תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 144
    הצטרף בתאריך
    16.07.2008
    ברגע האמת, רק ביבי.

האדם היחיד שהצליח להבין את ההיסטוריה.

האדם היחיד שיכול להתמודד עם המשבר הכלכלי העולמי. האדם היחיד שיכול לדאוג שאתה, דיסקורד, או אתה וישיוס, תסיימו את הלימודים ויהיה לכם מקום עבודה מכובד.

האדם היחיד שלא יקח ממכם כסף כדי לתת ל"עניים" כסף. ביבי לא ייתן את כספי המיסים שלכם לאנשים שיכולים לעבוד! ביבי לא יתן כספי מיסים לאנשים שבוכים שאין להם כסף, אך מחביאים בביתם תכשיטים, ומצטיידים בתמרוקים יוקרתיים של לקוטס.

ביבי היחיד בכל כדור הארץ, לא רק בישראל, שהתריע כבר לפני יותר מעשר שנים על האיום האיראני. לפני שאחמדינג'אד היה נשיא איראן. לפני שידענו אנחנו האזרחים איפה איראן נמצאת.

ביבי צדק בקשר לאיראן. צדק בקשר לטילים על אשקלון. צדק בקשר לדרכו הכלכלית. הכל עובדות. השאלה אם אנחנו רוצים ללכת לפי עובדות או לפי "ניקיון כפיים" ו"די לשחיתוצת" של ציפורה לבני.
    אישה בונה, אישה הורסת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.07.2008
    קדימה = חבורת פושעים ועברייני מין. האם זה מה שאנו רוצים בשביל ילדנו?
    אישה בונה, אישה הורסת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    NY
    אני איתך
    וגם עם אחותך
    - - - -
    לפניות , שאלות , הצעות : [email protected]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עלה ירוק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    כמה הוא משלם לך על הודעות כאלה?
    הרי ברור לכולם כולל אותך שהתמונה לא כל כך חד צדדית...

ככל שאני יודע יותר על מערכת הבחירות הזאת, ככה אני פחות בטוח בהצבעה שלי.

אגב - אתה יכול להצביע בכלל?
    נערך לאחרונה על ידי Discord; 08.02.2009 בשעה 11:34.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.07.2008
    אף אחד לא משלם לי. אני לא פעיל בכלל בכל הקמפיין של הצעירים בליכוד.
    אם היו משלמים לי תאמין לי שההודעות היו יותר בסגנון HELLO מאשר בסגנון ALLA\JUHA

ROPFLFL:[email protected]#[email protected]$

בכל מקרה לדעתי אתה סתם מסבך את עצמך. אם אני זוכר נכון אפילו אתה אמרת שזאת טעות לא להצביע לאחת המפלגות הגדולות.
    ברק - לא משנה איזה חייל הוא ואם הוא יכול ללמוד את וישיוס לירות. שורה תחתונה הוא לא ראש ממשלה טוב. הוא מניפולטיבי מניאק.
    ציפורה- ROFLFLFL זה מה שיש לי להגיד. היא והמושחתים שלה בקדימה = אסון לכל מדינה.

אתה קורא את מה שאני כותב בגישת אנטי, כאילו משלמים לי. אז לפחות תנסה לבד להחליט מי הרע במיעוטו, אם אתה מתעלם ממה שאני כותב בטענה שמשלמים לי.
    אישה בונה, אישה הורסת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.07.2008
    אגב, היותי ילדותי מעט לא מעידה על כך שאין לי זכות הצבעה

RIFKKFKF בערוץ 1 במהדורת חדשות ביום שישי בערב ראו איך ביבי מחליף את ברק בתור מרואיין באולפן. הראו לשניהם קטע שמחקים אותם בשבוע סוף ROFLFL והקרינו את זה בדיוק כששניהם כבר עמדו, ביבי עמד כאילו דקה דומייה ROFLFLF ברק דווקא עמד כמו קזנובה (אם כי מעט שמנמן)
    אישה בונה, אישה הורסת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    נכתב במקור על ידי alla.
    אף אחד לא משלם לי. אני לא פעיל בכלל בכל הקמפיין של הצעירים בליכוד.

