תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    כפי שפורסם בגיימר:
    משחק הפעולה והאימה המצליח עשוי להיות בדרכו לקונסולה של סוני. אולי הוא אפילו ייצא עוד השנה

בעוד ששחקני ה-PC והאקס-בוקס כבר נהנים חודשים ארוכים מ-Left 4 Dead – להיט הפעולה והאימה המשובח של Valve – לשחקני הפלייסטיישן 3 לא נותר אלא להביט בקנאה לעבר הרחובות מלאי הזומבים. ובכן, ייתכן שבקרוב ייזכו בעלי הקונסולה של סוני להתנחם בגרסה משלהם, ומוטב מאוחר מאף-פעם.

מקור השמועה העדכנית הוא החנות הבריטית HMV,
    שהציעה להזמנה מוקדמת את גרסת הפלייסטיישן 3 של Left 4 Dead, תוך ציון תאריך יציאה מדויק – ה-5 ביוני 2009. לאחר שהשמועה נפוצה ברחבי הרשת, מיהרו ב-HMV למחוק את הרשומה, אך הנזק כבר נעשה: בהחלט ייתכן ש-EA, המחזיקה בזכויות ההפצה של Left 4 Dead, כבר הודיעה לרשתות השיווק ברחבי העולם על גרסת פלייסטיישן 3 שלא הייתה אמורה עדיין להיחשף באופן רשמי.

אז מה אתם אומרים, האם מדובר בסתם תקלה בקטלוג של HMV, או שלשחקני הפלייסטיישן יש סיבה לשמוח? עד יוני כבר בטח נדע.

קישור לידיעה המקורית:
    http://gamer.nana10.co.il/Article/?A...sid=212&pid=48

הערות:
    יאמר החכם: והרי זה ברור, Valve שונאת את הפלטפורמה, EA מתה עליה, EA חזקה יותר ולכן מנצחת. The Orange Box משהו?

יאמר הפסימיסט: אבל זה נגמר בפעם הקודמת בפורט נחות.

יאמר האופטימיסט: ואחרי זה עוד יגידו שאין סיכוי ל-Mass Effect 2 על הפס3.

ומה תאמרו אתם?

הצטרף בתאריך
    15.12.2007
    חולה עליך ועל החדשות שלך דודי... (אם קוראים לך דודי, אני תמיד שוכח שמות)
    L4D הוא משחק CS-LIKE טהור, אפילו שאני לא סובל CS, הוא עדיין משחק אימה מעולה.
    חשבתי לקנות לרגע למחשב מ-STEAM, אבל עכשיו, ל-PS3 זו הבחירה הנכונה.
    היידי EA

דרך אגב OB היה משחק מעולה ל-PS3, למרות שהיה פורט, נחשב למשחק אטרקטיבי ומשתלם גם ל-PS3.
    נערך לאחרונה על ידי han; 11.02.2009 בשעה 22:35.

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    נהה כל עוד יש לPS3 את DEAD SPACE אני מסודר

נכתב במקור על ידי Death_119
    יאמר החכם: והרי זה ברור, Valve שונאת את הפלטפורמה, EA מתה עליה, EA חזקה יותר ולכן מנצחת. The Orange Box משהו?

יאמר הפסימיסט: אבל זה נגמר בפעם הקודמת בפורט נחות.

יאמר האופטימיסט: ואחרי זה עוד יגידו שאין סיכוי ל-Mass Effect 2 על הפס3.

ומה תאמרו אתם?
    כרגיל, משפט סיני עתיק.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    האמת שVALVE הכחישו את השמועה הזאת לפני שבוע ככה, אבל יש מצב טוב שזה יקרה הרי אם EA יהיו מוכנים להשקיע את הכסף בהפצה לפס3 אז אני משער שVALVE יסכימו שEA יפתחו אותו לפס3.

אירוני משהו שפעם VALVE הופצה על ידי EA ועכשיו EA מופצת על ידי VALVE

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    האמת שVALVE הכחישו את השמועה הזאת לפני שבוע ככה, אבל יש מצב טוב שזה יקרה הרי אם EA יהיו מוכנים להשקיע את הכסף בהפצה לפס3 אז אני משער שVALVE יסכימו שEA יפתחו אותו לפס3.

אירוני משהו שפעם VALVE הופצה על ידי EA ועכשיו EA מופצת על ידי VALVE
    Valve לא הופצה פעם בידי sierra?
    ואיך זה הופך את Valve למפיצה של EA? כתוב במפורש ש-EA מפיצה את Valve.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Death_119
    Valve לא הופצה פעם בידי sierra?
    ואיך זה הופך את Valve למפיצה של EA? כתוב במפורש ש-EA מפיצה את Valve.
    הופצה על ידי סיירה לפני איזה 5 שנים, הם נפרדו כשסיירה התחילה לאנוס את המוצרים של VALVE כמו עם COUNTER STRIKE ZERO כו'.
    היום המשחקים של VALVE מופצים על ידי EA, החל מ-HL2 (אם אני זוכר נכון, אולי זה היה החל מE1).
    כיום המשחקים של EA נמכרים בSTEAM, כלומר המשחקים של EA מופצים על ידי VALVE, אירוני משהו

הרשמה