תפריט ראשי

12311 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 256
    הצטרף בתאריך
    09.12.2007
    עיר
    חיפה
    בדיון הזה תוכלו לספר לנו באיזה משחק/ים אתם משחקים השבוע/סופשבוע, באיזה שלב אתם
    נמצאים ומה אתם מתכוננים לבצע וכו'...
    אני מקווה שרובינו בפורום יעדכנו והנושא יפרח בתגובות, העניין גם יעזור לחלק מאיתנו למצוא
    שחקנים וגם לקבל רשמים על המשחקים השונים שבהם אתם משחקים.

מנהל פורום Xbox וקהילת הפייסבוק XBOX Israel Community
    https://www.facebook.com/groups/482469815215301/

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    בגדול אני בשלב הRPG שלי
    הווה אומר: אובליביון (ההרחבה) מאס אפקס ובקרוב שוב FO3.
    בהפסקות אני על דארק סקטור ועוד מעט משחק חדש שאחשוף...

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    לאחר שסיימתי את קמיאו בסוף השבוע , חזרתי לשחק בהיטמן . על מנת לסיימו , וכמובן לפתוח את הנק' המאתגרות שבו . נותרו לי עוד שלוש משימות לסיום . אני מתכוון לפתוח עוד אצ'יוומנט בשלבים הראשונים , ואז להמשיך מהמשימה שנתקעתי בה . לסיים את המשחק , וגם לפתוח את שאר הנק' . בנוסף , אני משלב משחקי מולטי בגירס 1 ו-2 . כרגע ניתן לומר שלא נותרו לי עוד משחקי סינגל לסיים מלבד האורנג' בוקס . ככל הנראה אקנה בקרוב איזה משחק או שניים . חוץ מזה , בספריית הארקייד , אני צריך להשלים אצ'יוומנטים בכמה משחקים .
    שואף לאי -שלמות .

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    משחק קצת גירס עם חבר, משלים את מצב הקואופ ב- Hardcore (עשינו טעות שלא התחלנו ב- Insane, אבל עכשיו אין לנו כוח לחזור מהתחלה).
    ואולי יזדמן לי לסיים את Dead Space המעולה... אני כבר בשלב עשירי (מתוך 12). הקטע שאני נכנס לישורת האחרונה של הפסיכומטרי, ואני גם ככה בקושי לומד... חייב לתת פוש אחרון ואז לחזור לשחק אחרי המבחן.
    אחרי זה יש לי כמה משחקים להשלים... פולאווט 3, מאס אפקט והנסיך הפרסי.
    אמר רבי עקיבא:
    "אל תעשו מלחמה, תעשו אהבה.
    על רגל אחת- זו כל התורה."

הצטרף בתאריך
    09.12.2007
    עיר
    חיפה
    אני מנסה לגרד עוד נקודות ב-Virtual Tennis 3, רץ למרחקים ב- Far Cry 2 מידי פעם
    חוזר לקונאן לנסות קומבואים חדשים (יש המון) ומקווה למצוא זמן לחזור למולטי של גוסט ריקון 1+2.

מנהל פורום Xbox וקהילת הפייסבוק XBOX Israel Community
    https://www.facebook.com/groups/482469815215301/

הצטרף בתאריך
    18.07.2008
    עיר
    תל אביב
    עכשיו כשסיימתי את המשחקים מההחלפות שלי (AC, BIA, ME) אז אני מוצא זמן לחזור למשחקי מולטי מעולים (בעיקר COD4 והיילו 3 אבל גם גירס 2) וגם התחלתי את הסיבוב השני שלי ב-ME שאני מדי פעם משחק בו. (אגב בגלל זה בקושי יש לי נקודות בטורניר החדש)
    אחרי שאחליף חזרה עם רועי אני כנראה אחזור גם ל-COD5.

תכנונים לעתיד: לקנות FO3 ו/או אובליביון ולהשאיל משחקים מחברים/לבצע עוד החלפות זמניות וכמובן לחגוג על המשחקים החדשים שיהיו ב-2009 (באסה לארנק שלי)

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    מאחר והשבוע הוא השבוע לימודים האחרון שלי לסמסטר לפני תקופת המבחנים, וגם מתרחש בו אירוע נדיר מאוד: הווי שלי נמצאת בבית למשך יותר מיום (היא נמצאת עד יום שישי), החלטתי לסיים את Paper Mario 2 של ה-Gamecube. אחרי זה אולי אמשיך עם מעט Toki Tori של ה-WiiWare, ולבסוף אקנח עם Rainbow Six: Vegas 2 על ה-360. עם כי לפי סדר העדיפויות הייתי מעדיף להפוך את הסדר, אבל אני מוגבל בזמן עם הווי, ו-PM2 לא שלי...
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    הנסיך האוטומטי(הפרסי)
    כבר עברתי בערך 50% מהעלילה אבל המשחק הזה כל כך יפה שאני אשחק בו שוב ושוב לדעתי
    יש לי גם שני סקינים חדשים לשחק איתם(אלטאיר והנסיך הקלאסי של חולות הזמן זה נחמד לקפץ עם אלטאיר בסביבות האלו

משלב יחדיו גם את גירס 2 און ליין ונינג'ה גיידן 2 ברמות הקושי השונות

אני כניראה אתחיל בקרוב גם את טיילס אוף סימפוניה החדש לווי
    ואסיים את פריימ 3 באותה הזדמנות שהווי ייצא מהמגירה לאחר ששכב שם כמה חודשים טובים

הצטרף בתאריך
    03.06.2007
    היום אני כנראה אתחיל לשחק בדארק סקטור, ותוך כדי גם משחק במולטי של COD4 (רוב הזמן) ואולי בסוף שבוע אני אתחיל את גירס2 על אינסיין

מי שרוצה הזמנה ל- Lockerz שילח לי את האימייל שלו

הצטרף בתאריך
    13.09.2008
    מאחר וגם אני נכנס לישורת האחרונה של הפסיכומטרי, ובשבועיים האחרונים חרשתי את GTA 4 גם בסינגל וגם במולטי הורדתי הילוך והתחלתי לעבוד קצת על ספריית הארקייד שלי.

