תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 28
    הצטרף בתאריך
    04.07.2008
    עיר
    רעננה
    שלום לכולם
    לא מזמן הצטרפתי, והתחלתי רק אתמול, ואני כבר רמה 2 ושולט על האי שלי
    יש באי שלי עיר אחת רמה 5, אבל נדמה לי שהשחקן שמחשק בעיר הזאת פרש, כי הוא לא ענה להודעות שלי והניקוד שלו לא עולה...
    בקיצור, הסיקור שלי הוא על ההתחלה שלי במשחק ועל ההרפתקאות שלי באי

הכל התחיל כשסיימתי לבנות את נמל הסחר שלי, כבר היה לי אקדמיה, מגורים לחיילים, מחסן ובניין עירייה (שלב 2).
    ראיתי שמלא אנשים חדשים הצטרפו למשחק, ולאי שלי, כי נוספו עוד 3 ערים בשם פוליס (השם שיש לרוב הערים המתחילות).
    בגלל שאני שלטתי בעיר (היה שמה עיר חדשה שננטשה), אז החלטתי לעשות פה תרגיל קטן
    שלחתי לכל הערים באי הודעה על התחלת מבצע "נגר ירוק עד" (כן אני יודע חרא שם<_< )
    שבו תורמים עצים למנסרה, שהייתה שלב 3 ורציתי שתגדל עוד כדי שאוכל להעסיק עוד פועלים שמה.
    תוכן ההודעה היה ככה:
    הודעה זאת נשלחת כתוצאה מהתייעצות וועד האי-
    מבצע-"הנגר ירוק עד" יוצא לדרך! אתם מתבקשים לתרום עצים למנסרה האיזורית לשם שידרוגה לרמה גבוהה יותר, ובכך להגדיל את מספר העובדים שיכולים לעבוד במנסרה.
    אתם מתבקשים לתורם כמה שיותר, מינימום של 20 עצים ביום.
    אי ציות לבקשה יגרום להתעלמות מעזרה והלוואות, ובכן גם הגנה, של הוועדה מאותה עיר שתסרב.
    בתודה מראש,
    וועד האי.
    נ.ב- כדי לתרום עצים למנסרה, לכו ליער ושם תכתבו את מספר העצים שאתם רוצים לתרום (בצד ימין) ולחצו על כפתור תרום.

מכיוון שהם היו חדשים אז כתבתי ב-נ.ב איך תורמים.
    הוועד באי הוא בעצם, כן, אני. ידעתי שזה אולי לא צעד נכון, אבל באותו רגע שני הרעיונות היחידים שעלו לי בראש היו לבזוז את כולם ולקחת עצים ואז לתרום אותם ( ), או לעשות את ההודעה הזאת...
    באותו רגע, שחקן אחר שלח לי הודעה שהוא צריך עצים, והחלטתי שהוא יכול להיות בוועד (למרות שהוא חדש) ואני אחזק אותו ואשמור עליו.
    אחרי שבזזתי עיר נטושה אחת (הרבה שחקנים פורשים ), פעמיים, החלטתי שאחרי שאתחזק, אני אתן לערים של האי שלי משאבים והגנה, וכך אהיה "המנהיג של האי".
    עדיין אין תשובה מהערים (כי זה רק בוקר ), אז אחכה לצהריים.
    חבר שלי מתלונן שפיראטים תקפו אותו, ושהם אף שלחו לו הודעת אזהרה שבה הם אמרו שהם יתקפו את כל הערים שעל האי שלו, והערים אצלו חלשות, כך שגם אם כולם יתקבצו ביחד יהיה קשה לנצח את הפיראטים הללו.

