תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  26.10.2008
  עיר
  ירושלים
  הודעות
  4,248
  1.הסבר על המשחק

  אטריק הוא משחק שבו תוכל לנהל קבוצת כדורגל וירטואלית. ביכולתך למכור ולקנות שחקנים, לקבוע הרכבים, ובאופן כללי למלא את כל תפקידי מנג'ר ומנהל הקבוצה, תוך תחרות עם מאות אלפי יריבים מהארץ ומהעולם.
  http://www.hattrick.org/Common/default.asp.

  2. איך המשחק עובד?
  המשחק עובד כך:
  המשחק בהאטריק הוא חינם. ניהול הקבוצה נעשה על ידי שימוש בדפדפן אינטרנט. המשחקים מתנהלים פעמיים בשבוע. ביכולתך להכנס לאתר בכל זמן כדי לבדוק את מצב הקבוצה שלך, לתת הוראות אימון, לסחור בשחקנים, לקבוע הרכבים, לדבר עם משתמשי האטריק אחרים, או למלא כל תפקיד אחר של מנג'ר 2. או מאמן הקבוצה.
  האטריק לעולם לא מסתיים, כך שאם וכאשר תזכה באליפות הליגה שלך, תוכל לעלות לליגה גבוהה יותר בעונה שאחרי (אורך כל עונה הוא 16 שבועות). האם אתה מוכן? האם תוכל להשיג תהילה לאומית ובין לאומית?
  ברוך הבא לקבוצת הכדורגל החדשה שלך! לפני שתכנס למבחן רישיון הניהול (מדריך אינטרקטיבי) ולקובץ החוקים המלא, הבאנו כאן לנוחיותך מדריך ראשוני 3.למנהלי קבוצות בתחילת דרכם. כאן תוכל לעבור על האסטרטגיות והמושגים החשובים ביותר על מנת שתוכל להתחיל לשחק מבלי להסתבך בפרטים הקטנים. חוקי המשחק. התפריטים
  לאחר שתקבל לידיך את הקבוצה, תוכל לגשת למצבת לשחקנים שלך, כל אחד עם 4.אוסף תכונות כגון יכולת מסירה, הבקעה או בעיטות חופשיות. המטרה שלך לפני כל משחק תהיה, כמובן, לבחור את ההרכב המתאים ביותר לאותו משחק. אבל לפני הכל נתחיל בסיבוב קצר להיכרות עם הממשק.
  הקבוצה שלך
  לאחר שתתחבר לאתר, תמצא תפריט בצד ימין של המסך. הגישה לקבוצה שלך היא על ידי הקלקה על השורה הנושאת את שם הקבוצה שבחרת. די הגיוני, לא? מתחת לשם הקבוצה שלך ייפתח תת תפריט הכולל גישה למספר עמודים: עמוד השחקנים, שם תקבל גישה למצבת השחקנים, עמוד המשחקים, שם תוכל לראות משחקי עבר ומשחקים עתידיים, כלכלה, שם תמצא דו"ח תקציבי, עמוד המועדון,בו תוכל לשכור ולפטר את אנשי הצוות המקצועי שלך, ועוד פריטים כמו תוכנית אימונים, איצטדיון וכיוצא באלה.
  העברות
  בעמוד הזה תוכל לחפש שחקנים חדשים עבור קבוצתך. השתמש בתפריט החיפוש כדי למצוא שחקנים שנמצאים ברשימת ההעברות. אחרי שמצאת שחקן מתאים, תוכל להציע עליו מחיר על ידי הקלקה על הכפתור בצד שמאל של המסך בעמוד של השחקן.
  הוראות טקטיות
  אחרי שהחלטת את מי להעלות בהרכב למשחק, הכנס לעמוד ההוראות של אותו משחק. תוכל להגיע לעמוד זה דרך עמוד המשחקים שתחת תפריט הקבוצה שלך.
  ליד המשחק תמצא קישור לעמוד ההוראות; הקלק עליו.
  לפניך ייפתח עמוד עם פרישה של שחקנים במערך טקטי של 4-4-2. כאן תוכל לבחור איזה שחקן יאייש איזו עמדה, וגם לשנות את המערך הטקטי על ידי העברת שחקנים מעמדה לעמדה. למשל, תוכל להחליט להעביר את אחד המגנים לשחק בתור קשר. מהלך כזה יכול להיות מאוד משתלם אם יש לך שחקני קישור טובים, משום שאחוזי החזקת הכדור שלך קובעים כמה הזדמנויות הבקעה יהיו לך במשחק.
  הסיכון בשינוי מערכים טקטיים הוא שהשחקנים שלך צריכים לצבור נסיון במערכים טקטיים שונים לפני שיוכלו להיות טובים בהם. עדיף לצבור נסיון במערכים כמו 3-5-2 או 3-4-3 במשחקי ידידות לפני שמנסים את המערכים האלה במשחקי ליגה.
  כלכלה
  כדי להצליח בטווח הארוך, תצטרך לנהל את כלכלת הקבוצה על הצד הטוב ביותר. הכנסות ממכירת כרטיסים ומנותני חסות הן האמצעים החשובים ביותר לצבירת כסף, ולכן כדאי להוציא תוצאות טובות במשחקים. יותר קהל יבוא למגרשים ויותר כסף יגיע מהמפרסמים אם הקבוצה מנצחת יותר משחקים.
  חשוב מאוד לא להקלע לחובות כבדים. אם הקבוצה נמצאת בחובות של מעל 1 000 000 NIS, לא תוכל לרכוש שחקנים מרשימת ההעברות. אם החובות יהיו גדולים מ 2 500 000 NIS, הקבוצה תוכרז כפושטת רגל ותסולק לאלתר מהאטריק.
  מתי, איפה ואיך?
  העולם של האטריק מתנהל בזמן-אמת, זאת אומרת שאפשר להציע מחיר על שחקנים, לפטר מאמנים ולתת הוראות טקטיות בכל שעה שתרצה. אבל, יש שני זמנים חשובים במיוחד במהלך השבוע.
  *בשבת וראשון מתקיימים משחקי הליגה
  באמצע השבוע מתקיימים משחקי הגביע או משחקי ידידות שנקבעו עם מועדונים אחרים.
  דרך אגב, משחקי ידידות נקבעים על ידי הקלקה בעמודים של קבוצות אחדות, שם אפשר לבדוק האם הקבוצה פנויה בשבוע הקרוב. אם הקבוצה פנויה, הקלק על לחצן ההזמנה וצא לדרך!
  כאשר שחקן מוצב ברשימת הערות, יש למנהלים אחרים שלושה ימים להציע עליו מחיר. אחרי מועד הסיום הזה, השחקן יעבור לקבוצה שמנהלה הציע את הסכום הגבוה ביותר.
  המשחקים משודרים בשידור חי מהמגרשים. כלומר, בעיטת הפתיחה מתרחשת בדיוק בשעה היעודה, והמשחק מתנהל באורך מלא, כולל הפסשל 15 דקות בין המחציות. אפשר לעקוב אחרי האירועים בעמוד המשחק, אליו מגיעים דרך עמוד המשחקים של הקבוצה שלך.
  דיווח המשחק מעודכן באופן שוטף כל דקה. אם אינך יכול לעקוב אחרי המשחק בזמן אמת, דיווח המשחק נשמר כך שתוכל לגשת אליו בקלות גם מאוחר יותר.
  קישורים רלוונטיים:http://www.hattrik.org

