תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    21.10.2007
    מידע -תפקידים במשחק

חשוב לומר קודם כל שבכל התפקידים חשוב גם כושר גופני וגם כושר משחק
    שוער - ( עמידה בשער ) יכולת זו היא היכולת המוערך בהכי הרבה TSI , אימון שוערים הוא האימון המהיר ביותר , השפעתה השוער היא על ציוני ההגנה מכל הכיוונים ( שמאל ימין ומרכז ) .
    בשוק הוא התפקיד היקר ביותר ליחיד על פי השאוות משניות + יכולות .
    משניות רצויות : הגנה , מצבים נייחים , כושר משחק וכמובן גופני !!!
    לדעתי ממש מומלץ למתחילים.

חלוץ - ( הבקעה ) אין כל כך הרבה מה לומר , השחקן נמצא בחוד ההתקפה ותפקידו להכניס כמות שערים רבה כאפשר ולסיים מהלכים בגולים , ככל שרמתו בהבקעה יותר גדולה הסיומת שלו מול השער עם אחוזים יותר גדולים להצלחה , תפקיד זה נחשב לכיפי באימונו אבל דיי ארוך , כמבן שהוא אחד המובילים ברווחיות !!!!
    משניות רצויות : מסירה , קישור , מצבים נייחים , משחק אגפים , כושר משחק + גופני ( המסירה יעילה פי 2 כאשר שחקן טכני )

קיצוני- ( משחק אגפים ) שחקן זה נמצא בכנף ימין \ שמאל ועוזר לחדור דרך הצדדים ולבצע דרך שם התקפות , בתפקיד זה אפשר לאמן כ8 שחקנים , 2 מגנים בצדדים ו2 בהתקפה קיצוניים בכל משחק בשבוע , אימון שבשביל לאמן אותו צריך לדעת דיי הרבה ולהיות מנוסה , לדעתי לא מומלץ למתחילים.
    משניות רצויות : מסירה , קישור , כושר משחק + גופני ...
    אם מאמנים אותם בהגנה אז כמובן גם הגנה שלא יהיו טעויות במשחקים שהם משחקים , אם יש לכם 2 שחקנים לפחות עם הגנה משניות השתמשו בהם בליגה ואלה בלי ההגנה השתמשו בידידות ! פחות סיכונים בהגנה .

מגן- ( הגנה + משחק אגפים ) שחקן זה תפקידו להגן על צידי ההגנה , שמאל \ ימין , ורצוי מאוד שחוץ מגנה יהיה לו משחק אגפים , כך הואיהיה יותר מועיל לציוני הצדדים !!!
    אפשר להציב 2 סוגי מתאמנים בתפקיד זה אם רוצים שהאימון יהיה מועיל וזה או הגנה או אימון משחק אגפים .
    משניות רצויות : מסירה , אגפים . ( המסירה זה למקרים של טקטיקות מסוימות

בלם- ( הגנה ) שחקן זה מועיל למרכז ההגנה ומוצב שם , בתפקיד זה מאמנים הגנה שבו אפשר לאמן עד כ10 מתאמים עם הרכב של 5 מגנים בכל משחק .
    האימון נחשב לאימון הכי איטי אך אם זאת הכי רווחי בעקבות המספר הרב של המתאמנים האפשריים ( 10 )

משניות רצויות : קישור ( מאוד רצוי ) , מסירה כושר משחק וכמובן כושר גופני !

קשר - ( עשיית משחק ) שחקן זה חשוב שיהיה על רמה בקבוצה מכיוון שהוא משפיע על הציון העיקרי במשחק שעליו בנוי האחזקה בכדור + השליטה במחשק + מס' ההזדמנויות שהוא קישור !!!
    באימון זה המספר המקסימאלי לאימון הוא 6 שחקנים בהרכב שבו יש 3 .
    חשוב לומר גם כי הקיצוניים מקבלים כחצי אימון קישור בזמן האימון

משניות רצויות : ( קשר הגנתי ) : הגנה + מסירה , ( קשר התקפי ) הבקעה + מסירה , ( קשר מרכז ניטראלי ) מסירה , ( קשר לאגף ) מסירה + משחק אגפים כמובן בכל התפקידים כושר משחק + כושר גופני !!!

שמחתי עם עזרתי , קרדיט Shahar AsA
    נערך לאחרונה על ידי shaharasa; 26.01.2009 בשעה 13:33.

