תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  11.06.2008
  עיר
  ראשון לציון
  הודעות
  8,157
  מדריך משימות! 1-10 !

  משימות לדרגה 1-10!

  משימה 1: למשימה הזאת את/ה צריך לתקן את הבית של בלק בול או באנגלית:Fixing Blackbull's House

  המשימה: לכו לעיר פריון perion ולכו לאמצע העיר שם אתם תראו ליד המונית איש שקוראים לו Blackbull דברו עם האיש,כשתסיימו לדבר איתו הוא נתן לכם משימה עליכם להביא לו את הדברים הבאים:30 ענפי עצים- ו50 עצי הסקה- את החפצים הבאים אתם יכולים להשיג בפריון כלומר מאיפה שאתם עכשיו לכו עלו למעלה ולכו ימינה עד הסוף שם תראו שיגור השתגרו בשיגור ושם תראו מפלצות אלו: (מפלצת זו מביאה את ענפי העצים) ומפלצת זו-(היא מביאה את עצי ההסקה)לאחר שסיימתם לאסוף את הדברים שבלק בול ביקש לכו חזרה לבלק בול דברו איתו לאחר שתסיימו לדבר איתו תראו שקבלתם את אחד מהדברים האלו- או המגן הזה, הכסוף הוא מגן לדרגה 15 ללוחם והמגן האדום הוא לדרגה 25 ללוחם (יש מעט מאד סיכויים לקבל את המגן לדרגה 25)  --------------------------------------------------------------------------------


  משימות לדרגה 11-20!

  2.המשימה:Maya And The Weird Medicine (מאיה והתרופה המוזרה)לכו לעיר heneysys הנסייס לכו קצת אחרי אמצע העיר ותראו שיגור בתוך בית פטרייה תשתגרו בשיגור למעלה תראו ילדה שקוראים לה maya דברו עם הילדה והיא תתן לכם משימה, היא תאמר לכם ללכת לאיש שנמצא בעיר Lith harbor שנקרא Teo דברו איתו והוא יאמר לכם ללכת לאישה בעיר PERION לאישה קוראים sophia, האישה נמצאת בתוך חנות הריפואים שבעיר דברו איתה ולאחר מכן היא תשלח אתכם לאיש שקוראים לו MAN JI האיש הזה נמצא בפריון לכו הכי למעלה שאפשר ותראו אותו דברו איתו, לאחר שסיימתם לדבר איתו הוא מבקש מכם את הדבר הבא 40 (קלפים של פטריות, את קלפים אפשר למצוא ב-doungen- הצינוק אבל בגלל שהפטריות עם הקלפים חזקות לרמה הזו כדאי לקנות אותם מאנשים במחיר סמלי של 50 MESOS כל אחד.) לאחר שתשיגו את ה40 קלפים לכו חזרה ל-MAN JI ותנו לו את40 הקלפים בכך שאתם מדברים איתו. הוא ייתן לכם שיקוי שאותו אתם צריכים להביא לאישה בחנות הריפואים אבל בכדי לסיים את המשימה אצל האישה עליכם להביא לה בנוסף לשיקוי גם: 50 (גללי ג'לי) וגם:50(עלים) ואחרון חביב:20(רגלי תמנון) לאחר שהשגתם את כל הדברים לכו חזרה לאישה בחנות הריפואים, דברו איתה והיא תתן לכם אבן מיוחדת.

  חזרו לאיש שנמצא בעיר LITH HARBOR ששמו TEO דברו איתו והוא ייתן לכם את התרופה למאיה בתמורה לאבן!!

  חזרו למאיה ותנו לה את התרופה היא תתן לכם כובע במבו לדרגה 25 כך הוא נראה: בנוסף לכובע תקבלו גם מעט נקודות ניסיון!!

