תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 107
    הצטרף בתאריך
    13.05.2008
    היו המון דיבורים על הנושא, והגענו להחלטה - שאותה כל הקהילה צריכה לקבל.

אנחנו נציג בדיון הזה את כל הטיעונים בעד ונגד השארה של ערוץ ה-Invite.

אין פה עניין של כפייה, אנחנו מתכוונים לעשות החלטה דמוקרטית לחלוטין ולפעול על פיה, ואם נחליט לסגור את הערוץ או להשאיר אותו פתוח - כל הקהילה תיאלץ לכבד את זה.

עוד כמה ימים, לאחר שאנשים יביעו את דעתם, אנחנו נפתח סקר בעניין.
    אם לא יהיה רוב מוחלט לסגור את הערוץ (יותר מ-70%), אנחנו נשאיר את הערוץ כמו שהוא.
    כמובן שאנשים שלא קשורים לקהילה - הצבעתם תימחק.

אני מבקש שתקראו טוב מאוד את הדיעות של כולם ותשמרו על ראש פתוח, תקשיבו לאנשים אחרים, ותביעו את דעתכם בצורה נאותה.

אני אתחיל:
    אני נגד השארה של הערוץ פתוח, לדעתי הערוץ פוגע בכניסה של אנשים חדשים לקהילה והוא יהרוס אותה לחלוטין.
    לאנשים חדשים אין אפשרות להשתתף בגאטרים להצטרף לקהילה כאשר מתקיימים 1-2 גאטרים ביום וכל השאר בערוץ ה-Invite, זה לא ייתכן שאנשים לא יוכלו להצטרף לקהילה - זה פוגע בנו והקהילה פשוט תדעך ותמות בצורה כזאת.

הקהילה צריכה להקריב קצת מעצמה על מנת להתפתח, אני יודע שהרבה יותר כיף ונעים לשחק עם אנשים מוכשרים ושכולם ברמה גבוהה, אבל כשהשחקנים האלו הם הרוב בקהילה וזה מרוקן את הגאטרים הרגילים - זה מתבצע על חשבון שאר הקהילה והורס לכולם.

לא כמו באירופה, ששם יש המון אנשים בקהילה, אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לעשות צעד כזה שסוגר לחלוטין את הקהילה, יש צורך שהגאטרים יהיו פומביים וכל מי שרוצה יוכל להשתתף.
    כן כמו באירופה, אנחנו צריכים לעודד אנשים חדשים להגיע לקהילה, לדאוג להם, להדריך אותם ולדאוג שיהיה להם נחמד וטוב, ובעיקר שיישארו איתנו ויוכלו לפתח את צורת המשחק שלהם.
    (תדעו שב-MPUK, האדמינים דואגים אישית ללוות שחקנים חדשים על מנת שזה לא ייצור בלאגן).

לדעתי יש צורך לחזור לגאטרים הרגילים, ולתת לאנשים פעילים אחראיים ואכפתיים לנהל אותם - אנשים שיקחו אחריות על השחקנים החדשים וידריכו אותם, ויידאגו להעניש את כל מי שמתנהג בצורה לא נאותה (חפירות, קללות, התנהגות לא יפה לאנשים אחרים, וכל החוקים הרגילים האחרים).
    לכל בעיה בגאטרים הרגילים יש פתרון, אם יש מישהו מעצבן - מעיפים אותו, אם הקבוצות לא מאוזנות - אפשר לדרג מחדש, אם אנשים מצטרפים בלי לקרוא את החוקים - אפשר ליישם מנגנון כמו ב-MPUK ששולח להם מדריכים ולא נותן להם להצטרף במשך כמה זמן, על מנת שייקראו אותם.
    בכל מקרה קצת בלאגן לא נותן לגיטימציה לסגור אותם לחלוטין.

אני מקווה שהצלחתי לשכנע לפחות חלק מכם, כולם מוזמנים לרשום פה את הדעה שלהם - בעד ונגד, בצורה נאותה בלבד, אני מבקש שלא תישארו אדישים, ותביעו את דעתכם על מנת שיהיה פה דיון.

טל.
    למה לא עובד לי החתימה ??

