תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 40
    אהלן חבר'ה
    אני יודע שחלף די הרבה זמן מהמשחק אבל כתבתי את הביקורת הזאת מזמן ורק עכשיו נזכרתי לפרסם, אז שנתחיל?
    Resistance 2
    מפתחת:
    Insomniac Games
    מפיצה:
    SCE
    ז'אנר:
    יריות מגוף ראשון
    פלטפורמות:
    PS3
    תאריך השקה:
    ארה"ב – 4 לנובמבר
    אירופה – 21 לנובמבר
    דירוג:
    17+
    מצבי משחק:
    יחיד ורב משתתפים

הטוב הרע ו...
    הטוב –
    הרבה נשקים מצוינים ומקוריים ,
    יצורים מאתגרים,
    אינטיליגנציה מלאכותית מהטובות שראיתי,
    העלילה בגדול נחמדה,
    אורך חיים עצום – המשחק פשוט לא נגמר! ,
    מולטיפלייר מהטובים שהיו
    וגרפיקה שרוב הזמן נראת טוב...
    הרע -
    ...אבל לפעמים היא נראת גם קצת פחות ,
    למרות שהעלילה טובה קשה לעקוב אחריה לרוב,
    בכל זאת יש דברים שהראשון עשה יותר טוב ,
    ואי אפשר להפסיק לחכות לשלישי אחרי הסוף הזה!
    והמוזר –
    שמתי לב שבישביל להרוג כל דבר – צריך לרוקן עליו מחסנית שלמה, או פשוט לתת לו כאפה קטנה עם הרובה...
    -------------------------------------------
    היה היה
    שנתיים חלפו מאז הפעם האחרונה שבה נלחמנו לצד האמריקאים והבריטים כנגד כוחות ה"כימרה" , אותם יצורים שפלשו לכדור הארץ וכבשו באופן מוחלט את כל אירופה.
    במשחק הראשון - Resistance - fall of men שיחקנו את ניתן הייל – חייל אמריקאי שנשלח יחד עם עוד אלפי חיילים לאירופה, שהייתה כבושה כולה ע"י אותם כימרות, מלבד בריטניה שהיתה האדמה היחידה שעוד בני האדם שלטו בה באירופה.

לאחר אין ספור קרבות והרבה שעות משחק הצלחנו יחד עם ניתן הייל שלנו (שהיה האמריקאי היחיד ששרד יחד עם הבריטנים) להשמיד את כל הבסיסים של הכימרות בבריטניה ולשחרר אותה.
    בסוף המשחק הראשון המפקדת הבריטית הסבירה לנו שהייל כנראה לא שרד את הפיצוץ ושהוא מת יחד עם כל הכימרות בבריטניה.

למרות זאת קצת אחרי זה ראינו את הייל הולך לו ביער מלא בשלג – חצי מת חצי מטורף ולא היה קשה להבין שהוא הולך את הדקות האחרונות של החיים שלו, עד שהגיע מטוס אמריקאי שממנו יצאו 4 חיילים לא מזוהים ואחרי זמן מה הייל עלה איתם למטוס והם טסו לעבר במקום לא ידוע...
    זמננו אנו
    והנה חלפו להן שנתיים והמשחק הקודם קיבל את כבודו אבל עכשיו מגיע משחק ההמשך המבטיח -Resistance 2.
    כמה דברים המפתחים סיפרו לנו...מנשקים חדשים ושיפורים גרפיים ועד למצב מולטי של 60 שחקנים, 2 סיפורים שאחד מהם מיועד למשחק בקבוצה והרשימה עוד ממשיכה...
    לא אחת ולא פעמיים חשבתי שהמשחק בטוח יפשל , ולא בגלל שהוא לא יהיה טוב, אלא בגלל שכשההבטחות של המפתחים כ"כ גדולות, גם הנפילה יכולה להיות גדולה. אז האם המשחק הוא באמת נפילה יחסית? את זה נחליט בהמשך אבל עכשיו – בואו נתחיל לדבר עליו.