עידכון:
    נראה שהערים החדשות לא מתפקדות, אז החלטתי לבזוז אותם. לשמחתי הרבה (מאוד) שניים מהספינות שלי חזרו עם שלל של 724 עצים (!) סכום מדהים שמעולם לא היה לי, אז החלטתי לנצל אותו לשיפור החיילים והמחקר בעיר, וגם את המגורים. בנתיים, השלל מהעיר השנייה עדיין לא חזר.
    העיר הרמה 5 תרמה 20 עצים כמו ש"ביקשתי", להפתעתי, ואף שלחה לי אחרי זה הודעה ובא שאלה "רגע מי אמר שאתה מחליט", עניתי לעיר עם ההודעה: "אף אחד", מאז לא שמעתי ממנה (מאז אני מתכוון אחרי שעתיים<_<)

עידכון 2:
    מי היה מאמין, עלו הנקודות של העיר רמה 5... נראה שהיא לא מתפקדת, אבל גיליתי שהאיש הזה מחזיק כנראה בשני ערים ואולי יותר. רק עכשיו שמתי לב שההודעה שהוא שלח לי פעם קודמת באה מהעיר שניר2, בעוד ששם העיר שלו היא שניר. המעטתי בכוחותיו, אבל נראה שהוא יותר עסוק בעיר השנייה ש-ה' יודע איפה היא, למרות שכנראה ששניר היא עיר הבירה, מוזר...
    יש!! סוף סוף למדתי מה זה ריגול ואני הולך לנצל זאת כדי לראות את כמות המשאבים של השחקנים בעיר, ובכך לדעת מתי כדי לבזוז ומתי כדי לחכות (מוחעחעחעחע).
    האקדמיה שלי רמה 4, אני מנסה לחזק אותה כמה שיותר כי המחקרים הבאים לוקחים איזה חודש עד שהם מסיימים (!) אבל היא עולה 200 ומשהו קריסטלים והרבה עצים, ולצערי אין מקום באי שלי לקריסטלים, למרות שיש לי 130 מסיבה לא ידועה, שפשוט הופיעו אצלי יום אחד יחד עם 130 יין ושיש וגופרית...מוזר...
    עכשיו אני לומד מזה גת (במשחק, אני לא טיפש) כדי שאכין לכולם יין, ואז אשים ביין הרבה רעל וכולם ימותו ויהיה gameover (אני והפנטזיות שלי).
    אה ועוד משהו אחרון, שלחתי הודעת אזהרה לאיש החדש שעזרתי לו, ובה כתבתי שאני רואה שהוא לא מתפקד (וזה בגלל שהוא נשאר עם 42 נקודות כבר יום שלם ) אז שלחתי לו בהודעה שאם הוא לא יענה על ההודעה, אדע שהוא נטש את העיר ושאני יכול לבזוז אותו (אני צריך לנצל את ההזדמנות לא?)

עידכון 3:
    טוב, שני עידכונים ביום אחד...
    הרגע קרה משהו מוזר לגמרי 0.0 הסתכלתי במפת האי שלי, הסתכלתי סתם ככה על כל הערים, וכאילו משהו לא מסתדר לי, כאילו לא כל הערים נמצאות פה, אבל הסתכלתי על כולם וראיתי שכולם פה...
    הלכתי למפת העולם כדי להסתכל מה קורה באיים השכנים, ואני רואה שכתוב על האי שלי שיש בוא רק 9 ערים, בעוד שאמורים להיות 10 (!)
    התעלומה על העיר הנעלמת 0.0 אני לא זוכר עוד עיר, אבל אני מרגיש שבאמת חסרה שמה עיר אחת, אולי היא נעלמה מהאי ומהזיכרון של כולם () מוזר ביותר...

בשחור- שניר, העיר שאני רוצה להשמיד
    בכחול- העיר שלי

עידכון 4:
    האנשים שלי עצובים... אני מנסה ללמוד מזה גת כדי שאייצר יין, אבל זה לוקח הרבה זמן ובנתיים קצב גידול התושבים קטן במיוחד, והמיסים בהתאם.
    עיר חדשה נבנתה באי שלי, עוד מישהו חדש, שהופך אותנו ל-10 ערים שמצטופפות על אי קטן. הערים עושות את מה שכתבתי בהודעה, הם תורמות 20 חומרי בנייה ביום למנסרה, אני לא מאמין שזה הצליח! למרות שזה סכום קטן, תוך כמה ימים אוכל להעסיק עוד עובדים! בזזתי את העיר השכנה, היא לא גדלה כל כך, אבל יש לה הרבה משאבים (מוחעחעחעחע עוד פעם), ואני עדיין מנסה לגלות איך ליצור חיילים עם חרבות :'(
    אה, וכמעט שחכתי, נראה שפיראטים תקפו את העיר רמה ה-5, ונראה שהם הובסו ובגדול...
    אני יודע, לא עדכון גדול אבל לא הרבה מתחדש.

