תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    04.07.2008
    עיר
    רעננה
    שם: האנטר Hunter
    משפחה: דבור Devour
    גובה:1.80
    משקל: 90 קילו
    שפות :עברית, אנגלית, צרפתית
    מוצא: פולני
    מעשן:כן
    שותה:חס וחלילה (( ))
    צבע עיניים: כחול עמוק
    צבע שער: חום-בהיר
    ניסיון בנשק: יש, טוב בנשק ((שחקן DM לשעבר ))
    תחביבים: לירות במטווח (או מחוץ לו ),לעזור לאנשים ופילוסופיה
    הדבר שאני הכי שונא: אי צדק של חוקי העולם (מי שיודע פילוסופיה יבין, החוקים של אלוהים והטבע, ולא של החברה והחוקים שבני האדם יצרו... דוגמאות- שקר למען הישג עצמי, גרימת וויכוח כדי להשיג כח או כדי לגרום עוד וויכוח, אי עזרה למישהו בצרה גם אם הוא זר וכ'ו)
    צלקות: אחת ליד העין (למה אתם שואלים? תדעו בהמשך)
    קעקועים: אין
    חלום: להיות שוטר או יועץ של ראש העיר, לרכוש ידע פילוסופי ולהיות בעל כבוד.

האנטר נולד בעיר לוס-סאנטוס, למשפחה פולנית בעלת עבר פלילי, שהייתה משפחת פשע שכיכבה הרבה בעיתונים.
    כבר בגיל 2 ראה את אביו ושני אחיו הגדולים הורגים מספר אנשים בקרב על קרקע ליד הנמל, ששימשה כמקום מסתור ומקום להברחת נשק מספינות.
    משפחת דבור הייתה מפורסמת כ"פיראטים", הם היו מתנפלים על ספינות שעגנו, ומבריחות נשק וסמים דרך הנמל.
    בגיל 3 אביו הביא את בנו למטווח, שם הוא ירה בפעם הראשונה, ובגיל 5 התחיל ללמוד לירות בנשק קבוע.
    עוד כשהיה בן 5, הייתה פלישה משטרתית על ביתו בזמן שאביו ואחד מאחיו חזרו דרך ספינה שהתחבוא בא, כדי לעשות כמה עסקאות סמים באזור ואז לחזור חזרה, אבל נראה שהיה מארב משטרתי שארב להם בדרך חזרה, והפעם הם היו ללא מזל ונתפסו.
    בגיל 6 וחצי, הואשם אביו ברצח סדרתי, סחר בסמים ותקיפת שוטר, והושלך לכלא ל-25 שנה.
    בגיל 7 נודע להאנטר שאביו התאבד בכלא, וברגע שנודע שאב המשפחה מת, האחים הגדולים נכנסו לדכאון מתמשך, ואמו של האנטר שקעה בחרדה עמוקה.
    אחרי חצי שנה התאבדה גם אמו, והאח הבכור מת על ידי 3 יריות של קולט, בזמן ששהה בבית קפה שליד הנמל.
    אחיו שנשאר בחיים התחיל לעבוד בשביל כנופיות אחרות כשליח, וגידל את האנטר עד גיל 13, והאנטר הפסיק ללכת לבית הספר, והתחיל לכייס אנשים ברחוב ולאסוף תרומות, ואז נרצח אחיו האחרון בגלל שעיצבן את הבוס של מאפיה אחת.
    אחרי כל כך הרבה טרגדיות, האנטר ניסה להישאר רגוע ואדיש, ולא לגרום לעצמו נזק נפשי.
    הוא גר ברחוב ולמד כל פינה על לוס סאנטוס, ואז ארגון של אנשים שנותנים ילדים למשפחות אומנות מצאו את האנטר, והוא עבר למשפחת הארדי בגיל 14.
    הוא התחיל ללכת לבית הספר, ובגיל 19 התגייס (הוא היה צריך להשלים את שנת הלימודים שפיספס) לצבא.
    הוא היה צלף קרבי, ובגיל 22 שוחרר.
    בזמן אחד המבצעים, היה עליו לחפות על חבריו ליחידה בזמן שפלשו לבית של חברי כנופייה.
    האנטר ראה שם מכונית סגולה אמריקאית, שהזכירה באופן די מוזר את המכונית שממנה ירו על אחיו, ברגע שהאנטר ראה אותה ונזכר בזוועות שעבר, הוא התנפל, כשצלף בידו האחת ובשנייה סכין צבאית, התנפל על הדלת וחתך אחד מחברי הכנופייה. חבריו ליחידה לא הבינו מה קורא, ונראה שלחברי הכנופייה היה כמה שומרי ראש שארבו ליחידה הצבאיתף ובמהירות נשארו רק 3 חיילים מתוך 5, מתוכם גם האנטר.
    מי שנראה כראש הכנופייה הסתער על האנטר וחתך את עינו, למזלו רק הדם עיוור את עינו הימנית, אבל הסכין לא פגעה בעין עצמה (משם הצלקת).
    האנטר ירה מטווח אפס באיש, והיחידה ברחה כשמטח יריות נורים אליהם.
    אחד החיילים נפגע מהאש ונהרג, ואחד אחר פוצץ על ידי מוקש.
    הכנופייה נעצרה אחרי זמן מה, אל גילו שהיא הייתה רק חלק מכנופייה אחת גדולה, והאנטר היה מלא כעס.
    החבורה נתבעה על ידי המדינה, וקיבלה רק כנס ושוחררה, והאנטר פשוט ידע שמישהו איים על השופט או הפעיל פרוטקציות, ויום אחד התמלא בכעס על כל הדברים שקרו לו, ובפזיזות הלך לבית של החבורה והרג אותם אחד אחד עם הסכין הצבאי שחתך את פניו עוד מאותו יום.
    האנטר נמצא רק כחשוד, אבל לא הואשם ברצח שלהם.
    בגיל 23, ראה מרדף משטרתי של ה-FBI, שרגף אחרי מכונית ירוקה, ואותה מכונית ירתה על מכונית סגולה, דומה לזאת מהמבצע.
