תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    יש כאן שחקנים? קלאנים?
    הרבה זמן לא שיחקתי בא לי לשחק ואין אם מי אז מי שמשחק שיוסיף אותי ל XFIRE
    XFIRE: itayzz

הצטרף בתאריך
    14.11.2007
    עיר
    רמת-גן
    הלוואי שהיו כמה שחקנים... ועוד בויגיימס.

הצטרף בתאריך
    23.11.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי kapcheR
    הלוואי שהיו כמה שחקנים... ועוד בויגיימס.
    האמת שכבר אין הרבה שחקנים, ולא רק בויגיימס אלא בכל מקום אחר.
    שילוב של התיישנות המשחק, חברה שעברו לcod5, לחץ של בגרויות ועוד ועוד.

אבל עדיין יש שחקנים, ופשוט תוסיף תסרבר שלנו לפייבוריטס ותראה מתי יש שחקנים בסרבר
    aka 1nfinity
    Intel Core i5 750 @4.2GHz
    - Noctua U12P SE2 - Gigabyte P55UD5 - GSkill Ripjaws 4GB 1600MHz cas 7

Gigabyte HD6850
    - Seagate Barracuda12 500GB RAID0 - Seasonic M12D 750W Silver - LianLi A71

Samsung T260HD - JBL Creature II - Sennhesier HD202 - Logitech G15 V2 - Razer DeathAdder

הצטרף בתאריך
    14.11.2007
    עיר
    רמת-גן
    נכתב במקור על ידי -InfiNity-
    האמת שכבר אין הרבה שחקנים, ולא רק בויגיימס אלא בכל מקום אחר.
    שילוב של התיישנות המשחק, חברה שעברו לcod5, לחץ של בגרויות ועוד ועוד.

אבל עדיין יש שחקנים, ופשוט תוסיף תסרבר שלנו לפייבוריטס ותראה מתי יש שחקנים בסרבר
    אני לא משחק כבר ,אולי פעם פעמיים כמשעמם ...
    אבל הפעילות שלך תום כמנהל פשוט מוזרה .

במקום לפתוח טורנירים ,תחוריות ,גאטרים ,הנושא הכי פעיל פה כבר מעל לשבועיים זה המרוץ ל1,000 .
    אני לא יודע אם זה מזיז לך אבל אתה חייב להתחיל לפעול ומהר.

הצטרף בתאריך
    02.08.2008
    עיר
    אבן יהודה
    אני אומר לך צריך להחליף מנהלים דחוף!!, חלק מבעיה שהקהילה
    יבשה הוא, ביגלל שלמנהלים לא אכפת בכלל מהמשחק, כמובן שאני מצדיע לאלון שעוזר פה לכל אחד
    ואני חושב שכמו שהחליפו מנהלים לפורום פעולה צריך גם כאן. ולכן עמוס קח זו לצומת ליבך. קפצ'ר
    אני ניסיתי להגיד בקשה זו, וכמובן שאמרו לי במילה פשוטה "לך מיפה, פה זה לא המקום" (כמובן שלא אמרו לי את זה אני פשוט אומר מה שהרגשתי) ואני בטוח שתום עכשיו ינעל את הנושא הזה ביגלל הכוח שיש לו, אז תידע לך שכל!!!!!!! הקהילה בעד שתעוף מהניהול, ואני ממש ממש לא צוחק, אז בבקשה תום תגיד שלום לניהול ותיתין למישהו אחר להרים תקהילה. תעשה טובה תחסוך מימנו לעשות בלאגן.
    My Steam Page : Evil Fury
    [/CENTER]

למכירה משתמש סטים ענק עם מלא משחקים
    http://forum.vgames.co.il/showthread...=1#post6959650

הצטרף בתאריך
    23.11.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי p0rty$
    אני אומר לך צריך להחליף מנהלים דחוף!!, חלק מבעיה שהקהילה
    יבשה הוא, ביגלל שלמנהלים לא אכפת בכלל מהמשחק, כמובן שאני מצדיע לאלון שעוזר פה לכל אחד
    ואני חושב שכמו שהחליפו מנהלים לפורום פעולה צריך גם כאן. ולכן עמוס קח זו לצומת ליבך. קפצ'ר
    אני ניסיתי להגיד בקשה זו, וכמובן שאמרו לי במילה פשוטה "לך מיפה, פה זה לא המקום" (כמובן שלא אמרו לי את זה אני פשוט אומר מה שהרגשתי) ואני בטוח שתום עכשיו ינעל את הנושא הזה ביגלל הכוח שיש לו, אז תידע לך שכל!!!!!!! הקהילה בעד שתעוף מהניהול, ואני ממש ממש לא צוחק, אז בבקשה תום תגיד שלום לניהול ותיתין למישהו אחר להרים תקהילה. תעשה טובה תחסוך מימנו לעשות בלאגן.
    לא הבעיה היא שהקהילה חסרת שחקנים, וכל דבר שניסינו לעשות (ואוהואוהו כמה שניסיניו, וניסיתי לעשות) שום דבר פשוט לא הולך בגלל שכולם שמים זין אחד גדול.
    אתה לא יכול להגיד עלי מילה אפילו כל עוד אתה בכלל לא היית פה בתקופות שהיו\היה ניסיון לעשות דברים.
    לכן, גם לי וגם לשאר המנהלים כבר אין לא כוח ולא רצון לעשות משהו, גם אף אחד בויגיימס לא יקפוץ ויתן לנו תיקצוב לעשות משהו טוב וגדול (כמו שאמרתי, ניסינו כבר) וגם היום כבר אין מצב לעשות את זה כי כמות השחקנים עכשיו היא פחות מחצי ממה שהיה לפני חודשיים שלושה.
    לכן, לצערי הרב כעת התמיכה היחידה שלנו שלי ושל שאר צוות הניהול בקהילה מגיע לכדי פורום, שרת משחק, ושרת ונטרילו, וגם את זה לא היינו אמורים לקבל עם רמת הפעילות פה.

