תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    09.01.2009
    עיר
    ראשל"צ
    שלום כולם.

שיחקתי עד עכשיו ברשת חוטית ולפני שלושה ימים התקנתי ראוטר אלחוטי של EDIMAX במחשב אחד (שהוא לא המחשב שלי) , ואצלי ישנו הכרטיס USB לקליטה. מהירות האינטרנט היא 4 MEGA שזה מטורף וברשת החוטית שהייתה לי לא הייתה שום בעיה (1.5 M ) .

בקיצור הPING שלי היה בערך 19-20 ברשת החוטית -ועכשיו עם המעבר לדירה החדשה יש לי PING של 10-12 שזה מצויין....

אבללללללללללללללל

יש לי לאגים כל בערך דקה וחצי שתיים שהPING קופץ ל-500 ואז חוזר ל10 !!המתאם USB לקליטה הוא גם של EDIMAX עלהלי 94 ש"ח.

אני אישית חושד שהמתאם לא מספיק מהיר להעביר מידע במשחק רשת ואז נוצר צוואר בקבוק...

אגב בוודאי שניסיתי לכבות את המחשב השני, שום תוכנה לא פועלת ובדקתי בFIREWALL שהכל מאושר... ז"א שיש בעיית תקשורת. אגב התחברתי לשכן שלי (שאגב יש לו קליטה ממש טובה והPING שלי היה 50 והתופעה ישנה פשוט בתדירות גבוהה יותר )

חבר אמר לי לפתוח פורטים, אבל אני כבר משחק במשחק...אני לא מאמין אבל אולי שווה לנסות ואם כן מה הפורטים.

כל רעיון כל עצה - אני מוכן לנסות.
    והאם שווה לי פפשוט לקדוח חור קטן בקיר ופשוט לחבר כבל לראוטר (ואז יצאתי אידיוט שקניתי הכל אלחוטי )

בבקשה עזרתכם בעניין.

תודה רבה

noam11tal

נועם.

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    גמאלי היתה בעיה דומה
    באותן נסיבות כמו שלך
    לא הצלחתי לסדר אז אמרתי לאבא שייקח מקדחה ויעשה חור בקיר.. העברתי כבל.

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    רשת אלחוטית למשחק כמו BF2 לא ממולץ מכיוון שמספיק שיעבור משהו מהבית בין המחשב לראוטר וזה יעשה לך לאגים,היה לי את הMIMO של EDIMAX חיה רעה אבל עדיין למשחק רשת לא מומלץ .
    אלחוטי זה טוב אם אתה רוצה לגלוש באינטרנט וכאלה עדיף תקנה איזה כבל רשת 20 מטר ותעביר אותו למחשב.

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    אוקי אז ככה, יש לי בידיוק מצב כמו שלך.
    הפתרון: להתרגל לא לטוב במטוסים.
    כל הזמן יש בעיה בחיבור לחצי שנייה, ואין מה לעשות עם זה. אולי להגדיל את האות קליטה.. לך תחפש דרכים... כל מי שיש לו אלחוטי מכו שלנו נתקל בבעיה הזאת. מה לעשות מתרגלים לשחק באינפ ולא בכלי טייס, אבל חוק מרפי קובע שברגע שתראה אויב, אז תיהיה לך התקיעה והוא יהרוג אותך. מתרגלים.

-"שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם" פטון

-"מלחמה זה לא למות למען המדינה שלך, זה לגרום לממזר השני למות בשביל שלו" פטון

-War is not about who is right, but who is left"" ברטראנד ראסל

-רובה ללא כדורים מפחיד יותר מרובה עם כדורים!הוא מפחיד גם את האוחז בו וגם את הבא מולו(שבתאי לוי).

-כשהערבים יניחו את נשקים לא יהיו עוד מלחמות,כשישראל תניח את נשקה לא תיהיה עוד ישראל(בנימין נתניהו).

הצטרף בתאריך
    09.01.2009
    עיר
    ראשל"צ
    חברים תודה רבה על התשובות...
    *לידע כללי- הגברת האות ממזערת את הלאג (פשוט ניסיתי וזה עזר- תליתי את הראוטר כמעט בתיקרה ואת המתאם USB תליתי גבוה).
    *פתיחת הפורט דרך הראוטר למרבה הפלא מאוד עזרה!!! אני עדיין לא מבין מה הקשר, מכיוון שגם לפני כן נכנסתי אל המשחק ושיחקתי אבל פתיחת הפורט גרמה לכך שכמעט אין לי לאגים באלחוטי..
    כמובן שחוק מרפי עובד שעות נוספות וכאשר טסים אוו כשאוייב לפנייך הלאג יתקוף ...

מסקנות:

מחר מקדחה ל5 דקות וכבל רשת טוב.. אין מה לעשות רשת חוטית עדיפה על אלחוטית !!!

הצטרף בתאריך
    14.03.2007
    עיר
    אשקלון
    כתבת שיש 2 מחשבים בבית.
    לא עדיף לך , במקום לקדוח בקירות ולהעביר כבלים, פשוט לקחת את הראוטר מהמחשב השני, להניח אותו ליד המחשב שאיתו אתה משחק ולחבר אותו בכבל רגיל?

את המתאם האלחוטי, הצמד למחשב השני (המחשב שאתה לא משחק איתו).

ככה זה אצלי בבית.

הצטרף בתאריך
    13.07.2008
    לי גם יש בעיה ועד שלי 6MEGA

הצטרף בתאריך
    09.01.2009
    עיר
    ראשל"צ
    שכחתי לתת תגובה אבל... עדיף מאוחר מאשר אף פעם .

בקיצור ולעניין יש 2 פתרונות.

1.להעביר את הנתב למחשב שלך!
    2.לקדוח חור בקיר (מה שעשיתי)

פתר את הבעיה.

בהצלחה

נועם טל

noam11tal

הרשמה