תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 22
    הצטרף בתאריך
    01.02.2008
    לחץ כאן כדי לצפות בתמונה בגודלה המלא.

בדיון אסביר על מערכת המשחק, הגראפיקה, לחימה, המפה, ועוד דברים.

המשחק:

רומא טוטאל וור הינו משחק אסטרטגיה בזמן אמת המשלב ברובו אסטרטגיה על המפה וכן קרבות בזמן אמת מתי שצריך.
    במשחק, תוכלו לשחק את אחד מתוך שלושה משפחות רומיות, ולהוביל את כל אחת מהם אל ניצחונות, כבישת ערים, ובניית האימפריה האולטימטיבית.
    במפת המשחק, תוכלו לנסות לכבוש את צפון אפריקה, אירופה, אסיה, ואני בטוח שרציתם לשמוע את זה, גם את ארץ ישראל.

מפת המשחק:

ברמת העיקרון, ככה ניראת ארץ ישראל במשחק, אם תסתכלו במפה הקטנה בתמונה, תוכלו לזהות את עולמנו ולראות שניתן לכבוש עוד הרבה.
    כאשר אתה מנהל את האימפריה שלך דרך המפה(רוב רובו של המשחק מתנהל דרך המפה), תוכל לעשות שלום, להכריז מלחמה, לכבוש ערים ע"י מצור או תקיפה מידיית, מלחמות בים ועוד.

מפת המשחק: דיפלומטים

בכל התיישבות ניתן ליצור דפלומטים, עם הדיפלומט שלך, יש לך את האפשרות לנהל "מערכות יחסים" עם עמים אחרים, בין אם זה אוייבים, להציע שלום, דרכי מסחר, לתת לו עיר כדי שיעשה איתך שלום(דוגמא) או לנהל "מערכת יחסים" עם העמים שאיך בשלום, ליצור דרכי מסחר, לשאול אם אותו עם רוצה לתקוף איתך עם אחר ולהציע לו משהו על זה(דוגמא) ועוד.

מפת המשחק: ספינותבכל ההתיישבויות ניתן ליצור ספינות, ככל שיש לך עיר יותר גדולה ונמל יותר טוב, ככה תוכל לבנות ספינות טובות יותר, עם הספינות אפשר להעביר דיפלומטים, גנרלים, צבאות, מרגלים ומתנקשים, הכל.
    עם הספינות ניתן לצאת למלחמות כנגד ספינות אחרות, וגם לעשות מצור על נמלים של אוייבים.

מפת המשחק: גנרלים/צבאות

בכל התיישבות ניתן ליצור צבא, ככל שיש לך מבני צבא טובים יותר, ככה תוכל לבנות צבא חזק יותר(נשקים, מגנים וכו') וגם ליצור יחידות שונות.
    הגנרלים, הם אלו שיעלו את המורל של הצבא במלחמות, ניתן ליהיות צבא ללא גנרל, אבך רמת המורל תיהיה נמוכה מאוד.
    עם זאת, גנרל או בן משפחה, גנרלים יבואו רק כאשר אותו הדור של המשפחה יוליד בנים/בנות, הבנים גודלים ולאחר מכן הופכים לגנרלים.
    בהתיישבויות, אם אין גנרל או מנהיג כלשהו, לא תוכל לנהל את אותה התיישבות בעצמך, והיא תנוהל באופן אוטומטי ע"י המחשב, מה שכן תוכל לעשות הוא שתוכל להגיד למחשב במה אתה רוצה שהוא יתמקד, בבניית צבא, כסף, תושבים ועוד.

יועצים:
    היועצים שלך הם דבר מאוד חשוב, במיוחד אם אתה מתחיל במשחק, רצוי מאוד שלא לנסות להתחמק ממה שהם אומרים, הם ממליצים לך מה כדאי לבנות באותו תור, מה לעשות אם יש התקוממות בהתיישבות כלשהיא, בקרבות יש את יועץ המלחמה, הוא ממש עוזר ונותן עצות טובות לקרב, אם כבר את מסננים את היועצים, תעשו לעצמכם טובה ואל תתחמקו ממנו, כי הוא אחד שיכול לעזור לכם מאוד, ואפילו יעזור לכם לנצח בקרב.

