תפריט ראשי

1231151101 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 3169
    הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    טוב זה יהיה הדיון הראשי של המשחק UNCHARTED2:AMONG THIEVES משחק ההמשך לכותר האקסקלוסיבי המצליח של האחת והיחידה נוטי דוג(ג'ק ודקסטר,קראש בנדיקוט) UNCHARTED: DRAKE'S FORTUNE! אין פה אף אחד כמעט שלא התנסה במשחק המדהים הזה שאישית אחד האהובים עליי בכל הזמנים! הפעם הגיע אלינו טיזר קצרצר ראשון של משחק ההמשך בו אנו רואים את נייתן דרייק הדמות השנונה והמרכזית של UNCHARTED נמצא באזור מושלג כאשר הוא פצוע מוצא חפץ עתיק וכולנו היינו סקרנים מאוד לדעת יותר על המשחק... (הנה הטיזר: http://www.gametrailers.com/player/43231.html?type=flv )

לאחר כמה זמן שוחרר טריילר הפעם סרטון שכנראה יהיה קטע מהמשחק בו אנו רואים את נייתן מדמם בתוך רכבת נטושה באמצע אזור מושלג(הטריילר: http://www.gametrailers.com/player/43625.html )
    קיבלנו מידע שבעצם במשחק נייתן דרייק מוצא רמזים על כמה מספינות הצי של מרקו פולו שכנראה נמצא בהם אוצר אך תהיו בטוחים שנייתן לא היחידי שיחפש אחר האוצר הגדול והמסתורי של מרקו פולו...
    המשחק יהיה כמו כותרו הקודם משחק גוף שלישי של יריות בו תפיסת מחסה תהיה חובה על מנת להתקדם וגם כאן יהיה קרבות פנים אל פנים ונחסל אויבים מקרוב רק מה שמחדש זה שהפעם למשחק לא יהיה רק כיוון אחד ותוכלו להגיע אל אויבכם מכמה מקומות ולהתגנב אליהם! כן כן במשחק הזה יהיה אפשרות להתגנב ככה שעם יתחשק לכם להיות קצת יותר מתוחכמים ולא להפציץ את כולם תוכלו להתגנב אל האויבים! גם עוד דבר חדש הוא שיהיה רגעים של טיפוס חופשי בסיגנון ASSASSIN'S CREED ואפילו יהיה אפשרות לירות בעזרת הנשקים ברגע הטיפוס... זה נשמע מאוד מגניב וכבר אפשר לראות לפי כל השיפורים האלו שUNCHARTED 2 יהיה משחק שלא יבייש את כותרו הראשון והמעולה.
    עוד דבר שכולנו יודעים על אנצ'רטד הוא שהמשחק הוא אחד היפים מבחינה גראפית בעולם המשחקים ובהחלט לא כותר שמבייש את עוצמתה האדירה של הPS3 שלנו והפעם המפתחים מבטיחים שהם ישתמשו בכל הכוח שניתן להם מהקונסולה למשחק הזה!! ועכשיו תוכלו לראות כמה המשחק יהיה מעולה.
    הנה כמה תמונות:

המשחק צפוי להגיע ב13 לאוקטובר 2009
    תהנו חברים,כמובן שכאשר יהיו סרטונים או חדשות אני יעדכן אותכם וגם אשמח שתעדכנו בעצמכם.
    טוב מחכה לתגובות
    האריזה הרשמית של המשחק:
    נערך לאחרונה על ידי Blue&Black; 29.07.2009 בשעה 00:46.

הצטרף בתאריך
    24.07.2008
    עיר
    *צונזר*
    דיון שווה,אני מחכה למשחק.=)

PSN:BloodyPhenome
    BeatNGu jeepers Creepers.

הצטרף בתאריך
    21.04.2008
    עיר
    הרצליה
    תודה על המידע..

המשחק הולך להיות מצויין! אהבתי שהם הוסיפו יותר אפשרויות להתגנבות

איזה באסה שאין מצב CO-OP, היה יכול להיות נחמד.. ועוד יותר טוב אם היה את זה באונליין P:

הצטרף בתאריך
    17.01.2009
    עיר
    .
    הולך להיות אדיר!
    אחד מהמשחקים שאני הכי מצפה להם ב2009!

