תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    פאץ' 3.1 שיגיע בחודשים הקרובים, יביא איתו לא רק ריידים חדשים אלא שינויים משמעותיים לכל הקלאסים. חלקם ישנו את הקלאסים לגמרי, כמו למשל אצל הוורלוק - קיצוץ בDots, טאלנטים חדשים לגמרי ועוד.

באתר MMO-Champion פורסמו השינויים הצפויים לפי בליזארד, נכון להרגע. אפשר לקרוא ולהינות

חלק ראשון - Priest, Rogue, Shaman
    חלק שני - Warlock, Druid, Warrior
    חלק שלישי - Mage, Paladun, Hunter, Death Knight
    חלק רביעי - שינויים בהחזרת הMana במשחק

אני, עם פלאדין כדמות ראשית, שמח על השינויים - Kings לכולם, עוד DPS Ability, קיצוץ במספר הטאלנטים הנדרש בכמה דברים מסויימים, יותר Divine Plea... אהבתי.

בתור וורלוק לשעבר אני שמח על השינויים בינתיים, אולי זה מה שיחזיר אותי לקצת Pure DPS.

ולסיום, בתור דרואיד כדמות משנית, אהבתי את היכולת הפאסיבית החדשה לטנקים. פשוט גאוני. מה שכן, מחכה כבר שיחזקו את הCat DPS.

יאללה, עכשיו רק לחכות כמה חודשים טובים...

הצטרף בתאריך
    05.02.2008
    לגביי הלוחם
    נחמד זה הדבר היחיד שאני יכול להגיד

הם הגדילו את הכמות RAGE שיהיה ללוחם והקטינו את עלות ה RAGE במעבר בין עמידות
    והם יוסיפו DMG ל ARMS
    אוקי..

ומה זה אומר
    Blood Frenzy now causes 2/4% physical damage done.

??
    אם זה ג.יפית, אני לא קונה!!

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    השינויים הבאים פחות או יותר מסמנים את הסוף של PVP אצל לוחמים, arms הופך לPVE לגמרי כמו FURY, אם מכניסים את השינויים האלה במערכת ברייג' במקום להפוך אותה ליעילה אז כל לוחם בארנה ימצא את עצמו בלי רייג' בכלל כל פעם שהוא ינסה להחליף stance, בקשר לפלאדינים סתם באף לא מוצדק אתם רוצים לסיים רוטציה בבקשה תורידו את הנזק משאר היכולות.
    אגב לוחמים מקבלים עוד PVP nerf בגלל השינויי לsunder armor לפחות נגד כל מי שלא משתמש בPlate(למרות שראיתי איפה שהוא שגם נגד DK זה מוריד את הערך הסופי אבל אני לא סגור על זה). בכלל בליזארד צוחקים ללוחמים בפנים עם הפאטץ' הזה, לפני כמה חודשים נשאלה השאלה למה לוחם לא יכול להרוויח רייג' כשהוא מכה מטרה שיש לה מגן של פריסט, נאמר לנו שאנחנו לא מכים אותם לפי כך אחנו לא מרוויחים רייג', אז איך אנחנו יכולים להרוויח רייג' כשאנחנו המטרה עם המגן? הרי לא באמת מכים אותנו ולפי "ההיגיון" של בליזארד אנחנו לא אמורים לקבל רייג', בתכלס מאז WOTLK לוחמים נהיו בדיחה לPVP.
    WoW main character: Taniss
    Its not just a War,Its a Total War

הצטרף בתאריך
    29.05.2007
    נכתב במקור על ידי Taniss
    אם מכניסים את השינויים האלה במערכת ברייג' במקום להפוך אותה ליעילה אז כל לוחם בארנה ימצא את עצמו בלי רייג' בכלל כל פעם שהוא ינסה להחליף stance.
    נראה לי שהתבלבלת...

הצטרף בתאריך
    16.10.2008
    אחלה! דרואידים הולכים להיות אחלה טאנקים!
    25% מהAP שלי הופך לshiled אחרי crit... אחלה!
    סוף סוף גם crit rating וAP הופכים לחלק חשוב מהטאנקינג.
    נכתב במקור על ידי w00ty
    הבחור בצרה, זה לא זמן לצחוק עליו.
    ממתי w00ty אומר כאלה דברים?

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    נכתב במקור על ידי Coke
    אחלה! דרואידים הולכים להיות אחלה טאנקים!
    25% מהAP שלי הופך לshiled אחרי crit... אחלה!
    סוף סוף גם crit rating וAP הופכים לחלק חשוב מהטאנקינג.
    הופכים? הם גם ככה הטנקים שהכי פחות צריכים גיר..

Taniss, על מה אתה מדבר לעזאזל?
    Changing stances now has a much reduced cost: you lose a maximum of 20 rage (10 with Tactical Mastery).

We are also looking at granting rage when the warrior blocks, dodges or parries.