    ה-FBI תפסו את המכונית הירוקה בדיוק כשהם עברו ליד האנטר, אבל הסגולה הצליחה לברוח.
    בזמן שה-FBI שמו אזיקים על החבורה בתלבושות הירוקות, האנטר החליט ללכת לשאול מה קורה פה, הוא דרש לדעת מיהם אותם כנופייה סגולה ומה האנשים בתלבושת הירוקה קשורים.
    הם העבירו את האנטר למפקד האזורי של ה-FBI, ושם הוא הסביר שהכנופייה של GROVE STREET התחילה להתחדש ולהשתקם, אחרי שהאמא של האחים ששלטו בכנופייה מתה, אחד האחים בכינוי שלו-CJ חזר, והתחיל לעשות בלגנים לכנופייה BALLAS, והתחיל להחזיר את ימי GROVE STREET לקדמותם, אבל לא היה כתוב כלום בעיתונים כדי לא להבהיל את התושבים, ושה-FBI מנסה לעשות הכל כדי לעצור אותם.
    האנטר התעניין מאוד במה שקרה, שאיש אחד הצליח ככה לשקם את הכנופייה, והחליט לחקור את העניין.
    הוא גילה שאותו איש גם נרדף על ידי שוטר מושחת, אחרי שעקב אחריו לרחוב גרוב, ושמע את שיחתו עם השוטר.
    גיל 24:
    האנטר החליט לעזור לגרוב, למרות שהם כנופייה והוא נגד דברים כאלה, הם נלחמים בבאלס, ובלעדייהם הבאלס יהיו הכנופייה החזקה ביותר בלוס סאנטוס.
    הוא הצליח לגנוב 3 קופסאות מלאות בנשק, אקדחים ואיי-קיי 47, ושם אותם מול הבית של ריידר, חבר של-CJ.
    ברגע שגרוב ינצחו את הבאלס, האנטר יכה וישים סוף יחד עם המשטרה גם לגרוב סטריט.
    גיל 25:
    המשך יבוא...
    נערך לאחרונה על ידי §Pardon§; 04.02.2009 בשעה 16:29.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.07.2008
    עיר
    נס ציונה
    נחמד כל הכבוד.
    אלון,
    קרדיט לדני sSkin על החתימה והאייקון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.07.2008
    עיר
    לוד
    כמו שאמרתה אתה צריך להמשיך ולהרחיב טיפה.
    אנטר דבור? מה זה קשת ודבורה? XD שם מקורי ביותר
    Vgames respectable Player
    Good friends are hard to find, harder to leave, and impossible to forget
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2007
    נחמד..מחכה לחלק הארוך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2008
    עיר
    איפה שהוא בישראל
    נחמד ביותר אחי
    8/10
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.07.2008
    עיר
    רעננה
    נכתב במקור על ידי KuKuShEeP
    נחמד..מחכה לחלק הארוך
    או, אני שמח שמישהו מצפה להרחבה של הסיפור
    אני הולך להוסיף קצת חלקים בין השנים בילדות ואת המשך חייו אחרי סיום הצבא
    לילה טוב כולם!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.01.2009
    עיר
    אור עקיבא
    טוב אחי קודם כל ברוך הבא לRP
    סיפור יפה אהבתי מחכה להמשך...
    BB
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.03.2008
    עיר
    נתניה
    סיפור נחמד =]
    אני רוצה לראות איך תמשיך אותו זה מעניין.
    8/10
    שם בשרת:Max_Grodsky
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.03.2008
    סיפור נחמד מחכה להמשך רק אני לא ממש מבין את השם
    Admin lvl 9 in Vgames 2 RolePlay

Name:Mike_Rowden

Job: F.B.I
    Rank:Speical Agent
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.06.2008
    עיר
    אור עקיבא
    ספור חמוד תמשיך אולי זה היה מצטיין xD : )
    כשהגלים מתחזקים , החזקים מיתגלים

http://www.sk-gaming.com/member/Airborn/
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.07.2008
    עיר
    רעננה
    נכתב במקור על ידי martin_kr77
    סיפור נחמד מחכה להמשך רק אני לא ממש מבין את השם
    כן אני ידוע שהוא די מוזר, למי שיודע אנגלית אז הנה פירוש:
    hunter= צייד
    devour= זה קצת קשה, יש מפלצת מיתולוגית בשם the devourer, שזה כאילו "אוכל העולמות", וזה נשמע לי די מגניב לשם משפחה, אז שמתי את זה

לכל השאר, אל תתנו עדיין ציון זה רק ההתחלה, והייתי פעם באר-פי ואז פרשתי (והיה לי ציונים של 7 ושבע וחצי לסיפור דמות אז אני שמח שעכשיו זה 8 )
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.09.2008
    סיפור יפה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.04.2008
    נחמד אחי

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.06.2008
    עיר