אני מקווה שהמצב ישתנה כאשר יתחילו להגיע רשמים מCOD6 ואף המשחק עצמו, כמובן שעד אז צוות הניהול בטוח ישודרג ויוחלף, וזה יכול כמובן גם לכלול אותי.
    כמובן שאין טעם לדבר כעת.

לילה טוב חברה
    aka 1nfinity

Gigabyte HD6850

Samsung T260HD - JBL Creature II - Sennhesier HD202 - Logitech G15 V2 - Razer DeathAdder

הצטרף בתאריך
    10.04.2008
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי -InfiNity-
    לא הבעיה היא שהקהילה חסרת שחקנים, וכל דבר שניסינו לעשות (ואוהואוהו כמה שניסיניו, וניסיתי לעשות) שום דבר פשוט לא הולך בגלל שכולם שמים זין אחד גדול.
    אתה לא יכול להגיד עלי מילה אפילו כל עוד אתה בכלל לא היית פה בתקופות שהיו\היה ניסיון לעשות דברים.
    לכן, גם לי וגם לשאר המנהלים כבר אין לא כוח ולא רצון לעשות משהו, גם אף אחד בויגיימס לא יקפוץ ויתן לנו תיקצוב לעשות משהו טוב וגדול (כמו שאמרתי, ניסינו כבר) וגם היום כבר אין מצב לעשות את זה כי כמות השחקנים עכשיו היא פחות מחצי ממה שהיה לפני חודשיים שלושה.
    לכן, לצערי הרב כעת התמיכה היחידה שלנו שלי ושל שאר צוות הניהול בקהילה מגיע לכדי פורום, שרת משחק, ושרת ונטרילו, וגם את זה לא היינו אמורים לקבל עם רמת הפעילות פה.

אני מקווה שהמצב ישתנה כאשר יתחילו להגיע רשמים מCOD6 ואף המשחק עצמו, כמובן שעד אז צוות הניהול בטוח ישודרג ויוחלף, וזה יכול כמובן גם לכלול אותי.
    כמובן שאין טעם לדבר כעת.

לילה טוב חברה
    אתה יודע מה?
    חלק מבעית השחקנים פה זה התיפקוד של המנהלים. הרי מתי בפעם האחרונה ראית מנהל פה פעיל?
    אף פעם! כבר אין שחקנים בגלל הבעיה שלכם לעשות פעילויות. כל חודש לפתוח איזה שתי גאטרים, ולרענן קצת ת'קהילה! תעשו איזשהו משהו כבר, זה מעצבן. תראה הוונט כבר ריק, השרת קרס (משחקנים), והפורום; שלו נדבר על הדיון היחיד שפעיל פה וזה המרוץ ל-1000.
    Perfection]cARR1ER]

שלי

הצטרף בתאריך
    23.11.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי [SparcO]
    אתה יודע מה?
    חלק מבעית השחקנים פה זה התיפקוד של המנהלים. הרי מתי בפעם האחרונה ראית מנהל פה פעיל?
    אף פעם! כבר אין שחקנים בגלל הבעיה שלכם לעשות פעילויות. כל חודש לפתוח איזה שתי גאטרים, ולרענן קצת ת'קהילה! תעשו איזשהו משהו כבר, זה מעצבן. תראה הוונט כבר ריק, השרת קרס (משחקנים), והפורום; שלו נדבר על הדיון היחיד שפעיל פה וזה המרוץ ל-1000.
    אני אפילו לא יתייחס לזה.
    יש פה ילדים שלא יודעים לקרוא.
    aka 1nfinity

Gigabyte HD6850

הצטרף בתאריך
    14.06.2008
    עיר
    כפר יונה
    אני כבר פרשתי לקהילות באירופה שם יש רמה למרות שאני מאד מעדיף לשחק עם שחקנים מישראל
    צריך לאחד את כל השחקנים של cod4 ולעשות את הקהילה מחדש אל תוותרו על המשחק הזה ועל על הקהילה הזאת!
    תוסיפו אותי ל xfire: roicod4

הצטרף בתאריך
    21.11.2007
    עיר
    אור יהודה
    עד קניתי מחשב סוס שמריץ תמשחק חלק..
    רציתי לקנות תמשחק,ולבוא לקהילה והכל
    אבל אני רואה שאין בזה טעם,כולם פה אומרים שאין שחקנים,המנלהים לא בסדר
    הוריד לי תחשק ל0 !
    ס.מנהל קהילת WR לשעבר
    David619 WR Legend Player 4 Ever

הרשמה