תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 24
    הצטרף בתאריך
    03.09.2007
    אתמול זה התחיל, אני מדי פעם מקבל קיק על פינג גבוהה.
    פתאום בלי שום סיבה הפינג קופץ לי ל1023 ואז חוזר ל5 ואז מתייצב על 20 ואז אחרי כמה דקות שוב(מה שמוזר אין לאגים למורות הפינג)
    אני ניסיתי לסרוק וירוסים, טרוינים, קי לוגרים ולא מצא כלום.
    ניסיתי לכבות כל תוכנה אפשרית ועדין הפינג קופץ.
    ואני מדבר על מצב שהשרת ריק, 0 אנשים.

ניסיתי להכנס לשרת היפרניה ושם אפילו פעם אחת לא קפץ לי הפינג וכמובן קיק לא קיבלתי.
    בקיצור יש לי בעיה בשרת שהפינג קופץ לי משום מה מדי פעם.
    זה בעיה אצלי או בשרת?

תחלס גם שמתי לב שהרבה אנשים בזמן האחרון מקבלים קיק על פינג פתאום.

:\
    נערך לאחרונה על ידי Arkadi.Kr; 27.01.2009 בשעה 20:22.
    "People fear what they dont understand,
    Hate what they cant conquer"

VIVA LA SOY
    נכתב במקור על ידי shaishi
    אהה מה הבעיה פה? למה לא לתת לאנשים שאתם רואים שמשחקים כבר אם אנשים להירשם...

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    א. פתאום*
    ב. אני דווקא שמתי לב שפתאום הפינג יורד ל3/2... וזה לא רק אצלי היה ככה.
    ג. האמת שגם לי יש בזמן האחרון קפיצות פינגים אבל זה לא קשור לשרת של אורן.

הצטרף בתאריך
    03.09.2007
    מוזר :\
    איך אין לי קפיצות בשרת של היפרניה?

בכל מרקה אני לא יכו ללהכנס אז לשרת יותר

VIVA LA SOY

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    עיר
    רמת השרון
    שמתי לב שתמיד מאשימים אחרים הוא אשם זה אשם השרת לא בסדר אורן לא בסדר.
    ומה איתך מה אתה עושה כדי לשפר את השרת? אתה מתחזק אותו? אתה שומר עליו? אתה משלם עליו? אני חושב שלא! אז די להאשים אחרים.
    מודשניק
    /]

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    נכתב במקור על ידי Arkadi.Kr
    אתמול זה התחיל, אני מדי פעם מקבל קיק על פינג גבוהה.
    פתאום בלי שום סיבה הפינג קופץ לי ל1023 ואז חוזר ל5 ואז מתייצב על 20 ואז אחרי כמה דקות שוב(מה שמוזר אין לאגים למורות הפינג)
    אני ניסיתי לסרוק וירוסים, טרוינים, קי לוגרים ולא מצא כלום.
    ניסיתי לכבות כל תוכנה אפשרית ועדין הפינג קופץ.
    ואני מדבר על מצב שהשרת ריק, 0 אנשים.

ניסיתי להכנס לשרת היפרניה ושם אפילו פעם אחת לא קפץ לי הפינג וכמובן קיק לא קיבלתי.
    בקיצור יש לי בעיה בשרת שהפינג קופץ לי משום מה מדי פעם.
    זה בעיה אצלי או בשרת?

תחלס גם שמתי לב שהרבה אנשים בזמן האחרון מקבלים קיק על פינג פתאום.

:\
    ארקדי אם תתחיל עכשיו להתבכיין על השרת זה לא יעזור, ועצם העבודה שאין פה עוד אנשים שטוענים כמוך זה אומר משהו... אז בזמן האחרון אתה נראה לי מנסה לעשות הכל בשביל שהשרת יעלם.... חבל בסוף הוא יעלם ואז נהיה בבעיה..

הצטרף בתאריך
    03.09.2007
    מה הקשר תסבירו לי עידו וכפיר?
    נושא האשכול הוא שיש לי בעית קפיצת פינג רק בשרת של אורן, אז אני כותב שהבעיה בשרת של אורן מה אני אמור לכתוב בדיוק?
    ואם הבעיה אצלי אז תגידו לי זה רק אצלי ומה לעשות ואם זה בעיה בשרת אז תקחו לתשומת ליבכם, זה הכול!

מה יש לכם? למה ישר לתקוף? תיהיו לי בריאים שניכם אני רק מראה ואומר שיש לי בעיה בשרת הספיציפי הזה.

