תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    09.12.2007
    עיר
    עיר
    -----החלק המלא----
    קרדיט ל-Terexes מפורום Vgames
    מקורות מ-CC&C וכו'
    אין להעתיק בלי רשות , מדריך נכתב על ידי & תורגם
    ---החלק המלא---

סודות בין השורות החלק המלא

חלק א' - שיטות ל-Achievements

"Walk Free" achievement

-תשיגו ארבעה כוכבים של משטרות ותברחו מהר ל-Safehouse ותשמרו .
    -תשיגו ארבעה כוכבים ותתחילו משימה

"Join The Midnight Club" achievement

כל הזמן תצאו ותכנסו לחדרי Ranked עד שתיהיו ה-Host , בחרו במסלול של מסוקים לסיבוב אחד ותתחילו עם חברים וכו' ..

One Man Army" achievement

זה גם מאוד פשוט (תדאגו שזה יקרה עוד שלא פתחתם את האפשות להגיע לאי השני ..)
    לכו לאיזור פסי הרכבת של הגשר שמחבר בין שני האיים , אתם תקבלו על כך שישה כוכבים , עכשיו מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט לעמוד על המסילה למשך פרק זמן של חמש דקות , קל מאוד .

Chain Reaction" achievement"

-קחו אוטובוס וסעו ל-Algonquin Bridge , שם חסמו את הכביש בעזרת האוטובוס אבל חסמו טוב ככה ששום מכונית לא תוכל להסתננן , עכשיו תבדקו טוב שתוכלו לצאת מהאוטבוס ממקום נורמלי בו תוכלו לקחת מכונית ולעלות עליה , ומשם לעלות על האטובוס בשביל להשקיף על כל הפקק שגרמתם בגשר, כשעשיתם את זה ויש לכם לפחות 13-15 מכוניות שלחו טיל למכונית האחרונה , מהר שלחו רימון , ועוד פעם טיל במכונית הקרובה אליכם , זה לא משנה אם תמותו העיקר שהצלחתם , זכרו אין באחריותי על הפסד כספי ענק במשך המשחק (תחזרו למעלה ותראו)

-גנבו עשרה מכוניות וצמידו אותם זה לזה ואז שלחו טיל

Rolled Over achievement

סעו ל-Francis Airport , שמה תוכלו למצוא רמפות קטנטנות על הדשא , סעו פול גז על הקצה של הרמפה , ואופ יש לכם פה achievement פשוט .

Gobble Gobble achievement

בחרו השביל הראשון בבאולינג , קחו י צעד שלם אחד שמאלה , תשמרו על יציבות בעכבר , תזיזו אותו אחורה ואז קדימה , תדאגו שה"קדימה" שלכם יהיה ממש ....שוט !
    אבל תזהרו לא לתת חזק ולהשתגע עם העכבר/ג'ואיסטיק .

לעבור את "Wheelie Rider" achievement , שיטות הצלחה

-אפשר לנסוע על גשרים מאוד ארוכים ושם להרים גלגל עם Faggio (הכי חשוב להשתמש בו , מי שלא בעיה שלו ) אני לדוגמא עשיתי לפי השיטה של הגשרים על הפעם הראשונה בלי בעיה .

-השיטה המרכזית שכולם עושים היא לנסוע ל-Airport ושם לעשות זאת , אני לא עשיתי את זה שם כי לא הייתה לי הסבלנות שאיזה שוטר ידרוס אותי כל שניה ..

על מנת לראות את כל האצ'בימנטס שיש לחצו : כאן

חלק ב' - שימושים

כסף קל :

כבר שמעתם על השיטה של מסעית ההעברות לבנק , אבל זאת לא שיטה טובה , היא ממש לא כל כך כמו השיטה הבאה , נתחיל בכך שתצטרכו להגיע לכספומט ATM אשר קרוב לכל כביש מהיר אפשרי , תתחילו בכך שתגרמו לפקק ענקי בכביש , מישהו יבוא להוציא כסף מן הכספומט (תדאגו שאף אמבולנס לא יצליח להגיע לאזור בגלל הפקק !!!!) תהרגו אותו/תה ותקחו את הכסף , רוצו מרחק הליכה קצר , תסתובבו בחזרה והכסף יחזור , זו שיטה שלא תיגמר רק אם תעשו לפי המדריך , המיקום צריך להיות מיקום עם הרבה אנשים , אבל זה לא הכל אז כדאי שתמשיכו לקרוא !
    תחזרו שוב , תשתמשו בצ'יט של ה - Jetmax בכדי לזמן את הסירה הזו על אנשים , ככה הם ימותו מבלי שתיהיו מבוקשים , תעשו זאת שוב ושוב ותרוויחו הרבה יותר מהשיטה הרגילה !
    [[צ'יט ה-Jetmax- 9385550100]]

