תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    11.10.2008
    התחלתי פאלדין לפני זמן מה והגעתי ללבל 61
    חשבתי שאני פשוט אלך לטריינר ואלמד את הסקיל של רכיבה ואקבל את הכישוף של זימון הסוס המגניב בדיוק כמו בלבל 30.
    כשהגעתי אליו ראיתי שאני צריך ללמוד את הריידינג סקיל שעולה 500G בערך. אבל קראתי במליון פורומים שיש סידרת משימות שעושים ואז מקבלים את הסקיל הזה.
    הלכתי לאיזה נודניק שקשור לפאלדינים שנתן לי משימות ואחרי שנתתי לו 150G ועשיתי עוד כמה משימות הוא רוצה שאני ישיג חפצים נוספים בעלי ערך עצום. (אגב לדעתי הוא יעלה בהרבה על 500G)
    אנא אם מישהו יודע מה הסיפור או עשה את זה כבר אני אשמח לכל פיסת מידע אפשרית.

תודה מראש לעונים.

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    כן אז ככה ,פעם היה צריך לעשות את הקווסטים בישביל המאונט עכשיו הם הורידו את זה ואפשר ללמוד את זה מהטרינר
    Progress takes time, and world firsts don't fall from the sky, they're the result of a lot of hard work, and effort(By DnT).

גם לי uragos שילם בישביל בוסט ל 2200 rating

הצטרף בתאריך
    11.10.2008
    אני מתנצל, לא הסברתי את עצמי טוב.
    הפסקתי לעשות את הקווסטים של הבחור ברגע שהבנתי שזה עלול להיות יותר יקר מללמוד את הסקיל כרגיל, אני אמור להמשיך את הקווסטים שלו? או שאני אמור לקנות את הסקיל כרגיל.
    כי כמו שאני רואה את זה, מה שהסקיל הזה נותן זה את המאונט עצמו ובמקום לשלם 60G בשביל מאונט תקבל רק ב20G. (בניגוד למה שקרה בלבל 30, ומכאן נובע הבילבול שלי).
    השאלה שלי הייתה האם יש דרך זולה יותר לקבל את הריידינג סקיל של 150% מהירות?

הצטרף בתאריך
    13.06.2007
    יש לך שתי אופציות לקבל את ה- mount:
    1. לעשות את כל הסידרה של ה קווסטים
    2. לקנות את ה- skill וללכת ל- trainer.

אין ארוחות חינם.

פעם עוד היה לי כוח לשים פה לינק לדמות

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    אגב מה יותר זול תלוי בכלכלה של הסרבר שלך
    WoW main character: Taniss
    Its not just a War,Its a Total War

הצטרף בתאריך
    05.02.2008
    פשוט תשלם
    כסף בא והולך ואני לא מבין מה הסיפור לשלם ואיפה תשלם פחות או יותר 100G

כדי לסיים את הקוואסטים אתה צריך לעשות כמה דאנג'נים או לשלם סכומים גדולים על הפריטים
    והקוואסט סיום של השרשרת זה בדאנג'ן שיש שתי אפשרויות או שחקן מהגילד יעשה לך BOOST עליו או שלא תמצא קבוצה כי כבר אין הרבה שחקנים בלב הזה
    אם זה ג.יפית, אני לא קונה!!

הרשמה