תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    מערכת IGN הכינה כתבה ובה מנסה לחזות מה יקרה ב-2009 מבחינת קונסולת ה-Wii וה-DS...

1. לא תהיה הוזלה במחיר הקונסולה: כפי שאנחנו תמיד אומרים, וגם ב-IGN מסבירים, כל עוד הקונסולה ממשיכה להיות פופולארית כל כך, אין סיבה להוזיל את מחירה.
    2. כרטיס SD בר אתחול באביב: זה כבר ידוע שנינטנדו עובדת על עדכון כזה, והמערכת מאשרת שלא רק שנוכל להוריד משחקים ישירות לכרטיס, אלא גם נוכל להריץ אותם מהכרטיס!
    3. DSi יושק באפריל באמריקה: גם זה דבר די ידוע, למרות שזה טרם אוּשר. אם זה נכון, אז זה ממש אוטוטו, ואני די מתרגש מכך. מזמן רציתי להחליף את הקונכייה שלי.
    4. משחקים שמתאימים ל-DS ול-DSi יהיו עד קיץ: ה-DSi מתאפיינת בתכונות בלעדיות כגון מצלמה אשר ניתן ליישם במשחקים עצמם, כך שזה עלול להפלות את בעלי ה-DS אשר לא יוכלו לנצל את המשחקים האלה בקונסולה שלהם. לכן החבר'המ מעריכים שעד הקיץ לא נראה תכנים שיפגעו בבעלי הקונסולה הניידת הוותיקה יותר.
    5. פיקמין 3 יהיה משחק גדול של נינטנדו ב-E3: הם אומרים שלאחר שניסו את הווי-מייק של פיקמין שמנצל את הווי-מוט, הציפייה שלהם לפיקמין 3 רק עלתה, כי הזיכיון עובד פשוט מעולה עם השלט. לדעתם הוא יהיה אחד המשחקים הכי גדולים שנינטנדו תחשוף ב-E3.
    6. Red Steel 2 ב-E3: הם מצפים שזה יהיה עוד משחק שייתן דחיפה גדולה ב-E3 2009. הם מאמינים שעכשיו, לאחר ש-Ubisoft התנסתה שנתיים עם הקונסולות וצורת השליטה שלה, אז יהיו דברים גדולים ב-Red Steel 2. הם גם מעריכים שינצל את ה-Motion Plus. לכן האכזבה שהיה הקודם, לא משפיע על הסקרנות והציפייה שלי לחשיפה של המשחק הבא.
    7. זיכיונות בוגרים מ-EA: הם אומרים שלמרות ש-EA הביאה לא מעט משחקי קאז'ואל לקונסולה, הם אומרים שעלינו לצפות לדחיפה חזקה בתחום ההארדקור, והם צופים שהיא תחשוף משחקים שההארדקור יהיו מרוצים מהם.
    זכרו שכל אלה הן הערכות (בדברים הידועים, כמו אתחול מכרטיס SD, ההערכה היא מועד ההשקה).

והנה רשימת המשחקים הבולטים של 2009 שהם הכינו (לא הערכות, אלא משחקים שיצאו ב-2009):
    • Dead Rising: Chop Till You Drop
    • Klonoa
    • MadWorld
    • Muramasa: The Demon Blade
    • Sonic & the Black Knight
    • Call of Duty: Modern Warfare 2
    • The Conduit
    • The House of the Dead: Overkill
    • Red Steel 2
    • Sin & Punishment 2
    • EA Sports Active
    • EA Sports Tennis
    • Madden NFL 2010
    • New Play Control! Mario Power Tennis
    • Pro Evolution Soccer 2009
    • Punch Out
    • Wii Sports Resort
    • Arc Rise Fantasia
    • Final Fantasy Crystal Chronicles: Crystal Bearers
    • Final Fantasy Crystal Chronicles: Echoes of Time
    • Litle King's Story
    • Rune Factory: Frontier
    • New Play Control! Pikmin
    • Overlord: Dark Legend
    • Cursed Mountain
    • TMNT Fighter
    • The Beatles'
    • Deadly Creatures (זה אני מוסיף, כי משום מה היא שכחה אותו)
    • Trace Memory R (כנ"ל)
    • Monster Hunter 3 (כנ"ל)
    • Kizuna (כנ"ל)
    • Fatal Frame 4 (כנ"ל, ואמנם זה לא רשמי, אבל אומרים שזה יוכרז בקרוב)
    בכתבה המקורית הם מתארים כל אחד מהם. הנה כמה מהבולטים...

