תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    01.10.2007
    כפיר, נתת לו באן?
    משו כזה..
    HIM: YOU ARE LOSERS PLAY MEDIC, ONLY NOOBS PLAY ENGINEER, LOSERS
    ואז עניתי לו משו אני חושב
    STFU DUMB (לא זוכר בדיוק מה אמרתי לאפס הזה)
    וזה המשיך
    ואז הוא אמר RUSSIAN FUCKERS או משו כזה

ואל תתפלא אחרי זה שאני "לא שומר על הפה שלי", אחרי שהוא גזעני מסריח.
    ואז אתה עוד מאיים עליי בבאן :\

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    אני לא איימתי עליך אני לא עבריין מקלדת<_<, אבל כן אמרתי לשניכם שאם לא תדעו לשמור על הפה גם הוא וגם אתה לא תהיו פה, אני לא גננת, ואם הוא מדבר לא יפה ואתה רואה אדמין בשרת תשאיר לאדמין לעשות את העבודה שלו.

זה שהוא רושם לכולם משהו ולא אליך ספציפית זה מתוך כעס על המשחק ולא כי הוא שונא אותך או מישהו מהמשפחה שלך, לפעמים צריך טיפה להרחיב את המחשבה מעבר למשחק BF2 ולעשות חושבים.

הצטרף בתאריך
    03.09.2007
    בלי קשר שהוא שחקן גליטצ'ר ויש לו קשרים יום יומיים להאקרים רק על "RUSSIAN FUCKERS" הוא היה מקבל ממני באן לשנות אור.
    "People fear what they dont understand,
    Hate what they cant conquer"

VIVA LA SOY
    נכתב במקור על ידי shaishi
    אהה מה הבעיה פה? למה לא לתת לאנשים שאתם רואים שמשחקים כבר אם אנשים להירשם...

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    נכתב במקור על ידי Arkadi.Kr
    בלי קשר שהוא שחקן גליטצ'ר ויש לו קשרים יום יומיים להאקרים רק על "RUSSIAN FUCKERS" הוא היה מקבל ממני באן לשנות אור.
    גם אתה חושב כמו ילד קטן?? אני מתפלא עליך!!, כנראה שאתה לא מבין את התמונה, הבנאדם התלונן בשרת על כולם שהם משחקים הכל רק לא עם מדיק, חברנו חשב שמכוון ספציפית עליו וענה לו באופן אישי קריא----> STFU NOOB, לכן נאשם א' אמר מה שאמר, וכך הרי לך תחילתו של ויכוח מיותר ומופלא... או שלא.

לכן אז אל תשפוט אדם בכעסו, ונאשם ב' לא היה צריך לקחת מילים שלא מיועדות לו באופן אישי, ואם בכלל, כל המילים שנזרקו גם מצד א' וגם מצד ב' לא במקום, לכן בהתאם לנסיבות הנ"ל אני קובע כי אין צורך להרחיב בנושא ואף כדאי ללמוד לקח מהנושא שבמשחק לפעמים רושמים דברים שלו באמת מתכוונים להם.

הצטרף בתאריך
    03.09.2007
    נכתב במקור על ידי CC//KFIR
    גם אתה חושב כמו ילד קטן?? אני מתפלא עליך!!, כנראה שאתה לא מבין את התמונה, הבנאדם התלונן בשרת על כולם שהם משחקים הכל רק לא עם מדיק, חברנו חשב שמכוון ספציפית עליו וענה לו באופן אישי קריא----> STFU NOOB, לכן נאשם א' אמר מה שאמר, וכך הרי לך תחילתו של ויכוח מיותר ומופלא... או שלא.

לכן אז אל תשפוט אדם בכעסו, ונאשם ב' לא היה צריך לקחת מילים שלא מיועדות לו באופן אישי, ואם בכלל, כל המילים שנזרקו גם מצד א' וגם מצד ב' לא במקום, לכן בהתאם לנסיבות הנ"ל אני קובע כי אין צורך להרחיב בנושא ואף כדאי ללמוד לקח מהנושא שבמשחק לפעמים רושמים דברים שלו באמת מתכוונים להם.
    אמרתי בציניות...
    "People fear what they dont understand,
    Hate what they cant conquer"

VIVA LA SOY
    נכתב במקור על ידי shaishi
    אהה מה הבעיה פה? למה לא לתת לאנשים שאתם רואים שמשחקים כבר אם אנשים להירשם...

הצטרף בתאריך
    09.02.2007

הצטרף בתאריך
    01.10.2007
    הבנתי כפיר, אתה צודק.
    רק בדבר אחד אתה טועה (כמעט בטוח)
    רק אני וSUPRA שיחקנו עם הקיט אנג'נירבאותו זמן.
    זה למה לקחתי אישית

הצטרף בתאריך
    18.06.2008
    חברה חכו רגע עם הבאן תנו לי לדבר איתו (הוא אח שלי) אני אגיד לו שאם הוא יעשה את זה עוד פעם הוא יקבל באן....

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    סגור, תסביר לו : "החיים והמוות בידי הלשון"

אפשר לנעול

תודה.

הצטרף בתאריך
    04.05.2007
    אני לא מבין, הבאתי תמונה שהוא עושה בייס ריפ הוא לא אמור לקבל באן או משו?

rightintheface: גברת פיפ תעשה מה שמר פיפ יגיד לה אם מר פיפ הוא לא בעצם גברת פיפ

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    נכתב במקור על ידי pip
    אני לא מבין, הבאתי תמונה שהוא עושה בייס ריפ הוא לא אמור לקבל באן או משו?
    מה?? על מה אתה מדבר???<<< תקרא את נושא ההודעה.

הצטרף בתאריך
    04.05.2007

rightintheface: גברת פיפ תעשה מה שמר פיפ יגיד לה אם מר פיפ הוא לא בעצם גברת פיפ

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    נכתב במקור על ידי pip
    על זה הוא כבר קיבל..

הרשמה