עידכון 5:
    אוקי, העיר שלי קצת יותר גדולה ממקודם, ונראה שעוד עיר ננטשה באי שלנו, אז אני ניצלתי את ההזדמנות כדי לשדוד אותה, ואני סך הכל השגתי סכום מעפן של....
    844 עצים!!!!!!!!!!!!11
    אוקי זה אולי לא כזה הרבה, אבל בשבילי זה כן אני עכשיו הולך לנצל אותם ל...
    רגע, למה בעצם? האקדמיה דורשת קריסטלים, והמספנה לא בשימוש, אני לא צריך למחסן כי הפסיקו לתקוף אותי, אז אולי אני אשקיע במנסרה העירונית ובבית העירייה? עד שאחליט כבר ישדדו הכל...
    הערים ממשיכות לתרום עצים כמו שביקשתי, והעיר הרמה 5, שחשבתי שהיא נטושה, עכשיו עולה בקצב מדהים בניקוד שלה מאז שהפיראטים תקפו את האי שלנו... דאמיט, נראה שיש לי הרבה עבודה עד שאצליח לכבוש את האי לעצמי...
    והרגע עלה לי רעיון מבריק! לשכור שכירי חרב שיעשו בשבילי את העבודה! בשביל קצת שיש אולי אוכל לשחד מישהו מהאיים השכנים לעזור לי להילחם באותו שניר הרמה 5 (אה סליחה, עכשיו זה 6) שפתח ברית על שם GTA...
    הממממ.......נוסיף את זה לרשימת המטרות לעתיד.

עידכון 6:
    סיום חקירת ה"הרחבה" הולך ומתקרב, ואני מצאתי כבר אי מושלם עם מכרה קריסטלים עצום ושכנים חזקים שאולי יעזרו לי, ואני גם אהיה בטוח שמה, אם ינסו לתקוף אותי אז אבקש מהם עזרה, והכי טוב, אני יודע שלא ינסו לשדוד אותי כי אני קטן עם 300 עצים מסכנים והם גדולים (ושמנים) עם 3000 מכל דבר
    השחקן החדש שהצטרף לאי עלה בניקוד מהר, נראה שהוא לא הולך לנטוש את העיר, ואני כבר מתכנן דברים בשבילו לפני שאעבור() כדי להרוויח אולי עוד קצת משאבים
    לא הרבה קרה, הפיראטים לא חזרו והעיר הרמה 6 שאני מתכנן להרוס עולה בניקוד בקצב גדול מדי, מה שאומר שהיא מתחזקת בהרבה בגלל הברית, כך שלחסל אותה יהיה יותר קשה משחשבתי, אבל אני חייב להשיג שליטה על האי לפני שאעזוב, כדי שיהיה לי מספיק משאבים להמשיך הלאה.
    המספנה שלי הסתיימה להשתדרג, ועכשיו אני מייצר ספינות עם קשתות ענק, כדי שיהיה לי איך להילחם בפיראטים.
    חוץ מיזה, לא הרבה קרה

עידכון 7:
    אחד העידכונים הטובים!! מישהו מעיר אחר תקף אותי בהפתעה! אני אפילו לא מכיר אותו! ישר ראיתי שהוא שולח 17 יחידות כשלי יש רק 7, למרות שיכל להיות לי גם 20 ומשהו אבל השקעתי את רוב העצים על מבנים, אז אני בבעיה! מהר שלחתי לשניר (העיר הרמה 6) שתשלח כוחות ובתמורה אני אתן לו מלא שיש (שאני במילא לא משתמש ומקבל מהר) והוא שלח לי 30 יחידות! והיחידות שלו הגיעו 50 שניות לפני היחידות של היריב!!! זה מדהים! ההגנה הראשונה שלי!! אני חייב לשניר, אבל עדיין תוצאות הקרב לא הגיעו, חכו לעידכון!!!