  _________________________________________________


  3.שם המשימה:Luke The Security GUY-לוק איש הבטחון: המשימה: עליכם ללכת לעיר HENEYSYS לכו עד הסוף ימינה ויש למעלה שיגור(למרות שיש גם למטה שיגור אבל לא אליו צריך ללכת) תשתגרו בשיגור והמשיכו ללכת עד הסוף תשתגרו בשיגור הבא ותמשיכו ללכת עד הסוף שם אתם תראו אביר ישן שקוראים לו LUKE דברו אליו והוא ייתן לכם משימה: עליכם להביא לו את הדברים הבאים-10 כנפי עטלף 1 סלט ו100 עורות נחש,לאחר שאספתם את כל החפצים האלו לכו חזרה אל לוק ודברו איתו כשתסיימו אתם תראו שקיבלתם איזשהיא אבן חן שלמה(שעשויה מ10 אבנים רגילות) (כל אחד מקבל משהו אחר) וכן גם תקבלו נקודות ניסיון.

  __________________________________________________

  4. שם המשימה:JHON'S PINK FLOWER BASKET -סלסילת הפרחים הורודים של ג'ון-לכו לעיר LITH HARBOR לכו למרכזה ודברו עם איש שקוראים לו JHON דברו איתו והוא נותן לכם משימה! עליכם להביא לו 10 פרחים ורודים,כדי להשיג את הפרחים לכו לצינוק-dungeon,כשתגיעו לשם דברו עם הפסל שנמצא באמצע העיר לחצו YES וזה ישגר אותכם למקום כלשהוא במקום הזה אתם צריכים הרבה קורדינציה כלומר אתם צריכים לקפוץ הרבה קומות ולא ליפול,כאשר תגיע לסוף של המכשולים תראו כמה פרחים תקחו את הפרחים ותצאו מהמקום,לאחר מכן שאתם בחוץ בדקו בפריטים שלכם ותראו כמה פרחים יש לכם,רוב הסיכויים שיהיו לכם פחות מ10 אז תצתרכו לעשות את המשימה שוב!!(בכך שאתם הולכים חזרה לג'ון מביאים לו את הפרחים שכבר יש לכם וחוזרים לעשות את המשימה שוב) לאחר שיהיו לכם 10 או יותר לכו חזרה לג'ון ותתנו לו את הפרחים את תקבלו בתמורה מעט נקודות ניסיון ו 30-ברגים תשמרו אותם ואל תמכרו או תזרקו כי הם חשובים להכנת דברים לרמות גבוהות!

  __________________________________________________

  5.שם המשימה:Nella & Kerning City Citizen's Request -נלה והמשימה שלה לקרנינג סיטי: תלכו לאמצא של העיר KERNING CITY ודברו עם נלה בשביל לעשות את כל המשימות שלה אתם צריכים לשלם לה 1000 MESOS (זה שווה את המחיר) לאחר מכן שאתם משלמים לה היא רוצה שתביאו לה את הדברים הבאים:50(פטריות ירוקות) ו50(זנבות בועות האג) לאחר שאתם משיגים את החפצים לכו חזרה לנלה ודברו איתה כשתסיימו תקבלו מעט נקודות ניסיון וגם 50לימונים,ממש לאחר מכן אתם יכולים לבוא אליה עוד פעם דברו איתה כמה פעמים (בהתחלה היא לא תתן לכם את המשימה אבל לחצו עליה הרבה פעמים עד שהיא תתן) היא תתן לכם להביא לה את החפצים הבאים:5 קרשים ו5ברגים (את הקרשים אתם יכולים ליצור בכך שאתם לוקחים 10 ענפי עץ והולכים לאיש בעיר HENEYSYS שיוצר לכם את העץ המלא האיש נמצא ליד חנות החפצים בעיר) לאחר שאתם מביאים לה את החפצים שבקשה תקבלו נקודות ניסיון ו100 עוגות! ממש לאחר מכן דברו איתה שוב(לחצו עליה שוב כמה פעמים עד שתביא לכם את המשימה) והפעם היא תבקש מכם:100 רגלי תמנון ו1 מים טהורים! לאחר שתביאו לה את החפצים לכו לנלה ותקבלו ממנה נקודות ניסיון וכפפות לדרגה 20(לא משנה איזה מקצוע אתם אתם תקבלו את הכפפות למקצוע שלכם)

