תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    18.02.2008
    עיר
    ראשון לציון
    מדריך l נשקים .
    אני יפרט קצת על כל נשק ולמה כדי ליקנות אותו,קיראו את ההערות למטה.

M4A1
    הכוח שלו יחסית נחמד,הוא מאט את השחקן שאתה שם אותו,המהירות של היריות שלו די גבוה לרובים אחרים,הכונת שלו לא עפה הרבה אחרי כל יריה.(ריקויל נמוך) ואפשר לשדרג אותו עם משתיק,כוונת ומחסנית.

-----------------------------

AK-74
    הכוח שלו גדול מאוד,הוא יחסית לא שוקל הרבה ולא מאט כל כך את השחקן,המהירות של היריות שלו בינונית,הכוונת שלו טובה מאוד,הכוונת שלו עפה קצת אחרי כל יריה.(ריקויל בינוני)
    ואפשר לשדרג אותו עם משתיק,כוונת ומחסנית.

M16A3
    הכוח שלו יחסית נמוך מאוד..,הוא לא שוקל כל כך הרבה וטיפה מאט את השחקן,הכיוון שלו נחמד,והכוונת שלו לא עפה כל כך אחרי כל יריה,ויש לרובה הזה 2 מודים:burst\auto משנים את המוד על ידי לחיצת המקש F,ישלו משתיק\כוונת ועוד מחסנית.

G36E
    הכוח שלו גבוה,הוא לא שוקל כל כך הרבה ולא מאט כל כך את השחקן,הו יורה יריות לאט יותר מנשקים אחרים,הכוון שלו מצויין,הכיוון שלו לא עף אחרי כל יריה(ריקויל נמוך מאוד)ואשפר לשפר אותו עם משתיק ועוד מחסנית.

הכוח שלו בינוני,הוא שוקל קצת שזה מאט טיפה את השחקן,הוא יורה יריות די מהר,הכיוון שלו מצויין,הכוונת שלו קצת עפה אחרי כל יריה.יש 2 מודים בנשק:BURST\AUTO אפשר לשנות את המוד על ידי לחיצת המקש F,אפשר לשפר אותו על משתיק,כוונת ומחסנית

AUG A1
    הכוח שלו גבוה,הוא שוקל טיפה שזה מאט טיפה את השחקן,הוא יורה מהר מיריה ליריה,הכוון שלו טוב,הכוונת שלו קצת עפה אחרי כל יריה.יש 2 מודים בנשק:BURST\AUTO משנים על ידי לחיצת המקש F,אפשר ליקנות לו משתיק ומחסנית.

AK-74U
    הכוח שלו די טוב,הוא שוקל הרבה שהוא מאיט את השחקן,הוא יורה יריות די מהר,הכוון שלו טוב,הכוונת שלו
    קצת עפה אחרי כל יריה.אפשר לשדרג אותו עם:עוד מחסנית,כוונת ומשתיק.

K2
    הכוח שלו בינוני,הוא לא שוקל הרבה,הוא יורה יריות מהר,הכוונת שלו טובה,הכוונת שלו לא עפה הרבה אחרי כל יריה. יש בנשק הזה 3 מודים:SINGLE\BURST\AUTO כדי להחליף בין כל אחד המודים לוחצים על המקש F,אפשר לשפר אותו עם כוונת,משתיק ועוד מחסנית.

SCAR-L BLACK
    הכוח שלו הוא בינוני,הוא שוקל קצת ומאט קצת את השחקן,הוא יורה יריות בינוני,הכוונת שלו טובה מאוד,הכוונת שלו לא עפה הרבה מיריה ליריה. יש לנשק 2 מודים:BURST\AUTO אפשר לקנות את המוד של הנשק על ידי לחיצת הכפתור F,אפשר לשדרג עם:מחסנית,כוונת ומשתיק.

M14
    הכוח שלו חזק מאוד,הוא שוקל קצת ומאט את השחקן,המהירות של היריות שלו נמוכות מאוד,הכיוון שלו מצויין,הכוונת שלו עפה קצת אחרי כל יריה.לנשק יש 2 מודים:BURST\AUTO כדי לשנות את המוד לחצו על המקש F,אפשר לשדרג עם כוונת(לא בטוח),מחסנית ומשתיק.

FAMAS
    הכוח שלו יחסית נחמד,הוא שוקל קצת ומאט את השחקן,המהירות של היריות שלו טובה מאוד,הכיוון שלו טוב,הכוונת שלו עפה קצת אחרי כל יריה יש 2 מודים בנשק:BURST\AUTO כדי לשנות את המוד של הנשק ליחצו על המקש F,אפשר לשפר אותו עם כוונת,משתיק ועוד מחסנית.