ROPFLFL:[email protected]#[email protected]$

בכל מקרה לדעתי אתה סתם מסבך את עצמך. אם אני זוכר נכון אפילו אתה אמרת שזאת טעות לא להצביע לאחת המפלגות הגדולות.
    ברק - לא משנה איזה חייל הוא ואם הוא יכול ללמוד את וישיוס לירות. שורה תחתונה הוא לא ראש ממשלה טוב. הוא מניפולטיבי מניאק.
    ציפורה- ROFLFLFL זה מה שיש לי להגיד. היא והמושחתים שלה בקדימה = אסון לכל מדינה.

אתה קורא את מה שאני כותב בגישת אנטי, כאילו משלמים לי. אז לפחות תנסה לבד להחליט מי הרע במיעוטו, אם אתה מתעלם ממה שאני כותב בטענה שמשלמים לי.
    בלי קשר למי שאני מצביע, מן הסתם אני קורא את מה שאתה כותב ברגשות אנטי כי אתה כותב את זה כמו איזה יחצן או משהו...

במקום לתת תמונת מצב שקולה, הגיונית, מאוזנת, אתה מנסה להציג הכל בחד צדדיות שקופה - גם אם לא משלמים לך לכתוב את זה ככה זה מרגיש...

למשל - בכל ההודעה שלך כתבת מינוס אחד של הליכוד/ביבי? מה הוא כזה מושלם?
    ברק פי 2 יותר תותח ממנו, ולציפי מגיעה לפחות הזדמנות כי השניים האחרים כבר ניסו ולא היו משהו (כן גם ביבי האהוב שלך).

לביבי יש בעיות רציניות עם מצבי לחץ, והוא השקרן הכי גדול במערכת הבחירות הזאת. לא הייתי סומך עליו עם 10 שקל, אז מה יש לדבר על ניהול מדינה...

אז תרשה לי לקחת בערבון מאוד מוגבל את דבריו של מישהו שהמטרה שלו היא באופן מובהק וברור לסחוף אחרים כמו איזה מיסיונר.

אם תרצה לנהל דיון כמו שצריך, בשמחה. אבל את הפרופגנדה הזאת תשמור לתשדירי הבחירות <_<
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    נכתב במקור על ידי alla.
    אגב, היותי ילדותי מעט לא מעידה על כך שאין לי זכות הצבעה

RIFKKFKF בערוץ 1 במהדורת חדשות ביום שישי בערב ראו איך ביבי מחליף את ברק בתור מרואיין באולפן. הראו לשניהם קטע שמחקים אותם בשבוע סוף ROFLFL והקרינו את זה בדיוק כששניהם כבר עמדו, ביבי עמד כאילו דקה דומייה ROFLFLF ברק דווקא עמד כמו קזנובה (אם כי מעט שמנמן)
    בקטע שהם לחצו ידיים ברק אמר לו כזה בהדגשה "אדוני יושב ראש האופוזיציה" חחח הרג אותי

עידו, בן כמה אתה?

משום מה תמיד הנחתי שאתה בן איזה 14-16 (מצטער אם זה מעליב אותך) אז לא הבנתי למה אתה כל כך אקטיבי לגבי הבחירות אם אתה לא יכול להצביע...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.07.2008
    אמרתי לך..
    הנושא נפתח יותר בסגנון "HELLO" מאשר למטרות רציניות. פתחתי את הנושא בספונטניות.

לביבי יש בעיות רציניות עם מצבי לחץ
    לא הייתי מעורב פוליטית כשהוא היה ראש ממשלה. אני לא ממש מכיר ביסוס לטענות שהוא לחוץ. אשמח לקבל דוגמות, כי ממה שאני יודע הוא דווקא הדיפולמט הכי טוב ורציני שיש בארץ, והוא אחד שהוכיח שיודע לקבל החלטות.

ברק פי 2 יותר תותח ממנו
    בתור מה? בתור איש צבא, כן. בתור דיפלומט? לא נראה לי. בתור ראש ממשלה? לדעתי ולדעת רבים ברק היה ראש ממשלה לא טוב. ברק הוא מניפולטור.
    נערך לאחרונה על ידי alla.; 08.02.2009 בשעה 22:26.
    אישה בונה, אישה הורסת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.07.2008
    ולציפי מגיעה לפחות הזדמנות כי השניים האחרים כבר ניסו ולא היו משהו (כן גם ביבי האהוב שלך).
    שוויון הזדמנויות זה דבר יפה ונחמד, אבל ראוי להימנע מלהיות נחמדים והוגנים כשאנחנו ניצבים בפני משברים חמורים. אני לא רוצה לבדוק אם ציפי ראוייה, לא במצב הנוכחי.
    אני לא מצביע לביבי, אני מצביע לליכוד. אני מצביע לאנשים הטובים שם, הם עומדים בפני עצמם - לא מקבלים קולות בגלל שבראשם עומד ביבי. לא רק.