ל-The Conduit:

The chances are good that your favorite Wii first-person shooter is either Medal of Honor Heroes 2 or, supposing you classify it as such, Metroid Prime 3: Corruption, neither of which released in the last year. Fact is, Wii owners have been starved for a quality new FPS and yet publishers have largely forsaken them. That will change with the release of The Conduit from developer High Voltage Software. Not only does the futuristic FPS boast the most definable, tight control mechanics of any FPS on any console, it features a robust online experience complemented by WiiSpeak support. And if that weren't enough, HVS has pushed Wii harder than just about any other company where tech is concerned, pumping out regular graphic effects uncommon for the platform. Like MadWorld, this title is built from the ground up for the hardcore.
    ל-MadWorld:

Seriously, Nintendo fans: consider this your crossroads. You are always asking for quality third-party efforts targeted at the adult gamer. MadWorld from SEGA and developer Platinum Games (Okami, Viewtiful Joe) is the answer, the epitome of the software you so desperately seek. The gorgeous action-brawler features a unique black and white style, ridiculous amounts of violence and gore and a comical presentation complemented by a catchy rap soundtrack. You play as super-buff Jack, an anti-hero on a quest to survive Death Watch, a Running Man-style game show in which contestants troll corrupted city streets while brutalizing each other. The game's smart controls -- a mix of traditional and gestural maneuvers -- work very well. But we're not going to lie: we want to play this game just as much because we can stab a street sign through an enemy's head as we do because of its unparalleled style and tight controls.
    ל-EA Sports Tennis:

Nintendo revolutionized the way videogames were played when it introduced Wii Sports, featuring such ultra-accessible minis as bowling and tennis. Now, Electronic Arts hopes to take Wii Sports Tennis to the next level with the aptly named EA Sports Tennis, shipping later this year. The game will, according to EA, be intense and full of drama, but what we're really looking forward to is its implementation of Wii MotionPlus to better the play experience. Using the expansion, gamers will be able to apply subtle direction to tennis balls in a much more realistic and satisfying manner than Wii Sports allowed. Additionally, players should be able to fully control their athletes across the court, another improvement over Nintendo's game. We are also expecting significantly enhanced graphics. Definitely one to look out for.
    אחחח זו הולכת להיות שנה מדהימה ל-Wii, ואלה רק ממה שהוכרז.

למשל, Renegade Kid עדיין לא חשפה את המשחק שלה; EA הבטיחה שנתלהב מ-Spyborg המשופץ; מפתחי Excite Truck אמרו שהם מפתחים משחק סופר סודי לווי; ויוצר Rez ו-Lumines האדירים עוד לא חשף את משחק הקצב שלו לווי, ולכן תדעו מה עוד לא נחשף!

אב, ועוד לא דיברנו על משחקי ה-Wiiware, שחלק מאתנו מכור אליהם

עוד בפורום נינטנדו:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.07.2007
    תודה על התרגום רונן

נראה לי שתהיה באמת שנה טובה לקונסולות נינטנדו...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    יש משחקים מעניינים ל2009 אבל בא לי שNIS יכריזו שפאנטום ברייב יוצא גם באמריקה לויי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    Red Steel 2 לא הוכרז רשמית מלבד אולי לפליטת הפה הבאה של גולימוט, הCEO של יובי.
    Speaking at a conference call earlier today, Guillemots announced that "We have lots of products coming for the Wii next [fiscal] year. We have Red Steel --," before halting himself mid-sentence and apologizing.
    חחח, פליטת פה. אופסי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי shgadlic
    Red Steel 2 לא הוכרז רשמית מלבד אולי לפליטת הפה הבאה של גולימוט, הCEO של יובי.