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2008
    לדעתי צריך להרוג את DIP שפתח את הערוץ אינוויט המקורי שלו רק בשביל לנסות את הבוט הכושל שלו!

חדל ערוצים מפגרים ובוטים של DIP! השליכוהם לזבל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.05.2008
    נכתב במקור על ידי Kahsheli
    לדעתי צריך להרוג את DIP שפתח את הערוץ אינוויט המקורי שלו רק בשביל לנסות את הבוט הכושל שלו!

חדל ערוצים מפגרים ובוטים של DIP! השליכוהם לזבל
    תסביר לי איך התגובה הזאת תורמת במשהו לדיון.
    אם אתה רוצה להביע את דעתך, תפרט גם למה או שפשוט תגיד שאתה מסכים איתי.
    למה לא עובד לי החתימה ??

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2008
    נכתב במקור על ידי Nuke86
    תסביר לי איך התגובה הזאת תורמת במשהו לדיון.
    אם אתה רוצה להביע את דעתך, תפרט גם למה או שפשוט תגיד שאתה מסכים איתי.
    אני מסכים עם עצמי.

התגובה הזו תורמת לדיון בכך שאחריה יגיעו הרבה תגובות תומכות בעניין = יותר הודעות בפורום = יותר פרסים ויותר טורנירים !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2008
    תראו, חשבתי על איזשהו רעיון שאולי יעזור לפתור את הבעיה. קודם כל מבחינה טכנית הפיתרון לא כל כך מסובך, וטל אמר שאין לו בעיה לעשות את זה.

אז ככה:
    כדי לשחק בגאטרים ב-invite צריך לצבור "נקודות" על-ידי השתתפות בגאטרים רגילים. כל השתתפות בגאטר רגיל תקנה לך X נקודות שאפשר לנצל אותן בשביל להשתתף בגאטר של invite. חשבתי שאולי 2 נקודות זה מספיק טוב, זאת אומרת שהשתתפות בגאטר רגיל תאפשר לך לשחק בשני גאטרים של invite. המספר הזה כמובן יכול להשתנות לפי המצב.

כמובן שבלי קשר כדי לשחק ב-invite צריך לעבור את ה-trial ולהיות ברמה גבוהה, כמו במצב היום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.05.2008
    נכתב במקור על ידי Kahsheli
    אני מסכים עם עצמי.

התגובה הזו תורמת לדיון בכך שאחריה יגיעו הרבה תגובות תומכות בעניין = יותר הודעות בפורום = יותר פרסים ויותר טורנירים !
    המטרה היא להסביר ולשכנע אנשים ולנהל דיון נורמלי - ממש לא להגביר את הפעילות בפורום (למרות שזה תמיד טוב).

זאת התגובה האחרונה בהחלט שלא קשורה ישירות לדיון.
    למה לא עובד לי החתימה ??

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.05.2007
    עיר
    נתניה
    אני מסכים עם טל!

למרות שזה כיף ומהנה אבל יש גבול לחכות במשך שעה בגאטר רגיל לשחקן אחד ומדיק אחד שגם אז לא באים זה פשוט מבאס...
    הגאטרים הרגילים פשוט הפסיקו לתפקד...