גראפיקה:

הגראפיקה של המשחק מאוד מרשימה, הפנים של הדמויות מאוד מושקעות, מדי הצבא, הערים, ומה לא!
    עם משווים את הגראפיקה של רומא לבין מדיבל, אין ספק שמדיבל לוקח, אבל אם משווים עם משחקי אסטרטגיה אחרים, רומא לוקח ובגדול!
    אם יש חלק במשחק שבו אהבתי את הגראפיקה, זה במפת המשחק, והטקסטורות של הקשתים והבליסטראות, מאוד מפורת, במיוחד אצל הקשתים כשאתה מורה להם לירות חצי אש, ממש מצויין.

סירטוני מעבר:
    סירטוני המעבר של המשחק מאוד, אבל מאוד מרשימים, הדיבור, התוכן שאתה רואה, ממש מדהים, הבעיה היחידה היא, א י כ ו ת !
    בקושי אפשר להסתכל על הסירטונים, אני מצטער על המילים אבל האיכות של הסירטונים ממש ברמה מבחילה, לפי דעתי יכלו להשקיע בזה עוד קצת.

התיישבות וניהול ההתיישבות.

כאשר אתם מתחילים משחק, אתם דבר ראשון רואים שאתם במפת המשחק, אתם תקבלו בהתחלת המשחק לפחות שתי התיישבויות, אחת ראשית ואחת משנית, כמובן שניתן לכבוש התיישבויות ויהיו לכם עוד, ככל שיש יותר התיישבויות, ככה תקבלו יותר כסף, תלוי במיקום של אותה התיישבות ובתושבים שלה, ובכלל בצורת הניהול שלכם כלפיה.
    העדיפות הראשונה שלכם היא לשפר את העיר המרכזית שלכם קודם כל, בין לבין גם ערים משניות שלכם.
    אם אתם צמאים לכסף, ניתן לבנות נמל, עם הנמל אתם יכולים להעביר ולקבל סחורות, אחת הדרכים הטובות ביותר לייצר כסף בשביל האימפריה שלכם, שתי המשפחות האחרות של רומא(בשלום איתכם ו"אחים" שלכם), אוטומטית יעבירו אליכם ספינות עם סחורות וגם אתם אליהם.
    עוד דרך, היא ליראות שאתם כובשים התיישבויות שלידם, או בשטח הטיריטוריה של העיר, יש מינרלים, זהב, מכרות, חיות ועוד. איך אתם יכולים לדעת אם העיר שלכם במיקום טוב? בטיריטוריה של אותה עיר תנסו לזאות אובייקטים של כדים, אוצרות וכו'.
    בעיניין הצבא, ככל שתיהיה לכם עיר יותר משופרת, ככה תוכלו ליצר צבא טוב יותר, ואיכותי יותר.
    אם אתם רוצים לבדר את האזרחים של הערים שלכם, ניתן לבנות להם ברכות רחצה, קוליסאום ועוד.