לאחר שנסיים שם, ננסה לסחוט קצת מהמולטי של BF:BC וגירס 1

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    אני משחק בעיקר בשני משחקים
    1. infantry online (משחק top down shooter של סוני ) שאני ממש מכור אליו (מעל 2000 שעות משחק סך הכל ) . אני משחק רק CTF שכרגע רץ על מפה קטנה עם שתי קבוצות של 16 . אני מעדיף מפה גדולה יותר עם 3 קבוצות כי זה מסבך את האסטרטגיה לניצחון.

2. fallout 3 על PC שסיימתי פעם אחת לא מזמן ואני מתחיל מחדש. הרובוט בסוף ממש מגניב .

המשחקים שאני משחק לפעמים:

- boogie superstar כשיש לי כוח כי לרקוד זה עסק מעייף . לפעמים אני רוקד עם רננה ביד אחת וזה עוד יותר מעייף כי היא שוקלת 10 ק"ג אבל היא די מרוצה מזה.
    -world of goo - לא מזמן עברתי כמה שלבים

משחקים שקניתי ועוד לא התחלתי :

- hammer and sickle - אסטרטגיה בתורות.

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    משחק בME ובסינגל של FC2 (מחוסר רצון ) בשבוע הבא כנראה יהיה לי את FO3 לשחק בו האא וכמובן קראקדאון

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    נכתב במקור על ידי JinxTZ
    משחק בME ובסינגל של FC2 (מחוסר רצון ) בשבוע הבא כנראה יהיה לי את FO3 לשחק בו האא וכמובן קראקדאון
    אותו דבר, מאס אפקט וFAR CRY2
    למה מה קרה שאתה לא אוהב את הסינגל ג'ינקס, הוא סבבה, הבעיה שלוקח שנה וזה מאוד קשה בכלל להגיע למשימות, שלא נדבר שכל הזמן מישהו יורה עלייך, אבל זה לטובה, זה נותן אווירת הישרדות כזאת.
    משחק קצת באונליין של COD4 ו GTA 4(שיחסית לסינגל, האונליין פצצה, במיוחד כשיש את האפשרות לבטל את הכוונת המתכווננת).
    gamertag: SystemOut360

הצטרף בתאריך
    18.07.2008
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי SYSTEM.OUT
    אותו דבר, מאס אפקט וFAR CRY2
    למה מה קרה שאתה לא אוהב את הסינגל ג'ינקס, הוא סבבה, הבעיה שלוקח שנה וזה מאוד קשה בכלל להגיע למשימות, שלא נדבר שכל הזמן מישהו יורה עלייך, אבל זה לטובה, זה נותן אווירת הישרדות כזאת.
    משחק קצת באונליין של COD4 ו GTA 4(שיחסית לסינגל, האונליין פצצה, במיוחד כשיש את האפשרות לבטל את הכוונת המתכווננת).
    גם בסינגל אפשר לבטל את ה-AUTO AIM דרך התפריט... לא ידעת?
    ואכן CoD4 מצויין

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    נכתב במקור על ידי Tamirrr
    גם בסינגל אפשר לבטל את ה-AUTO AIM דרך התפריט... לא ידעת?
    ואכן CoD4 מצויין
    ידעתי, אבל המשימות לא מעוצבות בשביל זה, תנסה לשחק בפרי איימינג, ותראה שזה בלתי אפשרי(רק משימות מסוימות כן).
    קול אוף דיוטי מצויין, אבל מה שמעצבן שמרוב האקשן אין לך מושג מי הרג אותך, איך הרגו אותך וכו'
    gamertag: SystemOut360

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    אני אנסה לסיים את MEDG על הרמה הקשה ביותר. נשחק בגירס 2 בלוקאל עם חברים במצב ההורד ואז נעביר את הזמן בפיפא 09.

הצטרף בתאריך
    03.06.2008
    נראה לי שאני יחזור מהטיול שנתי() אני יתחיל את גירס 2 עוד הפעם, יוציא עוד אצ'יוומנטים מטופ ספין 3 ויחרוש עוד קצת על הפיפא. אה וגם BIH צריך להגיע נראה לי השבוע אז הוא גם נכנס לרשימה.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי SYSTEM.OUT
    קול אוף דיוטי מצויין, אבל מה שמעצבן שמרוב האקשן אין לך מושג מי הרג אותך, איך הרגו אותך וכו'
    WTF? אבל יש במשחק הזה KillCam ככה שאתה אמור לדעת בדיוק מי ואיך הרגו אותך
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אולי הוא מתכוון בסינגל?

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    קרא את המשפט הקודם שלו:
    משחק קצת באונליין של COD4
    Keep it clean

הרשמה