תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    הצטרף בתאריך
    04.03.2007
    רציתי להגיד לכל מי שרוצה לקנות gta iv למזלי ראיתי תמשחק אצל חבר שלי ולכן חסכתי לי מאות שקלים לקנות אותו לא כאדי לקנות אותו המשחק אכזבה גדולה
    1))במכוניות כל הזמן צריך לנסוע אם עכבר כי בלעדיו יהיה קשה לראות לאן אתה פונה
    2) אין שטחים שכיף לנסוע בהם מחוץ לעיר כמו בסן אנדרס
    3)אם יורים בך או המשטרה רודפת אחריך אז יקח לך הרבה זמן לעשות את הקודים כאדי להינצל
    4)בקושי יש קודים
    5)אי אפשר לקנות בתים אתה מקבל רק אחד כל פעם שאתה עובר עיר שזה בכלל לא נוח אם אתה רוצה לשמור בבית ליד משימה
    6)קשה במיוחד לשלוט במכונית במיוחד אם יורד גשם ואז אי אפשר לשלוט עליה איזה 10 15 דקות
    7)אני בכלל לא יודע אם יש שמה מטוסים רגילים שאפשר לנסוע בהם כמו בסן אנדרס אם יש אז בקושי אפשר להשיג
    8)השליטה במסוקים קשה לאללה נראה אותכם טסים בהם
    9)אין באגים מענינים כמו בסן אנרדס כגון שבעיר הראשונה רואים אנשים מצלמים נוף ואז הולכים כמה מטרים קדימה לתוך הים ומתים וכגון שבהר הגבוהה ההוא שיש עליו אופניים אם מפוצצים אותם אז עולים באש הרבה מאד זמן
    10)אין פרצה לעבור עיר בלי לסיים את כל המשימות כמו בגרסאות הקודמים
    ובונוס-11)אין קוד של ניטרו
    ויש עוד מלא חסרונות...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2007
    עיר
    אשדוד
    נכתב במקור על ידי BEN2222
    רציתי להגיד לכל מי שרוצה לקנות gta iv למזלי ראיתי תמשחק אצל חבר שלי ולכן חסכתי לי מאות שקלים לקנות אותו לא כאדי לקנות אותו המשחק אכזבה גדולה
    3)אם יורים בך או המשטרה רודפת אחריך אז יקח לך הרבה זמן לעשות את הקודים כאדי להינצל
    4)בקושי יש קודים
    5)אי אפשר לקנות בתים אתה מקבל רק אחד כל פעם שאתה עובר עיר שזה בכלל לא נוח אם אתה רוצה לשמור בבית ליד משימה
    6)קשה במיוחד לשלוט במכונית במיוחד אם יורד גשם ואז אי אפשר לשלוט עליה איזה 10 15 דקות
    7)אני בכלל לא יודע אם יש שמה מטוסים רגילים שאפשר לנסוע בהם כמו בסן אנדרס אם יש אז בקושי אפשר להשיג
    9)אין באגים מענינים כמו בסן אנרדס כגון שבעיר הראשונה רואים אנשים מצלמים נוף ואז הולכים כמה מטרים קדימה לתוך הים ומתים וכגון שבהר הגבוהה ההוא שיש עליו אופניים אם מפוצצים אותם אז עולים באש הרבה מאד זמן
    ויש עוד מלא חסרונות...
    1. מתרגלים לזה.
    2. זה באמת קצת מבאס, אבל זה בסדר.
    3. נוב.
    4. נוב.
    5. זה יותר ראליסטי וזו המטרה של המשחק.
    6. אתה יודע, כיורד גשם הכביש רטוב ולכן אתה מחליק. זה ריאליסטי. זה נורמלי.
    7. אי אפשר לטוס במטוסים, רק מסוקים, מ-2 סיבות שרשומות בנושא המידע הרשמי.
    8. ריאליסטי.......
    9. זה טוב... למה שזה יהיה רע?!
    10. זה טוב.
    11. נוב.

