תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 150
    הצטרף בתאריך
    16.12.2006

אהלן,
    החלטתי להכין דיון ראשי על המוד המצויין הזה, אז בלי יותר מידי דיבורים...

Insurgency: Modern Infantry Combat

על המוד:

Insurgency (מרגע זה: INS), לוקח חלק בשדות קרב מודרניים. המשחק בעצם הינו משחק FPS בגוך ראשון, הרעיון של המוד בעצם לספק לוחמה טקטית מלאה בשדות הקרב, תוך כדי שמירה על קשר עם חברי הקבוצה שלך.
    בכל צד שתבחרו לשחק, המשחק יציע ארסנל נשקים מודרני, יחד עם אפשרות טקטית לכל קבוצה (מערכת פיקוד לכל מפקד בקבוצה).
    המשחק מתמקד על שיתוף פעולה בין חברי הקבוצה, ועל חשיבה טקטית מתקדמת - השתמש בעשן על מנת לתת מעבר בטוח יותר לחברי קבוצתך בין סימטאות.

במשחק תוכלו לקחת חלק בקרבות, במעבר ליותר מ-8 מפות שונות - Almaden, Baghdad, Haditha, Karkar, Ramadi, Hillah, Abdallah, Buhriz ועוד!
    כל מפה תתן לך אפשרות להלחם בשדה הקרב באופן שונה מהמפות האחרות - במפה אחת תצטרכו לזוז כמה שיותר בין סמטאות, תוך כדי חיפוי על חברי הקבוצה שלך במעבר בין ביניינים לעבר המטרה, ועוד.

על חברי הקבוצה לפקוח עין על היריב, תוך כדי התקדמות לעבר המטרות, עליהם צריך לקחת שליטה, בזמן הקצר ביותר, בדרך הבטוחה ביותר.
    כמו במלחמה, על כך שחקן לשמור על חבר הקבוצה שלו, על מנת להגיע אל המטרה בדרך הבטוחה ביותר. תוך כדי - על חברי הקבוצה לשמור על המטרות אחרי השליטה עליהם, על מפקד הקבוצה לנהל את המערכה, ותמיד צריך להגף את כל האזור, על מנת לא להתקל במערבים, אשר לפעמים יכריעו את המשחק.

במשחק 2 צדדים:
    US Marines: כוחות המארינס של צבא ארה"ב.
    Insurgence: כוחות המורדים של אפגניסטן, אשר רוצים להוריד את שלטון הצבא האמריקאי משטחם.

מאחורי הקלעים:

המוד פותח ע"י צוות של 56 במספר, ביניהם ההפקה, הפיתוח, והטסטרים.
    המוד זכה בפרס מוד השנה שך ModDB, לשנת 2007.
    המוד זכה גם בפרס הסטים - SteamFriends.

התקנה ומשחק:

חשוב - על מנת להפעיל את Insurgency, צריך ליהיות לכם מותקן על המחשב משחק אחד (או יותר) שפותח על מנוע Source של Valve. זה יכול ליהיות CSS, TF2 ועוד.

***חלק זה יעודכן בימים הקרובים***

תמונות:

נערך לאחרונה על ידי RoDeX; 02.02.2009 בשעה 18:42.

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    קיצר, CS חדש?

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    ממש ממש לא, אני משחק כבר כחודש/חודש וחצי וזה אחד המשחקים היותר טובים ששיחקתי (מוד במקרה הזה), יש לקלאן DT קבוצה, כבר היו לנו 2 מחשקי PCW ועוד כמה בקרוב. זה מוד שדורש עבודת צוות 100%, עם ראשפ תוח לטקטיקות, כאשר כל אחד מחפה על השני.

הצטרף בתאריך
    17.07.2007
    עיר
    הוד השרון
    ניסיתי, באמת שניסיתי, אבל לא הצלחתי לא לתת למשחק הזה את תואר המשחק השנוא עלי.

הצטרף בתאריך
    14.01.2008
    עיר
    גבעתיים
    אחלה משחק באמת, ריאליסטי, מושקע, אחלה משחק!
    אני משחק בוא בשעות החופשיות של היום D:
    אני בקלאן DT RuleZz!
    נערך לאחרונה על ידי -SkeleTon-; 26.01.2009 בשעה 22:26.

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    הממשק של המשחק דורש תירגול ומשחק, אבל מתרגלים אחרי כמה זמן.
    מה שכן, אם לא שומרים על תקשור מלא עם חברי הקבוצה שלך (לרוב באנגלית דרך הVOICE), אז המשחק דיי משעמם. הוא מתחיל ליהיות מעניין אחרי שמתחילים לשחק קבוצתי.