אז המשחק השני יתחיל ממש מהשנייה שבה הקודם נגמר, נראה את סרטון הסיום של המשחק הקודם שוב (ונשים לב לשינוי הגדול בגרפיקה) והפעם הוא ימשיך כך שנכנס למטוס. הפעם הבאה שאנחנו מתעוררים היא כשהמטוס שלנו מותקף ע"י הכימרות ומספר "גולייטים" (רובוט ענקי של הכימרות), נתרסק ורק אז נתחיל באמת לשחק.
    רק אנחנו והמפקד שרדנו את ההתרסקות ועכשיו ילמדו אותנו על הכפתורים והאויבים הבסיסיים במשחק, שעברו שינוי מקצה לקצה. הכפתורים למשל, לא מזכירים בכלל את המשחק הקודם (והפעם הם יותר טובים בצורה מורגשת) ועכשיו גם על כל האויבים שהיו גם במשחק הראשון, או יותר נכון על רוב האויבים שהיו במשחק הראשון אנחנו לא צריכים לרוקן שוב 3 מחסניות והפעם הם יגיעו בכמויות גדולות יותר, אבל ימותו בהרבה פחות יריות, עוד נקודה טובה למשחק.
    ודרך אגב , אם אתם רוצים עוד נקודה טובה למשחק הזה אז תגידו ביי ביי למד החיים שכיכב (ועיצבן) במשחק הראשון.
    הפעם המשחק עובר עוד שינוי מבורך ממד החיים למצב שבו כל פעם שניפגע יתר על המדה המסך יאדים וניצתרך לתפוס מחסה לכמה שניות, כן – בדיוק כמו Call of duty.
    בכל אופן,אחרי שלמדנו איך משחקים אנחנו עוברים את השלב ומגיע מטוס אמריקאי לחלץ אותנו משדה הקרב. אנחנו טסים לאמריקה.

המשחק זורק אותנו ישר לשנתיים אחרי האירוע הזה, בדיוק עברנו ניתוח ואנחנו שומעים את הדוקטור אומר שעם יש לנו מזל – יש לנו רק עוד 19 שעות לחיות...אנחנו מתעוררים ומרגע זה הכימרות מתקיפות את ארה"ב ואת הבסיס שלנו, משם אנחנו מגיעים לקליפורניה , לשיקאגו(באחד משלבי הפעולה הטובים ששיחקתי אי פעם) ואפילו לחלליות הענק של הכימרות. ובסופו של דבר כמובן , אחרי כל האירועים האלה נגיע לסוף של העליל...טוב אני לא רוצה לספיילר לכם אבל בואו נגיד שכשמדברים על סוף פתוח – אז זה הדבר הזה...

מלחמת העולם השניה...מה?
    כמו המשחק הראשון, גם המשחק הזה מתקיים קצת אחרי סוף מלחמת העולם השנייה, זאת אומרת קצת אחרי שמלחמת העולם השנייה היתה צריכה להיגמר...
    בעלילת המשחק המלחמה הזאת בכלל לא היתקיימה (בכל זאת, עם כל הכבוד לנאצים אירופה הייתה עסוקה יותר במלחמה נגד חייזרים...), כולנו שיחקנו לפחות ב500 משחקים על התקופה הזאת, ולכולם היה משהו אחד שמשתף אותם – הנשקים.
    אז הסירו דאגה מליבכם, אנחנו לא חוזרים לנשקים הישנים מהתקופה הזאת והמפתחים השקיעו לא מאט ביצירת נשקים מציונים שמתחלקים ל2 מחלקות, הנשקים של בני האדם שהם בעצם הרגילים כמו שוטגאן, סניפר וכו' ויש את הנשקים של הכימרות שהם פרי דמיונם של המפתחים וכולם מקוריים ומגניבים!

ואם כבר אנחנו מדברים על הנשקים אז עוד שינוי שעבר על המשחק הוא שלהבדיל מהמשחק הקודם שבו החזקנו כמות בלתי מוגבלת של נשקים (היו משהו כמו 20) הפעם עדיין יש 20 , רק שבאותו זמן אנחנו יכולים להחזיק רק 2 דבר שמוסיף אסטרטגיה ומחשבה על איך אני יכול ליצור את השילוב הכי טוב בעזרת הנשקים שיש לי.

אווירה, עיצוב וכמה חיסרונות
    נתחיל עם העיצוב, כמו שאמרתי המשחק מתרחש בתקופת מלחמת העולם השנייה וכמו שכולם יודעים ב55 שנה האחרונות ארה"ב הישתנתה לא מאט...
    אז בחלק הזה של העיצוב המשחק עושה עבודה מדהימה! אני לא יודע מה גורם לזה , בין עם המכוניות, הביניינים או כל דבר אחר אבל המשחק באמת מרגיש "ישן" במקומות שלו, וכשצריך הוא עובר שינוי פתאומי ומצוין לטכנולוגיה של הכימרות בתוך מערות, במגדלים או אפילו בחלליות שלהם גם כאן תרגישו את העיצוב בצורה הטובה ביותר.