  __________________________________________________

  6.שם המשימהia and the Blue Mushroom -פיה והפטרייה הכחולה: לכו לעיר HENEYSYS ולכו לאמצע העיר! תכנסו לפארק הפטריות ולכו לאמצע של הפארק שם תראו ילד קטן בחליפת קנגורו שמו של הילד PIA דברו אל פיה והוא ייתן לכם משימה: עליכם להביא לו-60 פטריות ירוקות ו60 פטריות כחולות לאחר שתשיגו את החפצים לכו חזרה לילד הקטן תנו לו את החפצים ותקבלו בתמורה נקודות ניסיון ומגילת שיפור לקסדה(ה-% של המגילה יכולים להיות כל פעם אחרים) הנה המגילה:

  __________________________________________________

  7.שם המשימה:Alex the Runaway Kid-אלכס הילד ברח מהבית: לכו לעיר קרנינג סיטי KERNING CITY,לכו לאמצא העיר וטפסו במדרגות שעל הביניינים לאחר מכן תראו ילד פאנקי שנמצא למעלה ושמו ALEX דברו עם אלכס והוא ייתן לכם משימה, אתם צריכים לגשת לעיר הנסייס HENEYSYS וללכת לאמצע העיר שם ליד פארק הפטריות מהמשימה הקודמת תראו איש זקן ששמו CHIEF STAN דברו איתו והוא יגיד לכם שעל מנת לדבר איתו אתה חייב להביא לו את הדברים הבאים! 100 סרטי חזיר ו50 זנבות של יצור שקוראים לו "עין רעה" או באנגלית EVIL EYE לאחר שתשיגו את הדברים לכו חזרה אל הצ'יף(האיש הזקן) והוא יתחיל לשאול אותכם שאלות לבחירה על מנת לא לסבך את העיניינים כבר הכנו לכם את התשובות שעליכם ללחוץ עליהם זו התשובה הראשונה1.Well, I'm here at the request of Alex to see you. Please give me 5 minutes זו התשובה שנייה2.Stop it now! Alex is really sorry for running away זו השלישית3. Why don't you just ask Alex how he's doing? התשובה הרביעית4.I think you are a great chief of this town והשתובה החמישית והאחרונה5.Alex been wandering around even since his mother's passing, along with your strict nature. How about forgiving him first? לאחר שעניתם על כל התשובות שנתנו האיש הזקן ייתן לכם שעון ישן קחו את השעון חזרה אל אלכס דברו איתו וקבלו ממנו בעבור המשימה:עגילים (כל פעם יוצא לרמה אחרת או רמה 20 או רמה 25 או רמה 30 או רמה 35)ותקבלו גם נקודות ניסיון!

  _________________________________________________

  8.שם המשימה: SHUMI'S LOST COIN-המטבע האבוד של שומי: לכו לעיר קרנינג סיטי KERNING CITY לכו לאמצע העיר ולכו לתחנת הרכבת שם תראו ילדה קטנה שיושבת ליד התחנה שמה של הילדה SHUMI דברו עם הילדה והיא תגיד לכם שנאבד לה מטבע בתחנת רכבת לכו לתחנת הרכבת ודברו עם האיש האחראי שם תקנו כרטיס ולחצו על מכונת כרטיסים בשביל להכנס כעת תגיעו למקום עם מכשולים שצריך קורדינציה בשביל לעבור אותו! עברו את החלק הקשה ותגיעו למקום ששם תראו תיבה מונחת על הרצפה (בדק שיש לכם מקום בחפצים) קחו את המטבע חזרו לשומי ותתנו לה אות,ובתמורה שומי תתו לכם נקודות ניסיון 1 תהילה ו30 מגילות לאיזה שהיא עיר (כל פעם עיר אחרת)

  __________________________________________________

  9.שם המשימה:Cody and the Theme Park- קודי והפארק:לכו לעיר הנסייס HENEYSYS ולכו ליד המונית שם תראו בחור חמוד (חח סתם אבל הוא חתיך) שיושב על האדמה קוראים לבחור CODY דברו עם קודי שלנו והוא ייתן לכם משימה! עליכם להביא לו את הדברים הבאים:100 ענפי עצים 1פלטה שעשויה מ(steelברזל) 1000 MESOS ו50שינייים של חזיר פרא, לאחר שתביאו לקודי את כל הדברים האלה הוא ייתן לכם את הדבר הבא: הדגל הרשמי של מייפל!!

