מדברים שאנחנו מנסים לעשות משהו מסויים מאוד, לא סתם להרוג כמו זונת ראנק, ובמשך 10 דק' עד רבע שעה רק יושב בבסיס מחכה למסוק, כשיש 12 איש בשרת, מה לעשות ? זה אחד הדברים שכן מצליח לעצבן אותי.
    וארקדי, במידה וטעית וחשבת, בטעות, היחס שלך בכלל לא משנה לי, ואני באמת לא מנסה לרכוש לי שונאים.

מקרה עם ה F18 אני לא זוכר מקרה כזה אבל גם אם זה מה שהיה מה שאתה מספר בטוח ובטוח שזה לא נעשה בכוונה - בכל מקרה אם אתה אומר שהגעתי לפניך ולקחתי לך כנראה פשוט אני הגעתי לLINE לפניך. רק מוכיח את מה שאמרתי, אתה ישר מעלה את ה"חוק". כן, הגעת לפני, אבל זה לא שלא היה לך כלום, היתה גאנר בקוברה.
    ממש לא זכור לי שביקשת ממני את ה F18, אם היית מבקש ממני הייתי מביא ואני עושה את זה כמעט כל הזמן(במיוחד אתמול שביקשת ממני כמה פעמים מסוק והבאתי לך ואפילו תודה לא קיבלתי ממך וכשאני ביקשתי ממך מסוק אתה התעלמת ממני). אתמול דווקא זכור לי שלא הבאת לי.

הרשמה