תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    12.12.2008
    טם טם טם טם(המוזיקה של חדשות הספורט בערוץ 5+)
    שלום לכם, וברוכים הבאים לחדשות הספורט כאן בספורט 5+.

לאחר כ-6 עונות בניהול הקבוצה, מנהל הקבוצה Maccabi Matalon פורץ עם ריאיון מסעיר לכתבינו בשטח. כתבתו של אלי קופטר:
    לפני כ-6 עונות ניכנס עמית לניהול קבוצת maccabi matalon. הקבוצה ידעה רגעים קשים אבל הרבה משמחים. הזכייה בליגה 7 והעלייה לליגה 6 והניצחונות הגדולים.
    הקבוצה החלה את דרכה בליגה vii.291 בעונה ה-16. לאחר 5 עונות של פעילות נמוכה מצד מנהל המועדון, הקבוצה עלתה לליגה 6 ללא הפסדים בליגה 7.
    הקבוצה התחזקה משמעותית בעונה הראשונה בליגה 6 וכימעט החליפה את כל הסגל הגדול שלה.
    מנהל הקבוצה מספר לנו, כי לא ציפה להגיע למקום ראשון/שני בליגה ושהציפיות היו למקום 3/4, ואכן הקבוצה זכתה במקום ה-4.
    כיום מספר לנו עמית, שהמועדון החליט לאמן חלוצים צעירים עם פוטנציאל רחב ולהביא אותם לטופ שבטופ.
    הראיון המלא לאחר החסות.
    "חדשות הספורט מוגש בחסות: אובה בובה בטעם חול, המסטיק שהילדים אוהבים."
    ברוכים השבים, וכעת לכתבה שכולם חיכו לה:
    מראיין:שלום עמית מה שלומך היום?
    עמית:בסדר גמור, הכל דבש.
    מראיין:אני שמח לשמוע. אני רוצה לשאול אותך מספר שאלות בנוגע למועדון ואליך.
    עמית:פנק.
    מראיין:מה דעתך על הליגה שלך?
    עמית:מה אפשר להגיד. ליגה כייפית, הרבה אתגרים וקבוצות מדהימות. פשוט כייף גדול.
    מראיין:ומה בנוגע לסגל שחקנים שלך?
    עמית:כמו שבטח שמתה לב הסגל לא כל כך הוחלף חוץ ממכירת שחקני האגפים שהתאמנו בקבוצה ולחלוץ החוד שהיה. כל שאר הסגל הושאר, אך ניכנסו למועדון חלוצים צעירים שמטרתינו היא להביא אותם לטופ העולמי.
    מראיין:מה דעתך על נבחרת ישראל הבוגרת והצעירה?
    עמית:לפי דעתי הנבחרות הישראליות הן נבחרות על רמה. חבל שלא עלו למקומות גבוהים יותר.
    מראיין:תוכל לפרט?
    עמית:בטח, אני חושב שהנבחרת הישראלית נוהלה בצורה נהדרת ע"י מאמן מצוין שיודע לעשות את העבודה. לגבי הצעירה קצת מאכזבת אבל סגל שחקנים נהדר. יהיה בסדר!
    מראיין:לדעתך מתישהו הנבחרות יזכו בתואר?
    עמית:ברור, זה רק עניין של זמן. כמו שאמרתי מקודם יש לנו נבחרות נהדרות!
    מראיין:נחזור לקבוצה שלך. האם אתה רואה את עצמך בזמן הקרוב בליגה 5 או לקראת עלייה?
    עמית:אני חושב שכן. מטרת הקבוצה כרגע היא להרוויח כסף ולחסוך. שנחשוב שאנחנו מתאימים נקנה שחקנים חדשים ונתחזק בתקווה לעלות לליגה חדשה.
    מראיין:שמתי לב שהקבוצה משתמשת בטקטיקה מאוד מעניינת, תוכל לפרט עלייה?
    עמית:בוודאי! הקבוצה משתמש בטקטיקה של 0 הגנה, קישור חזק, ובעתיד נתחזק משמעותית בהתקפה. כפי ששמת לב בעונה שעברה הקבוצה שיחקה שמערך 3-5-2, אך השנה בגלל המתאמנים בצעירים(או אפשר להגיד בזכותם.) נשחק עם 3 חלוצים בחוד, שחקן אגף אחד שישונה מקומו מדי פעם, 3 שחקני הגנה ואיך לא שוער.
    מראיין:נשמע מעניין. מאיפה חשבת על זה?