נקודות חיים חינם:

אוקי , כל פעם שתפגעו מחוץ ל-Story line תוכלו להתקשר ל-911 , ולהזמין אמבולנס דחוף , ברגע שיטפלו בכם תחויבו חשבון על סך של 1000 דולר, תהרגו את הרופא שטיפל בכם , קחו את הכסף וברחו על נפשכם !

911 , הצילו המנוע נתקע ?!

עד עכשיו לא הבנתי אם זה באג/גליצ' , אבל מה שזה לא יהיה זה עובד מצוין , ברגע שמנוע שבור תתשרו ל-911 והוא יעבוד שוב , וזה בדוק !

-לאחר מכן תוכלו לאסוף Health Package והמכונית תתוקן

"שיט עוד פעם עפתי מהאופנוע בסטאנט כושל ! "

תגידו שזה לא מעצבן לעוף כל הזמן מבלטה מטומטמת , לא כמו שב-SA זה לא קורה , נכון מבאס ?
    אבל הפתרון הוא פשוט !! לפני שאתם פוגעים במשטח תפסיקו ללחוץ על הגז , ותריבו טיפלה את הגלגל למעלה , והופ יש לכם סטאנט פועל ובטוח , אל תשכחו כותב המדריך לא אחראי להפסדים הכספיים שלכם ברגע שתמותו !

משימות התנקשות קלות יותר:

גם זה מאוד פשוט , ישנן משימות בהן תצטרכו להרוג המון אנשים אשר לא נוסעים במכוניתם , גם זה פשוט , קחו מסוק ותעלו על גג קרוב ובו תצלפו באויבים שלכם .

להרוג אזרחים , מבלי להתריע את "החזירים" (המשטרה)

השיטה היעילה היא פשוט לגרום להם לרוץ לתוך הקירות , ככה הם יפגעו לאט לאט , גם תוכלו להרוויח מזה כסף דיי קל , והשוטרים לא ידעו מזה .
    או שלזמן Jetmax על אזרחים ...

דרך נוספת היא פשוט לגרום לאזרחים לרוץ והתנגש בקיר עד מותם .. איזה עצוב .. למות בגלל קיר מסכן , אבל לא משנה ! ברגע שזה יקרה תוכלו לעשות קצת כסף לבאולינג .

שימושן לאידיוטים בלבד * , מבוקש בתור פדופיל

אני בטוח שכולכם כבר יודעים , יש אתר כזה שמחשיב אותך בתור פדופיל ויש עליך חמישה כוכבים של משטרות , אבל למי שלא יודע הינה הכתובת :
    www.littlelacysurprisepageant.com אבל תזהרו ..

חליפת זומבי במולטיפלייר :

שתי הדרכים היחידות להשיג את החליפה הן :
    1- להרוג מישהו מ-Rockstar , תאמינו לי שיש הרבה , אני הרגתי אחד .
    2- להגיע לרמה 2 ב-Ranked ותקבלו , מאוד פשוט וקל .

"נו מה עושים , שוטרים מפגרים ?!"

נמאס לכם שרודפים אחריכם כל הזמן ? אז פשוט תתחילו משימה וכך המשטרה תעזוב אותכם לנפשכם , אם השוטרים הגיעו עד לנקודת המשימה תוכלו לקבל את הניידות במתנה לאחר תחילת המשימה .
    או שפשוט תלחו לשמור בסייף האוס .

בקשת תגבורת

אם אתם צריכים עזרה נגד כנופיה כלשהיא אתם יכולים להיכנס לניידת משטרה ואז ללחוץ על הכפתור E
    וללחוץ על Backup , ניידות יגיעו לעזור לכם , אבל ברגע שהם יבחינו שאתם לא שוטרים הם ירדפו גם אחריכם .