  __________________________________________________

  משימות לדרגה 21-30!!

  1.שם המשימה: Sabritama And The Diet Medicine-סבריטמה ותרופת הדיאטה: עליכם ללכת לSleepy wood כלומר הצינוק (dungeon) ולדבר עם איש ששמו Sabritama דברו איתו והוא ייתן לכם משימה- תוך כדי שהוא דיבר איתכם הוא הראה לכם סוג של צמח: עליכם לזכור איזה צבע היה הצמח ותעשו את הדבר הבא:עליכם ללכת ל עיר Ellinia לדבר עם איש ששמו Shane דברו עם שיין ולחצו YES לאחר מכן תשתגרו למקום עם מכשולים, עברו את המכשולים והגיעו למעלה למעלה יהיו כמה צבעים של הצמח תזכרו באיזה צבע היה הצמח ש סבריטמה וקחו אותו(יכול להיות שאתם לא תקבלו בדיוק 30 ותקבלו פחות אז תצתרכו לעשות את המשימה עוד פעם) לאחר שתשיגו בדיוק 30 צמחים מהצבע שסבריטמה נתן לכם חזרו חזרה אליו ותנו לו את הצמחים משמימה תקבלו:1000 נקודות ניסיון ומגילה אחת של 60% לאוברול להגנה !  --------------------------------------------------------------------------------  2.שם המשימה:Arwen and the Glass Shoe -ארוון ונעל הזכוכית: לכו לעיר Ellinia ולכו למעלה עד שתראו פיה ששמה Arwen דברו איתה ותלחצו על המשפט:"I heard you lost a pair of glass shoes" לאחר מכן היא תתן לכם משימה: תצתרכו ללכת לעיר Perion וללכת שם לחזירי הבר שיש עליהם רעמת אש אם תהרגו הרבה מהם יש סיוכיים שתמצאו את החפץ אותו ארוון צריכה למשימה זהו החפץ:נעלי זכוכית. לאחר שתשיגו את הנעליים לכו חזרה לארוון ותנו לה אותם לאחר שתסיימו את המשימה תקבלו אחד מהדברים האלה: -כנף פיה או -חתיכת קרח תקבלו גם 800 נקודות ניסיון!  --------------------------------------------------------------------------------


  3.שם המשימה:Jane and the Wild Boar -ג'יין וחזירי הבר: לכו לעיר Lith harbor לכו ליד המקום בו אתם נוסעים לערים אחרות(זה לא מונית אבל זו מין ספינה) שם אתם תראו אישה שלבושה באוזני ארנב לאישה קוראים Jane דברו איתה ותסכימו למשימה לאחר שהסכמתם תצתרכו להביא לג'יין את הדברים הבאים:120 כיפות פטריות עם קוצים ו100 שיני חזיר בר רגיל. לאחר שתביאו לה את הדברים היא תביא לכם בתמורה 500 נקודות ניסיון ומגילה אחת של 60% של התקפה(כל פעם משהו אחר) !  --------------------------------------------------------------------------------