בחלק האווירתי המשחק עשה שינוי ענקי מהמשחק הקודם, המשחק הקודם היה ברובו בנוי מצבעי אפור וחום, כלומר צבעים "מתים" שגרמו לך להרגיש באמת בתוך מקום כבוש ומשועבד.
    למרות זאת במשחק הזה הצבעים קיבלו יותר "חיים" ואפור וחום לא נראו כמעט בכלל.
    השינוי נגרם כמובן בגלל שבמשחק הראשון שיחקנו באירופה הכבושה ואילו כאן אנחנו משחקים באמריקה המותקפת, אבל בכל זאת זהו אחד החיסרונות במשחק.
    שלא תבינו לא נכון, האווירה מצוינת וממש תרגישו את הקרבות ואת העובדה שאתם חלק קטן מקרב ענקי, אבל אחרי שהראשון עשה את זה יותר טוב זה מרגיש כשינוי לרעה.

עוד חיסרון במשחק הוא השימוש בכלי רכב, כלומר אי השימוש בכלי רכב...
    לא במולטי פלייר ולא בסינגל פלייר תישתמשו בכלי רכב כמו הטנק מהראשון או אפילו הג'יפ והרכבים של הכימרות...ושוב פעם משהו שהראשון עשה יותר טוב.

הסינגל פלייר – סיכום
    למרות שיש בו דברים שהראשון עשה יותר טוב, בשני יש בוסים גדלים יותר, אויבים מאתגרים יותר, קרבות גדולים יותר ובכללי הוא פשוט מרגיש הרבה יותר "חי וגדול".
    אם חיפשנו את התשובה בתחילת הסיקור לאיזה משחק יותר טוב אז בסינגל פלייר המשחק החדש מנצח ובגדול, אבל אל תשכחו שהמשחק הזה (כמו הקודם) כולל קצת יותר מסינגל פליר...

ה-מולטיפלייר
    דבר ראשון שאני רוצה לומר זה שאם הסינגל פלייר היה טוב (והוא היה) אז המולטיפלייר יותר טוב פי כמה וכמה!
    במצבי במולטיפלייר תיפגשו 2 תפריטים:
    הקו-אופ (משחק קבוצתי) ומצב ה"תחרותי", נתחיל עם הקו-אופ:

בקו-אופ הפעם, להבדיל מכל המשחקים האחרים בשוק לא נשחק עם עוד חבר בסיפור שכבר סיימנו, בנו בשבילנו סיפור חדש!
    את הקו-אופ נוכל לשחק עם עוד 3 חברים באותו מכשיר או עם עוד 7 אנשים ברשת והוא יכיל 6 שלבים שכל אחד מהם קשור למקום שהיינו בו בסיפור הרגיל.
    לפני שנתחיל לשחק כל אחד יבחר אחד מ3 מקצועות – לוחם, חובש, ומפקד.
    לכל אחד יתרונות וחסרונות משלו ובשביל לנצח חייבים שיתוף פעלוה.
    ללוחם יש הרבה "חיים" וכוח, אבל תיגמר לו התחמושת מהר, המפקד יכול לתת תחמושת אבל יש לו קצת "חיים" וכוח והחובש יכול לרפא את הפצועים אבל לבד הוא חלש מאוד.
    לכל אחד מהמקצועות יש נשקים משלו ויכולות משלו למשל הנשק הראשוני של המפקד הוא סניפר מיוחד והיכולת היא לזרוק הרבה מחסניות תחמושת.
    לכל מקצוע גם יהיה מד "עליית רמה" משלו כשכל כמה רמות נקבל תלבושות חדשות, ואפילו נשקים ויכולות חדשות וייחודיות!
    גם האויבים עברו שינוי במצב הזה ועכשיו בשביל להרוג אחד אנחנו צריכים הרבה יותר כדורים, מזל שאנחנו 8...
    מצב הקו-אופ יכול לתת משהו כמו 4 שעות בשביל לסיים אותו בפעם הראשונה אבל תאמינו לי שתשחקו בו שוב ושוב ושוב ככה הוא מספיק יותר שעות אפילו מהקמפיין הרגיל, בייחוד אם אתם מנסים להשיג את כל הנשקים והיכולות לכולם.

