תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
 1. #1
  שירת הרוח המנשבת בחורש הבמבוק המלחש
  עלות: 5 מ', כר 1
  דרישות: מהות 3, הופעה 4
  סוג: פשוט
  מילות מפתח: קומבו, עיצוב, אימון
  משך: מהות/שנים
  צ'ארמים קודמים: מצויינות הופעה אחת

  בת סנונית שכבה על גבה, נחה בלב יער של עצי במבוק וישחים מטפסים שהסתירו את השמיים, רוח נעימה קיררה את גבה, וצליל הרוח הנושבת בין העצים השרתה בה רוגע, ומבין הצליל הרוח, ונקישת גזעי העצים, נשמע שיר, זמר של יופי, בלאדה השרה על גיבורים עתיקים, ומספרת את סיפורם, סנונית שקעה בתנומה, מאושרת.

  התעצומה הינה תעצומת אימון מסוג שונה, על הזמר להעמד באזור פראא, בו אלים מנקומיים שולטים, ולהתחיל לעסוק במלאכתו, בין אם היא שירה, סיפור סיפורים וכיוצא באלו, עליו לבצע גילגול הופעה ובמידה שהצליח למשוך רוח מקומית, עליו להפעיל את התעצומה ושירו יתרכב אל תוך אותה האלוהות.
  ציון ההופעה של אותה אלוהות יעלה באחד (אך לא אל מעל לציון ההופעה של הנשגב), והיא תקבל קוביה נוספת לגילגל הופעה לכול מהות של הנשגב, בכול פעם שתבצע את היצירה שזימנה אותה.
  זהו סחר חליפין הוגן אשר עבורו תאלץ הרוח להשמיע את היצירה הזאת לכול אדם אשר ישהה באזור שתחת חסותה, כמעין מוזיקת רקע.
  התעצומה יכולה להוסיף את השיר לצליליו של מפל מים, לצליל הרוח בין העצים, או כול תופעת טבע אחרת. (אפילו לרחש החול בדיונה נודדת, שונית או שובר גלים בים וכו')
  ובנוסף, כול אחד אשר מאזין לשיר באזור הקסום, הנשגב יקבל שתי המצלחות אוטומטיות כנגדו כאשר יבצע מול את היצריה בפעם הבאה אם מדובר בבן תמותה, או במידה ומדובר בישות על טבעית, ההשפעה תצליח רק אם דמ"מ הישות נמוך מאשר ממספר ההצלחות שהנשגב קיבל בעת שביצע בזמנו את השיר.
  היתנגדות להשפעה עולה 2 כר', שיש להוציא בכול שעה שמבלים באזור הקסום.
  ניתן לבטל את הצ'ארם על ידי פגיעה באל של המקום, או לחש נגד
  הערה- לאחר מספר שנים השווה למהות הנשגב הצ'ארם יפסיק לפעול, על הנשגב להגיע לאותו המקמום שנית, לזמן את הרוח שוב בעזרת אותו שיר, ואז להפעיל את הצ'ארם. אם זאת, ציוניה של האלהות של לא יעלו שנית.

  מזמור הערבה הבוכיה החודר אל לשד הנשמה
  עלות: -
  דרישות: מהות 4, הופעה 5
  מילת מפתח: אין
  מילות מפתח: כפייה
  משך: קבוע
  צ'ארמים קודמים: מופע שובה לב, שירת הרוח המנשבת בחורש הבמבוק המלחש

  בת סנונית הקיצה משנתה, ושנתה חלום חלמה. חלום נבואי כך נראה לה, או לפחות חלום שישנה את חייה. היא חייבת ללחום בממלכה, חייבת להישתחרר מעול השלטון שלה, כך חלמה. הממלכה היא הדבר נורא ביותר שקרה לעיירה של אי פעם. היא תצטרף למורד! הו כן! היא תצטרף לכוחות מורדים, עול שלטון בני הדרקון יחלוף לתמיד!

  מזמור הערבה הבוכיה החודר אל לשד הנשמה הינו צ'ארם תיגבור לשירת הרוח המנשבת בחורש הבמבוק המלחש, היא תשמור שהצ'ארם ישאר טבוע באותה האלהות לנצח, מרגע שהוטבע בה (במידה והשיר הוטבע באלוהות ורק לאחר מכן הצ'ארם נרכש, יהיה על הנשגב לחדש את שירו ורק מרגע החידוש השפעות הצ'ארם יורגשו.)
  בנוסף, כול עוד הנשגב משאיר מאנה אחת מושקעת בתעצומה כול אדם המאזין לשיר, יושפע מאפקט הדומה לצ'ארם טכניקת המילים העקלקלות (twisted word technique), השיר או הסיפור שישמע המאזין ישתול את הרמזים בראשו ויחייב אותו כאמור בתיאור הצ'ארם.
  נערך לאחרונה על ידי דון גובלאונה; 26.01.2009 בשעה 19:24.  --------------

  חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
  37 נק'!
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  06.08.2007
  עיר
  תל אביב
  הודעות
  573
  נחמד מאוד, לוקח את הצ'ארמים של ההופעה לכיוון אחר (הצ'ארמים שנמצאים בספר הלבן), מה שכן, אני ממליץ להוריד את התיאורים לפני כל צ'ארם, ואני מתכוון ל"סנונית..." או להעלות את שפת הכתיבה, כי כרגע זה די מיותר ואפילו קצת פוגם(הראשון עוד איכשהו בסדר אבל השני...).

  בברכה Xaldin
  שתף ב-Google+

 3. #3
  אני דווקא חושב שהתיאורים בהתחלה, גם אם לא מביריקים ופיוטיים, הם נחמדים מוסיים...  --------------

  חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
  37 נק'!
  שתף ב-Google+

הרשמה