    עמית:זהו, ראיתי ולמדתי את זה מקבוצה בליגה 3 וחשבתי לנסות. אולי בעתיד נתחזק בשחקני הגנה אבל אני לא רואה את זה קורה בזמן הקרוב.
    מראיין:נשמע מעניין. בעונה שעברה הקבוצה התמקדה באימון של שחקני אגפים צעירים. מה קרה שהוחלט לחזור לאימון חלוצים?
    עמית:שמע, לפני כ-2 עונות הקבוצה אימנה חלוצים גם כן, ועשתה רווחים נהדרים בתוך עונה. משום מה הוחלט מגבוהה לעבור לאימון אגפים וכמו שראיתם לא הסתדרנו כל כך עם האימון הזה. לכן הוחלט לחזור לחלוצים שמניב והניב בעבר רווחים נהדרים לקבוצה וכמובן לשחקנים הצעירים שהגיעו רחוק ונקווה שגם החדשים כך.
    מראיין:איך בגלל הגעת לקבוצה הזו?
    עמית:ניהלתי כ-2 קבוצות בעבר, שהיה לי ניסיון מאוד נמוך במשחק. הקבוצה הראשונה נסגרה עקב שטויות וחוסר ניהול מצידי, והשנייה ניסגרה מסיבות כאלו ואחרות בגלל ה-GMים של המשחק.
    מראיין:אתה שמח במועדון החדש?
    עמית:איך לא. כמו שאמרתי מאוד כייף כאן, יש צוות נהדר שחקנים נהדרים וכמובן ליגה מעניינת ואתגרית למדי. גם חוץ מזה אי אפשר להגיד שהוא חדש כל כך חח...
    מראיין:האם חשבת להרחיב את האיצטדיון העונה? ראינו מספר משחקים שהקבוצה מילאה אותו לגמרי.
    עמית:לא לעונה הקרובה, אולי אולי במהלכה וגם לא בצורה משמעותית. המועדון לפני תחילת העונה שעברה בליגה 6 הגדיל את האיצטדיון ב-10 אלף מקומות ישיבה חדשים, וכרגע זה לא ניראה באופק.
    מראיין:יש סיבה?
    עמית:בטח, סיבות כלכליות, כמו שאמרתי מטרת הקבוצה היא לשמור על חוזק כלכלי לעתי.
    מראיין:האם חשבת לקחת חלק באימון הנבחרת?
    עמית:זה חלום, אבל ממש לא בשנים הקרובות.
    מראיין:היית רוצה שחקן נוער מהאקדמייה בנבחרת?
    עמית:איך לא! יש לנו אקדמיה חדשה ונשקיע בה הרבה כסף ומאמצים שיצאו ממנה שחקני נבחרת ושחקנים גדולים. אפשר להגיד: הלוואי!
    מראיין:אני מקווה שזה בסדר שאני שואל, אבל מאיפה הגיע הרעיון לשם של הקבוצה?
    עמית:בתור אוהד מכבי ת"א, חשבתי על מכבי כל הזמן. וישר עלה לי הרעיון לMaccabi Matalon. בזמן האחרון אני חושב על שם חדש למועדון: Maccabi "Matalon" Tel-Aviv אבל אני לא חושב שהשם ישונה בקרוב מכל מני סיבות.
    מראיין:האם היית רוצה להיות בזמן הקרוב בליגת העל?
    עמית:אני לא יודע עוד. אני מעדיף לצבור קצת ניסיון לפני עלייה לליגות מובחרות יותר מליגה 6.
    מראיין:מה אתה חושב על אוהדי הקבוצה?
    עמית:אני חושב שהאוהדים של הקבוצה נהדרים. האוהדים מאמינים הקבוצה ואפשר לראות זאת כאשר הקבוצה מילאה עד 0 מקום את האיצטדיון שלה. יש לנו אוהדים נאמנים לקבוצה ולצוות.
    מראיין:האם לדעתך ציפיות האוהדים התממשו בעונה שחלפה?
    עמית:ברור. האוהדים לא ציפו לכזה דבר וחשבו שנרד ליגה, אך הקבוצה הראתה נחישות רבה.
    מראיין:האם אתה רואה את עצמך מחפש שחקנים חדשים בעונה הבאה?
    עמית:אני חושב שכן, אולי מתאמנים חדשים. אבל לא חושב לגבי החלפת הסגל המלא.
    מראיין:מה לגבי המאמן הקבוצה?
    עמית:מה איתו? הוא עושה את העבודה שלו בצורה מושלמת.
