תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 52
    הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    הנה לכם השוואה ממש רצינית.שני משחקים מעולים וכותרים ענקיים לשתי הקונסולות ראש בראש,מי הכי טוב מבחינה גראפית? RISE OF GAMES עשה השוואה בין שני המשחקים...
    מי אתם חושבים הכותר הכי טוב גראפית?
    ההשוואה: http://www.riseofgames.com/giochi/36..._english_.html

תהנו

הצטרף בתאריך
    11.09.2008
    לדעתי KILL ZONE 2 יותר טוב..

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    החלטה תמוהה. למה כל התמונות משני השלבים הראשונים של המשחקים? שני השלבים המכוערים ביותר של כל אחד מהם.

וזה כל כך לא הוגן כלפיי היילו 3. המשחק ממש לא עומד בטופ של ה-360 ובקושי בטופ של כל משחק FPS. החוזק שלו זה ה-HDR (הטוב בתעשייה חוץ מאנצ'רטד) והטקסטורות הנורא חדות. מלבד זאת הוא לא כל כך התקדם מהדור הקודם.

אני חושב שהיה צריך לעשות השוואה מול גירס 2.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Death_119
    החלטה תמוהה. למה כל התמונות משני השלבים הראשונים של המשחקים? שני השלבים המכוערים ביותר של כל אחד מהם.

וזה כל כך לא הוגן כלפיי היילו 3. המשחק ממש לא עומד בטופ של ה-360 ובקושי בטופ של כל משחק FPS. החוזק שלו זה ה-HDR (הטוב בתעשייה חוץ מאנצ'רטד) והטקסטורות הנורא חדות. מלבד זאת הוא לא כל כך התקדם מהדור הקודם.

אני חושב שהיה צריך לעשות השוואה מול גירס 2.
    אני מסכים. וזה לא לא הוגן כלפי היילו 3, זה שהוא לא מרשים גרפית זה ידוע לכל (כולם קראו לו היילו 2.5 ממילא עוד לפני שיצא), זה דווקא לא הוגן כלפי ה360.
    כמו שאמרת, צריך להביא את הכותר דגל הגרפי של ה360, כלומר גירס 2, מול כותר הדגל של הפס3, כלומר KZ2.
    ביחוד שיש להם פלטת צבעים מאוד דומה, קל מאוד להשוות בינהם.

ובכלליות זאת לא השוואה פאיירית, KZ2 נראה כאילו יצא מדור שלם מהיילו 3.

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    אולי נרד מהקטע של ההשוואות??

הצטרף בתאריך
    27.08.2008
    עיר
    הכי טובה בארץ!
    נכתב במקור על ידי tomer_gv
    אולי נרד מהקטע של ההשוואות??
    אתה צודק.
    ואם עושים השוואות- זה לא בתמונות כאלה.
    זה בכלליות של המשחק.
    העלילה, גראפיקה, סאונד, מולטיפלייר והכי חשוב- גיימפלי!

וחוץ מזה אם כבר עשיתם את ההשואה, KZ2 לוקח, וגם יש שם דברים שנראים הרבה יותר יפה ואי אפשר להראות בתמונות.. כמו הפיצוצים המרשימים שצריך לראות בחי

נכתב במקור על ידי ביצה
    אתה צודק.
    ואם עושים השוואות- זה לא בתמונות כאלה.
    זה בכלליות של המשחק.
    העלילה, גראפיקה, סאונד, מולטיפלייר והכי חשוב- גיימפלי!

וחוץ מזה אם כבר עשיתם את ההשואה, KZ2 לוקח, וגם יש שם דברים שנראים הרבה יותר יפה ואי אפשר להראות בתמונות.. כמו הפיצוצים המרשימים שצריך לראות בחי
    אם יש משהו שהוא לא מרשים בKZ2, זה הפיצוצים...

הצטרף בתאריך
    17.08.2008
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אני מסכים. וזה לא לא הוגן כלפי היילו 3, זה שהוא לא מרשים גרפית זה ידוע לכל (כולם קראו לו היילו 2.5 ממילא עוד לפני שיצא), זה דווקא לא הוגן כלפי ה360.
    כמו שאמרת, צריך להביא את הכותר דגל הגרפי של ה360, כלומר גירס 2, מול כותר הדגל של הפס3, כלומר KZ2.
    ביחוד שיש להם פלטת צבעים מאוד דומה, קל מאוד להשוות בינהם.

ובכלליות זאת לא השוואה פאיירית, KZ2 נראה כאילו יצא מדור שלם מהיילו 3.
    אני לא מסכים אתכם, לדעתי אם עושים השוואה מול גירס 2 אז צריך להיות אנצ'רטד 2(כשיצא).
    לא ניראה לי שזה הגיוני להשוות בגרפיקה בין משחק מגוף שלישי ולבין משחק מגוף ראשון.

it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain
    [IMG]http://www.********rcards.net/trophy/a/maplelr.png[/IMG]

נכתב במקור על ידי infected aviad
    אני לא מסכים אתכם, לדעתי אם עושים השוואה מול גירס 2 אז צריך להיות אנצ'רטד 2(כשיצא).
    לא ניראה לי שזה הגיוני להשוות בגרפיקה בין משחק מגוף שלישי ולבין משחק מגוף ראשון.
    באותה מידה אתה לא יכול להשוות בין משחק אפרורי משהו לאחד שאפילו בשלב של הזומבים ישש לך פרפרים...

