תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    מיקרוסופט הפיצה לא מזמן עדכון הכרחי (mandatory) אשר, לפי המשתשמים לא מועטים, גרם למערכת שלהם לקפוא ואף לא לעלות מחדש. חלק אף מקבלים קוד שגיאה E-74 הקשור בד"כ לכבל וידאו. נקווה מאד שמיקרוסופט ישחררו עדכון שיתקן את הבעיה. בנתיים אם לא ביצעתם את העדכון הנ"ל עדיף שתוותרו עליו עד שתדעו פרטים נוספים.

האם מישהו אכן עדכן וקיבל הודעות שגיאה או שעד כה ניצלתם מהנושא?

מקור: gamer.blorge

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    מוזר .. העדכון ידוע , והמערכת הודיעה על כך אוטומטית . לא ידוע לי אם אפשר להתעלם מעידכונים למען האמת . בפלייסטיישן זה לא כך עד כמה שזכור לי . לפני כמה שעות דווקא דיסק שהכנסתי לכונן , לא עלה לי , רק אחרי הפעלה מחדש והוצאת הדיסק . אבל נראה לי יותר סתם באג מאשר משהו שקשור לעידכון ..
    שואף לאי -שלמות .

הצטרף בתאריך
    24.05.2008
    עיר
    חיפה

הצטרף בתאריך
    09.12.2007
    עיר
    חיפה
    העדכון יצא בשביל לפתור בעיית סאונד עם הממשק החדש בחיבור HDMI ולא נתקלתי בשום
    בעייה איתו לאחר ההתקנה.

מנהל פורום Xbox וקהילת הפייסבוק XBOX Israel Community
    https://www.facebook.com/groups/482469815215301/

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אחרי כל עדכון יש שמועות כאלו. לדעתי זה מורכב מבאנים וסתם כמה שמתו ועשו מזה סיפור.

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    ה-RROD מעולם לא נעלם. אני עצמי חטפתי טבעת מוות לפני חודש, אך למזלי הצלחתי לתקן(בערך)
    כעת כל יומיים בערך אני מקבל e74 ואני פשוט מחמם את האקס בוקס עד שהוא מתכבה, ואז זה עובד
    (ולמי ששואל, יש לי לוח אם falcon)

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    צריך להבדיל בין הRROD האימתני שהיה לקונסולות הקודמות, שהיה בהיקיפים עצמום, לבין תקלות, שגם אם מעצבנות ואולי גם לא צריכים להיות, הן עדיין נקודתיות

הצטרף בתאריך
    26.01.2008
    עיר
    יוקנעם
    אני קיבלתי RROD לפני כמה ימים...
    אם הייתי יודע שיש עדכון הייתי מתקין אותו

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    עידכנתי לפני כמה ימים (ביום של העדכון) וכרגע הXbox שלי נתקע בפעם הראשונה אחרי שנה~. קרה למישהו עם 65nm?

הצטרף בתאריך
    03.06.2007
    כן הקונסולה שלי נתקע כמה פעמים והכל בסדר, לא חושב שיש סיבה לדאגה...

מי שרוצה הזמנה ל- Lockerz שילח לי את האימייל שלו

הצטרף בתאריך
    20.03.2008
    עיר
    עפולה,צפון
    האמת שהמכשיר שלי (פאלקוני) קיבל טבעת ביום שישי (קוד שגיאה 0103). אם או בלי קשר לעדכון הזה (שאכן עדכנתי אולי יום לפני התקלה). לא יודע מה יהיה זה כבר השלישי שלי, מזל שהאחריות עדיין בתוקף.
    אגב זומביט, לא ידעתי למה העדכון אבל מעניין שאתה אומר שהוא קשור לסאונד וHDMI כי בדיוק ביום שקרתה התקלה (לאחר העדכון), זה כשפעם ראשונה חיברתי HDMI ואת המתאם של הכבל אופטי ביחד. לא ברור אם יש קשר לעניין.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אצלי לא היו בעיות אחרי העדכון בשבוע שעבר.
    וממה שאני קורא בפורומים של מיקרוסופט מדובר באמת בתקלה איזוטרית. יש 17 מיליון מנויי לייב, ככה שאם 30 איש התלוננו בפורומים שלהם במהלך תקופה של כמה ימים (0.00005% או משהו כזה) זה לא משהו שמצריך התייחסות (על תקלות יותר רציניות כמו הנפילה של הלייב בשנה שעברה היו מאות תגובות תוך שעה).

והייתי ממליץ בכלל לסנן מקורות זבל מN4G שכל המטרה שלהן היא לתדלק כניסות כמו gamer.blorge כאן בפורום. עם כתבות פאנבויות והזויות כמו:
    Xbox Live is a popular place for child molesters

Blame Microsoft for Final Fantasy XIII delay on PS3

PS3 sales on par with Xbox 360 due to better lineup and price drop

ואפילו אחד בשביל שגדליק:
    A valid reason to hate the Wii - useless peripherals

עדיף להתייחס למקורות אמינים יותר כמו אלו שdemon_ix הביא
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    20.03.2008
    עיר
    עפולה,צפון
    בהחלט סביר שאין קשר לעדכון.