MP5
    הכוח שלו נמוך,הוא שוקל קצת ומאט את השחקן,המהירות של היריות שלו הי גבוה מאוד,הכיוון שלו בינוני,הכוונת שלו לא עפה כל כך. אפשר לשדרג אותו עם:כוונת,משתיק ומחסנית.

UZI
    הכוח שלו נמוך,הוא שוקל קצת ומאט את השחקן,המהירות של היריות שלו גבוה מאוד,הכוון שלו בינוני,הכוונת לא עפה כל כך אחרי כל יריה.אפשר לשפר עם כוונת,משתיק ועוד מחסנית.

גודל התמונה שונה. לחץ כאן כדי להראות את התמונה המלאה. גודל התמונה המקורית הוא 650x276.
    K7
    הכוח שלו נמוך,הוא שוקל טיפה ובקושי מאט את השחקן,הכוון שלו בינוני,הכוונת שלו בקושי עפה אחרי כל יריה.אפשר לשפר עם: משתיק,כוונת ועוד מחסנית.

תהנו ,
    בברכה נתי

הצטרף בתאריך
    13.12.2008
    תודה מקווה שאתה כתבת
    למרות שברפרוף ראיתי פה הרבה דבברים לא נכונים

אני הוא סניקרופ,שליט היקום

הצטרף בתאריך
    24.11.2007
    אחי מדריך מצוין ומושקע!
    לגבי ה G36e טעית כי הריקויל שלו גבוה מאוד והכוונת שלו מאוד רועדת!

הצטרף בתאריך
    21.04.2008
    עיר
    ראשון לציון
    תודה:]
    אני אוהב את הנשק SCAR :]
    נשק מעולה לדעתי
    xboxlive - ethanbarker
    psn - eitanash
    battlelog - ethanbarker

הצטרף בתאריך
    08.12.2007
    תגיד לי אתה רציני?
    תנסה לירות בחירור בלי לעצור עם G36, אני מניאק אם אתה פוגע חצי.

הצטרף בתאריך
    21.05.2008
    עיר
    רעננה שלוטה!!!!
    נתי, אתה פאג...לG36 יש ריקויל גבוהה אחושילינג...זה כמו להגיד על FAMAS שהוא יציב כמו רובה צלפים עם דורגלים...(אתה לא תדע מה זה...ואתה יודע למה?? כי אתה ילד שחושב שFXP צודקים בכל דבר טיפשי שכותבים שם...ובכלל כולם שם ילדים בני 12 שלא יודעים מזה חצי אוטומטי אלא יודעים רק להגיד שרובה יורה פאק-פאק-פאק...)

אותנטי! תפסיקו לשאול!

הצטרף בתאריך
    26.09.2007
    תודה
    [CENTER][COLOR=black] [B][U]ER

הצטרף בתאריך
    18.02.2008
    עיר
    ראשון לציון
    בבקשה , עוד תגובות .

הצטרף בתאריך
    04.07.2008
    עיר
    רעננה
    זה לא כזה עוזר...
    את כל הדברים האלה אפשר לראות בסטאטס של השנק במשחק, אולי תכתוב דעות אישיות? אם הנשק מתאים למתחילים? מה מומלץ יותר ומה פחות? אתה פשוט רשמת מה שכתוב במשחק...

הצטרף בתאריך
    21.05.2008
    עיר
    רעננה שלוטה!!!!
    נתי, אם הדיון או המדריך נופל צריכים לחשוב על רעיון חדש ולא להקפיץ אותו מחדש בבקשה לעוד תגובות או להמשך פעילות...Fail!

אותנטי! תפסיקו לשאול!

הצטרף בתאריך
    31.05.2008
    עיר
    חולון
    נכתב במקור על ידי ThTh
    נתי, אם הדיון או המדריך נופל צריכים לחשוב על רעיון חדש ולא להקפיץ אותו מחדש בבקשה לעוד תגובות או להמשך פעילות...Fail!
    תפסיק להוציא לו את המוטיבציה!
    בנתיים כתבת מדריך אחד או שניים והוא 18 P: או משהו בסגנון.

נתי אחלה השקעה.
    בלינקייה.
    גנבתי לרון ולגיא את התמונה של כת הקאטפוד.(תנו לי להצטרף!)

[IMG]file:///C:/Users/limor/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-1.jpg[/IMG]

הצטרף בתאריך
    06.02.2009
    עיר
    חיפה
    אישית אני אוהב את G36E ובסוף הנשק האחרון הוא P90 אם אני לא טועה ואני חדש בפורום ובמשחק לא
    גמרתי את GTA IV,LittleBigPlanet,Call Of Duty 5 ,Assians

הצטרף בתאריך
    17.06.2008
    עיר
    רעננה
    נייס

הרשמה