תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 32
    הצטרף בתאריך
    29.07.2008
    אני יושב לי פה ומהרהר, על כל הכשרון והפוטנציאל שיש בBattlefield 2, אני לא חושב שהמפתחים בעצמם תכננו כזאת הצלחה. תחשבו על זה כך, חוץ כל הבאגים של הHitbox, המשחק הזה מושלם מכל הבחינות, חשבו על כל פרט.

יש לנו קהילה, אפשר ליזום דברים.
    הפוטנציאל האמיתי של המשחק יתבטא במשחקים מאורגנים, בין אם זה 8v8 או 16v16 או יותר.
    משחקים מאורגנים עם רכבים והכל.

אני כרגע, לא יוזם כלום, כבר ניסיתי אני עצמי וגודלים ורבים ממני, ולא הלך. אבל אני בכל זאת רוצה לראות את ההיענות לרעיון. בכל זאת, השחקנים יתחלפו וכו'.

מה דעתכם, שנתחיל ביום אחד בשבוע, נניח סוף שבוע, יום שישי בערב, או שבת, בכיוון הזה. משחק מאורגן עם רכבים, 8v8 או יותר, שלכל אחד יש תפקיד משלו במערכה. לכל קבוצה יש מפקד שבאמת מחליט מה עושים וכו'

אפשר לבחור שני אנשים בוגרים, אחריים, נניח [סלחו לי שאני מנדב אתכם], דודו ושון [AKA PIPIN], הם יחשבו על טקטיקות וכו', יום יומיים לפני המשחק נעשה הגרלה, והם ישבצו כל שחקן במערכה, איזה דגל יקח, על איזה כלי רכב יהיה אחרי וכו'.

מי שמעוניין, וחושב שהוא יכול להיות רציני וממושמע, שבבקשה יירשם פה. אולי עוד נצליח ליזום משהוא. אני מבקש בכל לשון של בקשה לא להירשם אם אין לכם איפוק עצמי בסיסי ובגרות מינימאלית. תודה.

רשומים רציניים עד כה:
    1. דני - אנוכי
    2. פיפין
    3. דודו
    4. אור
    5. טרון
    6. תמיר
    7. מריוס
    8. Oferikula
    9.
    טום
    10. רוי
    11. שניצל
    12. איתמר
    13. Bondylox
    14. יוני
    15. אורי
    16. דין
    ______
    17. Gal-Rom
    18.

נערך לאחרונה על ידי danielzy; 08.02.2009 בשעה 22:49.

הצטרף בתאריך
    04.05.2007
    תשמע, קודם כל אני מברך את הרעיון, ניסיתי בעבר לארגן כל מיני סוגים של משחקים כאלו.
    אבל

צריך לזכור זמדובר בקהילת BF2 הישראלית, שלאורך זמן הראתה שאנחנו לא בנויים לכאלו דברים:

1. שחקנים שיבריזו.
    2. יהיה בכלל הענות לזה? בקושי גאטר אפשר להריץ פה.
    3. ריבים, חילוקי דעות שיהרסו את הכל.

ILTM לא נכשלה בגלל חוסר כישרון, אני זוכר ששיחקנו מול EPSILON (שלקחה את הטורניר) אני וארקיס חשבנו על טקטיקות, כמובן לא שמו על זה, אותם טקטיקות בדיוק אפסילון השתמשו.
    אני לא יספים פה, בקיצור אין רצינות.

אבל אני ישמח לשתף פעולה.

rightintheface: גברת פיפ תעשה מה שמר פיפ יגיד לה אם מר פיפ הוא לא בעצם גברת פיפ

נכתב במקור על ידי pip
    תשמע, קודם כל אני מברך את הרעיון, ניסיתי בעבר לארגן כל מיני סוגים של משחקים כאלו.
    אבל

צריך לזכור זמדובר בקהילת BF2 הישראלית, שלאורך זמן הראתה שאנחנו לא בנויים לכאלו דברים:

1. שחקנים שיבריזו.