רעיון נחמד של מאור יש אבל איפה לשפר אותו קצת...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.01.2009
    תומך ברעיון של ילובאן + כמה שאתם אומרים שאתם מנסים להכניס אנשים עם רמה גבוהה ובלה בלה בלה אתם תאכלס עושים את זה לפי פרוטקציות.
    לדעתי הערוץ צריך להיות מנוהל על ידי מישהו מבחוץ ללא אינטרסים.
    כמו ניוק או שלומי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.04.2007
    עיר
    הרצליהה
    בעד הסגירה.
    בתור אחד שמשחק באינוויט ואפילו מנהל אותו, הרבה יותר כיף מגאטרים רגילים.
    אבל אני כן מוכן לוותר על זה באופן חלקי (ארחיב בהמשך) בשביל שהקהילה תוכל לצמוח ולהתפתח.
    אחרי שיחה ארוכה עם טל (nuke) ובן (sabin) הגענו למסקנה, שהדבר היחידי שהופך את האינוויט להרבה יותר איכותי מהגאטרים הרגילים, זה שאנשים משחקים תחת הכותרת invite.
    זה מקבל הרבה יותר משמעות, אנשים מרגישים את עצמם נעלים יותר, נותנים יותר כבוד ומשחקים יותר ברצינות. זה מתבטא בזה שהפיק אפ מתחיל הרבה יותר מהר, לרוב השחקנים מקבלים על עצמם את הקלאסים בלי לעשות בעיות (90% מהזמן), ולא לוקחים קלאסים כמו פיירו ספיי לדוגמא, ועושים שטויות. בכל מקרה, 70% מהשחקנים של האינוויט נמצאים גם בצ'אנל של הגאטרים הרגילים.
    כלומר בערך 30 שחקנים אולי טיפה יותר לא משחקים באינוויט.
    לכן השוונו לדוגמא אותנו לMPUK, והגענו לכך שהדבר היחידי שמבדיל בין 2 הערוצים, זה לא הרמה של השחקנים, אלא האדמינים שלא שמים זין ודופקים באנים בלי חשבון, כאן חבר לא חבר. מי שעבר על החוקים משלם, וכמובן חוקים נוקשים.
    הרעיון הוא לבחור כמה אנשים מתאימים באמת, בקפידה, לתת צ'אנס לכל החדשים ולהפוך את בגאטרים לאיכותיים. משהו שלא היה בארץ עוד אף פעם.
    מי שמוכן תלתת לזה הזדמנות אני מבקש שתחזקו את התגובה שלי. אני מבטיח שזה שווה את זה, ושהקהילה תתפתח ככה ויבואו שחקנים חדשים שיבינו מהר איך הכל פה עובד, והכל יהיה כמו שצריך.

כדי לענות על הצורך של השחקנים החזקים יותר בקהילה, הועלה הרעיון להפוך יום אחד בשבוע ליום אינוויט, כלומר +M על כל הערוץ ורק בעלי הוויס יוכלו לשחק.
    חוץ מזה שהקלאבים גם כנראה יצאו לפועל ככה שיהיה מה לעשו.

תנסו להבין אותי ולא להיות אנוכיים ולחשוב על כולם.

לילה טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.09.2008
    :SSS
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    בעד הסגירה ,
    הגדלת הקהילה הרבה יותר חשובה מאשר כיף רגעי בפיקאפ.
    אני רק חושב על עוד כמה זמן (שבועות, חודשים ) שיהיה לנו בקהילה איזה 8-12 קלאנים פעילים וטובים ושנוכל לעשות ליגה רצינית .
    ככול שייתוספו יותר שחקנים ככה יהיה פשוט יותר כיף בעתיד .
    זה משחק שעדין הזרימה אליו מבחינת שחקנים חדשים חזקה במיוחד ואנחנו צריכים לנצל את זה לטובה כי יש מצב עוד כמה חודשים חס וחלילה אנשים כמה יפסיקו לבוא בכמויות כאלו.
    צריכים לנצל את המצב .
    Learn What You Can , Forget What You Can't .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.06.2008
    לא מסכים לסגור את הערוץ