מתנקשים ומרגלים

המתנקשים והמרגלים לכם הם שניים מתוך כמה ברים הכי חשובים והכי נחוצים שלכם.
    עם המתנקשים, תוכלו להרוג גנרלים של צבאות כאשר הם למשל מאווים איום על אחת מן הערים שלכם, וככה יהיה לכם יותר סיכויים בקרב.
    כמו כן תוכלו להרוג את הגנרל בעיר האוייבת, וככה יהיו לכם סיכויים מאוד גדולים לכבוש ערים ולהגדיל את האימפריה שלכם.
    באותם ערים של האוייבים שלכם, תוכלו גם להרוס מבנים של אותם הערים.
    ככל שאתה מצליח מהתנקשויות יותר, ככה המרגל מקבל נקודות מהסנט, וככה יש לו סיכויי הצלחה גדולים יותר.
    המרגלים שלכם הם הכלי החשוב ביותר שלכם כדי לדעת אם תוכלו לנצח בקרבות, המרגל יכול להסתנן לעיר אוייבת למשל, וכך הוא נותן לך ליראות כמה צבא של האוייב נמצא בעיר, כמה מבנים ועוד. אם הוא מצליח להסתנן לעיר, ככל שהוא יהיה בה יותר זמן, כך הוא יקבל יותר נקודות ויהיו לו נקודות הצלחה בריגול יותר טובות, כמו כן אם המרגל באותה עיר, תוכל לקבל נקודת מצב בכל רגע נתון.
    המרגל יכול לתת לך מידע לגבי צבאות אוייב שלא נמצאים בערים שלהם.

אני סיימתי, מקווה שעזרתי לחדשים ומקווה שיש פה קהילה שתדבר בדיון.
    אסף.

קרדיט ענק לאסף RoDeX,כל הזכויות שמורות לו.
    שתף ב-Google+

אסף, למה לא הבאתה את זה?
    באמת יעזור מאוד, תודה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.02.2008
    סיקור מעולה D:
    שלחתי לאסף ה"פ שיצור את הדיון אבל הוא לא יצר,בגלל נחישותי להוסיף את הדיון,
    הוספתי ונתתי קרדיט.
    דרך אגב,הדיון נוסף ללינקיה,היא גודלת מיום ליום P:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    נכתב במקור על ידי AvidanIL
    סיקור מעולה D:
    שלחתי לאסף ה"פ שיצור את הדיון אבל הוא לא יצר,בגלל נחישותי להוסיף את הדיון,
    הוספתי ונתתי קרדיט.
    דרך אגב,הדיון נוסף ללינקיה,היא גודלת מיום ליום P:
    יכולת פשוט לבקש להעביר את הדיון שניפתח באסט' ראשי לכאן <_<

ד"א, אחלה סיקור אסף, כרגיל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    זה סיקור מלפני שנה וחצי בערך, כשהייתי מנהל קהילת אסטרטגיה
    טוב לראות אותו כאן, תודה! D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.11.2007
    אחלה משחק, יש לי אותו פלוס את תוספת אלקסנדר.
    מי בא עליי?
    אני נאב קניתי את המשחק בסטים שבוע שעבר
    If we don't end war, war ends us.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.08.2008
    עיר
    אבן יהודה
    משחק קטלני, יש לי אותו אני הכי אוהב שעם פילים לדרוס חילים של קבוצות אחרות
    My Steam Page : Evil Fury
    [/CENTER]