  נערך לאחרונה על ידי בר תורג'מן; 05.02.2009 בשעה 19:43.
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  27.09.2008
  עיר
  באר שבע
  הודעות
  7,129
  יפה מאוד!
  אפשר לסדר לך קצת את המדריך? שיראה יותר בולט ויותר מובן.
  1. - GOW3
  2. - Uncharted 2
  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  09.05.2007
  הודעות
  853
  מגינב..אחלה מדריך
  VG-RP-Anything you can do,We can do better
  Nick Glen
  שתף ב-Google+

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  12.12.2008
  הודעות
  768
  תודה רבה


  :Hattrick
  Maccabi Matalon (346744)

  Season 16 - #5 VII.291
  Season 17 - #4 VII.291
  Season 18 - #4 VII.291
  Season 19 - #3 VII.291
  Season 20 - #1 VII.291
  Season 20 - #4 VI.346
  Season 21 - #? VI.346

  *קרדיט על החתימה למעלה לXpLoDe
  שתף ב-Google+

 5. #5
  הצטרף בתאריך
  02.08.2008
  עיר
  אבן יהודה
  הודעות
  4,712
  יפה מאוד אור, תמשיך להשקיע !
  My Steam Page : Evil Fury
  [/CENTER]

  למכירה משתמש סטים ענק עם מלא משחקים
  http://forum.vgames.co.il/showthread...=1#post6959650
  שתף ב-Google+

 6. #6
  הצטרף בתאריך
  27.09.2008
  עיר
  באר שבע
  הודעות
  7,129
  המדריך סודר יותר.
  מה אתם אומרים עכשיו?

  - הוא אישר לי בוונט.
  1. - GOW3
  2. - Uncharted 2
  שתף ב-Google+

 7. #7
  הצטרף בתאריך
  26.10.2008
  עיר
  ירושלים
  הודעות
  4,248
  תודה לכולם
  שתף ב-Google+

הרשמה