לעבור בגשרים מבלי לשלם

הדרך הראשונה היא פשוט להיכנס בהם חזק , או שלצאת כמו חכם ולנסוע בניידות למינהן , או במונית שירות לא חושב איזו .

לנסוע במונית חינם

אני ממליץ לעשות זאת כשמעשמם לכם .
    תקחו מונית ותבחרו נקודה במפה מבלי לעבור על הנסיעה , שני בלוקים לפני הנקודה תישברו את החלון במונית ותירו , הנהג יברח וישאיר לכם את כספכם בכיס "החמים והנעים" .
    כמובן שזה לא שווה את זמנכם אבל זאת גם נקודה שאפשר לחשוב עליה ככה , לא ככה ?

גישה לאינטרנט חינם

דבר הכי חרוש שאפשר , אבל ימצא את עצמו כחלק מהמדריך שלי .
    בשני ה-Safe House's של Algonquin יש מחשבים , laptop אחד מחכה בדירה של רומן קנה , מחשב אחר מחכה בלובי של הסוויטה של PlayboyX .
    Laptop :
    המחשב אצל PlayboyX :
    בוסט לנקודות החיים & בוסט לנקודות המגן

1-תיכנסו לתוך ניידת אמבולנס על מנת לקבל Health Package .
    2-תיכנסו לתוך מסעית של N.O.O.S.E שם תוכלו לקבל מגן .

לנסוע באופנוע מהר יותר

בשביל הטריק אתם תצטרכו NRG900 או PCJ600 , לכולם זה מוכר עוד מהמשחקים הקודמים בהן אתה לוחץ על הרמת גלגל קידמי כל שניה .
    פשוט מאוד תנו גז ותלחצו על שניה על "Shift"

חלק ג' - סודות בין השורות

חליפת Claude

claude הוא השחקן הרישמי ב-GTA III.
    הירגו את PlayboyX , כנסו לדירתו ותשמרו את המשחק , לאחר מכן צאו ממנו וכנסו אליו מחדש , לכו להחליף בגדים ותוכלו למצוא את הבגדים של השחק הראשי ב-GTA III Liberty City .

חולצה נסתרת ב-Happiness Island

על הרצפה שוכבת לה חולצת "Happiness Is a Land" , החולצה מונחת מתחת לבסיס של הפסל , חפשו טוב היא מאוד פשוטה למציאה .

אבל הכנתי לכם סרטון שלא תחפשו בעצם !
    http://www.youtube.com/watch?v=I1B3f...e=channel_page
    אז תהנו ממנו , צפו ב-HD !!

רינגטונים ורקעים לטלפון

קודם צריך לסיים את המשימה Photo Shoot של Playboy X
    אחרי שקיבלתם טלפון חדש לכו לאינטרנט-קפה והכנסו לאתר:
    www.vipluxuryringtones.com
    יש שם מלא רקעים, קנו מה שבא לכם ואחרי שאתם חוזרים למשחק הרינגטונים והרקעים יהיו אצלכם בטלפון! ניתן להחליף אותם ב-Options בטלפון!
    מקור : Big Danny K מפורום וויגיימס

עבריין ישראלי במערכת של המשטרה :

כנסו לאתר של משטרת LibertyCity , הכתובת היא : www.libertycitypolice.com , עכשיו לכו ל-Database ותלכו ללשונית האחרונה באותיות , שם תוכלו למצוא עבריין שנולד בישראל בשם , רמי ילון

אגב תוכלו למצוא שם גם את Lola Del Rio , The Lolipop girl , מהפוסטר הראשי של הדיסק .

חליפת זומבי במולטיפלייר :

שתי הדרכים היחידות להשיג את החליפה הן :
    1- להרוג מישהו מ-Rockstar , תאמינו לי שיש הרבה , אני הרגתי אחד .
    2- להגיע לרמה 2 ב-Ranked ותקבלו , מאוד פשוט וקל .
    3-אפשר להשיג את החליפה גם על ידי Hot Coffe עם מישל , מקור N1trO.

כובע טררוריסט :

סיימו בהצלחה את המשימה "Three Leaf Clover" (המשימה בה אתם יוצאים לשדוד את הבנק ב-Alqeguin עם Patrick & Derrick)
    לאחר שתסיימו אותה , המסכה תיהיה אצלכם ב-Safe House בתור כובע .