הצטרף בתאריך
    17.01.2009
    עיר
    .
    נכתב במקור על ידי golgolon
    תודה על המידע..

המשחק הולך להיות מצויין! אהבתי שהם הוסיפו יותר אפשרויות להתגנבות

איזה באסה שאין מצב CO-OP, היה יכול להיות נחמד.. ועוד יותר טוב אם היה את זה באונליין P:
    מאיפה אתה יודע שלא יהיה CO-OP?!
    זה עדיין לא ידוע... אני מקווה שיהיה CO-OP
    אונליין אני לא חושב שזה מתאים למשחק כזה...עדיף אותו בלי אונליין, שישקיעו במשחק עצמו(בסינגל הכי חשוב!)

הצטרף בתאריך
    27.08.2008
    עיר
    הכי טובה בארץ!
    אוף! לא יכול לחכות לזה!
    כ"כ רציתי את הראשון, אבל לא היה לי PS3 אז
    אבל לזה אני חייב קניה.

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    נכתב במקור על ידי ביצה
    אוף! לא יכול לחכות לזה!
    כ"כ רציתי את הראשון, אבל לא היה לי PS3 אז
    אבל לזה אני חייב קניה.
    הייתי ממליץ לך לקנות את המשחק הראשון הוא אחד הטובים לPS3 באמת כדאי לך.
    וגם אני לא יכול לחכות למשחק הזה אחרי שהתמכרתי כ"כ לראשון,ואני אישית באמת מעדיף שלא יהיה אונליין ושהמשחק יהיה כמו שהוא ושישקיעו בסינגל

הצטרף בתאריך
    11.12.2007
    עיר
    רמת גן
    אני דווקא מעדיף שיהיה אונליין טוב

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    אחלה דיון למרות שאני חושב שדיונים רשמיים למשחקים שיוצאים בעוד הרבה זמן (ועל כמה וכמה כאלה שלא הוכרז תאריך) לא ממש אפקטיבים אבל עם הוא ישמש להבאת חדשות וכו' מה טוב

התווסף ללינקייה.

הצטרף בתאריך
    29.01.2008
    הנופים במשחק הראשון היו מדהימים, נראה איך השני יתעלה על זה,
    מצפה בקוצר רוח.
    עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה.

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    אפשרות לאונליין קומפטטיבי נמצאת מחוץ לטווח הקונספט של המותג, יש משחקים שמצב כזה הוא חסר תועלת/טעם ולא מוסיף שום ייחוד למשחק - גם אם מדובר שנוטידוג.

תאורתית, מצב קומפטטיבי היה יכול להיות תקיף באנצרטד הראשון, משום שמערכת הקרב המשולשת שהייתה פשוטה למדי וכמעט מושלמת לעיצוב השלבים, ביחד עם טכנולוגיית ערבוב האנימציות (שאפשרה לבצע כמה פעולות במקביל) והפלטפורמינג עם האובייקטים בשדה הקרב הייתה מהווה פריצת דרך בקרבות ובאינטנסיביות שלהם. ולגבי השרתים - של סוני לא היה צריך לדאוג.

אפוא, היה ניתן לשלב מולטיפלייר באנצרטד הראשון בכדי להשביע את חמדת הגיימרים, באופן תאורתי.

אך במחשבה שנייה, מפות המשחק, התוכן כגון הנשקים והמודלים של הדמויות (פיראטים נגד מגלי אוצרות?? פפפפפ), ההתנהלות של מערכת הקרב מגע נתונה כספק וכו', מה שהיה גורם לחוויה חסרת פואנטה ומשעממת, שלא ממש עוזרת למשחק אלא מזיקה לו.

לסיכום, אנצרטד היה יכול להתקבל על הדעת עם מולטיפלייר, אבל למען ההתחשבות בסיכונים.... עדיף שלא.