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    אתה מאבד 20 רייג בתכלס, נניח שיש לך את הטלנט הנחוץ וזה 10 אתה רוצה להחליף סטנס אבל יש לך רק 20 רייג' אתה מחליף ומוצא את עצמך בלי ה15 רייג' שיש לך היום מאותו טלנט, אחרי חשיבה אני חושב שפשוט צריך לא לשנות את הטלנט tactical mastery ככה שאתה מאבד רק 5 רייג' ופשוט ידחפו אותו עמוק בתוך ARMS....
    אבל בקשר לקטע עם הabsorb shield זה ממש בולשיט, לא מבין איך זה יכול להיות הגיוני לכיוון הזה ולא להפך....
    הקטע עם blood frenzy זה להגדיל את כמות הנזק הפיסי שהטלנט נותן לך כרגע, במקום שהוא יתן 2% הוא יתן 4% אם אתה מכניס אליו שתי נקודות.

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    אני לא מבין ת'קטע של בליזארד, מה הבעיה שARMS יהיה PVP ו FURY יהיה PVE?
    חלק מהטעות שנקראת לנסות לרצות את כל העולם ואחותו?

הצטרף בתאריך
    15.10.2007
    נכתב במקור על ידי Blackmore
    אני לא מבין ת'קטע של בליזארד, מה הבעיה שARMS יהיה PVP ו FURY יהיה PVE?
    חלק מהטעות שנקראת לנסות לרצות את כל העולם ואחותו?
    כדי שwarrior יהיה קלאס מגוון יותר. וזה לא לרצות את כל העולם ואחותו, אחת מהסיבות שהופכות משחק למעניין הוא גיוון, ולכן זאת אמורה להיות מטרה של כל משחק טוב.

הצטרף בתאריך
    12.06.2008
    לדעתי צריכים לחזק את הרוגים הרבה יותר, הם קלאס ממש חלש בpve.
    מתי הפאטצ' אמור לצאת?

הצטרף בתאריך
    29.05.2007
    Taniss,

הנקודה החשובה היא שאחרי השינוי, אם יש לך הרבה rage, ואתה עובר stance, אתה מאבד רק 20/10 rage...

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    נכתב במקור על ידי andory
    כדי שwarrior יהיה קלאס מגוון יותר. וזה לא לרצות את כל העולם ואחותו, אחת מהסיבות שהופכות משחק למעניין הוא גיוון, ולכן זאת אמורה להיות מטרה של כל משחק טוב.
    אחי, זה ממש מיותר. יש לך פיורי ל PVE, יש לך ARMS לPVP, וPROT ל PVE TANK. אין שום סיבה לחפור יותר מזה, זה רק יוצר חוסר איזון במשחק. יש מספיק גיוון, לא חסר קלאסים אחרים שאתה יכול למלא בהם את אחד התפקידים האלה בצורה שונה ומגוונת...

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    אבל אין לך הרבה רייג' בPVP בדרך כלל כי מי יתקוף לוחם קודם? רק אנשים טיפשים...
    ואגב לחבוב שאמר לי שלא צריך לרצות את כל העולמות זה מה שאני אומר, השינוי הזה מועיל בעיקר לPVE של ARMS, מבחינתי שARMS יהיה PVP טהור אבל שיהיה קצת יותר רציני ממה שהוא עכשיו...

הצטרף בתאריך
    18.01.2007
    עיר
    נס ציונה
    מתי הפאצ' מגיע? בפעם הקודמת הפסדתי 500 גולד בגלל ששינו את הMACE שמכינים בBS הורידו לו 35 SP
    Thorns and Nature’s Grasp can be cast in Tree of Life form.
    תודה לאל!!! כמעט שלא היה אפשר כבר לעשות PVP עם זה

הצטרף בתאריך
    29.05.2007
    נכתב במקור על ידי Taniss
    אבל אין לך הרבה רייג' בPVP בדרך כלל כי מי יתקוף לוחם קודם? רק אנשים טיפשים...

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    גיל בארנה ב2 על 2, לוחם בדרך כלל נמצא עם הילר, בדרך כלל תוקפים את ההילר קודם ואז הולכים על הלוחם....
    אבל אתה יודע מה נעזוב את הקטע הזה באמת שאין לי כוח לדסקס בזה בוא נסתכל שניה על השנוי המצחיק הזה שעשו עם shield(כמו המגן של הפריסטים), איך זה שלפני כמה חודשים שאלו את בליזארד למה לוחם לא מקבל רייג' מלהכות מטרה שיש עליה shield, בליזארד ענו שאתה למעשה לא מכה אותה ולפי כך אין רייג', לוחם מקבל רייג' מזה שמכים אותו/גורמים לו נזק, אם יש עליו shield אז לא באמת מכים אותו/גורמים עליו נזק אז איך הוא יכול לקבל מזה רייג' לפי הטיעון של בליזארד עצמה? למה אף אחד מבליזארד לא מסוגל לבוא ולענות על זה?

הרשמה