מסקנה: אתה נוב, כדאי לך להתרגל למשחק ללא צ'יטים.
    משחק מצוין.
    בואו לשחק קצת DOTA. אתם יודעים שאתם רוצים...
    אתם מוזמנים לשלוח לי הודעה פרטית מכל סיבה שהיא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.04.2008
    עיר
    פתח תקווה
    רואים שאתה בן 9
    לגבי 1 אפשר
    2 דווקא יש
    3 נו אז מה? וחוץ מזה אתה יכול לתחבה מאחורי מכונית
    4 הם ביכלל לא חייבים לשים קודים, סתם אתה מתבחיין מזה
    5 וכך צריך להיות שיהיה מאתגר בו ניראה אותך קונה מלא בתים...
    6 זה לא קשה אתה פשוט לא רגיל לזה כי פה השליטה יותר ראליסטית (זה כבר כמו סימולטור)
    7 אין מטוסים כי במטוס זה לא קל לטוס ובן אדם כמו ניקו לא יכול לדעת איך לעשות הכל!! XD
    וגם כדי שלא יעשו סירטונים בסגנון של 11 בספטמבר (בנייני התאומים)
    8 השליטה במסוקים טובה ככה זה צריך להיות
    9 באגים מעניינים? עוד פעם אני שואל מה אתה בן 9????
    10 אתה בן 9? XD
    11 ניטרו סתם חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.04.2008
    אוי כואב לי הראש מלראות ילד כמו זה נוגע ב GTA IV אחחחחחח....
    טיפה של שכל בבקשה באגים-רע!
    והמסוקים קשים לאללה אבל אחרי שאתה מבין איך אתה לא יודע באיזה קלות טסים!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.08.2007
    אני פשוט לא מאמין, ילד שנותן ביקורת על משחק לפי כמות הציטים שיש בו. פשוט בושה. עדיף שתשחק SA עם כל החברים שלך, תהנה מהמטוסים, משחקיות לא ריאליסטית ומיושנת, ובין היתר,
    ציטים.

הדבר הטוב בנושא הזה, זה שבזבזתי 5 דקות מהחיים שלי על למתוח ביקורת על טיפשות של בן אדם.

אגב, כותרת לא תקינה.
    נערך לאחרונה על ידי NitrousSoup; 24.01.2009 בשעה 19:41.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.03.2007
    קודם כל אני בן 14 ושנית לא צריך להתעצבן ולהעליב כל אחד והדעה שלו אני לא אוהב כל כך תמשחק אני הייתי מסכים לקנות תמשחק אם לפחות השליטה של המכוניות הייתה נורמלית ולא מוגזמת נו באמת שיש גשם אני רק נותן גז וכבר המכונית מאבדת שליטה ולגבי השטחים אני מתכוון שאי אפשר כמו בסן אנדרס לנסוע בעירות בכפרים שזה מחוץ לעיר אני אוהב לבחון גם גיפים במקומות מסוימים ועדיף בית ליד משימה כי אז לא צריך להגיע שעה למשימה ואם קודים יותר כיף כי לפעמים יש משימות קשות מידי ובמכוניות עדיף עם ניטרו כי אז רואים כזה הכל עובר מהר וגם יותר קל במירוצים ואני אוהב לראות דברים מענינים בלתי רגילים כמו הבאגים שכתבתי עליהם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.08.2007
    זה פשוט שטויות, מצטער לומר לך, הדעה שלך היא שלך. אבל המשחק לא גרוע.
    זה פשוט הדבר הכי ביזארי שראיתי עד עכשיו, בן אדם שמבקר את המשחק לפי כמויות הבאגים והציטים. ככל שיש יותר, יותר טוב?, אגב, יש מקומות לעשות טיולי גיפים, חבל שלא שחקת יותר.
    אבל הדבר שהכי מוזר שעד עכשיו לא שמתי לב, זה שלא התייחסת למשימות. המשימות הם חלק בלתי נפרד מהמשחק.