אני לא מבין העברית שלי עד כדי כך גרועה כדי להבין את נושא האשכול?

במקום לחשוב פעמיים ולקרוא שוב אתם ישר תוקפים וכותבים הודעות ללא בסיס, אז ראבק די עם זה.

אני הבן אדם האחרון בקהילה הזאת שירצה להגיד משהו רק על הניהול פה בשרתים ועל השרתים עצמם, כל האשכולות הגדולים שכתבתי בעבר(וואלה יש כמה טובים) וכותב היום זה רק למען הקהילה והפורום.
    וכן עידו אני כן עושה משהו, לא מתחזק ולא משלם אבל אני עושה הכול וכל דבר שאני יכול במסגרת האילוצים שיש לשחקן רגיל וחבר בקהילה לכל דבר.

VIVA LA SOY

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    ת"א
    עידו, נראה לי קצת ניסחפת.
    גם לי הייתה את הבעייה הזו אתמול. "משהו" מקפיץ את הפינג לכולם אחד אחרי השני וזורק את כל השחקנים מהשרת. זה קרה כמה דקות אחרי שהייתה קריסה מוזרה שזרקה את כולם לדסקטופ.

A scratch? your arm's off!
    No it isn't, it's only a flesh wound

הצטרף בתאריך
    03.09.2007
    נכתב במקור על ידי orend
    גם לי הייתה את הבעייה הזו אתמול. "משהו" מקפיץ את הפינג לכולם אחד אחרי השני וזורק את כל השחקנים מהשרת. זה קרה כמה דקות אחרי שהייתה קריסה מוזרה שזרקה את כולם לדסקטופ.
    כן זה אחרי ששיחקנו במפה דרגון אני אתה ואור ואז מישהו הקריס לשולחן עבודה ואחרי זה הדבר הזה התחיל :\
    אולי ריסט לשרת יעזור?

VIVA LA SOY

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    נכתב במקור על ידי Arkadi.Kr
    מה הקשר תסבירו לי עידו וכפיר?
    נושא האשכול הוא שיש לי בעית קפיצת פינג רק בשרת של אורן, אז אני כותב שהבעיה בשרת של אורן מה אני אמור לכתוב בדיוק?
    ואם הבעיה אצלי אז תגידו לי זה רק אצלי ומה לעשות ואם זה בעיה בשרת אז תקחו לתשומת ליבכם, זה הכול!

מה יש לכם? למה ישר לתקוף? תיהיו לי בריאים שניכם אני רק מראה ואומר שיש לי בעיה בשרת הספיציפי הזה.

אני לא מבין העברית שלי עד כדי כך גרועה כדי להבין את נושא האשכול?

במקום לחשוב פעמיים ולקרוא שוב אתם ישר תוקפים וכותבים הודעות ללא בסיס, אז ראבק די עם זה.

אני הבן אדם האחרון בקהילה הזאת שירצה להגיד משהו רק על הניהול פה בשרתים ועל השרתים עצמם, כל האשכולות הגדולים שכתבתי בעבר(וואלה יש כמה טובים) וכותב היום זה רק למען הקהילה והפורום.
    וכן עידו אני כן עושה משהו, לא מתחזק ולא משלם אבל אני עושה הכול וכל דבר שאני יכול במסגרת האילוצים שיש לשחקן רגיל וחבר בקהילה לכל דבר.
    ידידי, 2 דברים, 1 כן הבעיה אצלך זה נקרא סמנטיקה, אתה אומר משהו שאתה בכלל מתכוון למשהו אחר, ו 2 אם אתה אומר שיש לך בעיה אז תרשום זאת בכותרת וכשאתה רושם תרשום שיש לך בעיה לא לשרת אבל ממה שאתה רושם הדרך הנוסח + העובדה שאתה מוסיף את שרת HIPENYA או איך שקוראים לו מצביעה לכיוון אחר, ויכול להיות שאם כולכם עפתם ל DT אז כנראה שהייתה מתקפה של האקר שפשוט הורס תהליכים חיוניים בשרת, מספיק לעשות REAST ב CC בשביל לסדר זאת אין צורך בRESTART פיזי כיוון שהבעיה היא בתוכנה לא בחומרה.