למכירה משתמש סטים ענק עם מלא משחקים
    http://forum.vgames.co.il/showthread...=1#post6959650
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    פרסמתם בכל ויגיימס, זה אחד מהסיקורים הגרועים שלי P:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    האמת שיש פה כמה טעויות, לדוגמא נמל לא אפשרי בכל התיישבות, רק במקומות שקרובים לים.
    עוד דבר הוא שאתה יכול להילחם לא רק עם שלושת המשפחות הרומיות, הן הצבאות ההתחלתיים שאפשריים.
    דבר אחרון שיותר מהותי משני הדברים הקודמים הוא ניהול העיר כאשר אין בה בן משפחה, היא לא באמת מבוצעת על ידי המחשב יש לך אפשרות לבטל לגמרי את השליטה שלו בעיר שמסתכמת בגיוס צבאות ובניים מבנים ואתה יכול להחליט איזה סוג של מדיניות אתה רוצה למרות שזה ממש לא משנה בגלל שביטלת את שני הסעיפים הקודמים, בקיצור אין מצב שאתה לא מסוגל לקחת שליטה על ההתיישבות שלך.
    חיסרון קטן ששמתי לב אליו דווקא היה בIB, תמיד מגיעים צבאות ההורד של כל מיני עמים, הצבאות אלה פשוט מורכבים ממסה עצומה של חיילים ואתה מוצא את עצמך נלחם נגד קרוב ל3000 אויבים בקרב אחד, אבל המערכת בקרב לא מאפשרת לך שליטה מלאה על שני צבאות מלאים, זה נעשה כדי למנוע ממך לבנות צבא מטורלל ופשוט לרמוס מה שבא לך אבל מצד שני זה מגביל מאוד את היכולת שלך בקרבות בשדה פתוח נגד שני צבאות גדולים בבת אחת כי אתה צריך להתסמך על המחשב בתור בעל ברית....
    WoW main character: Taniss
    Its not just a War,Its a Total War
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    איזה תזמון לביקורת, בדיוק לפני כמה ימים התחלתי לשחק.. אני בבית julii והכל על הכי קל, כבשתי את יוון ועכשיו הולכים על צרפת וספרד... די קשה לי זה נהיה מתסכל כשאתה שולט על שטח גדול, כי צריך להתחיל להביא חיילים, ועוד חיילים לשמור על הסדר בערים שכבשת... אבל לדעתי זה אחד ממשחקי האסטרטגיה המקיפים והטובים ביותר - גם מבחינת הקרבות שבאמת יש משמעות וזה יותר מסתם אבן נייר מספריים, יש גם חשיבות למיקום, מבנה, יחס בין דברים, מורל, עייפות... וגם יש את כל הזווית של ניהול האימפריה שכאן אני כושל.. אבל בקטנה.
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    נכתב במקור על ידי YoAvOn
    איזה תזמון לביקורת, בדיוק לפני כמה ימים התחלתי לשחק.. אני בבית julii והכל על הכי קל, כבשתי את יוון ועכשיו הולכים על צרפת וספרד... די קשה לי זה נהיה מתסכל כשאתה שולט על שטח גדול, כי צריך להתחיל להביא חיילים, ועוד חיילים לשמור על הסדר בערים שכבשת... אבל לדעתי זה אחד ממשחקי האסטרטגיה המקיפים והטובים ביותר - גם מבחינת הקרבות שבאמת יש משמעות וזה יותר מסתם אבן נייר מספריים, יש גם חשיבות למיקום, מבנה, יחס בין דברים, מורל, עייפות... וגם יש את כל הזווית של ניהול האימפריה שכאן אני כושל.. אבל בקטנה.
    אני גם רק התחלתי, ואני ממליץ לך דווקא להתחיל לשחק על רמה בינונית, ולא קלה, כך תוכל להתמודד כמתחיל עם מצבים קשים ולא ישר עם אימפריה ענקית שבסופו של דבר לא תמצא את עצמך (משהו כמו מה שהסברת שלמעשה כבר קרה לך)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.02.2008
    וואו :O
    אני רואה הרבה שחקנים חדשים בעקבות הסיקור
    אל תהססו לפתוח דיונים ולשאול שאלות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.12.2007
    נכתב במקור על ידי AvidanIL
    וואו :O
    אני רואה הרבה שחקנים חדשים בעקבות הסיקור
    אל תהססו לפתוח דיונים ולשאול שאלות.
    כה צודק היסקור הזה הביא הרבה לקהילה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי Taniss
    האמת שיש פה כמה טעויות, לדוגמא נמל לא אפשרי בכל התיישבות, רק במקומות שקרובים לים.
    עוד דבר הוא שאתה יכול להילחם לא רק עם שלושת המשפחות הרומיות, הן הצבאות ההתחלתיים שאפשריים.
    דבר אחרון שיותר מהותי משני הדברים הקודמים הוא ניהול העיר כאשר אין בה בן משפחה, היא לא באמת מבוצעת על ידי המחשב יש לך אפשרות לבטל לגמרי את השליטה שלו בעיר שמסתכמת בגיוס צבאות ובניים מבנים ואתה יכול להחליט איזה סוג של מדיניות אתה רוצה למרות שזה ממש לא משנה בגלל שביטלת את שני הסעיפים הקודמים, בקיצור אין מצב שאתה לא מסוגל לקחת שליטה על ההתיישבות שלך.
    חיסרון קטן ששמתי לב אליו דווקא היה בIB, תמיד מגיעים צבאות ההורד של כל מיני עמים, הצבאות אלה פשוט מורכבים ממסה עצומה של חיילים ואתה מוצא את עצמך נלחם נגד קרוב ל3000 אויבים בקרב אחד, אבל המערכת בקרב לא מאפשרת לך שליטה מלאה על שני צבאות מלאים, זה נעשה כדי למנוע ממך לבנות צבא מטורלל ופשוט לרמוס מה שבא לך אבל מצד שני זה מגביל מאוד את היכולת שלך בקרבות בשדה פתוח נגד שני צבאות גדולים בבת אחת כי אתה צריך להתסמך על המחשב בתור בעל ברית....
    זה סיקור שלי מלפני יותר משנה וחצי כשהייתי ממש בהתחלה, כשהתחלתי לשחק.
    אני דיי הרבה זמן אחרי והבנתי שיש טעויות, אבל זה גם לא ממש סיקור אלא יותר דיון רשמי שהיה שימושי לרבים בעבר בקהילת אסטרטגיה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    נכתב במקור על ידי RoDeX
    אני דיי הרבה זמן אחרי והבנתי שיש טעויות, אבל זה גם לא ממש סיקור אלא יותר דיון רשמי שהיה שימושי לרבים בעבר בקהילת אסטרטגיה.
    וכן הוא שימושי גם היום.
    לא רק שכפי שמצויין בתיאור הכתבה - למדתי דבר או שניים חדשים, הסיקור הביא גולשים חדשים לקהילה, וכן גם הגביר את מודעות הגיימרים למשחק הזה וכרגע זה מהווה פלוס אדיר בישבילנו.

