תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 45
    הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אחרי תקופת היובש של דצמבר-ינואר, רוב המפיצות חוזרות סוף סוף עם משחקים בשביל להתחיל איתם את השנה. לX360 אין קילר-אפ בסדרי גודל של קילזון 2 כנראה, אבל כן יש שלושה משחקים אקסלוסיביים (והרחבות אקסלוסיבית), ושלל משחקים לא אקסלוסיביים שהולכים להגיע בפברואר. הנה רשימת המשחקים שהולכים לצאת לקונסולה החודש (לא כולל משחקי XBLA):
    • F.E.A.R. 2: Project Origin
    • X-Blades
    • Race Pro (בלעדי)
    • Street Fighter IV
    • The Godfather II
    • Star Ocean: The Last Hope (בלעדי)
    • Shellshock 2: Blood Trails
    • 50 Cent: Blood on the Sand
    • Stoked (בלעדי)
    • Sonic's Ultimate Genesis Collection (40 משחקים בחבילה אחת)
    • Disney Sing It: High School Musical 3 Senior Year (אההם, כן)
    • Grand Theft Auto IV: The Lost and the Damned (תוכן להורדה - בלעדי)
    • Tomb Raider Underworld Expansion Pack (תוכן להורדה - בלעדי)
    • Prince of Persia: Epilogue (תוכן להורדה)
    • Mass Effect Two-Disc Edition (מהדורה מחודשת - Platinum Hits)
    • Onechanbara: Bikini Zombie Slayers (שלוש שנים אחרי שהוא יצא ביפן)
    באופן מוזר, כנראה שHalo Wars יגיע החודש רק לPAL, ולNTSC הוא יגיע רק בתחילת מרץ. זה קצת מתקזז עם Star Ocean 4 שיגיע לNTSC החודש ולPAL רק בתחילת החודש הבא.

המשחקים שנמצאים אצלי על הרדאר הם בעיקר FEAR2, ההרחבה של GTA4 ולאחרונה גם Godfather 2.
    אני גם אשמח לראות משחק סנואבורד כמו Stoked יוצא כמו שצריך כי לא ראיתי בדור הזה משחקים כאלו ששווים משהו. אני גם אשמח לראות סוף סוף משחק JRPG ראוי באמת יוצא לדור הזה, ככה שאני לא אתנגד לזה שיצא משהו טוב מStar Ocean 4 (בינתיים אני לא מתלהב במיוחד). ל-50 Cent עוד יש לדעתי סיכוי להפתיע לטובה ולאצת משחק לא רע, אבל בטח לא להיט היסטרי.
    בגדול אני לא צופה החודש אף AAA של 9+ (בהתחלה קיוויתי שFEAR2 יהיה כזה, אבל מיום ליום הסיכויים שלו דועכים. ואם SF4 יהיה באמת משחק של 9+ אני באמת אהיה מופתע מזה שהנוסטלגיה כנראה משפיעה יותר מידי על המבקרים), אבל אני בהחלט צופה כמה משחקי 8+.

SF4 לא כל כך מדבר אלי, Race Pro יהיה קצת "סימולטורי" מידי בשבילי, את רוב המשחקים באוסף של סגה שיחקתי, X-Blades תמיד היה נראה לי כמו סוג של B-Game (יש דבר כזה? זה כמו B-Movie), על Shellshock בקושי שמעתי וממשחקי ויאטנמם כמוהו נמאס לי עוד מאז Vietcong 2, על Disney Sing It אני לא ארחיב, וריימיק של משחק יפני מוזר מלפני שלוש שנים נראה לי קצת מיותר.

בכל מקרה, גם אם שום משחק חדש לא יצא כמו שצריך, תמיד אפשר להתנחם בזה שגרסה מחודשת של Mass Effect לא יכולה לאכזב. אני עדיין צריך לשחק במשחק.

מה המשחקים ברשימת הציפיות שלכם? למה אתם צופים נפילה?
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    03.06.2008
    אוף זה די מאכזב מבחינת האקסקלוסיביים אני מקווה שיכריזו בקרוב על משחקים קצת יותר משכנעים מאלה שיצאו עוד השנה..