משום מה תמיד הנחתי שאתה בן איזה 14-16 (מצטער אם זה מעליב אותך)
    אתה מכיר ילד ישראלי בגיל 14 שכותב ללא שגיאות כתיב? (מצטער אם אני מעליב את ילדי ישראל).

עידו, בן כמה אתה?
    הייתי בלאן ונשארתי חי בנוכחות אקוסדיה ZD אלפרון ו-וישיוס. אתה באמת חושב שאני בן 14-16?
    אישה בונה, אישה הורסת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.07.2008
    טוב אני זז ללמוד קצת יש לי מחר מבחן על חוקי קירכהוף אינעל העולם[email protected]#

I1=I2+I3

HELLO,OUT.

ROFKF
    אישה בונה, אישה הורסת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    רק נקודה למחשבה לגבי ציפי וה"חוסר ניסיון" שלה: רק במדינת ישראל פוליטיקאים מעיזים להישאר בפוליטיקה גם אחרי כיהון כראשי ממשלה.
    בכל מדינה מתוקנת אתה משרת את הקדנציה שלך והולך הבייתה.

הטענה לגבי הניסיון לא באמת עומדת כשמסתכלים על שאר העולם שבו ראשי מדינות מתחלפים באנשים יחסית לא מוכרים כל 4 שנים...

.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.07.2008
    נכתב במקור על ידי Discord
    רק נקודה למחשבה לגבי ציפי וה"חוסר ניסיון" שלה: רק במדינת ישראל פוליטיקאים מעיזים להישאר בפוליטיקה גם אחרי כיהון כראשי ממשלה.
    בכל מדינה מתוקנת אתה משרת את הקדנציה שלך והולך הבייתה.

הטענה לגבי הניסיון לא באמת עומדת כשמסתכלים על שאר העולם שבו ראשי מדינות מתחלפים באנשים יחסית לא מוכרים כל 4 שנים...

.
    לא כל מדינה עומדת בפניי איום קיומי. לא כל מדינה היא זאת שמסמלת את המאבק בטרור האיסלמו-פאשיסטי העולמי.
    אישה בונה, אישה הורסת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    נכתב במקור על ידי alla.
    לא כל מדינה עומדת בפניי איום קיומי. לא כל מדינה היא זאת שמסמלת את המאבק בטרור האיסלמו-פאשיסטי העולמי.
    pff
    DDRRE - חי ונושם UT מאז 2002!
    מייסד מועדון משחקי הוידאו של צ'ק פוינט - מקום העבודה היחידי בארץ עם חדר LAN Party!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    נכתב במקור על ידי alla.
    חחח תאמין לי שיש משברים הרבה יותר קשים מהמצב הביטחוני שלנו פה...

הייתי אפילו אומר שהמשבר הכלכלי בארה"ב חמור יותר מהבעיות שלנו, ולא נראה שזה "גדול" על אובאמה.

אני לא מצביע לבני, אבל מסיבות אחרות. "גדול עליה" עלק. באמא שלי אלה הבחירות הכי רדודות שהמדינה הזאת אי פעם ראתה (ומי מרוויח מבחירות רדודות? ליברמן דה!).

אגב עידו, אתה יכול למצוא לי את המצע של הליכוד? הם החביאו אותו טוב טוב כדי שחס וחלילה אף אחד לא יגלה במה הם דוגלים (למרות שהם אוהבים מאוד להגיד במה הם לא דוגלים).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.07.2008
    מצע הליכוד לחוד ודיבורים לחוד - לפחות בתחום המדיני והיחסים עם הערבים. למשל, גם אני וגם אתה יודעים שהליכוד תומך בהקמת מדינה פלסטינית בגבולות 67. אז למה גדעון סער אמר באירוח בפורום הליכוד בתפוז ש"הליכוד מתנגד להקמת מדינה פלסטינאית" ? זה באמת מרגיז. לפי מה שאני יודע, מהמפלגות הציוניות, רק אחת מתנגדת להקמת מדינה כזאת - מפלגת האיחוד הלאומי, שמציע רעיון מוזר, לא ברור, לא מעשי - אבל די מעניין בסך הכל. אני בכל זאת תומך של פתרון על בסיס שתי מדינות לשתי עמים בגבולות 67.