    מראיין:אני מתכוון האם הוא ישאר במועדון?
    עמית:אה... בטח שהוא נישאר הוא מאמן טוב ויחסית צעיר. אני רוצה אותו במועדון שלי.
    מראיין:מה דעתך לגבי ליגת העל?
    עמית:ליגה בין הטובות בעולם אם לא מהטובות בעולם סטטיסטיקות בעולם מראות שהליגה הישראלית היא האיכותית ביותר בעולם ואני מסכים עם זה לגמרי וגאה בה כמו מדינה שלמה!
    מראיין:מה דעתך על הזכייה של ביירן בליגה?
    עמית:כל הכבוד לה. מה אפשר להגיד! נוהלה בצורה נהדרת עם סגל שחקנים טוב מאוד!
    מראיין:ושל ג'חנון בגביע?
    עמית: כנ"ל לגביהם. אני חושב שהעונה התחרות האמיתית גם הייתה של ביירן וג'חנון בליגה, אם אני זוכר נכון ג'חנון לקחה מקום 2 בליגת העל.)
    מראיין:ההיסטוריה של המועדון. האם אתה רוצה לחתום עליה?
    עמית:בטח ואני מקווה להביא אותו לגדולות.
    מראיין:האם אי פעם חשבת לעזוב את המועדון?
    עמית:בחיים לא! אני חושב שלפי הראיון הזה ניתן להבין כמה שאני נהנה מכדורגל וניהול הקבוצה.
    מראיין:האם אתה רואה את צוות המועדון גדל?
    עמית:אם הכוונה לצוות המקצועי כמו רופאים, מעסים וכ'ו, אז אני חושב שכן. לפני מס' דקות הקבוצה מינתה עוד כ-4 מעסים על מנת שלא יהיו פציעות רבות בקבוצה במיוחד לא בקרב השחקנים הצעירים.
    מראיין:שאלה נוספת לגבי הליגה שלך. מה אתה חושב על העולות? העולה? והיורדת מליגה 5?
    עמית:הקבוצה שעלתה, היה מגיע לה לגמרי! קבוצה נהדרת שאת רוב משחקיה ניצחה בכבוד. כל הכבוד להם. לגבי 2 העולות החדשות שעלו מליגה 7, אני חושב שאלו קבוצות סבירות למדי ואני מאחל להם את כל ההצלחה בעולם. בנוגע ליורדת מליגה 5, מכיוון שכרגע לקבוצה אין בעלים אני צופה שהיא תרד ליגה כמובן.
    מראיין:ראיתי שקיבלת הגרלה מאוד נוחה לגביע. תגובתך?
    עמית:כן, קבוצה מליגה 8 ללא בעלים, אני לא חושב שהם יהיו איזה... איום משמעותי על ההמשך של הקבוצה בגביע.
    מראיין:עד איזה סיבוב את חושב שהקבוצה תגיע בגביע?
    עמית:אני מניח שסיבוב 3-5, לא רוצה ומצפה ליותר מזה, הסיבובים האלו מבחינתי-הם הצלחה! כמובן שאם נגיע לסיבוב יותר מאוחר, אני אהיה מאוד שמח.
    מראיין:מה לדעתך הניצחון הגדול ביותר של הקבוצה?
    עמית:וואו זה לא קל, אבל אני חושב שנגד קבוצה שהייתה באחד המקומות הגבוהים בליגה 5 וניצחתי אותה בגביע 2-1. זה היה נגד sasson.
    מראיין:אתה הייתה רוצה לנסות לעשות משהו כזה שוב השנה ולהפתיעה ככה?
    עמית:בטח שכן! הלוואי לעשות דבר בסיגנון הזה שוב!
    מראיין:בנוגע לליגה שוב איזה מקום אתה חושב שתיקח העונה?
    עמית:אמ... אני לא רוצה לפתוח פה לשטן אבל אני חושב שמקום 3. יותר טוב אני אהיה מאושר ואני חושב שם הצוות.
    מראיין:בוא נעשה משחק אסוטיאציות קטן אוקיי?
    עמית:קדימה!
    מראיין:גביע
    עמית:אליפות
    מראיין:נבחרת
    עמית:חלום
    מראיין:ליגת העל
    עמית:עוד חלום
    מראיין:העברה
    עמית:עליית מדרגה
    מראיין:איצטדיון
    עמית:אוהדים
    מראיין:נאמנות
    עמית:אוהדים שוב.

