תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    11.07.2007
    קניתי את רזיסטנט 2 בגירסה אמריקית (כדי לקבל עידכונים דרך החנות) אבל לא משנה מה אני עושה בקושי אני מצליח להחזיק חיבור באונ-לין דבר שלא קרה לי באף אחד מהמשחקים האחרים
    (יש לי אינטנרט 5 מגה)

האם זה בגלל הגירסה?
    מישהו יודע אם קילזון יעשה את אותם צרות?

הצטרף בתאריך
    24.09.2007
    נכתב במקור על ידי blue103
    קניתי את רזיסטנט 2 בגירסה אמריקית (כדי לקבל עידכונים דרך החנות) אבל לא משנה מה אני עושה בקושי אני מצליח להחזיק חיבור באונ-לין דבר שלא קרה לי באף אחד מהמשחקים האחרים
    (יש לי אינטנרט 5 מגה)

האם זה בגלל הגירסה?
    מישהו יודע אם קילזון יעשה את אותם צרות?
    ברזיטנס לרוב הבעיה בצד שלהם ולא בצד שלנו (תבדוק בפורומים), הרבה פעמים השרתים של אינסומניאק למטה ואי אפשר לשחק. אבל זה עובר. הדרך הכי טובה לראות זה לבדוק דרך האתר של MyResistance אם אתה יכול לראות סטטיסטיקות על השחקן שלך או לא.

הצטרף בתאריך
    11.07.2007
    חושב שזו רק הבעיה?
    השאלה היא האם להזמין אז את קילזון בגירסה ארופאית ולהתפלל שלא יהיה מפות חדשות או דברים כאלה

או שהגירסה האמריקאית גם תעבוד

הצטרף בתאריך
    24.09.2007
    נכתב במקור על ידי blue103
    חושב שזו רק הבעיה?
    השאלה היא האם להזמין אז את קילזון בגירסה ארופאית ולהתפלל שלא יהיה מפות חדשות או דברים כאלה

או שהגירסה האמריקאית גם תעבוד
    אם DLC חשוב לך, לך רק על אמריקאית.
    ספציפית עכשיו יש לי בעיות באונליין של R2 אבל אתמול שיחקתי, בלי בעיות, בכל מקרה לא נראה לי שהבעיה נעוצה במקור הדיסק.

הצטרף בתאריך
    18.09.2008
    אני שואל מסקרנות

אזיה תשתית אתה?

הצטרף בתאריך
    11.07.2007
    נטויזיון 5 מגה...פורטים פתוחים כמו שצריך (אלה אם יש משהו של רזיסטנט ספציפי שאני מפספס)

אממ תכלס האחרים עובדים בלי בעיה
    כל היום אני משחק אונ-לין הבעיה משום מה רק במשחק הזה (שתכלס הוא ה1 אמריקאי שקניתי גם)

הצטרף בתאריך
    18.09.2008
    זה במשחק אצלי התשתית הוט וגם לי הוא עשה ביעות שהוא נכנס לאונליין חושב ואז רושם לך תמיד מתיי שהוא בא למצוא משחק כל מיני אירו שהרשת מתנתקת נכון? ואז אי אפשר לשחק

אבל זה בסוף התסדר לי והצלחתי

אבל אכשוו אני כבר לא משחק בו

חזרתי לשחק קוד 4

הצטרף בתאריך
    27.08.2008
    עיר
    הכי טובה בארץ!
    גם אצלי לפעמים יש בעיות רשת, צריך לפתוח פורטים מיוחדים?

הרשמה