עידכון 8:
    טוב, שניר ניצח () ואני למדתי לקח, תמיד להיות מוכן עם צבא למקרה הגרוע ביותר...<_<
    עכשיו אני שולח לשניר 700 שיש, ואני עדיין לא עוזב את המטרה להשמיד אותו, כי הוא התלונן שזה עולה לו הרבה כסף וזה, מה אכפת לו לעזור למי שרוצה להשמיד אותו?
    שלחתי למי שתקף אותי הודעה ששניר מגן עליי קבוע (למרות שהוא לא) ושייזהר...

עידכון 9:
    אני ושניר החלטנו לייצר כמות ענקית של חיילים ויחידות כדי לתקוף את העיר עפולה (מי שתקף אותי לפני כן) ביחד ולהראות לו שאיתנו לא מתעסקים.
    נראה שהעיר שלו נמצאת באי שהוא ממש לידינו, ואני חשבתי שאיים שכנים דווקא אמורים להיות נחמדים אחד לשני<_<
    לא נראה שיש לו הרבה סיכוי, ואני כבר יודע שאני צריך ללמוד "צבא מקצועי", כי נראה שבכל זאת אי אפשר לשרוד בעולם האכזר הזה בלי צבא...
    אז בנתיים אני מסודר, למזלי שניר לא יודע שאני רוצה לשלוט על האי שלנו, וזה אומר שהוא גם לא יודע שאני רוצה להשמיד אותו () אז הוא עוזר לי לנקום
    אני עוד מעט מסיים ללמוד הרחבה, כך שאוכל לבנות מושבה באי עם מכרה קריסטלים ובכך לאמן מרגלים, אני הולך לשלוח מרגל לעפולה ולנקום באיש שתקף אותי, אבל לא רק בהתקפה אחת, אני הולך למרר את חייו! מוחעחעחעח!!
    נוסף לרשימת מטרות לעתיד<_<

העיר שלי מבפנים

עידכון 10:
    זהו,מחר אני אהיה מוכן לתקוף את האיש שהעז להפתיע אותי עם בזיזה! ולמזלי הצלחתי לעצור אותו עם עזרה משניר, השחקן שאני רוצה להשמיד בחשאי כדי לשלוט על האי...
    היום בניתי מושבה חדשה באי עם קריסטלים, כך שאני יכול למחוק את המטרה הזאת מהרשימה (נמחק).
    מישהו שבזזתי כמה פעמים בימים האחרונים החליט לשלוח לי הודעה שבה הוא התחנן שאפסיק לבזוז אותו, ושהוא אפילו יביא לי קצת יין (איזה דיליי, זה 3 ימים אחרי השדידה האחרונה שלי), וכששאלתי אותו מה לעזעזל הוא עושה (כי הוא לא ניסה לפנות אפילו לעזרה לשניר או לנסות להילחם בי) הוא אמר שהוא מפחד כי שליט האי
    ממש הופתעתי, והתרגשתי לקרוא זאת אני שולט באי! ולא שניר! (למרות שהוא יותר חזק ממני<_< ), הרי רק נותר לי לראות מה יקרה עם העיר הפעילה האחרונה, כדי לדעת בוודאות שכולם חושבים כך, ואם זה נכון, שניר כבר לא יהיה מטרה (נראה ששניר לא מראה הרבה פעילות על האי הזה, בגלל זה אני נקרא השליט כנראה).
    בנתיים, יש לי 31 קלעים, ואני הולך לבנות עוד מושבה על אי עם גופרית כדי לבנות פלנקס ועוד חיילים בעתיד, ובנתיים אני סוחר בשיש שאני לא משתמש (שזה בעצם כל השיש שלי<_< ) בשביל קצת יין (כן, התושבים שלי שונאים אותי ).
    הפיראטים הפסיקו לתקוף את האי שלי, והפיראטים שתקפו את חבר שלי כבר הפסיקו, והוא נותר בלי כלום...נמחק מרשימת המטרות.
    זה הכל להיום

