תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    06.06.2007
    שלום,טני מתלבט איזה משחק לבחור ולא יודע איזה,המשחר הולך להגיע מארה"ב וצריך שלא יהיה לו הגבלת אזורים במולטיפלייר,אני בינתיים מתלבט בין BF:BC וGH4 (יש לי כבר את Fallout3,COD5,LPB,UNCHARTED,GTA IV,R2)
    אם מישהו יכול להמליץ לי על איזה משחק זה יהיה טוב D=
    תודה לעוזרים

אם יש לך כבר את COD ואת R2 אז לקנות את BF יהיה בזבוז.
    אבל GH4 הוא משחק מצוין ואם אין לך את אחד הקודמים תבחר בו.

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    עם בא לך על משחק אימה הייתי ממליץ לך על DEAD SPACE משחק מצמרר ומדהים! חוויה שלא תשכח.
    ויש את KIILZONE 2 שאין לי מילים לתאר לך כמה המשחק מדהים והוא יוצא בסוף החודש שווה לך לחכות

הצטרף בתאריך
    06.06.2007
    כן אבל תבין קרובים שלי באים לישראל עוד שבוע והם מביאים לי את המשחקים אז אני לא יכול לבקש את קילזון,נראה לי אני ילך על GH4 כי אני לא אוהב משחקי אימה =]
    נערך לאחרונה על ידי tomz25; 05.02.2009 בשעה 23:23.

הצטרף בתאריך
    06.06.2007
    נכתב במקור על ידי לורץ 2 הראשון
    אם יש לך כבר את COD ואת R2 אז לקנות את BF יהיה בזבוז.
    אבל GH4 הוא משחק מצוין ואם אין לך את אחד הקודמים תבחר בו.
    כן נכון יש לי את שתי אלה אבל COD5 הוא במלחמת העולם השנייה וR2 הוא נגד חייזרים עם נשקים "דמיוניים" חח שווה לי BF הוא משנה משהו וזה שווה את שינוי הנשקים או לא?

הצטרף בתאריך
    03.02.2009
    עיר
    רמת גן
    לדעתי לא כדאי לך לקנות GH4, לפני כמה ימים גם אני חשבתי לקנות אבל הלכתי לשחק אצל חבר שיחקתי חצי שעה ועזבתי את זה.

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    נכתב במקור על ידי tomz25
    כן נכון יש לי את שתי אלה אבל COD5 הוא במלחמת העולם השנייה וR2 הוא נגד חייזרים עם נשקים "דמיוניים" חח שווה לי BF הוא משנה משהו וזה שווה את שינוי הנשקים או לא?
    יש בR2 גם נשקים אמיתיים כמו שוטגאן וכו' אבל כפי שאמרו לך לא הייתי ממליץ לקנות כבר את BF עם יש לך COD וR2 BF אחלה משחק אבל אני ממליץ לך משהו אחר יותר מגוון כמו MIRROR'S EDGE או DEAD SPACE ועם בא לך על מירוצים יש גם את MOTORSTORM 2 ויצא עכשיו SKATE 2

הצטרף בתאריך
    06.06.2007
    נכתב במקור על ידי Blue&Black
    יש בR2 גם נשקים אמיתיים כמו שוטגאן וכו' אבל כפי שאמרו לך לא הייתי ממליץ לקנות כבר את BF עם יש לך COD וR2 BF אחלה משחק אבל אני ממליץ לך משהו אחר יותר מגוון כמו MIRROR'S EDGE או DEAD SPACE ועם בא לך על מירוצים יש גם את MOTORSTORM 2 ויצא עכשיו SKATE 2
    איך skate 2 או Motorstorm?

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    נכתב במקור על ידי tomz25
    איך skate 2 או Motorstorm?
    לשתיהם יש דמואים אתה יכול לנסות אותם.אני אישית אוהב יותר את מוטרסטורם אבל הם שני ג'אנרים שונים,אחד מירוצים ואחד מין ספורט אקסטרים חופשי כזה שתיהם מאוד כיפיים תבדוק ביקורות ואת הדמואים ותחליט

הצטרף בתאריך
    21.04.2008
    עיר
    הרצליה
    לא מציע לך את BF , יש לך את R2 וCOD..

אני אישית ממש לא אהבתי את BF , אבל תוריד תדמו ותבדוק

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    האמת זה כבר לא כזה משתלם לקנות משחקים בחופשות בחו"ל, מאז שהתחילו לקנות באינטרנט זה יכול לצאת אפילו יותר זול (ב VGP יש הבדל של כמעט שקל בין הדולר הקנדי לאמריקאי).

אלא אם כן אתה מתכוון להביא את כל הערכה של GH ואז כמובן שזה משתלם.

הרשמה