ILTM לא נכשלה בגלל חוסר כישרון, אני זוכר ששיחקנו מול EPSILON (שלקחה את הטורניר) אני וארקיס חשבנו על טקטיקות, כמובן לא שמו על זה, אותם טקטיקות בדיוק אפסילון השתמשו.

אבל אני ישמח לשתף פעולה.
    +5

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    אני גם בעד אפשר לעשות פה משהו רציני אם הקהילה שלנו אולי לא אלופי העולם אבל מקום ב10 הראשונים גם יספק אותי .
    הבעיה הכי גדולה שלנו היא שרוב הקהילה הם זונות ראנק !!!!!!!!!
    בכול אופן אני אישית אשמח לקחת חלק ביוזמה שכזו.

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    נכתב במקור על ידי pip
    אבל

1. שחקנים שיבריזו.

אבל אני ישמח לשתף פעולה.
    אתה באמת חושב שהיה לנו סיכוי מול אפסילון?

דני - אני בתכלס בעד, אבל לא נראה לי שזה יצא לפועל כמו שאמרו לפני.

הצטרף בתאריך
    29.11.2007
    רעיון מעולה ברגע שאני יסדר תאינטרנט אני ירשם לזה

הצטרף בתאריך
    04.05.2007
    נכתב במקור על ידי RegMan
    אתה באמת חושב שהיה לנו סיכוי מול אפסילון?

דני - אני בתכלס בעד, אבל לא נראה לי שזה יצא לפועל כמו שאמרו לפני.
    בדאקינג שהיינו סינים, שלטנו ברוב הדגלים, ויפתח ואור הרגו תקוברה 3 פעם, אז כן.
    אם היינו מתאמנים ולא בוחרים טקטיקה ביום המשחק כן.
    הם לא אלילים או משו, אפשר לנצח אותם, ואל תשכח שלפחות באינף הפינג משרת אותם.
    נערך לאחרונה על ידי pip; 05.02.2009 בשעה 10:48.

הצטרף בתאריך
    29.07.2008
    כשדודו בזמנו היה נגד Rabbit, הוא הביא לו fight טוב ושמר אותו רחוק מאיתנו.
    אבל יש שם המון צ'יטרים. שום דבר לא מונע מצ'יטר או יותר גרוע אפילו, קבוצה של צ'יטרים לשחק ולנצח.

הצטרף בתאריך
    03.09.2007
    נכתב במקור על ידי pip
    צריך לזכור זמדובר בקהילת BF2 הישראלית, שלאורך זמן הראתה שאנחנו לא בנויים לכאלו דברים
    +1000000000000000000000000000000000000000000000000 00000000000000000000000000000000000000000000000000 00000000000000000000000000000000000000000000000000 0000000000000
    "People fear what they dont understand,
    Hate what they cant conquer"

VIVA LA SOY
    נכתב במקור על ידי shaishi
    אהה מה הבעיה פה? למה לא לתת לאנשים שאתם רואים שמשחקים כבר אם אנשים להירשם...

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    אני בעד, אבל אל תשקחו שתמיד יהיו תילדים האלו שרוצים להיות "סנייפר" ולכן לא יעבדו עם הצוות וילכו לבד וסתם זה מעפן...
    קיצר בכדי למנוע את כל הבלאגן הזה, פשוט צריך לקבוע יום ושעה ושרת, שבו נכנס לסקאווד ישראלי ב PR.... שם כל העבודת צוות והתפקיד של כל אחד ואחד יבואו לידי ביטוי

-"שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם" פטון

-"מלחמה זה לא למות למען המדינה שלך, זה לגרום לממזר השני למות בשביל שלו" פטון

-War is not about who is right, but who is left"" ברטראנד ראסל

-רובה ללא כדורים מפחיד יותר מרובה עם כדורים!הוא מפחיד גם את האוחז בו וגם את הבא מולו(שבתאי לוי).

-כשהערבים יניחו את נשקים לא יהיו עוד מלחמות,כשישראל תניח את נשקה לא תיהיה עוד ישראל(בנימין נתניהו).