פארודיה באתרי המשחק

Apple Computer

כנסו לאתר : "www.fruitcomputers.com" , מדובר על פארודיה ועל היצור והיצוג שלהם , אתר נחמד מאוד , כולל את הפראודיה המרכזית באתר - iPhone = iFruit .

Linux

כנסו לאתר "www.eunux.net" בשביל לקרוא על הפראודיה שלהם , אתר מצחיק למי שיש כוח לקרוא ^^

MySpace

כנסו לאתר "www.myroomonline.net" בשביל לראות את הפרודיה של האתר "MySpace"

Craigslist

כנסו לאתר "www.craplist.net" שם תוכלו לראות אנשים "נעדרים" וכל מיני ספאם כולל נשים שמחפשות גברים , גברים נשים , וגם כן ... גברים לגברים ...

ניקו עם חזייה
    *פועל רק בקונסולות ולא בטוח אמיתי , אך מהרבה מקורות כניראה שכן*
    יש שיטה להשיג חזייה במשחק , לכו לחנות הבגדים הנקראת "Modo" , בחנות חייבת להיות מוכרת ולא מוכר , תתקרבו אליה והיא תגיד משהו , כשהיא תגיד תלכו אליה ותהרגו אותה עם סכין אבל מבלי שתספיק לזוז , עימדו ליד הגופה שלה למשך שעת משחק שלמה (דקה ומשהו)
    לאחר מכן לכו לדירה של רומן ותחליפו בגדים , לאחר מכן כשתחזרו לחנות הדיאלוג של ה-NPC ישתנה ל - "What the hell are you wearing man?!"
    *שוב פעם זה לא בטוח אמיתי אבל זה נשמע ככה*

לשמור את הכבאית על הכביש

אם אתם נמצאים בתוך כבאית והיא עולה באש , פשוט מאוד כוונו את הצינור אל הלהבות בשביל להציל אותה .

Burnout & 360

על מנת לעשות Burnout יש ללחוץ על "S" ו"W" בו זמנית וזה אמור להגיע למצב כזה :

לאחר מכן אתם יוכלים פשוט ללחוץ על A , D ועדיין ללחוץ על הגב והבלמים !

"ישראליות"

כשאתם נוסעים בכביש מהיר וגומרים לפקק , תלחצו על "G" בשביל לצפור וכך כולם אחריכם בלי הפסקה , או שאם אתם רואים ניידת תצפרו לה והיא תצפור בחזרה .

גולגולת בראש של Packie

תזמינו את פאקי לכל פעילות שאתם רוצים , כשתפגשו אותו תעמדו לידו במשך חצי דקה ולחצתו על F2 , לאחר מכן לכו ל-Video Editor ותכניסו את הקליפ לעורך הסרטים , תלחצו על Free Mode ותיכנסו בזהירות לראש של Packie , אתם תוכלו להבחין בגולגולת בתוך ראשו .

--סוף--
    המדריך נכתב על ידי - Terexes
    השיטות נמצאו בעזרת מקורות חסויים
    אין להעתיק (היום כבר איזה טיפש העתיק ממני -.-")
    תמונות צולמו על ידי
    -סוף--
    כל הזכויות שמורות ל-Terexes מקהילת GTA 4 בוויגמייס!!!!!!
    נערך לאחרונה על ידי TereXes; 21.01.2009 בשעה 22:14.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2007
    עיר
    עיר
    איי שיט בבקשה שמישהו ישנה את הכותרת לחלק "המלא" ולא המלק >< , תודה מצטער הייתי חייב לעשות דאבל על זה .

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2008
    עיר
    חדרה
    פשוט מדהים עבודה טובה..

Pawn | HTML | PHP | C# | C++ | Squrriel | XSS | Assembly |
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2007
    עיר
    עיר
    עוד תגובות בבקשה ! ובבקשה מן הנהלה לשנות את הכותרת ל"מלא" , תודה .

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2008
    עיר
    חדרה
    עכשיו יצא לי להגיע,לחלק שלא שמתי לב אליו.תמיד שמעתי שאפשר להרוג מישהו מי רוקסטר.אבל לא תמיד הבנתי את זה :S..וגם פה לא הבנתי תהיה יותר ברור בכתיבה שלך לא כמו
    "להרוג מישהו מ-Rockstar , תאמינו לי שיש הרבה , אני הרגתי אחד".תביא מקומות איך הוא ניראה איפה אפשר להרוג אותו.בסינגל/מולטי וכו..