מראיין:אוקיי עמית, תודה רבה לך על הראיון הזה.
    עמית:תודה לך והמשך יום נפלא, וכמובן בהצלחה לכל הקבוצות העונה!

טם טם טם טם(המנגינה של חדשות הספורט)
    תודה רבה לעמית מטלון. ועכשיו נסיים את שידורנו, תודה רבה לכל הצוות ויום נפלא.

אני שם פה בגלל שלא הייתה פעילות בתחרות ונעלו את זה... אז תקראו את החפירה אם אתם רוצים

:Hattrick
    Maccabi Matalon (346744)

Season 16 - #5 VII.291
    Season 17 - #4 VII.291
    Season 18 - #4 VII.291
    Season 19 - #3 VII.291
    Season 20 - #1 VII.291
    Season 20 - #4 VI.346
    Season 21 - #? VI.346

*קרדיט על החתימה למעלה לXpLoDe
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.09.2008
    עיר
    באר שבע
    אהבתי מאוד!
    קראתי כבר בתחרות , ממש יש לך כישרון כתיבה.
    1. - GOW3
    2. - Uncharted 2
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2008
    פחח.. אני? ממש... סתם שרפתי על זה חצי שעה אבל זה היה כייף לכתוב

:Hattrick
    Maccabi Matalon (346744)

Season 16 - #5 VII.291
    Season 17 - #4 VII.291
    Season 18 - #4 VII.291
    Season 19 - #3 VII.291
    Season 20 - #1 VII.291
    Season 20 - #4 VI.346
    Season 21 - #? VI.346

*קרדיט על החתימה למעלה לXpLoDe
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.09.2008
    עיר
    באר שבע
    אני אישית , ממש אהבתי!
    אני מציע לך לפרסם את הקבוצה שלך , כאילו לתת תמונה של כל שחקן , לתת היסטוריה על הקבוצה וכו'...
    1. - GOW3
    2. - Uncharted 2
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.12.2008
    עיר
    ירושלים
    כל הכבוד!
    כתבת המון המשך-כך !
    בברכה, קובי.

יצירת קשר: [email protected]

שתף ב-Google+