הצטרף בתאריך
    04.05.2007
    נכתב במקור על ידי TaPuZ
    כשדודו בזמנו היה נגד Rabbit, הוא הביא לו fight טוב ושמר אותו רחוק מאיתנו.
    אבל יש שם המון צ'יטרים. שום דבר לא מונע מצ'יטר או יותר גרוע אפילו, קבוצה של צ'יטרים לשחק ולנצח.
    כן, צריך לזכור שגם ריפר היה ציטר והוא שיחק איתנו, וגם אתה בעצם אז שום דבר לא אומר על הקבוצה השניה, כבר שמעתי על שחקנים חזקים שנתפסו בESL.

נכתב במקור על ידי pip
    כן, צריך לזכור שגם ריפר היה ציטר והוא שיחק איתנו, וגם אתה בעצם אז שום דבר לא אומר על הקבוצה השניה, כבר שמעתי על שחקנים חזקים שנתפסו בESL.
    חחחח פיפין לא יפה.
    תראה, אם תנסה לבנות קבוצה של 8 שחקנים רציניים, שהם יתאמנו ויקבעו משחקים נגד קלאנים באירופה זה יהיה אפשרי.
    שאתה מדבר על סדר גודל כפול, אין מצב.

הצטרף בתאריך
    29.07.2008
    נכתב במקור על ידי הכלבלב של אורן
    חחחח פיפין לא יפה.
    תראה, אם תנסה לבנות קבוצה של 8 שחקנים רציניים, שהם יתאמנו ויקבעו משחקים נגד קלאנים באירופה זה יהיה אפשרי.
    שאתה מדבר על סדר גודל כפול, אין מצב.
    אבל אפשר לנסות, יש לנו יותר משמונה שחקנים רציניים. [או שאולי לא :ם ?]

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    חיפה
    אני בפנים.
    <><

נכתב במקור על ידי TaPuZ
    אבל אפשר לנסות, יש לנו יותר משמונה שחקנים רציניים. [או שאולי לא :ם ?]
    לא כי נגיד שיש לך 16 רציניים, אז אין מצב שכולם יהיו פנויים באותו זמן למשחק\אימון.

הצטרף בתאריך
    04.05.2007
    נכתב במקור על ידי הכלבלב של אורן
    לא כי נגיד שיש לך 16 רציניים, אז אין מצב שכולם יהיו פנויים באותו זמן למשחק\אימון.
    אור, מול אפסילון בסינים לא פירקנו אותם עד שכמו שצפינו(אני וארקיס) הם באו עם באגי מצד ימין עם לידר? אני זוכר איך אמרת שהורדתם תקוברה 3 פעם. לקחנו להם 2 מתוך 3 דגלים.אם לא לנצח פייט טוב היינו נותנים להם זה בדוק. ולא עשינו אימון אחד, ואתה קבעת תפקידים וטקטיקה 5 דקות לפני תחילת המשחק.

הנקודה שלי היא זה שהם לא משו מיוחד, נכון הם שחקנים מעולים אין ספק, אבל יש פה בקהילה שחקנים מעולים גם, וצריך לזכור שזה משחק מחשב ולא ישראל נגד ברזיל בכדורגל(למרות שבזה רוי מסוגל להטיל ספק )
    נערך לאחרונה על ידי pip; 05.02.2009 בשעה 13:55.

הצטרף בתאריך
    21.09.2007
    עיר
    קריות
    שון צודק. יש בקהילה הזאת שחקנים עם סקיל מטורף ברמה עולמית, מה שחסר הוא טיפה של רצון ואחריות.

למען הניסיון, אני נרתם להרשם.

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    תל אביב
    אני בפנים!! מי צריך מפקד?
    עופר, סגן מנהל הטים ספיק ותחום הפאבליק- קהילת באטלפילד

הצטרף בתאריך
    24.08.2007
    אני D:

הצטרף בתאריך
    12.11.2007