אין מה לעשות יש אנשים מתקדמים בקהילה הזאת שרוצים לשחק אם אנשים מתקדמים ולא לשחק אם מתחילים בגאטרים הרגילים אני יודע שאנחנו צריכים להביא אנשים לקהילה אבל בכל קהילה נורמלית יש מתקדמים שבשבילהם פותחים גאטרים/קלאבים לשחקנים הטובים של הקהילה adv pro אין מה לעשות שרוב הקהילה פה אם לא כאלה ואני לא מנסה לפגוע פה באף אחד אני פותח הכל על השולחן יש לפחות 70 שחקנים שהם מתקדמים אולי 60 כל השאר לא וזהו אני מקווה שתעשו את מה שאמרתי כרגע כי אם תסגרו אני לא תומך יותר בכם חבל והם תסגרו אתם תהרסו לא תשפרו את הקהילה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    לדעתי אכן צריך לסגור את הערוץ..או לפחות להגביל את כמות הגאטרים בINVITE
    כדי שלבסוף נגיע למצב שלאנשים לא יהיה מה לעשות וילכו ויעשו גאטר ברגיל.
    לא הפתרון הכי טוב...אבל אין כל כך מה לעשות
    פעם תמיד אמרנו יואוווווווו אין אנשים בגאטר צריך שיבואו עוד חדשים וזה..
    הנה באו חדשים, ומה עשינו? פתחנו ערוץ INVITE...ומה שבעיקרון קרה זה שכאילו אמרנו להם, זדיינו לנו מהעיינים...אין מצב אתם משחקים תחרותי, תגיעו לרמה גבוהה בארץ ואז נחשוב עלייכם.
    אבל מה שאני שואל את עצמי זה..איך לעזאזל הם יגיעו לרמה גבוהה אם הם לא מתחילים ללמוד מדבר פשוט כמו "גאטר"
    איזה סיכוי יש להם? פאבליק FOREVER זה מה שיצא מהם
    אין לי מושג איך הקהילה תתפתח מפה בכלל עם הערוץ INVITE הזה...

ביי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.09.2008
    ביאסתם..אני חוזר לאינוויט של MPUK :S
    משהתחיל האינוויט כאן לא שיחקתי שם כי היה לי ממש כיף לשחק באינוויט כאן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    אם הגאטרים יחזרו להיות כמו שהיה לפני האינוויט, אפשר לסגור את הקהילה.
    גאטרים עלובים עם סליחה שאני אומר שחקנים שלא מתאימים אפילו לרמה של הערוץ הזה, בזבוז של זמן ומשעממים.
    אני פשוט הרגשתי שמשחקים 6נגד6 שבעצם בכל קבוצה יש שתיים טובים שהם היחידים שמרגישים אותם וכל השאר כאילו סתם מסתכלים.
    קיצר באמת שאם סוגרים את הערוץ, גם אם יהיה יותר גאטרים בערוץ הראשי עדיין זה יהיה גאטרים תת רמה ואנשים רק יתבכיינו על כל השחקנים החדשים שנכנסים לגאטר אחרי שהתחילו לשחק במשחק לפני יומיים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.07.2007
    צריך פשוט לצמצם את כמות האנשים באינוויט ככה שרוב הגאטרים יתבעצו בגאטרים הרגילים

יעני במקום 7-8 באינוויט ו-1-2 ברגילים
    5-6 רגילים ביום ו-2-3 אינוויט

<Ens^imolS> #ENS-TEAM rotz laiot lider shel aclan?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.09.2008
    אני יכול להיות נמנע?
    אני לא יודע מה לבחור
    אולי מאחורי הקיר הזה יש אוכל!!!....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.11.2007
    צריך להשיאר תה אינוויט כי זה לא ממש כיף לשחק עם כאלה חדשים
    אני מעדיף לשחק עם אנשים שיודעים לשחק עם תסגרו לא יודע מה יקרה לקהילה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2008
    עיר
    לא ידוע
    לדעתי הרעיון של soulz ושל yellow הכי טובים. עדיין תשאר קהילה מתקדמת וגם קהילה לחדשים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.06.2008
    עיר
    מעלה אדומים
    Nuke86 אני כל כך מסכים איתך אחי! אני לא הייתי בארוץ הזה (האמת שגם אני דיי חדש פחות או יותר) אבל לאחר שקראתי את דבריך הבנתי במה מדובר! גם אני חושב שזה יכל לפגוע בקהילה שלנו די חזק! ונכון אתה צודק לגבי אירופה! אני משחק בשרתים אירופאים מדי פעם יש להם קהילה אחת (אני לא יציין את שמה) אם 6 שרתים!!! כל שרת 32 שחקנים, וכל היום מפוצץ שם! כל היום!!! ולכולם יש גישות וממש כיף שם! אצלנו השרת בקושי פעיל כולם מתעסקים בשרת הגאטרים הזה! והשרת הפאבליק שלנו... ריק! (במקרים נדירים יש מישהו...)!!!

אני 100% מסכים איתך Nuke86 וגם אני נגד!
    שתף ב-Google+

הרשמה