  4.שם המשימה:Nella & Kerning City Citizen's Request נלה והמשימה שלה לקרנינג סיטי: לכו לעיר קרנינג סיטי ולכו לאמצע העיר, דברו עם הילדה ששמה NELLA היא תתן לכם משימה: עליכם להביא לה 100 כיפות פטריות עם קוצים ו50 עורות של נחשים! לאחר שתביאו לה את הדברים היא תתן לכם 100 ריפויים שמביאים 300 חיים ו400 נקודות ניסיון! ממש לאחר המשימה לכו אליה שוב (ודברו איתה כמה פעים עד שהיא תתן לכם את המשימה השנייה) והיא תבקש מכם הפעם:20 עורות חזיר ו50 נוצות חזיר לאחר שתביאו לה את הדברים היא תביא לכם:1 פלטה של ברזל ו1! לאחר זה בקשו ממנה עוד משימה(דברו איתה שוב ולחצו עליה כמה פעמים עד שהיא תתן את המשימה!) הפעם היא מבקשת מכם:200 זנבות של "עין רעה" לאחר שתסיימו להשיג אותם לכו חזרה לנלה והיא תתן לכם נעליים לרמה 30 למקצוע שלכם!  --------------------------------------------------------------------------------  5.שם המשימה:John's Present המתנה של ג'ון: לכו ל עיר ליט הרבור ולכו לאמצע העיר שם תראו איש שקוראים לו Jhone דברו איתו והא ייתן לכם משימה עליכם להביא לו 20 פרחים סגולים. עליכם ללכת ל Sleepy wood כלומר לDungeon שם תלכו לאמצע העיר ודברו עם הפסל דברו איתו ולחצו YES, אתם תגיעו למקום של מכשולים, עברו את המכשולים ותגיעו למקום שבהם הפרחים נמצאים תקחו את הפרחים ותאו מהמקום(יכול להיות שלא יהיו לכם 20 פרחים על ההתחלה אז לכו לג'ון תביאו לו את הפרחים שכבר יש לכם ולכו לעשות את המשימה שוב) לאחר שנתתם לג'ון את כל הפרחים תקבלו כמה נקודות ניסיון וכפפה לרמה 35 למקצוע שלכם!!  --------------------------------------------------------------------------------


  6.שם המשימה:Shumi's Lost Bundle of Cash שומי והשטר האבוד שלה: לכו לעיר קרנינג סיטי ולכו לתחנת הרכבת תדברו שם עם ילדה בשם SHUMI ותסכימו למשימה שלה, לאחר מכן כנסו לתחנת הרכבת ודברו אל הכרטיסן תקנו את הכרטיס שרשום עליו B2 לאחר מכן תלחצו על מכונת הכרטיסים ותכנסו למקום עם מכשולים, עברו את המכשולים המשימה תיקח קצת זמן וסבלנות אבל תזהרו לא להפגע אחרת תאבדו את כל העבודה הקשה שעשיתם!! לאחר שתסיימו תראו תיבה לחצו עליה פעמיים ותקבלו שטר.. תביאו אותו לשומי ותקבלו ממנה:100!!


  --------------------------------------------------------------------------------


  7.שם המשימה:Building Blackbull's New House לבנות את הבית החדש של בלק בול: לכו לעיר פריון ולכו ליד המונית שם תראו את BLACK BULL דברו איתו תקבלו עליכם את המשימה(בשביל לקבל את המשימה תריך להיות לכם 10 תהילה כלומר FAME) בלק בול יבקש מכם את הדברים הבאים:100 אבנים מהגולם 30קרשים 30 ברגים ו1 *מגילה מיוחדת *את המגילה המיוחדת אפשר להשיג בהריגת המפלצת CURSE EYES יש סיכוי מאד קטן למצוא אותה אך אם תמצאו למגילה קוראים Deed of land,לאחר שתשיגו את הדברים לכו לבלק בול חזרה ותנו לו את הדברים תקבלו בתמורה:1מגילה של 10% לנשק להתקפה 15000 MESOS 2 תהילה(FAME) ו1000 נקודות ניסיון!!  --------------------------------------------------------------------------------


  8.שם המשימה:Mr. Wetbottom's Secret Book אדון ישבן רטוב והספר הסודי: עליכם ללכת לSleepy wood וללכת למלון שנמצא באמצע העיר למעלה, לאחר שתכנסו למלון דברו עם האישה בקבלה ותקנו את הכרטיס המיוחד הכרטיס VIP, לאחר שנכנסתם דברו עם אדון ישבן רטוב וקחו ממנו את המשימה:אספו את הדברים הבאים:1. פלטת יהלום 5 ראשי חזיר 50 זנבות של המפלצת Curse Eye ו50בננות של קוף.