ולא, להגיד שהדרך למשימות ארוכה זה פשוט שטויות, תתגבר.
    נערך לאחרונה על ידי NitrousSoup; 24.01.2009 בשעה 20:31.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.01.2009
    4)בקושי יש קודים
    ויש עוד מלא חסרונות...
    1. תתרגל..
    2. יש שטחים כאלה.
    3. א. לא צריך לעשות קודים כדי לברוח מהמשטרה. ב. המשחק הוא כמה שיותר ריאליסטי, תנסה אתה לחשוב, אפילו בחדשות כל מקום ששומעים יריות ישר עדי ראייה מתקשרים למשטרה.
    4. תלמד לשחק בלי קודים.
    5. המשחק נשמר לך גם כל פעם אוטומטית אחרי שאתה מסיים משימה, לכן זו לא אמורה להיות בעיה בשבילך.
    6. תלמד לנהוג. שוב, ריאליסטי, הכבישים חלקים...
    7. ענו כבר... שוב, לא ריאליסטי להגיע לשדה תעופה ולהיכנס למטוס ולטוס איתו.
    8. לומדים להסתדר עם זה...
    9. נכון שבאגים זה נחמד, אבל כל הכוונה שלא יהיו כאלה, שהמשחק יהיה כמו שהזכרתי מיליון פעמים כמה שיותר ריאליסטי.
    10. בסן אנדראס היה אפשר מהאוויר ומהים נכון? אותו דבר גם הפעם... תנסה בעצמך..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.04.2008
    נכתב במקור על ידי illdan
    זה פשוט שטויות, מצטער לומר לך, הדעה שלך היא שלך. אבל המשחק לא גרוע.
    זה פשוט הדבר הכי ביזארי שראיתי עד עכשיו, בן אדם שמבקר את המשחק לפי כמויות הבאגים והציטים. ככל שיש יותר, יותר טוב?, אגב, יש מקומות לעשות טיולי גיפים, חבל שלא שחקת יותר.
    אבל הדבר שהכי מוזר שעד עכשיו לא שמתי לב, זה שלא התייחסת למשימות. המשימות הם חלק בלתי נפרד מהמשחק.

ולא, להגיד שהדרך למשימות ארוכה זה פשוט שטויות, תתגבר.
    ועוד בימיוחד שיש מוניות... :O
    עזוב אחי אם אתה כותב ביקורת תיכתוב כמו שצריך נטרלית כאילו בחיים שלך לא ראית GTA ושיחקת עכשיו פעם ראשונה ואתה יכול להגיד שיש להשוות את סאן אנדרס ל IV?
    תקשיב לא בוחנים מישחק לפי הסוגים מה שאתה אוהב בוחנים מישחק על מה הוא ניסה לעשות וכמה טוב הוא עשה אותו לא כמה המישחק הזה לא מתאים לך GTA IV ניסה להראות עולם מישחקים פתוח מישחק פעולה יריות גראפיקה הדור הבא וריאלסטיות ניראה לי שהוא עמד בדרישות שלו.(ונטול באגים מן הסתם אנשים לא יקנו מישחק אם יהיה בו באגים טוב הרוב :/ )
    ולפי ההגיון לעמוד על אייקון של בית ולילחוץ אנטר ירכוש לך בית? :O
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2007
    עיר
    עיר
    1))לא פשוט תלמד לנהוג ?
    2))אז קח סירה
    3))לא , פשוט יש כאלה שהם לא כאלה גרועים שהם צריכים את זה , וחוץ מזה זה לוקח חצי שניה
    4))כי מה כיף בזה ?
    5))קח מונית ?
    6))קרא את אחד שוב פעם
    7))איך נראה לך שבן אדם יכול ככה פתאום לדעת להטיס מטוס .
    8)) קל לאללה נראה אותך ונצחק קצת , אתה בטח מהאלה שטסים מעל הים ומתרסקים
    9)) זה לא באגים , זה Easter Eggs ויש פי 10 יותר יפים אתה פשוט לא יודע
    10)) מה קשור !?
    ובונוס-11)) למה מי צריך את זה , מה תעשה עם ניטרו אתה לא יודע לנהוג ( 6 , 1 )

הייתי חייב להגיב ככה , יש אנשים שלא חושבים .