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2007
    עיר
    עיר
    נכתב במקור על ידי yuval_ebai9
    עכשיו יצא לי להגיע,לחלק שלא שמתי לב אליו.תמיד שמעתי שאפשר להרוג מישהו מי רוקסטר.אבל לא תמיד הבנתי את זה :S..וגם פה לא הבנתי תהיה יותר ברור בכתיבה שלך לא כמו
    "להרוג מישהו מ-Rockstar , תאמינו לי שיש הרבה , אני הרגתי אחד".תביא מקומות איך הוא ניראה איפה אפשר להרוג אותו.בסינגל/מולטי וכו..
    זהו , זה הקטע שאי אפשר להוכיח אבל כן אפשר בעזרת האצי'במנט , Let the rockstar lie
    משהו כזה שכתוב בו שצריכים להרוג מישהו מרוקסטר .
    אין לי תמונות כי זה יקח יום שלם .

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2008
    עיר
    חדרה
    נכתב במקור על ידי TereXes
    זהו , זה הקטע שאי אפשר להוכיח אבל כן אפשר בעזרת האצי'במנט , Let the rockstar lie
    משהו כזה שכתוב בו שצריכים להרוג מישהו מרוקסטר .
    אין לי תמונות כי זה יקח יום שלם .

אולי תביא תמקום שאתה הרגתה?זה יעזור להרבה אנשים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2007
    עיר
    עיר
    נכתב במקור על ידי yuval_ebai9
    אולי תביא תמקום שאתה הרגתה?זה יעזור להרבה אנשים
    טוב , הרגתי ב-Middle Park בראנקד , Deathmatch , בו נקווה שאתה צודק
    כן זה ציניות , אי אפשר להגיד איפה הם יהיו יש להם חיים אחרי הכל(ואולי לא)
    אני אסביר לך , כל עובד ברוקסטר נחשב מקבל את האפשרות להיות הנהרג בשביל הזומבי , אבל גם המשפחה שלו הם כאילו חלק מרוקסטר , הבנת את הקטע ? בגלל זה יש מלא .

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.04.2008
    חזק!
    איך יש לי זומבי ולא שיחקתי בראנק? כניראה הרגתי מישהו מרוקסטאר מגניב!
    וואי אחי לינקיה עומר חוזר מבצפר אני מיתקשר אליו!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.04.2007
    עיר
    טירת כרמל
    אחלה מדריך! את חלק מהדברים ידעתי

ועוד משהו קטן:

רינגטונים ורקעים לטלפון

קודם צריך לסיים את המשימה Photo Shoot של Playboy X
    אחרי שקיבלתם טלפון חדש לכו לאינטרנט-קפה והכנסו לאתר:
    www.vipluxuryringtones.com
    יש שם מלא רקעים, קנו מה שבא לכם ואחרי שאתם חוזרים למשחק הרינגטונים והרקעים יהיו אצלכם בטלפון! ניתן להחליף אותם ב-Options בטלפון!
    חבר קהילת GTA/SAMP
    מ-2007 עד בערך 2010
    -
    המפרט שלי:

CPU: Intel i7-7700K 4.2 GHz
    Motherboard: ASUS PRIME-B250M-A
    RAM: 16GB (Hynix 8GB DDR4 2400Mhz [x2])
    GPU: ASUS GeForce GTX1070 STRIX OC 8GB GDDR5
    SSD: 240 GB (222 GB)
    Hard Drive #1: 1 TB (931 GB)
    Hard Drive #2: 1 TB (931 GB)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.04.2008
    עיר
    רעננה
    אפשר להשיג זומבי גם על ידי לז**ן את החברה הראשונה של ניקו מישל...
    בדוק.
    בכיר ב GTA לשעבר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2007
    עיר
    עיר
    אני מוסיף את מה שכתבו

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.03.2007
    וואי תודה !!
    שם פרטי : אופיר .
    לשעבר מנהל קהילת IDM.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.04.2008
    יואו איזה השקעה כל הכבוד..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.04.2008
    מצטער ששחכתי לשים את זה בלינקייה - אני עכשיו ישים.
    לשעבר Tuchfeld למי שלא יודע...

שתף ב-Google+

הרשמה