באנצרטד 2, המצב בשביל רעבי האונליין יהיה יותר ""גרוע"".
    מהמידע שניתן לנו עד כה ניתן להסיק שדריייק עובר לדור הבא האמיתי, לעיצוב שלבים רווי ארכיטקטורה וריאליסטי, בדומה לפריצת הדרך (לדעתי) ש-KZ2 הולך להביא לנו, שם עיצוב השלבים בניגוד ל-*הכנס רשימה של כל ה-FPSs לכאן חוץ מ-CRYSIS* נמצא כדי להעביר לנו תחושה של עולם משחק אמין, הארכיטקטורה והבנייה הגאומטרית מספרים סיפור על ההלגסט ועל העלילה של KZ2, כך שבהשוואה ל-HALO או לרסיסטנס עיצוב השלבים מתבטא באופן דומיננטי ולא רק כדי להמחיש אדמות קרב (כמו השוטרים האחרונים).

כנראה שאנצרטד 2 הולך באותו כיוון, ולהיות כבד בהתבטאות הזו, בנוסף לעלילה שנכתבת ע"י הטובים ביותר בתעעשיית הגיימינג, כך שיהיה במפורש אינו מתאים למצב קומפטטיבי.

בכל מקרה, גם אם בספק כבד, CO OP נשמע יותר הגיוני

נ.ב.

שון, שווה להוסיף סקאנים מהמגזין EDGE על אנצרטד 2, יש שם בריכה של מידע (המגזין הראשון שחשף הוא גייםאינפורמר וכבר נראה חובבני ליד מה ש-EDGE עשו), אני אחזור ואוסיף עוד קצת מידע בעצמי...

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    נכתב במקור על ידי tomer_gv
    אפשרות לאונליין קומפטטיבי נמצאת מחוץ לטווח הקונספט של המותג, יש משחקים שמצב כזה הוא חסר תועלת/טעם ולא מוסיף שום ייחוד למשחק - גם אם מדובר שנוטידוג.

תאורתית, מצב קומפטטיבי היה יכול להיות תקיף באנצרטד הראשון, משום שמערכת הקרב המשולשת שהייתה פשוטה למדי וכמעט מושלמת לעיצוב השלבים, ביחד עם טכנולוגיית ערבוב האנימציות (שאפשרה לבצע כמה פעולות במקביל) והפלטפורמינג עם האובייקטים בשדה הקרב הייתה מהווה פריצת דרך בקרבות ובאינטנסיביות שלהם. ולגבי השרתים - של סוני לא היה צריך לדאוג.

אפוא, היה ניתן לשלב מולטיפלייר באנצרטד הראשון בכדי להשביע את חמדת הגיימרים, באופן תאורתי.

אך במחשבה שנייה, מפות המשחק, התוכן כגון הנשקים והמודלים של הדמויות (פיראטים נגד מגלי אוצרות?? פפפפפ), ההתנהלות של מערכת הקרב מגע נתונה כספק וכו', מה שהיה גורם לחוויה חסרת פואנטה ומשעממת, שלא ממש עוזרת למשחק אלא מזיקה לו.

לסיכום, אנצרטד היה יכול להתקבל על הדעת עם מולטיפלייר, אבל למען ההתחשבות בסיכונים.... עדיף שלא.

באנצרטד 2, המצב בשביל רעבי האונליין יהיה יותר ""גרוע"".
    מהמידע שניתן לנו עד כה ניתן להסיק שדריייק עובר לדור הבא האמיתי, לעיצוב שלבים רווי ארכיטקטורה וריאליסטי, בדומה לפריצת הדרך (לדעתי) ש-KZ2 הולך להביא לנו, שם עיצוב השלבים בניגוד ל-*הכנס רשימה של כל ה-FPSs לכאן חוץ מ-CRYSIS* נמצא כדי להעביר לנו תחושה של עולם משחק אמין, הארכיטקטורה והבנייה הגאומטרית מספרים סיפור על ההלגסט ועל העלילה של KZ2, כך שבהשוואה ל-HALO או לרסיסטנס עיצוב השלבים מתבטא באופן דומיננטי ולא רק כדי להמחיש אדמות קרב (כמו השוטרים האחרונים).