קודם כל אני בן 14 .
    עבדו עליך , אגב מה OT בזה ? ,\!
    נערך לאחרונה על ידי TereXes; 24.01.2009 בשעה 22:40.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.01.2008
    קודם כל אני בן 14 ושנית לא צריך להתעצבן ולהעליב כל אחד והדעה שלו אני לא אוהב כל כך תמשחק אני הייתי מסכים לקנות תמשחק אם לפחות השליטה של המכוניות הייתה נורמלית ולא מוגזמת נו באמת שיש גשם אני רק נותן גז וכבר המכונית מאבדת שליטה ולגבי השטחים אני מתכוון שאי אפשר כמו בסן אנדרס לנסוע בעירות בכפרים שזה מחוץ לעיר אני אוהב לבחון גם גיפים במקומות מסוימים ועדיף בית ליד משימה כי אז לא צריך להגיע שעה למשימה ואם קודים יותר כיף כי לפעמים יש משימות קשות מידי ובמכוניות עדיף עם ניטרו כי אז רואים כזה הכל עובר מהר וגם יותר קל במירוצים ואני אוהב לראות דברים מענינים בלתי רגילים כמו הבאגים שכתבתי עליהם.
    -צונזר-
    נערך לאחרונה על ידי OmeRinG; 25.01.2009 בשעה 09:56.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.04.2008
    אתה ניראה לי מהילדים האלא שחושבים שGTA IV זה GTA 7 שהם נכנסים ל-GTA הם אומרים שמשימות זה דפוק הם שמים פול צ'יטים ומתחילים להרוג אנשים ברחוב.......
    לשעבר Tuchfeld למי שלא יודע...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.03.2007
    gta iv הוא בכלל 4
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.03.2007
    10. בישביל זה היה תקוד של הביטול של המשטרה לכל הזמן וב-gta iv אין קוד לביטול השמטרה לכל הזמן כך שאם אתה עובר עיר ישר באה עליך משטרה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2007
    עיר
    עיר
    10. בישביל זה היה תקוד של הביטול של המשטרה לכל הזמן וב-gta iv אין קוד לביטול השמטרה לכל הזמן כך שאם אתה עובר עיר ישר באה עליך משטרה

גם דאבל , וגם טמטום על .
    פפפ תקלוט כבר כל מה שאמרת זה שטויות , אתה פשוט צריך להבין את זה כבר , איך אני לא מתלונן ושיחקתי בכל המשחקים מהסדרה מא' עד ח' .

נ.ב : לא ידעתי ש-GTA IV זה כאילו 4 , כי אני מפגר אני לא קולט דברים כאלה .
    2+2 = 16

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.04.2008
    עיר
    פתח תקווה
    מנהלים תנעלו את הנושא כדי למנוע ספאם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.08.2007
    טוב בקטע של הקודים כבר חרפנת אותי. יש דבר שנקרא מודים. אפשר לעשות הכל, גם שאתה עובר עיר. עכשיו לנעול את הנושא, כותרת לא תקינה והמנהלים עדיין לא תיקנו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.11.2008
    המשחק שווה כל שקל ושקל אז תפסיק לחפור בשכל ולהתבכיין עשה טובה אתה לא רוצה לקנות אל תקנה הפסד שלך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.04.2008
    לשעבר Tuchfeld למי שלא יודע...

שתף ב-Google+

הרשמה