הצטרף בתאריך
    13.09.2008
    העיקרים שתפסו את העין הם FEAR 2 ו The Godfather 2

אגב, ManUtd, מה זה משנה אם עוד אנשים יכולים להנות ממשחק מסויים או לא?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    היילו וורס כנראה יהיה המשחק הבא שלי...

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    SO4 באמת נראה כמו הכי רלוונטי ברשימה, אבל גם לא במחיר מלא.
    בלי קשר, אחלה רעיון ומקווה שזה ימשיך באופן קבוע לכל חודש.

אבל אני לא מבין את הקונספט (מופנה בעיקר לגיא ולחנן) שלרכוש משחק חדש בכל חודש. לא צריך להתנהג עם עיניים גדולות ועדיין אין משהו מעניין באמת.

נינג'ה בלייד נמצא מעבר לפינה ונראה מעניין. נמתין עוד חודש.

מזל שיש KZ2 .

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    זה לא קונספט של לרכוש משחק חדש כל חודש, אני פשוט רוצה RTS לקונסולה ושיהיה טוב. לא יהיה טוב - לא קונה. כרגע למשל RE5 לא קניה במחיר של 60$.
    לשמחתי בקרוב יהיה לי חופש די גדול ואז אוכל גם להשקיע בפורום יותר (לא שאתם סובלים..) וגם במשחקים יותר.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    באיזה עולם אנחנו חיים כאשר אנשים אומרים שהם קונים משחק אסטרטגיה לקונסולה ב60$ אבל לא מוכנים לקנות משחק בסדרת RE ב60$...

אני אקח ניחוש פראי שמעולם לא שחקת בRE4, נכון?

הצטרף בתאריך
    03.06.2008
    נכתב במקור על ידי NocWis

אגב, ManUtd, מה זה משנה אם עוד אנשים יכולים להנות ממשחק מסויים או לא?
    לא הבנתי את השאלה שלך אבל בכל מקרה התכוונתי שאותי זה די איכזב הרשימה הזאת אבל אם למישהו זה טוב אז סבבה..

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    הסנדק 2 נדחה לאפריל-יוני (ביחד עם עוד כמה משחקים). EA פרסמו תוצאות הרבעון האחרון של 08 וכללה הכרזות\דחיות.
    .Vtarbut @ irc.quakenet.org - Be the Beginning#

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Kazz
    הסנדק 2 נדחה לאפריל-יוני (ביחד עם עוד כמה משחקים). EA פרסמו תוצאות הרבעון האחרון של 08 וכללה הכרזות\דחיות.
    משהו מתרגש?
    אני לא מבין מה המטרה של הסנדק 2 בכלל אם הולך לצאת מאפיה 2

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    באיזה עולם אנחנו חיים כאשר אנשים אומרים שהם קונים משחק אסטרטגיה לקונסולה ב60$ אבל לא מוכנים לקנות משחק בסדרת RE ב60$...

אני אקח ניחוש פראי שמעולם לא שחקת בRE4, נכון?
    שיחקתי ב-4 על המחשב (אני מודה גירסה נחותה)
    אבל, מצד שני העברתי את מרבית שנות ה-90 במשחקי RTS, ואז הם היו הזאנר האהוב עלי. זה בערך כמו שאתה לא מסוגל להתנתק מפורום ווי, חוץ מהעובדה שאני מקבל משהו טוב ואתה סתם משחית את הזמן.

הצטרף בתאריך
    13.09.2008
    נכתב במקור על ידי ManUtd
    לא הבנתי את השאלה שלך אבל בכל מקרה התכוונתי שאותי זה די איכזב הרשימה הזאת אבל אם למישהו זה טוב אז סבבה..
    התכוונתי, למה זה מאכזב שיש מעט אקסלוסיביים, שגם אנשים עם קונסוליות אחרות יהנו

הצטרף בתאריך
    09.12.2007
    עיר
    חיפה
    אני לא אוותר על האוסף של סגה, גם בגלל המחיר שיהיה מוזל וגם בגלל שיש בין המשחקים
    כמה וכמה קלאסיקות רטרו שאני לא יכול להרשות לעצמי שלא יהיו לי באוסף

מנהל פורום Xbox וקהילת הפייסבוק XBOX Israel Community
    https://www.facebook.com/groups/482469815215301/

הצטרף בתאריך
    03.06.2008
    נכתב במקור על ידי NocWis
    התכוונתי, למה זה מאכזב שיש מעט אקסלוסיביים, שגם אנשים עם קונסוליות אחרות יהנו
    למה שלא יהנו? זה טוב שיוצאים משחקים גם לקונסולות אחרות אבל אני שיש לי רק XBOX 360 זה טיפה מאכזב אבל לא נורא אני מאמין שבסוף השנה יצאו עוד משחקים טובים כמו ME2 שכבר הוכרז..

