תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    אהלן חברים,

קודם כל אני רוצה להביא את הבלוג האישי שלי מאז שהתחלתי לשחק:

קודם כל איך התחלתי לשחק: זה היה מאוד מוזר..מאז ומעולם המשחק הזה היה סביבי ואף פעם לא רציתי להכנס אליו...ואז יום אחד, חבר שלי התחבר מהמחשב שלי וראיתי את העוצמה שהייתה לעיר שלו (האו היום בעשיריה) כל כך התלהבתי תהחרותיות בשרת שמיד החלטתי להתחיל.
    בדומה לדרך שאני עוזר לחבר'ה שאיתי על האי, הוא עזר לי.
    בוא נגיד שבחודשיים הראשונים של המשחק לא דאגתי בכלל מתקיפות אלא אך ורק מהתפתחות.
    לאט לאט התחלתי לעלות בניקוד והתחלתי להסתדר בעצמי, עליתי במהירות בניקוד ואחרי 3 חודשים כבר היו לי 150 אלף נקודות ו4 ערים.
    בתקופה של הגרסא הקודמת, זה נחשב הישג רציני, במיוחד בפרק הזמן שנקצב לי.

אחרי 3 חודשים ניסיתי לפתוח ברית משלי, ממש ברית של החבר'ה שלי מהשכבה שבאמת נראתה מבטיחה: EvilDevils - EviLS.
    הברית אחרי שבוע בלבד קטפה את המקום העשירי והסופר מכובד בשרת אלפה, מה שנראה שרצים בבטחה למקומות הראשונים.
    ואז זה הגיע - המלחמה הראשונה שלי, בפעם הראשונה לחמתי בשביל מישהו שהוא לא אני, פעם ראשונה שלא היה איכפת לי מכלום - רק להגן על חברי הברית שלי.
    כאשר חברי VLT החליטו להתערב, לא היה לי סיכוי ממש, עם כל הנזק שעשיתי להם לא הייתה לי היכולת לנצח ולצערי סגרנו על הסכם.
    לאחר שחבר שלי פרש מהמשחק, החלטתי לחבור לVLT מכיוון שחברי הברית כבר לא השקיעו וחלק עזבו.

כיום אני אחרי 3 מלחמות קשות, נגד WTW, BOS וגם נגד VLT-A וVLT.
    אחת מהמלחמות נמשכת גם היום.
    כרגע יש לי מיני אי ויגיימס בחסותי, שאני נהנה לשמור עליו ולעזור לו להתפתח, החבר'ה מקבלים ממני לפעמים משאבים (לצערי אין לי כבר אפשרות לתת להם כי אני במלחמה ובתיכנונים לעיר שביעית) ועכשיו מה שנותר זה רק להתחזק ולעזור לחברי האי - מיני אי ויגיימס :]

אני מציע לכל משתמש לפתוח בלוג אישי, שם הוא יוכל לעדכן אותנו במה שקרה לו מתחילת המשחק, שם יוכל לבקש עזרה משחקנים חזקים יותר ובעצם לשתף את כל הפורום בחוויות שלו.
    נערך לאחרונה על ידי sentioN; 21.02.2009 בשעה 18:53.
    Vgames - vG|sentioN#
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    אני מעדכן תמיד בדיון חדש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.07.2008
    עיר
    רעננה
    כן לי יש כבר, את סיקור האי שלי (קישור נמצא בחתימה )
    כל הכבוד על הבלוג
    אני ממליץ לעשות דיון נעוץ שבו יהיה קישורים לכל הבלוגים/סיקורים של השחקנים והם יוכלו לעדכן אותם כמובן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.11.2007
    איזה סיפור מדהים, מרתק ומרגש!
    סתם, ממש מגניב, איזה מלחמה נמשכת גם היום?
    ואם כבר מדברים על האי שבחסותך, קרא את ההודעה שלי אליך [=
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.04.2008
    אני אעשה בלוג כמו שחר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    אני מחכה לראות בלוגים שלכם...לעבודה :]
    Vgames - vG|sentioN#
    שתף ב-Google+

הרשמה