כנראה שאנצרטד 2 הולך באותו כיוון, ולהיות כבד בהתבטאות הזו, בנוסף לעלילה שנכתבת ע"י הטובים ביותר בתעעשיית הגיימינג, כך שיהיה במפורש אינו מתאים למצב קומפטטיבי.

בכל מקרה, גם אם בספק כבד, CO OP נשמע יותר הגיוני

נ.ב.

שון, שווה להוסיף סקאנים מהמגזין EDGE על אנצרטד 2, יש שם בריכה של מידע (המגזין הראשון שחשף הוא גייםאינפורמר וכבר נראה חובבני ליד מה ש-EDGE עשו), אני אחזור ואוסיף עוד קצת מידע בעצמי...
    כל מידע שתביא יהיה מעולה

הצטרף בתאריך
    21.04.2008
    עיר
    הרצליה
    סריקות מהמגזין EDGE:

יש עוד איזה תמונה , הוצאתי אותה כי היא ענקית (לרוחב)
    נערך לאחרונה על ידי golgolon; 22.01.2009 בשעה 21:05.

הצטרף בתאריך
    15.11.2007

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    קודם כל, CVG די הפתיעו הפעם, עם 4 כתבות על אנצרטד 2, שתיים מהן הן ראיון בחלקים עם הבמאי במשחק - קריאה שווה זהב:

http://www.computerandvideogames.com....php?id=205920

חלק שני:

http://www.computerandvideogames.com....php?id=206081

כתבה על ה-A.I.:

http://www.computerandvideogames.com....php?id=205892

סתם שתיים:

http://www.computerandvideogames.com....php?id=205956 - נוטידוג מרגיעם שמשחק ההמשך לא יהיה משחק התגנבות בגלל הרבה תגובות תומהות באינטרנט...אהמ ROFL.... הגיון בריא - כל כך נדיר שזה כח-על.

עוד אחת שבמאי המשחק אומר שאנצרטד לא פחות פופולרי מ-TOMB RAIDER (למרות שבאמת המותג נהיה כבר נחות ובעל בסיס משמשים דל):

http://www.computerandvideogames.com....php?id=206180

גל נתן לי HEADSHOT עם הסקאנים, מצחיק מאוד גל, מצחיק מאוד *FATALITY*!!
    נערך לאחרונה על ידי tomer_gv; 22.01.2009 בשעה 21:28.

הצטרף בתאריך
    25.06.2008
    אני כל כך מחכה למשחק הזה אני עכשיו משחק בראשון..איזה משחק..חבר שלי אמר שאיזה באסה זה שזה משחק שהוא היה אוהב אבל יש לו בוקס..

הצטרף בתאריך
    11.09.2008
    אחלה דיון, תודה לך.

הצטרף בתאריך
    19.03.2008
    תודה אחי כל הכבוד.... המשחק יהיה אדיר...

הצטרף בתאריך
    30.04.2008
    אני לא מבין,פותחים דיון רישמי על משחק שיצא עוד שנה?
    זה כמו שאני אפתח דיון על FIFA2010...
    אפילו על קילזון2 לדעתי לא צריך לפתוח דיון רישמי עדיין...
    צריך לפתוח דיון רישמי על משחק איזה שבוע-שבועיים לפני שהוא יוצא ולא שנה או חודשיים...
    עד שהמשחק יצא הדיון בטח ישקע...

VGP ו-SHOPTO שולטים!!!!

הצטרף בתאריך
    11.05.2008
    נכתב במקור על ידי tomer4321765
    אני לא מבין,פותחים דיון רישמי על משחק שיצא עוד שנה?
    זה כמו שאני אפתח דיון על FIFA2010...
    אפילו על קילזון2 לדעתי לא צריך לפתוח דיון רישמי עדיין...
    צריך לפתוח דיון רישמי על משחק איזה שבוע-שבועיים לפני שהוא יוצא ולא שנה או חודשיים...
    עד שהמשחק יצא הדיון בטח ישקע...
    +1
    מילה במילה מה שהוא אמר

הרשמה