תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 20 מ 20
    הצטרף בתאריך
    05.02.2008
    עיר
    ירושליים
    אוקיי,אז השאלה שלי היא שאתם מעדיפים את הרמה של פעם?(לא היה חידוש משמעותי בדת' מאטץ' חוץ משיטת הסאון) או שהרמה של עכשיו?

אני אישית מעדיף את הרמה של פעם,בלי יותר מדיי תירוצים בלי סיבובים מסביב לשחקן עם סאון אוף.

Good All Fashiond M4+Combat .

מה לדעתכם?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.03.2007
    M4
    שם פרטי : אופיר .
    לשעבר מנהל קהילת IDM.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.06.2007
    אני אהבתי את השרת לפני שהוסיפו את הדואןאוף
    אבל אז היו פווווווווווווווווווווווול באגיים..
    We dont die,We just multiply
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.09.2007
    עיר
    -
    מעדיף את הרמה של פעם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.02.2007
    עיר
    נחלים
    כרמה של פעם שאף אחד לא ידע את השיטה של הסוואן אוף וכולם רק אם עוזי וM4 וקומבט היה כי טוב
    צחי
    Hyper
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.08.2007
    עיר
    לאס ווגאס
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.04.2007
    עיר
    באר שבע
    מבחינת רמה - היום.
    [email protected]

They say that dreams are memories. Memories of another life.
    - And what do you believe?
    I never rule out anything.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    אשדוד
    נכתב במקור על ידי Amit_B
    מבחינת רמה - היום.
    אתה מדעדיף שיסתובבו סביבך כמו מטורפים בשטח פתוח ולא מאתגר או שישחקו איתך לאט לאט בשטח עם מכשולים...
    חוץ מי זה הקרב עם הM4 נימשך יותר זמן מהסאונאוף שלדעתי עדיף M4 בגלל שאפשר לשחק הרבה זמן...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2008
    אני חושב שהנשקים לא עושים את הרמה.
    אלה האנשים עצמם.
    פעם היה כבוד לאנשים,הפורומים היו נראים אחרת,השרת עצמו היה נראה אחרת,הקלאנים היו על רמה לא כול יום נסגר ונפתח אחד חדש.
    פעם,אין ספק.
    Viva La Revolution
    RPC Is back.
    LorD]Alcholist]
    לידר ראשי ב LorD.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2007
    נכתב במקור על ידי ╝◄╪ShiMoN╪►╚
    אני חושב שהנשקים לא עושים את הרמה.
    אלה האנשים עצמם.
    פעם היה כבוד לאנשים,הפורומים היו נראים אחרת,השרת עצמו היה נראה אחרת,הקלאנים היו על רמה לא כול יום נסגר ונפתח אחד חדש.
    פעם,אין ספק.
    כנ"ל פשוט אי אפשר להסביר את זה יותר טוב .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.04.2007
    עיר
    באר שבע
    רוב אלה שאומרים שפעם היה יותר טוב, טועים בגדול.
    אז כן... פעם היו אנשים יותר מוכרים לנו, יותר חברים.
    מבחינת כבוד - ללא ספק המצב היה ונשאר כמו שהוא עד היום, אם זה שהיום אנשים עושים עליך סיבובים עם סאונוף ולפני שנתיים היו עושים דרייב ביי. אז לא - שום דבר לא השתנה, פעם זה היה דרייב ביי, היום זה משהו אחר. יחד עם הכוח שהשחקנים קיבלו (הסאונוף) - גם הנובים התחזקו. שני הצדדים קיבלו כוח אז שום דבר לא השתנה.
    מבחינת רמה (על זה מדבר הדיון) - היום, ושוב - ללא ספק. פעם לא היה תקציב כמו שיש היום. לא היה צוות גדול. לא היה ערוץ GTA, היה רק פורום קטן. פעם לא היו 10 שרתים. פעם התכנות והמודים לא היו טובים כמו היום.
    בקיצור, הדבר היחיד שטוב בזמנים של פעם זה השחקנים. לא יותר.
    [email protected]