עידכון 11:
    העיר החדשה שלי מוכנה, ועכשיו אני מפתח אותה ושולח ממנה קריסטלים לעיר הבירה שלי, כבר הספקתי לייצר עוד מרגל ולשדרג את האקדמיה.
    מישהו מהאי מבקש שאעזור לו, כי מישהי מהאי השכן שעליו בניתי את העיר השנייה שלי תוקפת אותו, אבל פה דווקא הייתי רוצה שהוא יפנה לשניר כי היא ממש חזקה לפי מספר הנקודות שלה...
    שלחתי עוד הודעה לברית של שניר בבקשה להצטרפות, אבל עדיין אין תגובה...
    כמו שאתם כבר יודעים מהעידכונים הקודמים, השמדת שניר כבר לא חשובה, אבל אני כן צריך את הברית שלו בגלל שאנחנו קרובים זה לזה, וכך הוא יהיה חייב להגן עליי בגלל שאנחנו מאותו ברית <_<
    עד כאן להיום, יש עוד 2 דברים שלא אכתוב בעידכון הזה, כי אני צריך לדעת לאן הם יתפתחו...
    להי'ת

דברים לעתיד:
    -לעשות ברית עם שחקן
    -להשמיד את העיר עפולה, העיר שנמצאת באי השכן, ולחגוג על תבוסתה על כך שניסתה לתקוף אותי בהפתעה.
    נערך לאחרונה על ידי §Pardon§; 18.02.2009 בשעה 17:27.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    נשמע טוב, תמשיך ככה. אני בטוח שנשמע ממך שוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.11.2007
    אני אני מתאהב בך בנאדם
    אתה הבנאדם הכי סטלן שפגשתי מעולם(!)..
    עולם אלפא? אני מת שתבנה לידי!, אני הולך להעמיס את המחסן שלך במשאבים
    איפה אתה גר? סתם.. במשחק... <_<
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.07.2008
    עיר
    רעננה
    נכתב במקור על ידי RonLipel
    אני אני מתאהב בך בנאדם
    אתה הבנאדם הכי סטלן שפגשתי מעולם(!)..
    עולם אלפא? אני מת שתבנה לידי!, אני הולך להעמיס את המחסן שלך במשאבים
    איפה אתה גר? סתם.. במשחק... <_<
    חח רון פילפל
    האמת שאני בעולם בטא מצטער
    אני עכשיו מעדכן שוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.06.2008
    עיר
    רעננה
    חמודי שחר
    רון פילפילללללל חמודי זוכר אותי כפרע
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.07.2008
    עיר
    רעננה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    נראה שאתה משתפר, אבל אתה עדיין "צעיר" כמו שאומרים בצבא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.11.2007
    נכתב במקור על ידי Infancy
    נראה שאתה משתפר, אבל אתה עדיין "צעיר" כמו שאומרים בצבא.
    צעיר מת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.07.2008
    עיר
    רעננה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    תראה, אתה תצטרך קריסטלים ויין בדוק..אז זה או לקנות או לבזוז או לעשות לבד דרך אי אחר.
    ממליץ לך לעשות מושבה באי קרוב אליך שיש בו קריסטל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.07.2008
    עיר
    רעננה
    כה אני יודע אני שמתי ברשימת מטרות לעתיד לבנות מושבה בעיר עם קריסטלים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    עיר
    ASDASD
    חחחחח תמשיך לעדכן הפלת אוית מהכיסא מרוב צחוק חחחחחחחחחחח
    נערך לאחרונה על ידי §gOOg§; 14.02.2009 בשעה 22:12.
    lie to me again, fgt!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.07.2008
    עיר
    רעננה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.11.2007
    נכתב במקור על ידי >...PuPicK...<
    עידכון חדש נוסף
    אהבתי