אני מאמין שהליכוד יהיה מוכן לרדת מרמת הגולן תמורת שלום אמיתי (אני מאמין שהליכוד יידע להבין מהו שלום אמיתי) - ואני לא ממש מתנגד לרעיון, אם זה באמת תמורת שלום אמיתי. כי מה האופציות האחרות? משא ומתן חסר תועלת על רמת הגולן, או שנצטרך לקבוע שננהל את המשא ומתן על דמשק, ולא על הגולן.

אבל את דעות הליכוד בנושאים אחרים אני מכיר טוב יודע מהדעות של מפלגות אחרות. אני מאמין שהליכוד הוא היחיד שעלה על הבעיה במערכת החינוך, ואני מאמין בכלכלה של ביבי ע"פ הכלכלה הלא ברורה של ציפי, ואני מזדעזע רק מלחשוב על אהוד ברק ועל מדינה סוציאליסטית.
    אישה בונה, אישה הורסת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.07.2008
    נכתב במקור על ידי Discord
    חחח תאמין לי שיש משברים הרבה יותר קשים מהמצב הביטחוני שלנו פה...
    משבר המים, צרכים בטחוניים, חינוך.

הכל דורש כסף, אבל לא רק.

ב-650 מיליון שקל שהולכים לבנות בהם משכן ראש ממשלה חדש, אפשר לעשות צעד קטן בנושא של הטפלת מים. זה סכום קטן לפי מה שהבנתי, אבל זה צעד ראשון. מה שאני שונא בכל המפלגות - כולם יודעים לדבר. לכתוב הרבה על מה הם מתכוונים לעשות בכל תחום. אבל כל מפלגה, כשהיא מגיעה לשלטון - לא עושה דבר.
    אישה בונה, אישה הורסת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    כנראה שלא הבנת, ביקשתי לינק למצע של הליכוד... לא שתספר לי אותו במילים שלך

אגב, מה אתה כבר יודע על הכלכלה של ביבי?
    אתה מודע לזה שהוא עושה סיבוב די חד באידיאולוגיה הכלכלית שלו וידגול בהתערבות המדינה בכלכלה? בעקבות המשבר גם הוא מבין שקפיטליזם ללא פיקוח פשוט לא יעבוד...

בכלכלה בבחירות האלה העבודה נראית הכי מיושבת בדעתה, זה היה כל כך ברור בעימות שהיה בטכניון שבוע שעבר בין דן מרידור לאבישי ברוורמן (שני הכלכלנים של הליכוד והעבודה). מרידור כמו הפוליטיקאי שהוא הצליח לדבר חצי שעה בלי לומר מילה. לעומתו ברוורמן הסביר בבהירות ובנחישות באילו צעדים צריך לנקוט כדי להימנע מהשפעת המשבר על ישראל. גם אם לא הסכמתי עם ברוורמן בכל הנקודות (הוא קיצוני מדי בשבילי), לפחות הוא יודע מה הוא רוצה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.07.2008
    יש באתר של הליכוד (אתר נוח מאוד האמת) את כל המידע.

ידוע לי שביבי נסוג מעט בחלק מרעיונותיו. גם לפני כמה ימים הוא הודיע שהוא יחזיר קיצבאות לזקנים וילדים, אם אני זוכר נכון.
    כנראה שהוא יהיה יותר אכפתי מבחינה חברתית.

מעולם לא טענתי שהעבודה לא מיושבת בדעתה. רק טענתי ככה בקשר לקדימה. אני בטוח שלעבודה יש אידיאולוגיה כלכלית בדיוק כמו שלביבי יש.
    העובדה שדן מרידור הוא קפיטליסט מובהק (לפי מה שהבנתי יותר מביבי) לא בהכרח הופכת אותו למומחה בכלכלה. בכל מקרה לדעתי זה לא כך כך משנה מה קרה שם בטכניון.
    אישה בונה, אישה הורסת.
    שתף ב-Google+

הרשמה