תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    03.09.2007
    כמה כבר אפשר לבקש שרת אחד שיעבוד רגיל, בלי בעיות ובצורה סדירה ושוטפת?
    האם יש פה עוד קהילה בכל VGAMES שסובלת ונמצאת במצב שלנו?

יש לנו רק את השרת של אורן וכולנו יודעים מה הבעיות שם, ולא פעם ולא פעמיים אורן ושאר החברים אמרו שפשוט אין מה לעשות וצריך לקנות מחשב או אחסון אני יודע מה כדי שהשרת יעבוד טוב וזה הכול סמטוחה אחת גדולה ובקיצור שורה תחתונה - אין מה לעשות עם השרת הנוכחי
    והגענו למסקנה הזאת כמה וכמה פעמים באשכולות שונים.

אז עכשיו אני שואל את עצמי למה שVGAMES לא ישקיעו לקנות לנו שרת אחת חדש מנוקד וחזק שיעבוד בצורה יעילה? VGAMES מארגנים מפה ועד להודעה חדשה לאנים עם סכומי כסף בשמיים + לכל קהילה והקהילה יש פה שרת(שרתים ברבים ליתר דיוק) חוץ מאיתנו אז למה שVGAMES לא תקנה לנו שרת מHypernia.com?

למה לא?
    - בכל התקופה שהשרת שלהם באוויר הוא אף פעם לא נפל
    - מחזיק 64 שחקנים ללא לאגים בצורה נקייה וגם אם יש לפעמים זה לא משהו שמרגשים ולרוב זה בעיה אצל השחקן
    - הVOIP לא עובד וין טים סווטיצ' אבל זה וכל שאר הירקות והבעיות האלו זה שטויות שאפשר לטפל ברגע שנקנה אותו וברוך ה' יש לנו פה כמה בקהילה שמוכנים לעזור בכל רגע ויטפלו בבעיות הקטנות האלו בכיף ובקלות(אני מאמין שהנושא הזה לא בעיה)

שורה תחתונה - אין שום סיבה שוויגיימז לא תקנה שרת מהם

עכשיו נראה אם VGAMES יכול לספק לנו ולהשקיע בקהילת באטלפילד אחד ולתמיד ולקנות שרת אחד נורמאלי שעובד בעידן הזה!

אני רק רוצה להדגיש שאני מצטער אם זה נשמע עוקצני או פוגע או מעליב מישהו פה בהנהלה(אורן, כפיר, עמוס וכו'...) אבל אני פשוט רוצה להניח הכול על השולחן כי Hypernia.com אמרו שממש בקרוב מאוד הם יסגרו את השרתים שלהם אם לא יקנו מהם.

COMMENTS
    "People fear what they dont understand,
    Hate what they cant conquer"

VIVA LA SOY
    נכתב במקור על ידי shaishi
    אהה מה הבעיה פה? למה לא לתת לאנשים שאתם רואים שמשחקים כבר אם אנשים להירשם...

הצטרף בתאריך
    29.07.2008
    מחזק.

הצטרף בתאריך
    02.03.2007
    עיר
    הרצליה
    נכתב במקור על ידי Arkadi.Kr
    כמה כבר אפשר לבקש שרת אחד שיעבוד רגיל, בלי בעיות ובצורה סדירה ושוטפת?
    האם יש פה עוד קהילה בכל VGAMES שסובלת ונמצאת במצב שלנו?

יש לנו רק את השרת של אורן וכולנו יודעים מה הבעיות שם, ולא פעם ולא פעמיים אורן ושאר החברים אמרו שפשוט אין מה לעשות וצריך לקנות מחשב או אחסון אני יודע מה כדי שהשרת יעבוד טוב וזה הכול סמטוחה אחת גדולה ובקיצור שורה תחתונה - אין מה לעשות עם השרת הנוכחי
    והגענו למסקנה הזאת כמה וכמה פעמים באשכולות שונים.

אז עכשיו אני שואל את עצמי למה שVGAMES לא ישקיעו לקנות לנו שרת אחת חדש מנוקד וחזק שיעבוד בצורה יעילה? VGAMES מארגנים מפה ועד להודעה חדשה לאנים עם סכומי כסף בשמיים + לכל קהילה והקהילה יש פה שרת(שרתים ברבים ליתר דיוק) חוץ מאיתנו אז למה שVGAMES לא תקנה לנו שרת מHypernia.com?

למה לא?
    - בכל התקופה שהשרת שלהם באוויר הוא אף פעם לא נפל
    - מחזיק 64 שחקנים ללא לאגים בצורה נקייה וגם אם יש לפעמים זה לא משהו שמרגשים ולרוב זה בעיה אצל השחקן
    - הVOIP לא עובד וין טים סווטיצ' אבל זה וכל שאר הירקות והבעיות האלו זה שטויות שאפשר לטפל ברגע שנקנה אותו וברוך ה' יש לנו פה כמה בקהילה שמוכנים לעזור בכל רגע ויטפלו בבעיות הקטנות האלו בכיף ובקלות(אני מאמין שהנושא הזה לא בעיה)

שורה תחתונה - אין שום סיבה שוויגיימז לא תקנה שרת מהם

עכשיו נראה אם VGAMES יכול לספק לנו ולהשקיע בקהילת באטלפילד אחד ולתמיד ולקנות שרת אחד נורמאלי שעובד בעידן הזה!

