קשר הרכש יתפוס את מקומו של טזאמטה ששוחרר. גולן חרמון יפתח על חשבונו של גזל מול הכח עמידר רמת גן. מתיאוס לא הזכיר את האימון שפוצץ. שחקן: "כאילו הוא שכח מזה".

אחרי שפוצץ את האימון ונזף בשחקנים ביום חמישי, הגיע לותר מתיאוס לאימון המסכם של מכבי נתניה לקראת הכח עמידר ר"ג (19.00, תקציר באתר) ולא אמר מילה על התקרית הזו. "זה נראה כאילו הוא שכח", אמר אחד השחקנים, "יום אחד הוא יכול להשתגע ויום אחרי זה לשכוח".
מתיאוס צפוי לעשות שני שינויים מההרכב שהפסיד להפועל ת"א (2:1). גולן חרמון יחזור להרכב על חשבונו של רביד גזל, כשביבאן פרנסמן יוסט לעמדת הקשר. מי שיפתח לראשונה בהרכב הוא ראובן עובד, במקום תיירי טזאמטה ששוחרר, והוא ישחק בכנף ימין. "עובד לא יכול לרוץ עם מגן", אמרו שחקנים קבוצה, "הוא צריך לשחק מתחת לחלוץ".
אלמוג כהן, זאביק חיימוביץ' ואמייה טגה הפצועים לא יהיו בסגל. קלמי סבן, שנפצע מול הפועל ת"א, עדיין סובל מכאבים בקרסול אך תורגל בהרכב והוא צפוי לפתוח.
מה שהפתיע את השחקנים היה המשפט שאמר מתיאוס, שלרוב מנתח את היריבות עד הפרטים הקטנים, באסיפה הטקטית. "להכח עמידר ר"ג אין לה שום דבר מיוחד", תיקצר המאמן הגרמני את היריבה, ושלח את השחקנים לאימון.

קרדיט לאתר SPORT5.