  לאחר שתשיגו את הדברים האלו לכו לעיר Ellinia ולכו למקום-Field North of Ellina (תמצאו אותו במפה) לאחר מכן לכו לשיגור הבא ותשגרו לאחר מכן תכנסו למקום ותשתגרו בעץ החשוך הראשון שאתם רואים, לכו מעט למעלה ותראו ילד קטן לבד במערה דברו איתו והוא יבקש מכם ללכת לעיר Ellinia ללכת לאישה שקוראים לה ROWEN דברו איתה פעם אחת ואז דברו איתה שוב._היא תיקח לכם את הפלטת יהלום ותביא לכם חלב בבקבוק) לאחר מכן לכו לעיר Heneysys ולכו לאישה שקוראים לה RINA דברו עם רינה פעמיים (תאבדו את הראשי חזיר ואת הזנבות) לאחר מכן תקבלו לחם מיוחד, לכו חזרה לילד בתוך המערה ותנו לו את הדברים (תאבדו את הבננות) והוא ייתן לכם בחזרה ספר, לכו חזרה למלון ותקנו כרטיס מיוחד דברו עם האיש ישבן רטוב ותנו לו את הספר מהמשימה תקבלו: חלוק סאונה כחול אם אתם בנים ו חלוק סאונה ורוד אם אתם בנות, תקבלו בנוסף 10000 MESOS ו500 נקודות ניסיון!

  מדריך למשימות!- לרמות 31-50!


  משימות לדרגה 31-40!!!

  שם המשימה:Rowen the Fairy and the Cursed Dolls רואן הפיה והבובות המקוללות:לכי לעיר אליניה ותמצאו פיה בשם rowen.דברו איתה והיא תתן לכם משימה-עליכם להביא לה 2300(cursed dolls)כל פעם תדרשו להביא לה כמה בהתחלה היא תבקש 100 ואחרי שתביאו לה את ה100 היא תבקש 200 ואז היא תבקש 300 וכך הלאה עד שהיא תגיע ל2300. לאחר שעשיתם את המשימה תקבלו:4800 נקודות ניסיון,כובע לרמה 40 למקצוע שלכם,9 fame,תקבלו 10% או 60% מגילה לכפפות ו22 אבנים (כל פעם משהו אחר).


  --------------------------------------------------------------------------------


  שם המשימה:Jane the Alchemist's First Quest ג'יין האלכימאית-משימה ראשונה: לו לעיר ליט הרבור ותמצאו שם את jane,עליכם להביא לה: 20( Malady's Experimental Frog תמצאו את זה מהמפלצת:המפלצת הזו היא לרמה 55) 30(Medicine with Weird Vibes תמצאו את הבקבוק מהמפלצתהמפלצת לרמה 48) לאחר שתביאו לה את הדברים האלה תקבלו 10 או (במקרה הטוב)10.


  --------------------------------------------------------------------------------
  שם המשימה:Jane the Alchemist's Second Quest ג'יין האלכימאית -המשימה השנייה: לכו שוב לעיר ליט הרבור ודברו גם ג'יין היא תבקש מכם להביא לה:3010031(את הבקבוק בצורת דרקון מוצאים מהדרקונים ואת ההפרשה של הפטרייה )לאחר שתביאו לה את הדברים תקבלו או 15 או 15.
  --------------------------------------------------------------------------------
  שם המשימה:Jane the Alchemist's Third Quest ג'יין האלכימאית-המשימה השלישית: לכו שוב לליט הרבור ודברו עם ג'יין אתם צריכים להביא לה:1 (עושים את האבן בsnow town כדי להכין את האבן אתם צריכים פלטה אחת מכל אבן למשל מירטיל אדמנטיום גולד סילבר וכ'ו..)2010 לאחר שאתם מביאים לה את הדברים אתם מקבלים 1000 נקודות ניסיון ומגילה של או 10% או 60% לכפפה להתקפה.
  --------------------------------------------------------------------------------
  שם המשימה:Alpha Platoon's Network of Communication -פלטות האלפה משימת קישור האנטרנט:לפני המשימה צריך שיהיה לכם דבר ראשון:222. תלכו ל El nath ודברו עם איש בשם Master Sergant Fox תקבלו ממנו משימה, לאחר מכן לכו לorbis ודברו עם Staff Sergant Charlie לאחר מכן תקבלו פיסה של מפה ותתנו לו את שתי הפלטות הורודות.תחזרו ל el nath ולכו לsnow town ודברו עם Sergant Bravo לאחר מכן תקבלו עוד פיסה של מפה תוך כדי שתאבדו 2 פלטות של ספיר. לאחר מכן לכו חזרה לorbis ולכו לCloud Park VI דברו עם Corporal Easy ותקבלו עוד חלק של מפה בכך שתאבדו 2 פלטות של אדמנטיום.חזרו לel nath ודברו עם Master Sergant Fox וסיימתם את המשימה(במידה ועשיתם את המשימה לא לפי הסדר תקבלו פרס אחר):60% או 10% מגילה לנעליים למהירות או 10% או 60% מגילה לנעליים לקפיצה. במידה שעשיתם את המשימה לא לפי הסדר זה מה שתקבלו מגילה 60% או 10% לשריון ו5000 נקודות ניסיון(לא משנה באיזה סדר עשיתם).
  --------------------------------------------------------------------------------
  שם המשימה:Shumi's Lost Sack of Cash -שומי והשק האבוד של הכסף:לכו לעיר קרנינג סיטי ולכו לתחנת רכבת שם תראו ילדה קטנה שיושבת דברו איתה והיא תתן לכם משימה: עליכם להביא לה:1 אתם מביאים לה את זה בכך שאתם נכנסים לתחנה וקונים כרטיס מספר B3,עברו את המכשולים וכשתסיימו תגיעו לתיבת האוצר (וודאו שיש לכם מקום במחסנית אחרת זה ישלח אותכם החוצה בלי השק ותצתרכו לעשות את המשימה עוד פעם) לאחר שקבלתם את השק חזרו לשומי וקבלו:30 1מגילה (כל פעם % אחר) של נעליים למהירות.
  --------------------------------------------------------------------------------