ועכשיו – (תופים בבקשה) אנחנו מגיעים לדבר הטוב ביותר שהמשחק הזה מציע :
    המצב ה"תחרותי"!
    הפעם לא יהיו לנו מקצועות ואנחנו יכולים להתחיל עם איזה נשק שאנחנו רוצים ולהחליף כל פעם שאנחנו מתים, אבל עדיין יהיה מד של עליית רמה ובו אנחנו נקבל תלבושות ואת היכולות המיוחדות.
    אנחנו יכולים להישתמש ביכולת מיוחדת אחת בכל קרב והיא תופיע כמד במסך שיתמלא ככל שנשחק יותר טוב ונצבור יותר נקודות ניסיון, כשהמד יהיה מלא אנחנו יכולים להפעיל את היכולת והמד יתחיל להתרוקן עד שיגמר והדבר חוזר שוב פעם.
    דוגמה ליכולת שאני אוהב היא האפשרות ליצירת מעגל שכל מי שבתוכו שאיתך בקבוצה מקבל תוספת "חיים" עד שהוא נאלם.
    הדבר בהחלט מוסיף למשחק המון אבל יותר מזה הם מצבי המשחק, החל מקרב מוות רגיל שיכיל עד 10 שחקנים וקרב מוות בקבוצות שיכיל עד 20 או 40 איש ועד הדבר שלבד שווה את קניית המשחק הזה – מצב של משחק עם 60 אנשים!
    המצב הזה הוא לא סתם 60 אנשים שנלחמים אחד בשני, אנחנו ניתחלק ל2 קבוצות (30 נגד 30) ובתוך כל קבוצה ניתלק לעוד 6 תת קבוצות (של 5 אנשים) שלכל קבוצה גדולה(של ה30) יש ניגוד משותף כנגד הניקוד של הקבוצה הגדולה השנייה אבל כל תת קבוצה (מחלקה) תקבל משימות משלה (כמו לכבוש מקום)כנגד התת קבוצה היריבה (כלומר מחלקה 3 נגד מחלקה 3 בקבוצה היריבה) ועם מחלקה 3 תילחם נגד מחלקה 4 הדבר פשוט לא יתן נקודות.
    דוגמה למשחק היא שמחלקה 1 צריכה להגן על מקום כנגד מחלקה 1, מחלקה שתיים צריכה לכבוש מקום ממחלקה 2 , מחלקה 3 צריכה להרוג 5 אנשים ממחלקה 3 לפני שהם יעשו את זה וכך הלאה.

סיכום
    המשחק הזה הוא ללא ספק משחק הירי בגוף ראשון הטוב ביותר שיצא השנה, עם מצב קמפיין מצוין, קו-אופ ייחודי ומולטיפלייר שטוב כמוהו עדיין לא נראה קשה לראות באופק הקרוב משחק מספיק טוב שיוריד אותו מכסא המלכות.
    טוב, לפחות עד שיצא Resistance 3...
    ציונים
    משחקיות – 10
    אין מה להגיד, כל הדברים הטובים שהיו אי פעם במשחקי ירי בגוף ראשון חוזרים גם כאן, וחלקם אפילו משופרים.
    עלילה – 8
    העלילה עצמה מצוינת ומשאירה סוף פתוח בשביל המשחק השלישי, הבעיה שרוב הזמן היא מועברת בדיוק ברגעי האקן הכי גדולים וקשה לעקוב אחריה...
    גרפיקה – 8.5
    לרוב היא נראית טוב, לפעמים קצת פחות. בכל מקרה לרוב היא מצוינת, בייחוד בסביבות
    סאונד – 8
    דיבוב נחמד, הסאונד מעביר את התחושה כמו שצריך.
    טכני – 9
    זמני טעינה קצת ארוכים, לפעמים בעיות קלות בהיחברות 2 ביחד באונליין, חוץ מזה הכל עובד מצוין.
    אורך חיים – 10
    קמפיין של 12 שעות שתשחקו שוב , קו –אופ של 4 שעות שתשחקו עוד הרבה מאוד פעמים, אונליין שלא נגמר ועוד יש כאן טרופיס...זה יחזיק לפחות עד נובמבר הבא...
    מולטיפלייר – 10
    הטוב ביותר ששיחקתי עד היום!
    סה"כ – (לא ממוצע)
    93
    משחק הירי בגוף ראשון הטוב של השנה!

נערך לאחרונה על ידי לורץ 2 הראשון; 05.02.2009 בשעה 23:05.

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    פשש סחתיין איזה השקעה כל הכבוד יותם קבל ח"ח
    חח איך כתבת אותה מזמן ורק עכשיו ניזכרת לפרסםXD?
    נערך לאחרונה על ידי Blue&Black; 05.02.2009 בשעה 22:15.