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2008
    נכתב במקור על ידי Amit_B
    רוב אלה שאומרים שפעם היה יותר טוב, טועים בגדול.
    אז כן... פעם היו אנשים יותר מוכרים לנו, יותר חברים.
    מבחינת כבוד - ללא ספק המצב היה ונשאר כמו שהוא עד היום, אם זה שהיום אנשים עושים עליך סיבובים עם סאונוף ולפני שנתיים היו עושים דרייב ביי. אז לא - שום דבר לא השתנה, פעם זה היה דרייב ביי, היום זה משהו אחר. יחד עם הכוח שהשחקנים קיבלו (הסאונוף) - גם הנובים התחזקו. שני הצדדים קיבלו כוח אז שום דבר לא השתנה.
    מבחינת רמה (על זה מדבר הדיון) - היום, ושוב - ללא ספק. פעם לא היה תקציב כמו שיש היום. לא היה צוות גדול. לא היה ערוץ GTA, היה רק פורום קטן. פעם לא היו 10 שרתים. פעם התכנות והמודים לא היו טובים כמו היום.
    בקיצור, הדבר היחיד שטוב בזמנים של פעם זה השחקנים. לא יותר.
    יש את אלה שאומרים שסוואן זה חרא דבר,אני אישית אוהב סוואן וזה כיף רצח להסתובב במעגלים.אין ספק שפעם היה הרבה יותר טוב במה שקשור לאנשים,קלאנים,וכבוד.
    היום הרמה הכללית של הקהילה עלתה מבחינת משאבים,השקעה,כסף וכו'.
    אני אישית מעדיף את התקופה של פעם,לי היא הייתה יותר כיפית,ואני יגיד לך את האמת,רק בזמן האחרון התחיל להיות יותר מסריח בשבילי
    Viva La Revolution
    RPC Is back.
    LorD]Alcholist]
    לידר ראשי ב LorD.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.02.2008
    נכתב במקור על ידי «•NarKo•»
    מעדיף את הרמה של פעם
    ...
    url=http://forum.vgames.co.il/forumdisplay.php?f=272][/url][
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.04.2007
    עיר
    באר שבע
    יש את אלה שאומרים שסוואן זה חרא דבר,אני אישית אוהב סוואן וזה כיף רצח להסתובב במעגלים.אין ספק שפעם היה הרבה יותר טוב במה שקשור לאנשים,קלאנים,וכבוד.
    היום הרמה הכללית של הקהילה עלתה מבחינת משאבים,השקעה,כסף וכו'.
    אני אישית מעדיף את התקופה של פעם,לי היא הייתה יותר כיפית,ואני יגיד לך את האמת,רק בזמן האחרון התחיל להיות יותר מסריח בשבילי
    ככה זה, נמאס לך מהמשחק פשוט, וכשהצטרפת אליו הייתה לך יותר התלהבות.. וככה עם כולם, בגלל זה חושבים שפעם היה יותר טוב.
    בקשר לכבוד כמו שאמרתי זה לא נחשב שינוי אם שני הצדדים התחזקו, השחקנים בשרת עברו מקומבט וM4 לעוזי וסאונוף, והנובים עברו מדרייב ביי לבזוקות \ סאונוף עם 2-2 (אין לי שום דבר נגד השיטה הזאת אבל אני בצד של אלה שחושבים שהשיטה הקודמת כייפית יותר).
    שים לב שהיום לא תראה הרבה אנשים שעושים דרייב ביי - כמו שלא תראה הרבה שמשחקנים עם M4 וקומבט.
    [email protected]