  --------------------------------------------------------------------------------  משימות לדרגה 41-50!!!

  שם המשימה:Manji's Ragged Gladius מנג'י והגלדיוס:לכו לעיר perion לכו עד הסוף למעלה ודברו עם איש בשם manji אחרי שדברתם איתו הוא ייתן לכם משימה, לאחר מכן לכו לsleepy wood הצינוק ודברו עם איש בשם chrisharma אחר מכן אתם יכולים ללכת לאיש ששמו Mike The Sequirti Guy לקבל ממנו עוד מידע על המשימה.

  עליכם להביא ל- manji את הדברים הבאים:1,1 ,1 1(לכל הדברים קוראים באנגלית כך: למגילה קוראים ancient scroll לנוצה קוראים fire fethear אבן קוראים star rock ולפיסת קרח קוראים pieace of ice) לאחר שהשגתם את הדברים חזרו חזרה למנג'י ותקבלו ממנו 1 (ero glaidus) ואם תחזרו לעשות את המשימה שוב תקבלו 1 (skull earings).


  --------------------------------------------------------------------------------
  שם המשימה: Luke the Security Man's Wish to Travel לוק והמשאלה שלו לנסוע(המשימה הינה רק ללוחמים):

  לכו להנסייס ולכו לעבר הצינוק שם תראו אביר ישן, דברו איתו והוא יביא לכם משימה: עליכם להביא לו 50110403(לקשקשים קוראים dragon skin לנוצה קוראים black feather ולזנבות קוראים taurospear ) חזרו חזרה ללוק ותקבלו 1(קסדה לדרגה 55 ללוחם)old bronze nordic helmet.  --------------------------------------------------------------------------------


  שם המשימה:Sabitrama's Anti-Aging Medicine התרופה נגד שיהוק של סביטרמה:

  לכו ל sleepy wood ודברו עם sabitrama עליכם להביא לו את הדברים הבאים: 1 1 1 1 1 1. לכו לעיר ellinia דברו שם עם shane תכנסו למקום עם מכשולים לאחר שתעברו אותם חזרו חזרה לסביטרמה ותנו לו את החפצים. הוא ייתן לכם 1(star rock)
  אוקיי השקעתי הרבה מאוד זמן בשביל זה !
  אז תגיבו !
  מקווה שעזרתי לכם !

  נערך לאחרונה על ידי ~KiCkAsS~; 31.01.2009 בשעה 17:01. סיבה: בעיה במדריך הקודם !
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  28.11.2008
  עיר
  איפה שהוא בישראל
  הודעות
  4,148
  אחלה השקעה
  תמשיך ככה
  שתף ב-Google+

הרשמה