אני רק רוצה להדגיש שאני מצטער אם זה נשמע עוקצני או פוגע או מעליב מישהו פה בהנהלה(אורן, כפיר, עמוס וכו'...) אבל אני פשוט רוצה להניח הכול על השולחן כי Hypernia.com אמרו שממש בקרוב מאוד הם יסגרו את השרתים שלהם אם לא יקנו מהם.

COMMENTS
    אל נא לדאוג הישועה בדרך
    נכתב במקור על ידי aviOneManArmy
    דוגרי... אבל דוגרייי
    פעם הייתי יכול לעצור באמצע משחק לכמה שניות ולכתוב בצ'אט..b! zibi al zibilaolao
    ועדיין להשאר מקום ראשון..
    עכשיו.. אם אני שניה לא מרוכז.. בא לי איזה דודו וגונב אותו..(את המקום ראשון) שלא לדבר שאם אני עוצר לכתוב.. אני מסיים באמצע.. שזה בכלל קטסטרופה
    תסתכל ימינה->עוד -> עוד מעט את רואה את זה-) אתה עקום אמרתי ימינה

הצטרף בתאריך
    15.07.2008

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    אתה מעלה פה טענות קשות מאוד, אתה צריך לזכור שבסופו של דבר אף אחד לא חייב כלום לאף אחד, נכון שאנחנו בפורום VGAMES ויחד עם זאת אתה צריך לזכור שאתה פה כי אתה רוצה ולא כי מישהו כופה עליך זאת, בהנחה ואין שרת מVGAMES מה שתעשה זה לשחק בחו"ל, נכון שהשרת לא להיט ונכון שמידי פעם יש בעיות, שורה תחתונה לפעמים צריך לדעת להסתדר עם מה שיש בדגש על ימים קשים אלו שאנו חובים במידנתנו הקטנה שביום יום אנשים מפוטרים מעבודתם, אני אורן עמוס וכל מי שיש לו יד בדבר עושים כל שביכלותנו לרצות את כולם (אתכם) במהירות ובדרך היעילה והנכונה ביותר, ישנם מצבים בהם השרת נכנס ללאגים לא בגלל החומרה שלו אלה בגלל עומס בשרתים, בנוסף כשנכנס צ'יטר לשרת בגלל התחכום של הציטים בימים אלו (סטייל injection וכו..) החיבור+העומס+התחכום שבציטים גורם ללאגים ותקיעות בשרת ואף לשלוח את כולנו לדסק טופ ע"י הקרסה של תהליך קריטי של משחק ה BUGFILED 2
    לכן בנימה אופטימית זו ובימים טרופים אלו, אני פונה ללב של כולכם, שחררו קצת מהלחץ תתנהגו כמו אנשים בוגרים, אל תתנו לנו להרגיש גננות בגן ילדים, והכל יהיה בסדר!

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    מודיעין
    די קשה לי לבוא בבקשות להנהלה כאשר פעילות הפורום ירודה...

בכל-אופן, אקח את הדבר לתשומת ליבי ואראה מה אני יכול לעשות בנושא.
    עמוד ההרכב שלי:
    https://www.facebook.com/4SourGrapes

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה
    אני די מסכים עם פותח הדיון ואני במהלך השבועיים הקרובים אנסה, בעזרת כפיר ואורן
    לעשות משהו בנדון.

הצטרף בתאריך
    03.09.2007
    נכתב במקור על ידי RightInTheFace
    אני די מסכים עם פותח הדיון ואני במהלך השבועיים הקרובים אנסה, בעזרת כפיר ואורן
    לעשות משהו בנדון.
    אחלה, תודה רבה :]

VIVA LA SOY

הצטרף בתאריך
    03.09.2007
    נכתב במקור על ידי Lord.Arkis
    די קשה לי לבוא בבקשות להנהלה כאשר פעילות הפורום ירודה...

בכל-אופן, אקח את הדבר לתשומת ליבי ואראה מה אני יכול לעשות בנושא.
    אולי קצת יירודה... אבל תשמע אנחנו כל יום נמצאים בעשרייה.

VIVA LA SOY

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    ת"א
    נכתב במקור על ידי Arkadi.Kr
    אולי קצת יירודה... אבל תשמע אנחנו כל יום נמצאים בעשרייה.

A scratch? your arm's off!
    No it isn't, it's only a flesh wound

הצטרף בתאריך
    11.12.2007
    מחזקזק
    My Gaming MONSTER!
    I5 2500K 3.3Ghz Quad core 1155 Socket
    Gigabyte GA-P67A-UD4-B3
    Crucial 4 Giga 1600Mhz CL9
    6950HD 2gb GDDR5 X2 CrossFire X with OC
    Samsung F3 1TB SATA2
    Lancool K60B
    Seasonic 750W +80MM Active Fan 8 Pin's

הצטרף בתאריך
    16.07.2008
    מחזקק+1

קרדיט ליובל
    נכתב במקור על ידי -YuVaL-
    חח זה לא קללה

הצטרף בתאריך
    10.06.2008
    איפה הימים שהיה אחד אינף ואחד רכבים..~!?

הצטרף בתאריך
    20.04.2008
    עיר
    רמת גן
    השרת של היפרניה עובד חלק??? הצחת אותי אתה זורק רימון אתה רואה את זה בשלבים חרא שרת

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    נכתב במקור על ידי dodo445544554455
    אל נא לדאוג הישועה בדרך
    דודו המשיח!

הצטרף בתאריך
    20.04.2007
    עיר
    אזור
    אני גם עוזר!!!

ספאםםםםםםם
    ערפדילה -