תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    אהלן חבר'ה
    משחקי אסטרטגיה בקונסולות, מה אתם אומרים?
    דבר ראשון, האם הדבר באמת אפשרי?
    וגם כאשר עושים כבר משחק אסטרטגיה לקונסולות, האם צריך לרכך אותו ולשנות ל את כל הממשק כמו שקרה לרוב?
    משחקי אסטרטגיה בקונסולות צריכים להישאר אותו דבר או שבכל זאת להבדיל אותם מגרסאת הPC?
    מה אתם חושבים על זה?
    בואו ספרו לנו.

הצטרף בתאריך
    04.12.2007
    נכתב במקור על ידי לורץ 2 הראשון
    אהלן חבר'ה
    משחקי אסטרטגיה בקונסולות, מה אתם אומרים?
    דבר ראשון, האם הדבר באמת אפשרי?
    וגם כאשר עושים כבר משחק אסטרטגיה לקונסולות, האם צריך לרכך אותו ולשנות ל את כל הממשק כמו שקרה לרוב?
    משחקי אסטרטגיה בקונסולות צריכים להישאר אותו דבר או שבכל זאת להבדיל אותם מגרסאת הPC?
    מה אתם חושבים על זה?
    בואו ספרו לנו.
    אני לא בעד הרעיון הזה כי אסטרטגיה זה הדבר היחידי שנישאר באמת למחשב ורק לשם לא רוצה שזה יעבור לקנסולות וגם פשוט זה מובן שעכברומקלדת נוח פי כמה ומכה משלט.

אבל ביקר יגידו מה גם לשחקי קנסולה מגיע להינות וממשחקי אסטרטיגה נכון שהילכו למחשב למחשב כימת לא נשאר שום דבר רק שלו כל דבר היום מגיע לקנסולות אני רוצה שזה לפחות זה הג'נר האהוב עלי ישאר פה ולא יעבור לקנסולות חלק לא יסכימו איתי אבל זאת דעתי.

הצטרף בתאריך
    28.04.2008
    איך אפשר??

רק אם לחבר עכבר אז סבבה

אבל אחרת?? בלתי אפשרי

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    כן, הדבר אפשרי ונעשה כבר. יותר ויותר משחקי אסטרטגיה יוצאים לקונסולות, ואני לא מדבר על פורטים, אני מדבר על משחקים שנבנו מאפס ומתאימים לבקר הקונסולה, והשליטה בהם מצוינת. בין היתר - Halo Wars וEndWar (שגם משתמש ברעיון פקודות קוליות שעובד מצוין. הביקורת שלי עליו תעלה לבלוג ביומיים הקרובים, כי עוד מעט הוא גם מגיע למחשב).

הצטרף בתאריך
    17.07.2008
    עדיף שהם ישארו למחשב.
    (זה גם מה שאני חושב על FPS ד"א)
    כבר C&C3 ורד אלרט 3 יצאו לקונסולות, לא ניסתי אבל זה לא נראה נוח..
    אלה אם המשחק בתורות.
    אבל רוב המשחקים משתמשים בעכבר הרבה והתגובה לא תהיה מהירה מספיק עם אנלוג/חצים.

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    משחקי אסטרטגיה נועדו רק למחשב ולא לקונסולות, אם הם בקונסולות אז זה אחד הדברים הכי לא נוחים שיכולים להיות.

הרשמה