Vgames.Co.Il
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.09.2008
    עיר
    באר שבע
    תודה (:
    ניכנס ללינקייה.
    1. - GOW3
    2. - Uncharted 2
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.03.2007
    מידע די בסיסי אבל טוב מאוד..
    תודה מסטר שחר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.02.2008
    תודה שחר

לקהילה הכי שווה של המשחק הכי שווה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.01.2009
    כמה טועויות:
    א. כל השחקנים צריכים כושר גופני וכושר משחק.
    ב. אצל חלוץ קישור טוב רק כשהוא הגנתי, ואם הוא טכני במצב הזה המסירה שלו תחושב פי 2.
    ג. הבקעה לא תורמת לקיצוני. רק קישור, מסירה והגנה.
    ד. מסירה אצל בלמים ומגנים טובה רק לטקטיקות. אין שום השפעה על המשחק עצמו או על התפקוד שלהם.
    ה. באימון קישור גם הקיצונים מקבלים חצי אימון.
    ו. גם קשרים לא צריכים הבקעה. ההגנה תורמת להגנה, מסירה תורמת להתקפה. אגפים יעזרו כאשר זה קשר לכיוון האגף, בד"כ לא מומלץ.

בקיצור, אני ממליץ לתקן....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2007
    נכתב במקור על ידי ChenZ
    כמה טועויות:
    א. כל השחקנים צריכים כושר גופני וכושר משחק.
    ב. אצל חלוץ קישור טוב רק כשהוא הגנתי, ואם הוא טכני במצב הזה המסירה שלו תחושב פי 2.
    ג. הבקעה לא תורמת לקיצוני. רק קישור, מסירה והגנה.
    ד. מסירה אצל בלמים ומגנים טובה רק לטקטיקות. אין שום השפעה על המשחק עצמו או על התפקוד שלהם.
    ה. באימון קישור גם הקיצונים מקבלים חצי אימון.
    ו. גם קשרים לא צריכים הבקעה. ההגנה תורמת להגנה, מסירה תורמת להתקפה. אגפים יעזרו כאשר זה קשר לכיוון האגף, בד"כ לא מומלץ.

בקיצור, אני ממליץ לתקן....

א . כתבתי כלכולם שצריך גבר ונמחק לי כנראה בוורד חלק מהם .... אז אני מסכים איתך לגביי זה
    ב . בוודאי שקישור חשוב אצל חלוץ , לא משנה לאיזה מטרה , זה מוסיף את יכולות הגיוון בתפקיד
    ג . היא תורמת במקרה של התקפי
    ד . מה זה משנה למה היא טובה ?! היא מוסיפה ליכולת הגיוון בתפקיד כמו שאמרתי אצל החלוץ ...
    ה . באמת ?? לא ידעתי גבר ... שמח ללמוד עוד ... ( אני אערוך )
    ו . קשרים צריכים הבקעה במקרה של התקפי לשיפוא ציוני ההתקפה ואפשרות להוציא יותר כוכבים ...

Vgames.Co.Il
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.01.2009
    אתה ממשיך לטעות ולהטעות...
    הבקעה לא תורמת לקשר ולקיצון. גם אם תהיה להם הבקעה עילאי, לא יתווסף אפילו חצי כוכב וזה לא ישפיע אפילו במעט על המשחק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.09.2008
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי shaharasa
    א . כתבתי כלכולם שצריך גבר ונמחק לי כנראה בוורד חלק מהם .... אז אני מסכים איתך לגביי זה
    ב . בוודאי שקישור חשוב אצל חלוץ , לא משנה לאיזה מטרה , זה מוסיף את יכולות הגיוון בתפקיד
    ג . היא תורמת במקרה של התקפי
    ד . מה זה משנה למה היא טובה ?! היא מוסיפה ליכולת הגיוון בתפקיד כמו שאמרתי אצל החלוץ ...
    ה . באמת ?? לא ידעתי גבר ... שמח ללמוד עוד ... ( אני אערוך )
    ו . קשרים צריכים הבקעה במקרה של התקפי לשיפוא ציוני ההתקפה ואפשרות להוציא יותר כוכבים ...
    אני ממליץ לך להקשיב לו , יש לו ידע רב מאוד במשחק.
    1. - GOW3
    2. - Uncharted 2
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2007
    נכתב במקור על ידי Bar[V]Az
    אני ממליץ לך להקשיב לו , יש לו ידע רב מאוד במשחק.

טוב אתקן את זה ...

Vgames.Co.Il
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.09.2008
    כן די ברור , יכול לעזור למי שבכלל לא מבין כדורגל ...
    שתף ב-Google+

הרשמה