תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    בפעם שעברה שסגה שחררה עמוד טיזר, הסתבר שזה היה ל-Pole's Big Adventure, משחק דו ממדי לערוץ ה-Wiiware אשר הוא פארודיה על משחקי דו-ממד קלאסיים ישנים. סגה חוזרת שוב, אך עם טיזר אחר, לטעמי יותר מסקרן, שנקרא "Project Ringo". עמוד הטיזר, כאן.

בטיזר נראית דמות מוטלת בתוך תפוח ("Ringo" ביפנית זה תפוח), והאתר גם מכיל קוד אצווה שאם תעתיקו אותו לבלוג שלכם, תראו את הפלש המסקרן מאוד שמוצג בעמוד הזה.

האנימציה באותו עמוד מבטיחה פרטים נוספים ב-24 בפברואר.

סגה מתחילה למצוא חן בעיניי. מלבד סוניק שלה, שעדיין לא מרשים אותי, היא תומכת איכותית ב-Wii ובהחלט יש לה כמה ניסיונות מקוריים, כמו משחק ה-Pole's Big Adventure.

מעניין מה עומד מאחורי "Project Ringo"...
    נערך לאחרונה על ידי רונן יצחק; 13.02.2009 בשעה 02:03.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.07.2007
    לא, ת'אמת לא מעניין בכלל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.09.2007
    24 Feb
    Ooh **** It's My B-Day
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי Mega
    לא, ת'אמת לא מעניין בכלל.
    בוא נגיד שאני לא מורט שערות לקראת ההכרזה, אבל סגה בהחלט יודעת לסקרן (ראית את הפלאש?).

סגה בכיוון הנכון, פחות כמפתחת, אבל כמפיצה ודוחפת, היא משתפרת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.07.2008
    מגה! בוא מכות. דווקא מאוד מעניין. הדמות הזאת גורמת לי להאמין שזה משחק דו-מימדי. לא יודע למה, אבל היא פשוט גורמת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אני מקפיץ כדי לספר שהפרויקט ייחשף בשבוע הבא.

Do you remember Project Ringo? If the answer is no, we don't blame you! Sega opened up a teaser site for the mysterious game back in early February, then spent the next few weeks offering up no real hints as to the nature of the game. That's about to change shortly.

The latest update to the teaser site reveals that an official unveiling for the new game will take place next week, on April 3. The source for the info will be both the teaser site as well as Weekly Famitsu.

So it looks like the answer to that two month-old question of "What is Project Ringo?" is almost at hand! Those who can't wait can get a glimpse at what is presumably the game's main character via the Flash animation at the teaser site or in the images we've captured for our media section
    לא יודע מה אתכם, אבל אני סקרן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    נו נראה מה יקרה בנושא. בסך הכל עוד שבוע.
    שתף ב-Google+

הרשמה