זה הזמן להראות בויגיימס שזאת קהילה עם חיים ותוכן - ופה לא משתעממים
    נערך לאחרונה על ידי Wain; 09.02.2009 בשעה 21:39.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.12.2007
    כה אסף הכתבה הזאת אולי ישנה אבל היא רק עזרה לנו בנתים הביא אנשים לפה +הראה לכולם שיש פה קהילה רצינית מאוד.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.02.2008
    נכתב במקור על ידי wokinstorm
    כה אסף הכתבה הזאת אולי ישנה אבל היא רק עזרה לנו בנתים הביא אנשים לפה +הראה לכולם שיש פה קהילה רצינית מאוד.
    +1
    הדיון מוסיף הרבה תוכן ומפרט על המשחקיות במפת הקמפיין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.10.2008
    זה בתורות או זמן אמת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2008
    אבידן מת עליך גבר !!!!!!!

איזה סיקור אחד הסוסים
    Poops*Dark.Elros
    Its not a mistake, its a Poops

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    נכתב במקור על ידי RoDeX
    בכל זאת נהנתי מהסיקורת בתור אחד שמשחק את המשחק הזה מאז שהוא יצא ואז היום עשיתי והייתי בכל מצב אפשרי במשחק, בכל מקרה חשבתי שהשלושה דברים האלה הם קצת חשובים כי זה מוצג בתור סיקור, אגב עצה שלי למתחילים, תמיד תנסו להשיג כמה שיותר MAP INFORMATION ברגע שיש לכם את זה אתם פשוט יכולים ללכת על עיר של האויב לראות כמה יחידות מגינות עליה ופשוט לבוא ולכבוש אותה, בתכלס יש הרבה דברים שעובדים באופן קצת מצחיק במשחק אחד מהם זה היכולת של החיילים שלך להילחם בפלאזה של ההתיישבות...
    WoW main character: Taniss
    Its not just a War,Its a Total War
    שתף ב-Google+

הרשמה