עזוב, סיפור ארוך שאני עדיין לא בטוח שאני יכול לספר...

הצטרף בתאריך
    01.09.2008
    עיר
    חולון
    מסכים אם כל מילה אבל גרפיקה היתה צריכה לקבל קצת! יותר אבל לא משנה באמת זמני טעינה ארוכים וסוף נהדר אבל כשה לעקוב אחרי העלילה אמרו ספוילר שהוירוס פרץ ברוסיה אבל מה גרם לוירוס ומה לעזזל הכוכבים האלה בסוף של 3 דברים שלעולם לא נדע או שב2 נדע אבל בסוף מתי שיש את הקטע של הידים היה מטומטם כאילו אנחנו זזים אבל הידים נשארים עדין במקום.אני מקווה היל לא מת ועדין נשחק איתו כי אם נשחק אם שחקן אחר זה יהרוס קצת לא?אבל יש עוד זמן עד המשחק הבא ועדין יש את המשחק לפספ שיעזור קצת לעלילה ותגידו המשחק של הפספ מתרחש בזמן המשחק הראשון או השני או אחרי השני
    נערך לאחרונה על ידי moko50; 05.02.2009 בשעה 21:58.

הצטרף בתאריך
    11.09.2008
    פשש איזו השקעה אחי, עשיתי טוב שקניתי את המשחק לפני יומיים עם הסוני 3 באמת משחק מצויין אין מילים.

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    כל הכבוד על הביקורת.

נראה כמו גוש טקסט אחד ענק - ממליץ לעשות רווחים בין פיסקאות, ולהוסיף קצת תמונות

יישר כוח.
    ניצן דיקשטיין
    מנהל אתר Vgames בדימוס (06-11), אתר Gamer בדימוס (05-06), אתר 3Dv בדימוס (03-05) ואתר Game-Freak בדימוס וכיום (02-03).
    מנהל מועדון הגיימרים והספורט האלקטרוני Game-Freak
    יו"ר העמותה לגיימינג תחרותי בישראל (ההתאחדות לספורט אלקטרוני בישראל), הנציגה של הפדרציה העולמית לספורט אלקטרוני (IeSF) בישראל.

כתובת: http://www.Game-Freak.co.il
    מייל: [email protected]
    טלפון: 077-5450607
    מי שלא בא לא קיים!

הצטרף בתאריך
    21.04.2008
    עיר
    הרצליה
    ביקורת יפה!

הייתי נותן לו גם ציון כזה, מגיע לו.

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    מצוין, לא החסרת דבר, למרות שאני לא מסכים עם כמה דברים מינוריבלהלבלהלה...

עבודה טובה מאוד!

נכתב במקור על ידי moko50
    מסכים אם כל מילה אבל גרפיקה היתה צריכה לקבל קצת! יותר אבל לא משנה באמת זמני טעינה ארוכים וסוף נהדר אבל כשה לעקוב אחרי העלילה אמרו ספוילר שהוירוס פרץ ברוסיה אבל מה גרם לוירוס ומה לעזזל הכוכבים האלה בסוף של 3 דברים שלעולם לא נדע או שב2 נדע אבל בסוף מתי שיש את הקטע של הידים היה מטומטם כאילו אנחנו זזים אבל הידים נשארים עדין במקום.אני מקווה היל לא מת ועדין נשחק איתו כי אם נשחק אם שחקן אחר זה יהרוס קצת לא?אבל יש עוד זמן עד המשחק הבא ועדין יש את המשחק לפספ שיעזור קצת לעלילה ותגידו המשחק של הפספ מתרחש בזמן המשחק הראשון או השני או אחרי השני
    המשחק של הPSP הוא בין העלילה של הראשון לעלילה של השני.

הצטרף בתאריך
    23.06.2007
    אני לא יודע למה רשמתה שקשה לעקוב אחרי העלילה לי היה קל לעקוב.
    ממש משחק טוב וכשנמצאים במבנים של הכימרות וצבעים כל כך זוהרים שכמעת התעורתי

נכתב במקור על ידי timmy
    כל הכבוד על הביקורת.

נראה כמו גוש טקסט אחד ענק - ממליץ לעשות רווחים בין פיסקאות, ולהוסיף קצת תמונות

יישר כוח.
    ערכתי.

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    אף על פי שאין לי PS3...נהנתי מאוד לקרוא את הכתבה שלך (=
    אתה הולך לפרסם את זה בעיתון שלכם?