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2008
    נכתב במקור על ידי Amit_B
    ככה זה, נמאס לך מהמשחק פשוט, וכשהצטרפת אליו הייתה לך יותר התלהבות.. וככה עם כולם, בגלל זה חושבים שפעם היה יותר טוב.
    בקשר לכבוד כמו שאמרתי זה לא נחשב שינוי אם שני הצדדים התחזקו, השחקנים בשרת עברו מקומבט וM4 לעוזי וסאונוף, והנובים עברו מדרייב ביי לבזוקות \ סאונוף עם 2-2 (אין לי שום דבר נגד השיטה הזאת אבל אני בצד של אלה שחושבים שהשיטה הקודמת כייפית יותר).
    שים לב שהיום לא תראה הרבה אנשים שעושים דרייב ביי - כמו שלא תראה הרבה שמשחקנים עם M4 וקומבט.
    כי השרתים עברו שינוי מ M4 וקומבט ל סוואנוף.
    ואתה צודק,פעם הנוביות הייתה נחשבת,בזוקות,invisibile Boome דרייב ביי וכו' (הדברים שהיו במוד של TheShadow)
    והיום הנוביות תופסת מקום של השתגרויות,phantom,super,air strike וכו'
    אני לא מבין למה אומרים ש2-2 זה נובי,2-2 זה סגנון משחק כמו כול הסגנונות הרבים ב SA.
    וגם אם תשאל את רוב הקהילה מה הם מעדיפים 2-2 או 4-4 הם יגידו לך 2-2,המעבר בתחרויות ל4-4 הוחלט רק כי להנהלה זה נוח יותר.
    Viva La Revolution
    RPC Is back.
    LorD]Alcholist]
    לידר ראשי ב LorD.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.01.2009
    עיר
    בת ים
    היום
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.07.2008
    עיר
    נס ציונה
    מבחינת רמה היום.
    אבל פעם היה כיף
    אלון,
    קרדיט לדני sSkin על החתימה והאייקון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.04.2007
    עיר
    באר שבע
    כי השרתים עברו שינוי מ M4 וקומבט ל סוואנוף.
    ואתה צודק,פעם הנוביות הייתה נחשבת,בזוקות,invisibile Boome דרייב ביי וכו' (הדברים שהיו במוד של TheShadow)
    והיום הנוביות תופסת מקום של השתגרויות,phantom,super,air strike וכו'
    אני לא מבין למה אומרים ש2-2 זה נובי,2-2 זה סגנון משחק כמו כול הסגנונות הרבים ב SA.
    וגם אם תשאל את רוב הקהילה מה הם מעדיפים 2-2 או 4-4 הם יגידו לך 2-2,המעבר בתחרויות ל4-4 הוחלט רק כי להנהלה זה נוח יותר.
    בקשר לאי ההבנה - אני יכול לנחש ששונאים את ה2-2 ובכלל את הסאונוף בגלל שלא כיף לשחק עם הנשק, למי שהורג כיף אבל למי שמת לא.
    מי שהורג שמח שהוא מרוויח עוד הריגה בכל כך קצת זמן, כשהוא הורג שחקן עם דיגל בשתי שוטים, אבל השחקן שנהרג נהיה רק עצבני כי הוא לא הספיק אפילו לירות או לזוז וכבר הוא מת.
    אני אישית משחק בVG3 אז אני לא יודע מה הדברים האלה שאמרת, אבל אני יכול להגיד שפעם הנוביות הייתה דרייב ביי והיום אנשים בכלל שכחו שאפשר לירות מהאוטו או שזה נובי.
    [email protected]

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    אשדוד
    נכתב במקור על ידי Amit_B
    בקשר לאי ההבנה - אני יכול לנחש ששונאים את ה2-2 ובכלל את הסאונוף בגלל שלא כיף לשחק עם הנשק, למי שהורג כיף אבל למי שמת לא.
    מי שהורג שמח שהוא מרוויח עוד הריגה בכל כך קצת זמן, כשהוא הורג שחקן עם דיגל בשתי שוטים, אבל השחקן שנהרג נהיה רק עצבני כי הוא לא הספיק אפילו לירות או לזוז וכבר הוא מת.
    אני אישית משחק בVG3 אז אני לא יודע מה הדברים האלה שאמרת, אבל אני יכול להגיד שפעם הנוביות הייתה דרייב ביי והיום אנשים בכלל שכחו שאפשר לירות מהאוטו או שזה נובי.
    אנשים אומרים שדרביי בי זה נובי רק בגלל שהן משחקים ען סאונאוף זה לא בתוך רכב אבל אם כולם היו עושים את הדרייב ביי המשחק היה הרבה יותר כיפי ומהנה.
    תתאר לעצמך כל השרת משחק אך ורק DB המשחק היה הרבה יותר כיף כי דרייבי אפשר לעשות גם בקבוצות וזה ה-דבר שמתאים לקלאנים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.11.2008
    עיר
    חולון
    האנשים ששונאים דרייב ביי, זה האנשים שמשחקים עם סאון.
    למה?
    הם מתרגזים מזה שהם מתים מהריגה מפגרת עם עוזי ברכב.
    זה ממש לא ככה...
    אני משחק רק 5 חודשים, ולמדתי המון. השקעתי מהרגע הראשון שלי בקהילה, אולם אני לא מכיר את שחקני הקהילה ה"עתיקים" אבל אני מכבד אותם.
    אני בטוח, עוד כמה חודשים הדור העכשווי יהיה נקרא וותיק.
    Task Force 141
    שתף ב-Google+

הרשמה