חחח, פליטת פה. אופסי.
    חחח אז רגע, זה אומר שהוא מגיע, לא?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    מממ, אני אזרוק הימור פרוע ש... כן!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    זה שהוא בפיתוח ידוע ממזמן, השאלה היא אם הוא יצא ב-2009 או לא. אני חושב שכן כי הראשון היה משחק השקה שמכר בסדר למרות הפגמים שלו, ומספיק שנתיים וקצת לעבוד על המשך .. לא?

נקווה שהוא ינצל את המושןפלוס יותר טוב משהמקורי ניצל את הפוינטר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי shgadlic
    מממ, אני אזרוק הימור פרוע ש... כן!
    זו Ubisoft שמבלבלת את האויב. פעם אחת "פולטת" ש-Red Steel 2 בפיתוח לווי, ובפעם האחרת - שהווי זה לילדות קטנות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    נכתב במקור על ידי רונן יצחק
    זו Ubisoft שמבלבלת את האויב. פעם אחת "פולטת" ש-Red Steel 2 בפיתוח לווי, ובפעם האחרת - שהווי זה לילדות קטנות
    red steel:babyz party
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.07.2008
    נכתב במקור על ידי רונן יצחק
    כרטיס SD בר אתחול באביב: זה כבר ידוע שנינטנדו עובדת על עדכון כזה, והמערכת מאשרת שלא רק שנוכל להוריד משחקים ישירות לכרטיס, אלא גם נוכל להריץ אותם מהכרטיס!
    חשבתי שזה כבר יצא, לא הבנתי למה אני לא מצליח..
    זה ממש יפתור את בעית המקום כי יוכלו להיות בערך 70 משחקים על ווי אחד.
    (צרות של עשירים<_<)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    העניין אם פתיחת כרטיס הSD יכלול שדרוג תוןכנה בכדי שיאפשר שימוש בSDHC - לנפח גדול יותר של עד 32 גיג'ה ומעלה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.07.2007
    אנחנו תקועים בעבר, כבר נחשף תקן SD חדש, אני חושב SDHX והוא יכול לקבל 2 טרה בייט, אחד הדברים המטורפים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.07.2008
    עיר
    ת"א
    יא, ה-DSi שלי מתקרבD:
    מרווין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.01.2009
    תודה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    עיר
    אילת
    ההערכה שלהם שיהיו משחקי dsi בלעדיים היא הזויה, גם בגלל בסיס המשתמשים העצום של הלייט והמקורי וגם בגלל שהעיקרון של הds הוא מסך המגע ולא מצלמה, שתגמור את הבטרייה ותפגע בניידות של המכשיר.

ואם זה באמת יקרה, אני גמרתי עם נינטנדו.
    יש לי רגליים נורמליות לגמריי ואני לא רואה שום סיבה מחורבנת
    שמישהו ינעץ בהם עינים.
    jd salinger
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי סימור גלאס
    ההערכה שלהם שיהיו משחקי dsi בלעדיים היא הזויה, גם בגלל בסיס המשתמשים העצום של הלייט והמקורי וגם בגלל שהעיקרון של הds הוא מסך המגע ולא מצלמה, שתגמור את הבטרייה ותפגע בניידות של המכשיר.

לדעתי אין מצב שיהיו.
    זה יהיה כמו האפשרויות של הGBA עם המשחקי גיימקיוב. יש כאלה שיש להם תמיכה נוספת שמוסיפה דברים קטנים וחסרי משמעות, יש כאלה שלא יהיה בהם שום דבר שקשור לDSI.
    אבל להוציא משחק שדורש DSI זה טפשי לגמרי, אולי רק נינטנדו תעשה אחד או שניים כאלה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי סימור גלאס

יהיו פה ושם כאלה, אבל אל תדאג, רובם יתאימו לכל גרסאות ה-DS. כמה כבר אפשר לנצל את המצלמה במשחקים? גורם המכירה העיקרי של ה-DSi יהיה שירות ההורדות.
    שתף ב-Google+

הרשמה