הצטרף בתאריך
    25.11.2007
    סחטיקה על ההשקעה אסף.
    If we don't end war, war ends us.

הצטרף בתאריך
    02.10.2007
    עיר
    גבעתיים
    היתה תקופה ששיחקתי בזה טיפה
    זה משחק טיפה מעיק, בלי muzzle flash [מצטער, אין לי מושג איך קוראים לזה בעברית XD] ובלי קולות של יריות איך אני אדע שיורים עלי ? :|
    טוב, הגזמתי, יש קולות, אבל אם זה רחוק יותר מ10 מטר אז לא שומעים כלום :|
    הדרך להיות טוב במשחק זה להכיר את המפות בעל פה ולדעת איפה כל אחד מתקמפר >_>
    לא ממש מוצלח לדעתי...

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    דווקא אפשר לצאת ולשחק אותה רמבו ולהרוג 50 אלף מהקבוצה השניה לבד, אבל זה לא אומר שהקבוצה שלך תנצח.

משחק טוב זהמשחק שכל הקבוצה שיחקה בצוות נגד קבוצה אחרת ונפנה פייט טוב. זה לא ממש משנה מי ניצח ומי הפסיד כל עוד הקבוצה עבדה בצוות.

הצטרף בתאריך
    08.12.2007
    משחק מצוין... באמת מומלץ לכולם.

הצטרף בתאריך
    02.03.2008
    עיר
    לוד
    אחד המשחקים הכי כיף זה כשכבשו לך את כל הנקודות חוץ מאחת אז אתה מסתנן למחנה של היריב ומתחיל להרוג בלי בעיה. מה שכן הטים קיל שולט בו

יש שרת ישראלי?

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    סקסיטי
    תאמת, משחק מגעיל.
    הוא כזה איטי, משעמם, אתה אף פעם לא יודע מאיפה יורים עליך ואני שונא משחקים שכשיורים לך באצבע של הרגל השמאלית אתה מת.
    צמרמורת מכף רגל ועד ראש.
    Gaming rig: AMD Ryzen 5 1600 | Stock Cooling | Corsair Value 8GBX2 2400MHz | Gigabyte AB-350 Gaming 3 | Sapphire Radeon R9 290 | XFX Pro650W | Shpam CRU

הצטרף בתאריך
    17.07.2007
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי ILNest
    תאמת, משחק מגעיל.
    הוא כזה איטי, משעמם, אתה אף פעם לא יודע מאיפה יורים עליך ואני שונא משחקים שכשיורים לך באצבע של הרגל השמאלית אתה מת.
    גנבת לי את המילים, הכי מצחיק זה שהיתרון היחידי של המפקד זה שיש עליו שם מעליו אז אתה יודע שהוא איתך, נו לפחות תנו איזה רמז קטן חוץ מלבוש.

הצטרף בתאריך
    02.10.2007
    עיר
    גבעתיים
    נכתב במקור על ידי ILNest
    תאמת, משחק מגעיל.
    אומג, חשבתי לרגע שאני היחיד שחושב ככה X_X

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אני חייב להראות לכם שהוא ממש לא משחק משעמם כשמשחקים בקבוצה, אבל הוא כן מאוד מאוד ריאליסטי. אבל לא מתים אחרי יריה ברגל מה שכן, אתה "הפגע" גם מרסיסים. הכוונה: אם יש לך חבר קבוצה לידך שיורה המסך יתחיל להבהב קלות עם סאונד מציק כזה של הרסיסים :ם

הצטרף בתאריך
    14.01.2008
    עיר
    גבעתיים
    נכתב במקור על ידי G>viSioN
    אומג, חשבתי לרגע שאני היחיד שחושב ככה X_X
    לא, זה ממש לא כזה, אם אתה אוהב את הז'אנר הזה, הוא ממש ריאליסטי ואני מקווה שלא ציפית לאיזה TF3 :\
    אז זה משחק ריאליסטי מאד וכל מי שאוהב את הסיגנון הוא ממש יאהב את המשחק, באמת ממש מומלץ

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    אני אהבתי את המוד הזה, שיחקתי בו הרבה עד שהוא התחיל לעשות לי קראשים כל 5 דקות. אם לא הייתי שובר מיקרופון בקצב של אחד לשבוע הייתי משקיע גם במיקרופון למשחק הזה אבל נהה.

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    הבעיה היחידה של המשחק הזה היא ה hl2.error
    זה באמת מציק.

הצטרף בתאריך
    14.01.2008
    עיר
    גבעתיים
    וואלה לי אין שום בעיה כזאת

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    כבר התרגלתי, תמיד אצלי יש בעיות P: