תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    האם צריך להסיר קודם כל את הגרסא הקודמת של המוד, ורק אז להתקין? או שאפשר פשוט להפעיל את הקבצים וזה יתקין על מה שקיים?..
    וגם ספרו על המשחק...

-"שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם" פטון

-"מלחמה זה לא למות למען המדינה שלך, זה לגרום לממזר השני למות בשביל שלו" פטון

-War is not about who is right, but who is left"" ברטראנד ראסל

-רובה ללא כדורים מפחיד יותר מרובה עם כדורים!הוא מפחיד גם את האוחז בו וגם את הבא מולו(שבתאי לוי).

-כשהערבים יניחו את נשקים לא יהיו עוד מלחמות,כשישראל תניח את נשקה לא תיהיה עוד ישראל(בנימין נתניהו).

הצטרף בתאריך
    04.11.2007
    לא תמחוק את כל התיקייה של PR ותתקין מחדש
    לצערי עוד לא סיימתי להוריד כי הקור עשה בעיה והתחלתי מחדש, עוד איזה 3 שעות

הצטרף בתאריך
    16.07.2008
    איזהההה באסהה התקנתי עברתי מפה מפה אין תצבא הישראלייייי
    הצבא הישראלי יצא רק ב 0.9 קראתי!!
    נערך לאחרונה על ידי barakk505; 24.01.2009 בשעה 14:03.

קרדיט ליובל
    נכתב במקור על ידי -YuVaL-
    חח זה לא קללה

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    חחח אחי אם היה את הצבא הישראלי אז באתר כבר היית רואה מיליון סמלים של הצבא שלנו...
    מוריד לי ביוטורנט בסביבות ה 20... עוד קצת פחות מיממה...

-רובה ללא כדורים מפחיד יותר מרובה עם כדורים!הוא מפחיד גם את האוחז בו וגם את הבא מולו(שבתאי לוי).

-כשהערבים יניחו את נשקים לא יהיו עוד מלחמות,כשישראל תניח את נשקה לא תיהיה עוד ישראל(בנימין נתניהו).

הצטרף בתאריך
    08.08.2007
    התקנתי
    יש דבר אחד מעצבן כמפה אי אפשר לראות לאיזה כיוון אתה מסתכל עכשיו רואים את האנשים במפה בתור עיגולים.
    אל תאבד את הראש גם אם טנק יורה בך
    bf2:tomerar
    xfire:tomeraz

הצטרף בתאריך
    04.11.2007
    לנדאו תפסיק את ההורדה ותתחיל מאתר אחר, יסיים פי שתיים יותר מהר מובטח[אלא אם יש לך אינטרנט נוראי ואז אכלת אותה

הצטרף בתאריך
    03.09.2007
    הורדתי אתמול בלילה, היום חרשתי על PR הזה.
    פשוט מדהים איך הם עשו אותו, שינו המוןןןןן דברים ותיקנון המון דברים פשוט מדהים כל מה שהם עשו ב0.85 (במיוחד ששמו את רוסיה )

אחד הדברים החשובים שהם עשו זה תיקנו את כיוון של הנשק, יענו לא צריך לכוון עם הנשק לחכות 5 שניות כדי לכוון טוב ואז לירות וזה יפגע במקום אחר -.-
    "People fear what they dont understand,
    Hate what they cant conquer"

VIVA LA SOY
    נכתב במקור על ידי shaishi
    אהה מה הבעיה פה? למה לא לתת לאנשים שאתם רואים שמשחקים כבר אם אנשים להירשם...

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    וואי זה מעולהההה... יש ניש דברים שהפריעו לי ב PR עד עכשיו..
    שאין נקודות ספאן ושצריך לחכות מלא עד שנוצרים ובכלל עד שמגיעים לאיזור עם אקשן.
    ושהנשק לא פוגע איפה שמכוונים שזה הרס את כל הכיף, מה הקטע אם אתה מכוון על מישהו ולא פוגע...

הצטרף בתאריך
    04.11.2007
    אין מה לעשות, זה ריאליטי ספוון כרגע מתייחס כאילו תגבורת לא כמו בוונילה שבא אתה משתגר באופן פתאומי מאחורי שטח אויב
    נשק לא פוגע: זה כדי לסמן דברים שהם לא יכולים לעשות פשוט אז זה מסמן הכל פחות או יותר שהם לא יכולים לעשות כמו weapon sway וכולי אבל אכשיו יהיה יותר אפשרי לפגוע

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    בזמן שאני מחכה שההרודה האיטית מאוד שלי תסתיים, ספרו מה עוד יש במשחק...

הרשמה