הצטרף בתאריך
    09.12.2007
    עיר
    חיפה
    בארקייד יש עוד 2 כותרים חזקים העתידים לצאת שאסור לפספס:

Arkanoid Live
    Outrun Live (נדחה לסוף שנה היה אמור לצאת בפברואר)

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי bozeman
    שיחקתי ב-4 על המחשב (אני מודה גירסה נחותה)
    אבל, מצד שני העברתי את מרבית שנות ה-90 במשחקי RTS, ואז הם היו הזאנר האהוב עלי. זה בערך כמו שאתה לא מסוגל להתנתק מפורום ווי, חוץ מהעובדה שאני מקבל משהו טוב ואתה סתם משחית את הזמן.
    אסטרטגיה גם היה הז'אנר האהוב עלי בשנות ה90.
    ההבדל ביננו הוא שאתה מחפש לקנות משחק אסטרטגיה שעל הPC לא היה מקבל יותר מ7+ בזמן שאני משחק בDOW2, אחד ממשחקי האסטרטגיה הטובים בהסטוריה על המקום שבו אמורים לשחק משחקי אסטרטגיה, PC.

כך שאני גם אשחק RE5, משחק אסטרטגיה טוב יותר וגם אגיב בפורום WII בו בזמן
    היתרון שלי הוא שאין לי ילד/אישה + עבודה + לימודים אלה רק לימודים

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    להזכירך כבר אין לי לימודים - אני מאסטר...
    ובלי קשר, הנה כבר חרצת את דינו של משחק שאמור להפוך את הזאנר הRTS מזאנר PC לזאנר לקונסולות. בדיוק כמו שקרה לFPS. למעשה - אתה - זה שטענת שזה מה שהוא צריך לעשות.
    (וחוץ מזה תפסיקו לטעון מולי כי הגירסה העדיפה לדברים היא המחשב. גם אם כן - אין לי מחשב שיעמוד בזה, אז די.)

הצטרף בתאריך
    09.12.2007
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    היתרון שלי הוא שאין לי ילד/אישה + עבודה + לימודים אלה רק לימודים
    אין אישה לא צריך עבודה

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי bozeman
    להזכירך כבר אין לי לימודים - אני מאסטר...
    ובלי קשר, הנה כבר חרצת את דינו של משחק שאמור להפוך את הזאנר הRTS מזאנר PC לזאנר לקונסולות. בדיוק כמו שקרה לFPS. למעשה - אתה - זה שטענת שזה מה שהוא צריך לעשות.
    (וחוץ מזה תפסיקו לטעון מולי כי הגירסה העדיפה לדברים היא המחשב. גם אם כן - אין לי מחשב שיעמוד בזה, אז די.)
    הוא צריך לעשות אבל אם הוא עושה את זה הוא צריך ממוצע ציונים של 9+ ולא 8 נמוך (שעם 9 במגזין רשמי של XBOX אומר שלשם הוא הולך).
    בכל מקרה איך שלא מסתכלים על זה פשוט אין לו סיכוי להיות ברמה שמדגדגת את SC2 או DOW2 כך ש2009 על הPC הולכת להיות הכי טובה אי פעם מבחינת אסטרטגיה והיילו וורס הוא רק בליפ בראדר של אסטרטגיה ב2009.

בכל מקרה, אני יכול להעיד שהלפטופ שלי מריץ את DOW2 כך שאם אתה כבר משקיע במשחק אסטרטגיה בפברואר תקנה אותו, ביחוד שהוא גם יחסוך לך 10$ והוא רץ על GFW כך שתקבל 1000 נקודות אצ'יוומנט שילכו לך לגיימרסקור ב360 ממילא

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אני אבדוק את זה, אולם לדעתי גם הלפטופ שלך אוכל את המחשב שלי...
    חוץ מזה אני נהנה לשחק מול מסך טלווזיה גדול ואיכותי

הרשמה