הצטרף בתאריך
    17.08.2008
    כל הכבוד קודם כל
    אבל עדיין יש כמה דבים שאני לא מסכים איתם\אתה צריך לתקן:
    1.הדוקטור אומר שאם הייל לא יקבל טיפול של התרופה הזאת, אז הוא ימות תוך 19 שעות.
    2.כבר בשלב השני כשהכימרה מתחילים לתקוף באמריקה אנחנו בקליפורניה.
    3.לא ניראה לי שהקמפיין הוא של 12 שעות, הוא יותר 8...אני סיימתי אותו ב-9:11 שעות, ועוד אני גרוע.
    אבל עזוב אותי, אני סתם נטפל לקטנו, יצא לך טוב וחבל שלא סיקרו את המשחק בויגיימס

it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain
    [IMG]http://www.********rcards.net/trophy/a/maplelr.png[/IMG]

נכתב במקור על ידי infected aviad
    כל הכבוד קודם כל
    אבל עדיין יש כמה דבים שאני לא מסכים איתם\אתה צריך לתקן:
    1.הדוקטור אומר שאם הייל לא יקבל טיפול של התרופה הזאת, אז הוא ימות תוך 19 שעות.
    2.כבר בשלב השני כשהכימרה מתחילים לתקוף באמריקה אנחנו בקליפורניה.
    3.לא ניראה לי שהקמפיין הוא של 12 שעות, הוא יותר 8...אני סיימתי אותו ב-9:11 שעות, ועוד אני גרוע.
    אבל עזוב אותי, אני סתם נטפל לקטנו, יצא לך טוב וחבל שלא סיקרו את המשחק בויגיימס
    1.לא נורא
    2.אחנו לא בקליפורניה, אנחנו בבסיס אימונים סודי ליד קליפורניה
    3.כששיחקתי אותו בפעם הראשונה (על הארד) לקח לי 10:31 לסיים אותו, מה שאומר שעל הרמה הכי קשה זה יהיה 12 שעות

הצטרף בתאריך
    01.02.2007
    נכתב במקור על ידי לורץ 2 הראשון
    1.לא נורא
    2.אחנו לא בקליפורניה, אנחנו בבסיס אימונים סודי ליד קליפורניה
    3.כששיחקתי אותו בפעם הראשונה (על הארד) לקח לי 10:31 לסיים אותו, מה שאומר שעל הרמה הכי קשה זה יהיה 12 שעות
    הסופריומן לא כזה קשה
    לקח לי משהו כמו 10 שעות

הצטרף בתאריך
    24.09.2007
    נכתב במקור על ידי Yarinc
    הסופריומן לא כזה קשה
    לקח לי משהו כמו 10 שעות
    מסכים. פשוט צריך לכוון יותר ל-headshots וזה עובר בקלות, הרבה יותר קל ממה ששבתי, במיוחד אחרי hard.
    Crushing ב-Uncharted, לעומת זאת...

אגב, מה מצב ה-Killing Machine שלך? אני עוד לא באלף, כל הזמן השרתים שלהם מזייפים

הצטרף בתאריך
    01.02.2007
    נכתב במקור על ידי JohnoBoy
    מסכים. פשוט צריך לכוון יותר ל-headshots וזה עובר בקלות, הרבה יותר קל ממה ששבתי, במיוחד אחרי hard.
    Crushing ב-Uncharted, לעומת זאת...

אגב, מה מצב ה-Killing Machine שלך? אני עוד לא באלף, כל הזמן השרתים שלהם מזייפים
    חח 1400 נראה לי משהו כזה

הצטרף בתאריך
    06.03.2007
    נכתב במקור על ידי לורץ 2 הראשון
    עזוב, סיפור ארוך שאני עדיין לא בטוח שאני יכול לספר...
    גיימרז מגזין ?!
    בברכה, סתיו !
    מנהל קהילות TrackMania
    בעלים VgamesToolBar
    עורך ראשי מגזין Gamers-Magazine לשעבר IsraGame

סרגל הכלים של ויגימס - Vgames ToolBar
    http://www.vgames.co.il/article/3070.html
    i Built it

TrackMania Player

קהילת TM - המרוץ להצלחה מתחיל כאן !

נכתב במקור על ידי Stavv
    גיימרז מגזין ?!
    כע

הצטרף בתאריך
    27.08.2008
    עיר
    הכי טובה בארץ!
    באמת משחק מציון!
    אני מאד אהבתי אותו. אחלה ביקרות! המשך כך!

הרשמה