הצטרף בתאריך
    06.10.2007
    עיר
    תל אביב
    וואי איזה לינץ' עשיתם לבחור?! הבן אדם בא, מדווח על בעיה בשרת, מה פסול בזה?
    בכיף

הצטרף בתאריך
    03.09.2007
    נכתב במקור על ידי CC//KFIR
    ידידי, 2 דברים, 1 כן הבעיה אצלך זה נקרא סמנטיקה, אתה אומר משהו שאתה בכלל מתכוון למשהו אחר, ו 2 אם אתה אומר שיש לך בעיה אז תרשום זאת בכותרת וכשאתה רושם תרשום שיש לך בעיה לא לשרת אבל ממה שאתה רושם הדרך הנוסח + העובדה שאתה מוסיף את שרת HIPENYA או איך שקוראים לו מצביעה לכיוון אחר, ויכול להיות שאם כולכם עפתם ל DT אז כנראה שהייתה מתקפה של האקר שפשוט הורס תהליכים חיוניים בשרת, מספיק לעשות REAST ב CC בשביל לסדר זאת אין צורך בRESTART פיזי כיוון שהבעיה היא בתוכנה לא בחומרה.
    ז שהוספתי את השם של השרת ההוא זה אני רק מראה ששם אין לי את הבעיה הזאת ופה יש לי, רק דוגמא.
    בשביל מה לתפוס במילה?

אין שום סמנטיקות ושום ספיקולציות, חבל שאתה חושב ככה, חבל שזאת הגישה שלך כפיר.
    אורן דווקה נראה שהוא כן הבין.

יכול להיות הבאתי את המסר לא נכון בכתיבת הכותרת(שיניתי אותה אבל זה לא השתנה).
    נערך לאחרונה על ידי Arkadi.Kr; 27.01.2009 בשעה 21:12.

VIVA LA SOY

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    נכתב במקור על ידי sparooo
    וואי איזה לינץ' עשיתם לבחור?! הבן אדם בא, מדווח על בעיה בשרת, מה פסול בזה?
    אף אחד לא עשה לו לינץ, פשוט נותן לו טיפ לחיים.
    אין לי בעיה נגד ארקדי הוא אחלה בחור ושחקן BF מעולה.

חולה עליך ארקד

הצטרף בתאריך
    03.09.2007
    נכתב במקור על ידי CC//KFIR
    אף אחד לא עשה לו לינץ, פשוט נותן לו טיפ לחיים.
    אין לי בעיה נגד ארקדי הוא אחלה בחור ושחקן BF מעולה.

חולה עליך ארקד

VIVA LA SOY

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    נכתב במקור על ידי orend
    אני דווקא זוכר את הבעיה הזאת שעם הפינגים, היא כבר הייתה בשרת הזה מלפני כמה חודשים, עוד בתקופה שהייתי אדמין... אני גם זוכר מי הזה שתיקן את זה: דר.

הצטרף בתאריך
    25.12.2008
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי orend
    זה אומר שכל כמה דקות שיוצא לי מהמשחק זה לא בעיה אצלי?

הצטרף בתאריך
    03.09.2007
    נכתב במקור על ידי yovel12
    זה אומר שכל כמה דקות שיוצא לי מהמשחק זה לא בעיה אצלי?
    לא.
    מה שאצלך זה בעיה אצלך כי אתה אומר שיש לך כל 10דקות, ואין את זה בכזאת תדירות בשרת.

VIVA LA SOY

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    חברים אני מקווה שאקבל גישה לשרת בקרוב, ואז אוכל לעקוב מקרוב אחר כל הבעיות שאתם מדווחים אבל כרגע בלי גישה מרחוק חוץ מריסטרטים בלתי פוסקים אין מה לעשות.

הצטרף בתאריך
    22.08.2008
    עיר
    Tiberias
    Gam ani ayom kibalti kfiza shel ping le 1000+ ve az kick she nihnasti meathala akol kvar aya tov (asharat aya rek)!!!z

הצטרף בתאריך
    23.12.2007
    נכתב במקור על ידי kjbf8k9e2p
    Gam ani ayom kibalti kfiza shel ping le 1000+ ve az kick she nihnasti meathala akol kvar aya tov (asharat aya rek)!!!z
    פליז דונט טייפ לייק דאט..

או עברית או אנגלית <_<

הצטרף בתאריך
    22.08.2008
    עיר
    Tiberias
    אני איום ניכנסתי לסרבר ו אלה לי אפינג ל 1000+ לא יודעה למה פיטאום קיק (הסרבר היה רק)
    אני עברית מינוס***

הרשמה