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    נכתב במקור על ידי לורץ 2 הראשון
    אם יש משהו שהוא לא מרשים בKZ2, זה הפיצוצים...

אני חייב למחות, הפיצוצים הם רחוקים מלהיות הדבר הכי פחות מרשים ב-kz2, ואני אשמח לראות משחק שעושה זאת יותר טוב (ולא מבוסס על כל מה שקשור ל-cryengine).

אני חייב למחות, הפיצוצים הם רחוקים מלהיות הדבר הכי פחות מרשים ב-kz2, ואני אשמח לראות משחק שעושה זאת יותר טוב (ולא מבוסס על כל מה שקשור ל-cryengine).
    cryengine באמת הרבה יותר יפה בקטע הזה

אבל פאק הפיצוצים נראים כמו סתם משהו שנלקח ממנוע אחר!
    הם נראים לא קשורים ולא מרשימים, לא בגודל ולא ברמה הגרפית שלהם...
    וכשאני אומר פיצוץ אני לא מדבר רק על פעם אחת שמפוצצים גשר, אני מדבר על כל RL או רימון שמתפוצץ...

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    למה לא להשוות בין קילזון 2 להיילו 2? זה מאד הגיוני כי לשניהם יש 2 בשם...
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    יופי עכשיו תתחיל פה מלחמת קונסולות...עדיף שינעלו את הנושא וזהו

PSN ID: XyuviX

הצטרף בתאריך
    17.01.2009
    עיר
    .
    נכתב במקור על ידי gulmer
    למה לא להשוות בין קילזון 2 להיילו 2? זה מאד הגיוני כי לשניהם יש 2 בשם...
    לדעתי זה רעיון מצויין.

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    נכתב במקור על ידי לורץ 2 הראשון
    cryengine באמת הרבה יותר יפה בקטע הזה

אבל פאק הפיצוצים נראים כמו סתם משהו שנלקח ממנוע אחר!
    הם נראים לא קשורים ולא מרשימים, לא בגודל ולא ברמה הגרפית שלהם...
    וכשאני אומר פיצוץ אני לא מדבר רק על פעם אחת שמפוצצים גשר, אני מדבר על כל RL או רימון שמתפוצץ...

אוקיי, אבל אני חושב שהדבר היחיד בפיצוצים שלא מרשים זאת האש, אפילו האש הקרטונית באנצרטד יותר הולמת. שלא נדבר על far cry 2/

ואביאד, אנצרטד 2?? לא צריך לחכות:

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    דודי דווקא אמר שהפיצוצים של KZ2 נראים זוועה ואני מצטט "נראה כמו משהו מהקונדואיט לWII".

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    הפיצוצים בKZ2 דווקא די מרשימים, במיוחד של החביות והרימונים.
    אבל האש, אוי האש... באמת משהו נוראי. גם אפקט המים לא הכי טוב שראיתי, היו יכולים לשפר בלי בעייה. אבל זה די זניח.
    KZ2 נראה בתנועה באמת משהו מדהים, מעטים המשחקים שנראים כ"כ טוב בתנועה.

אגב, חזרתי לשחק בDEAD SPACE ולא - אני לא אעזוב את RE5, פשוט אי אפשר בלי לתת לשחקן לזוז בזמן במכוונים. די... זה ממש הורס!
    אני חושב שDEAD SPACE זה המשחק הכי מפחיד ששיחקתי בו אי פעם.

אבל כשהאש לא טובה בפיצוץ זה הורס הכל, אולי יש בפיצוץ דברים טובים אבל בתמונה הכללית הוא נראה כמו משחק שיגור במקרה הטוב ויש רגעים שאפילו הפיצוצים בR1 גרמו לי להגיד יותר "וואו" (למרות שאז עוד לא הייתי רגיל לדור החדש).

אבל בתמונה הכללית KZ2 הוא המשחק היפה ביותר שראיתי על קונסולה, והיחיד שיותר טוב ממנו הוא קריסיס.

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    דודי דווקא אמר שהפיצוצים של KZ2 נראים זוועה ואני מצטט "נראה כמו משהו מהקונדואיט לWII".
    the fire of gordon.....

אני לא יודע למה הם פישלו דווקא שם, הלהביור ב-fo3 (אחד הנשקים היותר יעילים בטווח קרוב) והאש שם באתה רמה ואני מדבר על דרסאת הקונסולות.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    the fire of gordon.....

אני לא יודע למה הם פישלו דווקא שם, הלהביור ב-fo3 (אחד הנשקים היותר יעילים בטווח קרוב) והאש שם באתה רמה ואני מדבר על דרסאת הקונסולות.
    ממש לא. כל כך עצוב לשחק בגירס 2, להגיע לסוף האקט השני בלימה, לראות מה אפיק עשו עם אפקטים של אש ואז לקפוץ לKZ2. זה כל כך עצוב. גרילה ממש פישלו בקטע הזה.

דרך אגב, המשחק היחיד הרציני שאני מצליח לחשוב עליו עם אפקטים של אש שנראים יותר רע זה רק היילו 2. אני רק נזכר בשלב 2 ובשריפות הקטנות ב-New Mombasa ואני מתחלחל. אבל היילו 2 הוא משחק מ-2004.

הרשמה