תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 31
    הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    לפני שבועיים~ פנו אליי מהאתר mytf.de (אתר גרמני) על מנת לראיין אותי לכתבה על מצב הקהילה בארץ.
    הסכמתי, ובעזרת אביב שעזר לי עם כל האנגלית פה הרמנו כתבה גדולה על בערך כל מה שקורה כאן בארץ.

http://teamfortress.gamesports.net/de/content/127/

יש למעלה 3 אפשרויות :
    1. זה מציג בערך מה עומד להיות כתוב בראיון ושמה הכל כתוב בגרמנית אז מי שרוצה תרגום לאנגלית זה פה

If Sentor, our interview partners, report us about a little TF2 Community. Then he mean a very little community! The entire Israeli community consists of only four active clan! Besides Galacticos itself, currently the best team of their nation, are also the teams Insanity! Champions in the local leagues represented.

A propos League: A major foothold in Israel is the organization VGames. The last December allowed the first Lan with a TF2 tournament and awarded a prize for an amount of € 200 for the first place (Won by GLC, the old TF2-Team of Israel but with the same LineUP) The top dog at the games is always in Israel also Counter-Strike, CoD etc...

When we come to the technical infrastructure in Israel,it looks far better: In Tel Aviv f. Exp. you are support with a connection up to 5000 kbit / s. Although there is a monthly price of around € 30-40 for European conditions its something steep but it is somewhat different in Israel. "Of course they could be better, but we are satisfied" tells us Sentor himself!

The controversial about "Shoot them up's" has also arrive Israel! So we are not alone in Germany with this issue. Even there, some officials tried to forbid this games - and failed. Although there is also an age restriction for the local markets, but they will absolutely not respected. According to the slogan "Everyone can buy everything!"

With different eyes you can pursue the electronic sports in Israel in relation to the Hama-conflict. With this, for us non-Europeans and unknown situation, some players had in the past few weeks to live. Although it was Sentor in Tel Aviv does not itself, but there is Teammates at any time all must leave behind a safe hiding place to reach! During the period in which this article was written, there is fortunately still remain calm!We wish them all the best...

2. הראיון עצמו - אנגלית

3. הראיון עצמו - תרגום לגרמנית.

מקווה שלא אכזבתי, אביב ואני רשמנו את הטוב ביותר.

הצטרף בתאריך
    26.09.2008
    פשששששששש
    אולי מאחורי הקיר הזה יש אוכל!!!....

הצטרף בתאריך
    06.07.2007
    עיר
    חיפה
    חחחחחחח איזה תמונה הרגתה אותי

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    ראשל"צ
    אל תדאג, יום יגיע ויהיה טוב הקהילה הזאת.
    מוסד לנצח איתי בלב.
    Antirox: "לאור לפחות אל תפתח ציפיות בכל התמימים כאן... "אחרי מוסד ילכו" "מוסד זה המקום הרציני" "דברים ילכו במוסד פרפקט"... שזה לא יתפוצץ לך בפרצוף בסוף. תשמרו את ההודעה הזאת שלי איפה שהוא."

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    נכתב במקור על ידי n1vV
    חחחחחחח איזה תמונה הרגתה אותי
    איזה? :|

הצטרף בתאריך
    17.07.2007
    rashmu sham "Natih"

<Ens^imolS> #ENS-TEAM rotz laiot lider shel aclan?

הצטרף בתאריך
    20.12.2008
    יכולת להזכיר שחקנים ישראלים שנתנו נציגות אירופאית מכובדת.. לדבר על P32,reveral,techtron,vish,frozz,forzew,khaoz ועוד כמה שהגיעו לקבוצות DIV2 [ואביב בכלל לקבוצת DIV1] באירופה... או לפחות אם לא להזכיר בשמות לפחות להזכיר שיש/היו שחקנים ישראלים בקבוצות מסויימות ב DIV2 [ואביב DIV1]

חוץ מזה למה ישראל צריכה כתבה על עצמה באתר גרמני? כאילו WTF מה איכפת להם חחחח זה כמו שיעניין אותנו מה קורה במצב ה TF2 באירלנד.. כאילו למי איכפת חחחח

בכל מקרה היה כיף לקרוא (= פעם הבאה תנסו להוציא אותנו יותר טוב בפניי שאר העולם.. מספיק אנחנו יוצאים גרוע בתקשורת הפוליטית וזה

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    נכתב במקור על ידי Kahsheli
    יכולת להזכיר שחקנים ישראלים שנתנו נציגות אירופאית מכובדת.. לדבר על P32,reveral,techtron,vish,frozz,forzew,khaoz ועוד כמה שהגיעו לקבוצות DIV2 [ואביב בכלל לקבוצת DIV1] באירופה... או לפחות אם לא להזכיר בשמות לפחות להזכיר שיש/היו שחקנים ישראלים בקבוצות מסויימות ב DIV2 [ואביב DIV1]

חוץ מזה למה ישראל צריכה כתבה על עצמה באתר גרמני? כאילו WTF מה איכפת להם חחחח זה כמו שיעניין אותנו מה קורה במצב ה TF2 באירלנד.. כאילו למי איכפת חחחח

בכל מקרה היה כיף לקרוא (= פעם הבאה תנסו להוציא אותנו יותר טוב בפניי שאר העולם.. מספיק אנחנו יוצאים גרוע בתקשורת הפוליטית וזה
    בגלל שאנחנו הצטרפנו ל-GLC וראו את הספונסר זה די הדליק אותם ורצו לדעת מה הולך אצלנו בקהילה. ות'אמת שלא שאלו אותי ספציפית על שחקנים, ואני לא חושב שזה מה שהם חיפשו פשוט רצו לדעת באופן כללי מה הולך פה.

הצטרף בתאריך
    20.12.2008
    נכתב במקור על ידי Sentor
    בגלל שאנחנו הצטרפנו ל-GLC וראו את הספונסר זה די הדליק אותם ורצו לדעת מה הולך אצלנו בקהילה. ות'אמת שלא שאלו אותי ספציפית על שחקנים, ואני לא חושב שזה מה שהם חיפשו פשוט רצו לדעת באופן כללי מה הולך פה.
    יכולת להגיד כזה בכללי שהיו/יש שחקנים ישראלים ב PLAN-B NINTH IMPERIAL .. שלא יחשבו שחוץ מ GLC כל שאר הקהילה בקאנטים של DIV6

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    נכתב במקור על ידי Kahsheli
    יכולת להגיד כזה בכללי שהיו/יש שחקנים ישראלים ב PLAN-B NINTH IMPERIAL .. שלא יחשבו שחוץ מ GLC כל שאר הקהילה בקאנטים של DIV6
    דיברו על המצב בארץ לא על שחקנים שמשחקים עם קבוצות באירופה
    הייתה לי שאלה אפילו "top 3 clans"
    כמובן שחתכו את התשובה כי פשוט לא היה לי מה להגיד..
    ואמרתי רק את האמת, שאין פה כולם.

הצטרף בתאריך
    26.06.2007
    אהבתי, יכול היה לצאת יותר טוב אבל זה מעולה גם ככה כל הכבוד :]

הצטרף בתאריך
    26.09.2008
    כל הכבוד לשחקנים הישראלייםייםיםםםםם שלללל TF2!!!!!!
    אולי מאחורי הקיר הזה יש אוכל!!!....

הצטרף בתאריך
    04.05.2007
    עיר
    נתניה
    מה זה לא הזכרת את DOJ?
    הקלאן הכי עמיד בארץ

סתם צוחק להירגע...

הצטרף בתאריך
    15.06.2008
    עיר
    קיבוצניק
    אחלה כתבה "As long as Jack Thompson stays in the U.S - We'll keep
    playing Shooters here : D" אהבתי

הצטרף בתאריך
    05.01.2007
    עיר
    תל אביב
    לא היה פה אפשרות לדבר על INSANITY?
    אתה אשכרה אגואיסט ומדבר רק על הקלאן שלך.
    ואתה לא יכול להגיד שאנחנו קלאן חולף כי אנחנו מוחיכים את עצמנו עד עכשיו.
    kutalini

הצטרף בתאריך
    13.05.2008
    ברגע שזה יתורגם - יתפרסם גם בויגיימס.
    למה לא עובד לי החתימה ??

הצטרף בתאריך
    17.02.2007
    נכתב במקור על ידי kuta
    LOL STOM
    BEYOND PRO SCOUT
    נכתב במקור על ידי Shuby
    מזל טוב בחור !!!
    גם אני אוהב אותך .

הצטרף בתאריך
    16.11.2007
    נכתב במקור על ידי kuta
    מה

הצטרף בתאריך
    13.05.2008
    נכתב במקור על ידי kuta
    OMG אין סימן קריאה בסוף !!!!!!!!!!!!!!!!
    למה לא עובד לי החתימה ??

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    נכתב במקור על ידי kuta
    אני מצטער

בלי שום קשר התגובה של דניאל גאונית ^^

הרשמה